Top: Entries for Saucony National Cross Country Championships 2019 - U13 Girls







Note:
This entry list includes only those entrants who have entered using SportSoft online entry system.
It may take up to 24 hours for new entrants to appear.

140 online team entries for this event.
(Hover over team name for athletes)
Abingdon ACAbingdon AC
2 athletes, 1 team

Isabelle Martin, Evey Powell.
1 team2 athletes
Aldershot Farnham & DistrictAldershot Farnham & District
7 athletes, 1 team

Annabel Bailey, Bella Gar, Rebecca Gascoyne, Lucy Johnson, Alysha Mead, Lucy Roberts, Eloisa Symonds.
1 team7 athletes
Altrincham & District Athletic Club LimitedAltrincham & District Athletic Club Limited
7 athletes, 1 team

Orla Flynn, Sara Herceg-Millington, Aisling McHale, Esme Pearson, Thea Prattley, Charlotte Stansfield, Kiana Ustabasi.
1 team7 athletes
Amber Valley and Erewash Athletic ClubAmber Valley and Erewash Athletic Club
2 athletes, 1 team

Carmen Jackson, Martha Seargent.
1 team2 athletes
Ambleside ACAmbleside AC
1 athletes, 1 team

Sophie Rylance.
1 team1 athletes
Avon Valley RunnersAvon Valley Runners
1 athletes, 1 team

Lottie  Brown.
1 team1 athletes
Barnet & District ACBarnet & District AC
2 athletes, 1 team

Rachel Dreisin, Taisiia Sonmez.
1 team2 athletes
Barnsley Athletic ClubBarnsley Athletic Club
1 athletes, 1 team

Niamh Evans.
1 team1 athletes
Basingstoke & Mid Hants ACBasingstoke & Mid Hants AC
3 athletes, 1 team

Macy  Connolly, Isabelle Law, Poppy Morris.
1 team3 athletes
Bedford & County ACBedford & County AC
5 athletes, 1 team

Lyla Danobrega, Rosie Foster, Sophie Leslie, Katie Olive, Maddison  Webb.
1 team5 athletes
Belgrave HarriersBelgrave Harriers
1 athletes, 1 team

Lina Colas.
1 team1 athletes
Beverley Athletic ClubBeverley Athletic Club
2 athletes, 1 team

Emily Holloway, Jorja Hutchinson.
1 team2 athletes
Billingham Marsh Hse H & AcBillingham Marsh Hse H & Ac
2 athletes, 1 team

Beth Fisher, Emily Patterson.
1 team2 athletes
Bingley Harriers & ACBingley Harriers & AC
4 athletes, 1 team

Ruby Coulton, Rebecca Flaherty, Grace Ross, Holly Walters.
1 team4 athletes
Blackheath And Bromley Harriers Athletic ClubBlackheath And Bromley Harriers Athletic Club
13 athletes, 1 team

India Blakey, Kate Brash, Amber Cockburn, Emily  Deveney, Carys Firth, Amie Gould, Cara Gould, Olivia Magee-Beown, Sophia-plum Maher, Gabriella Martin, Tallulah Ndikanwu, Biancamaria Polloni, Megan Slattery.
1 team13 athletes
Blackhill BoundersBlackhill Bounders
2 athletes, 1 team

Molly Anderson, Joanna Hughes.
1 team2 athletes
Blaydon Harriers & AcBlaydon Harriers & Ac
1 athletes, 1 team

Ellie Fellows.
1 team1 athletes
Bolton United Harriers & ACBolton United Harriers & AC
1 athletes, 1 team

Lily Philbin.
1 team1 athletes
Bracknell ACBracknell AC
7 athletes, 1 team

Jenna Bailey, Charlotte Barrett, Mia Fergusson, Marnie Fieldsend , Ameile Jacobs, Denise Spencer, Isabelle Thorpe.
1 team7 athletes
Bromsgrove and RedditchBromsgrove and Redditch
2 athletes, 1 team

Lucy Hatfield, Amelie Ranger.
1 team2 athletes
Burton ACBurton AC
4 athletes, 1 team

Paige Barrker, Amelie Brown, Caitlin McCarney, Maisie Trueman.
1 team4 athletes
Cambridge & Coleridge ACCambridge & Coleridge AC
5 athletes, 1 team

Susannah Aguilar-Agon, Elena  Fraser , Rose Green, Ellie Loosley, Isabel Mansley.
1 team5 athletes
Cambridge HarriersCambridge Harriers
2 athletes, 1 team

Richards Abigail, Lola Keable.
1 team2 athletes
Charnwood A CCharnwood A C
7 athletes, 1 team

Amy Blythe, Darcie Boddington, Alice McDermott, Savana Smith, Erin Suart, Emilia Unwin, Gracie-rose Walters.
1 team7 athletes
Chelmsford AcChelmsford Ac
3 athletes, 1 team

Sophie Cottam, Erin Little, Holly Watson.
1 team3 athletes
Chester Le Street & Dist ACChester Le Street & Dist AC
2 athletes, 1 team

Freya Clarkson, Ella Jones.
1 team2 athletes
Chiltern Harriers ACChiltern Harriers AC
8 athletes, 1 team

Francesca Baxter, Ella Botha, Maddie Hughes, Marea Logan, Lesedi Nkoane, Savarnah Pandya, Eleanor Shield, Beth Togneri.
1 team8 athletes
Chorley Athletic and Triathlon ClubChorley Athletic and Triathlon Club
4 athletes, 1 team

Blythe Cordwell, Lucy Poole, Libby Rickerby, Lauren Waddington.
1 team4 athletes
Chorley Athletic and Triathlon ClubChorley Athletic and Triathlon Club
4 athletes, 1 team

Blythe Cordwell, Lucy Poole, Libby Rickerby, Lauren Waddington.
1 team4 athletes
City Of Norwich ACCity Of Norwich AC
6 athletes, 1 team

Millie Adams, Connie Easter, Evie Hood, Madison Kelly, Martha Manning, Isabella Williams.
1 team6 athletes
City Of Portsmouth ACCity Of Portsmouth AC
4 athletes, 1 team

Finney Coomber, Ruby Gordon, Emily Lee, Daisy Wilkinson.
1 team4 athletes
City Of Stoke AcCity Of Stoke Ac
3 athletes, 1 team

Aria Abberley-Barker, Ciara Barker, Patience Lamb.
1 team3 athletes
City Of York AcCity Of York Ac
2 athletes, 1 team

Kathryn Clague, Lottie Langan.
1 team2 athletes
Clayton-le-Moors HarriersClayton-le-Moors Harriers
4 athletes, 1 team

Eleanor Edwards, Amelia Halstead, Sianna Smith, Helana White.
1 team4 athletes
Cleethorpes And District AcCleethorpes And District Ac
5 athletes, 1 team

Emily Blyth, Emily Davies, Alice Fearn, Chloe Phillips, Claudia Smith.
1 team5 athletes
Cookham Running ClubCookham Running Club
5 athletes, 1 team

Carys Allan, Grace Allan, Siena Brancato, Jacqueline  Heller, Asmi Saha.
1 team5 athletes
Corby ACCorby AC
1 athletes, 1 team

Lexi Wilkinson.
1 team1 athletes
Crewe And Nantwich AcCrewe And Nantwich Ac
1 athletes, 1 team

Sophie Harding.
1 team1 athletes
Croydon HarriersCroydon Harriers
2 athletes, 1 team

Holly Perks, Jana Sethna-McIntosh.
1 team2 athletes
Darlington H & ACDarlington H & AC
2 athletes, 1 team

Tori Buckley, Libby Hammond.
1 team2 athletes
Denby Dale Athletics ClubDenby Dale Athletics Club
1 athletes, 1 team

Victoria Worboys-Hodgson.
1 team1 athletes
Derby Athletic ClubDerby Athletic Club
5 athletes, 1 team

Olivia Allen, Sarah Bourne, Betty Cresswell, Molly Emerton, Elsie Jackson.
1 team5 athletes
Doncaster Athletic ClubDoncaster Athletic Club
1 athletes, 1 team

Julia Stubbs.
1 team1 athletes
Durham City Harriers & ACDurham City Harriers & AC
3 athletes, 1 team

Charlotte  Dillon, Freya Gibson, Jessica Peart.
1 team3 athletes
Ealing Southall & Middlesex ACEaling Southall & Middlesex AC
3 athletes, 1 team

Mia De Vivinot, Catherine Gallagher, Spencer Shaw.
1 team3 athletes
East Cheshire Harriers & Tameside AcEast Cheshire Harriers & Tameside Ac
6 athletes, 1 team

Matilda Byrnes, Alice Cunningham, Imogen Gush, May Mannion, Leigha Manser, Madelane Stout.
1 team6 athletes
Eden RunnersEden Runners
1 athletes, 1 team

Felicity Evans.
1 team1 athletes
Epsom & Ewell HarriersEpsom & Ewell Harriers
2 athletes, 1 team

Grace Fordham, Estee Norman.
1 team2 athletes
Exeter HarriersExeter Harriers
1 athletes, 1 team

Scarlet Livingstone.
1 team1 athletes
Fitmums and FriendsFitmums and Friends
4 athletes, 1 team

Poppy Hickingbotham, Fern Jolly, Ruby Nuttall, Anna Pay.
1 team4 athletes
Gateshead Harriers & ACGateshead Harriers & AC
5 athletes, 1 team

Aoife  Bell, Anya Crowder, Annabel  Milburn, Jessica Milburn, Lucy Oliver.
1 team5 athletes
Gloucester ACGloucester AC
1 athletes, 1 team

Jessica Stringer.
1 team1 athletes
Gosforth Harriers & AcGosforth Harriers & Ac
5 athletes, 1 team

Emma Ashman, Ellie Kennedy, Faye Landless, Alice Lewis, Hannah Wightman.
1 team5 athletes
Halifax Harriers & ACHalifax Harriers & AC
2 athletes, 1 team

Nia Harrison-Sargent, Elise Horner.
1 team2 athletes
Harrogate Harriers & ACHarrogate Harriers & AC
1 athletes, 1 team

Scarlett Smith.
1 team1 athletes
Harrogate Harriers & ACHarrogate Harriers & AC
6 athletes, 1 team

Willow Baker, Isabelle Barley, Olivia Barley, Hazel Forrest, Isabelle Jones, Seren  Melling.
1 team6 athletes
Havering ACHavering AC
3 athletes, 1 team

Matilda Canty, Charlotte Evans, Hannah Evans.
1 team3 athletes
Heanor Running ClubHeanor Running Club
2 athletes, 1 team

Holly Lynas, Amber Wilkins.
1 team2 athletes
Hercules Wimbledon AcHercules Wimbledon Ac
10 athletes, 1 team

Ore Adewale, Anna Barker, Charlotte Conway, Sophie Conway, Indira Ferree, Lottie Harvey, Charlotte Lam, Cliona O'Brien, Bailey O'Leary, Sophie Thorpe.
1 team10 athletes
Herne Hill HarriersHerne Hill Harriers
9 athletes, 1 team

Annabella  Bailey, Tamra Chan, Cecilia Hayward-Bhikha, Rosalie Laban, Lois Levy, Vivi Marshall, Johanna  Nicholson, Sophia Sahai, Alice Stevens-Cox.
1 team9 athletes
Herts Phoenix AcHerts Phoenix Ac
1 athletes, 1 team

Georgie Featherstone.
1 team1 athletes
Highgate HarriersHighgate Harriers
2 athletes, 1 team

Gabrielle Kennedy, Lauren Russell.
1 team2 athletes
Holmfirth Harriers ACHolmfirth Harriers AC
5 athletes, 1 team

Bea Ayres , Alice  Feetham , Elizabeth Gilligan , Annie  McLean, Imogen Wolff.
1 team5 athletes
Horwich R M I HarriersHorwich R M I Harriers
2 athletes, 1 team

Emma Bradley, Charlotte Wilkinson.
1 team2 athletes
Ilkley Harriers AcIlkley Harriers Ac
6 athletes, 1 team

Hattie Bishop, Anna Black, Amy Brown Carrera, Helena Coy, Erin Doyle, Lucia Stoney.
1 team6 athletes
Keighley & Craven AcKeighley & Craven Ac
4 athletes, 1 team

Lara Brown, Phoebe Midgeley, Alice O'Sullivan, Megan Wilkinson.
1 team4 athletes
Kendal Amateur Athletic ClubKendal Amateur Athletic Club
3 athletes, 1 team

Sophie  Cowin, Ella  Martindale, Sarah Smith.
1 team3 athletes
Kent AcKent Ac
2 athletes, 1 team

Alicia Conteh, Hannah Maxwell.
1 team2 athletes
Kettering Town HarriersKettering Town Harriers
2 athletes, 1 team

Isabella Brockway, Magdalena Gancheva.
1 team2 athletes
Lancaster & Morecambe ACLancaster & Morecambe AC
1 athletes, 1 team

Maddie  Hutton.
1 team1 athletes
Leamington Cycling and Athletic ClubLeamington Cycling and Athletic Club
3 athletes, 1 team

Isabelle Goold, Ila Lane, Megan Marsh.
1 team3 athletes
Leicester Coritanian ACLeicester Coritanian AC
4 athletes, 1 team

Holly Chapman, Lucy Donaghey, Aaliyah  Hallick, Grace  Stretton.
1 team4 athletes
Leigh Harriers & AcLeigh Harriers & Ac
3 athletes, 1 team

Jasmine Barlow, Lily Edwards, Nieve Robinson.
1 team3 athletes
Leighton Buzzard Athletic ClubLeighton Buzzard Athletic Club
1 athletes, 1 team

Harriet Butlin.
1 team1 athletes
Lincoln Wellington Athletic ClubLincoln Wellington Athletic Club
2 athletes, 1 team

Erin Barwell, Natasha McBride.
1 team2 athletes
Liverpool Harriers & ACLiverpool Harriers & AC
8 athletes, 1 team

Harriet Bain, Lara Bellingham, Alisha Carroll, Beatrix Cole, Ella McMutrie, Megan McMutrie, Kylagh O'Shea, Eve O.mahoney.
1 team8 athletes
London HeathsideLondon Heathside
2 athletes, 1 team

Hattie Munday , Amara Odeogberin.
1 team2 athletes
Longwood Harriers AcLongwood Harriers Ac
5 athletes, 1 team

Lucy Fairburn, Megan Hughes, Alice Kaye, Lucy Kaye, Sophie Wood.
1 team5 athletes
Matlock Athletic ClubMatlock Athletic Club
3 athletes, 1 team

Sophie  Hopkinson , Freya Lester, Caitlin McCoy .
1 team3 athletes
Medway And Maidstone AcMedway And Maidstone Ac
2 athletes, 1 team

Lily Crossley, Beth Palmer.
1 team2 athletes
Middlesbrough Athletic Club (mandale)Middlesbrough Athletic Club (mandale)
5 athletes, 1 team

Eden Creasey, Gabrielle Hall, Isabel Herbert, Zoe Hill, Emma McNeil.
1 team5 athletes
Nene Valley HarriersNene Valley Harriers
8 athletes, 1 team

Charlotte Cullen, Aoife Glasswell, Becki Gray, Matilda Halford, Evie Hemmings, Niamh  Hodgeson, Eliza Mardon, Kiera McKimm.
1 team8 athletes
New Marske Harriers ClubNew Marske Harriers Club
1 athletes, 1 team

Isobelle Troop.
1 team1 athletes
Newark AcNewark Ac
1 athletes, 1 team

Jasmine Braithwaite.
1 team1 athletes
Newbury ACNewbury AC
1 athletes, 1 team

Josie Robertson.
1 team1 athletes
Newcastle Staffs AcNewcastle Staffs Ac
4 athletes, 1 team

Lucy Brownsword, Beatrice Wakefield, Mathilde Wakefield, Evie Worsey.
1 team4 athletes
Newquay & Par AcNewquay & Par Ac
1 athletes, 1 team

Agata Jecria.
1 team1 athletes
NoneNone
4 athletes, 1 team

Eloise Ashmore, Erin Draper, Ruby Masson, Poppy Wells.
1 team4 athletes
North Shields Polytechnic ClubNorth Shields Polytechnic Club
5 athletes, 1 team

Jocelyn Black, Faye Crawford, Caitlyn  Davies, Katie Joslyn, Charlotte Payton.
1 team5 athletes
North Somerset AcNorth Somerset Ac
8 athletes, 1 team

Emma 0'Connor, Lyla  Briffitt, Harriet Brown, Keira Devereux, Blythe Jones, Olivia Maidment, Millie Redman, Hannah Sheehan.
1 team8 athletes
Notts ACNotts AC
3 athletes, 1 team

Abigail Nicholson, Gaby Sutton, Daisy Walker.
1 team3 athletes
Oldham & Royton H & AcOldham & Royton H & Ac
1 athletes, 1 team

Iris Robinson.
1 team1 athletes
Peterborough ACPeterborough AC
1 athletes, 1 team

Jasmine Heron .
1 team1 athletes
Poole AcPoole Ac
1 athletes, 1 team

Lexie Brown.
1 team1 athletes
Poole RunnersPoole Runners
1 athletes, 1 team

Emily Trent.
1 team1 athletes
Reading ACReading AC
6 athletes, 1 team

Lola Batt, Evie Elson, Lydia Godfrey, Ella Newman, Elizabeth Ryan, Emma Yeadon.
1 team6 athletes
Reigate Priory AcReigate Priory Ac
1 athletes, 1 team

Lucy Denece.
1 team1 athletes
Richmond & Zetland HarriersRichmond & Zetland Harriers
3 athletes, 1 team

Olivia Jackson-Bowers, Holly McCowie, Shannon Robinson.
1 team3 athletes
Rossendale Harriers & AcRossendale Harriers & Ac
1 athletes, 1 team

Evie Taylor.
1 team1 athletes
Rotherham Harriers and ACRotherham Harriers and AC
15 athletes, 1 team

Katie Battle, Olivia Bell, Emily Bott, Keira Branagan, Annaliese Catley, Lilia Harris, Miya Lambert, Amelia Longden, Cadence Taylor, Evie Thomson, Harper  Tompkin, Amelia Topliss, Marci Leigh Walsh, Mischa Walsh, Ruby Willers.
1 team15 athletes
Rothwell Harriers & ACRothwell Harriers & AC
4 athletes, 1 team

Abigail Baiden, Charlotte Bingham, Amelia Thorogood, Efa Townend.
1 team4 athletes
Rugby & Northampton AcRugby & Northampton Ac
11 athletes, 1 team

Alice Bennett, Ruby Curtis-Free, Ella Darby, Georgia Gercs, Madeleine Jacks, Jessica Kempton, Jemima Lambert, Emily Langley, Lara Turner, Olivia Willison, Zineb Zbirou.
1 team11 athletes
Rushcliffe AcRushcliffe Ac
1 athletes, 1 team

Hannah Easter.
1 team1 athletes
Saffron Athletics ClubSaffron Athletics Club
3 athletes, 1 team

Poppy Adkin, Matilda McGrath, Eve Rowley.
1 team3 athletes
Saint Edmund PacersSaint Edmund Pacers
1 athletes, 1 team

Verity Valentine.
1 team1 athletes
Sale Harriers ManchesterSale Harriers Manchester
6 athletes, 1 team

Isabella Appleby, Ava  Clough, Sara Clough, Ella Gillespie, Holly Newton, Jasmine Reed.
1 team6 athletes
Salford Harriers & AcSalford Harriers & Ac
9 athletes, 1 team

Elena Bartalotta, Millie  Bayman, Emily Birchall, Sophia Bratt, Isabelle Bryan, Marissa Caldwell, Maya Mansfield, Bailey-rae O'Keefe, Jasmine Wright.
1 team9 athletes
Sedgefield HarriersSedgefield Harriers
1 athletes, 1 team

Lillie Graham.
1 team1 athletes
Shaftesbury Barnet HarriersShaftesbury Barnet Harriers
1 athletes, 1 team

Mya Maris-Ingram.
1 team1 athletes
Sleaford Striders ACSleaford Striders AC
2 athletes, 1 team

Madeleine Banks, Louise Hirst.
1 team2 athletes
South London HarriersSouth London Harriers
1 athletes, 1 team

Eva Maignan.
1 team1 athletes
South Shields Harriers & AcSouth Shields Harriers & Ac
2 athletes, 1 team

Rebecca Harrison, Amy Stewart.
1 team2 athletes
Southampton Athletic ClubSouthampton Athletic Club
2 athletes, 1 team

Melissa Cooper, Robyn Fossa.
1 team2 athletes
Southend On Sea AcSouthend On Sea Ac
1 athletes, 1 team

Liliana Taylor.
1 team1 athletes
Spenborough & Dist ACSpenborough & Dist AC
1 athletes, 1 team

Sophia Fougler.
1 team1 athletes
St Albans StridersSt Albans Striders
4 athletes, 1 team

Florence Crowley, Phoebe  Gill, Annabel Hedge, Hannah Read.
1 team4 athletes
Stockport Harriers & ACStockport Harriers & AC
13 athletes, 1 team

Sophie Ellwood, Daniela Graham Marti, Jess Jones, Jessica Lord, Libby Martin, Saffron Meade, Freya Murdoch, Rosie Philbin, Mary Seymour, Grace Jasmine Taylor, Ellena  Walker, Ava Kate Walsh, Emma Wood-Doyle.
1 team13 athletes
Stratford Upon Avon ACStratford Upon Avon AC
4 athletes, 1 team

Caitlin Boyle, Tilly Campbell, Niamh Hillard, Holly Newton.
1 team4 athletes
Telford ACTelford AC
1 athletes, 1 team

Caitlyn Disley.
1 team1 athletes
Thames Valley HarriersThames Valley Harriers
1 athletes, 1 team

Molly McCormack.
1 team1 athletes
Tipton HarriersTipton Harriers
1 athletes, 1 team

Sophie Brookes.
1 team1 athletes
Tonbridge AcTonbridge Ac
9 athletes, 1 team

Olivia Breed, Tilly Cunliffe, Beatrice Heslop, Penny Horne, Lara Jee, Gracie MacAuley, Eva Mathew, Lily Slack, Sophie Slack.
1 team9 athletes
Trafford Athletic ClubTrafford Athletic Club
4 athletes, 1 team

Cleo Bentall, Imogen Davenport, Freya Griffiths, Martha McCormack.
1 team4 athletes
Tyne Bridge HarriersTyne Bridge Harriers
3 athletes, 1 team

Ruby Colver, Amber Maynard, Hope Moir.
1 team3 athletes
Tynedale Harriers & ACTynedale Harriers & AC
1 athletes, 1 team

Tabitha Robson.
1 team1 athletes
Vale Of Aylesbury AcVale Of Aylesbury Ac
1 athletes, 1 team

Lucy  Cuthbert.
1 team1 athletes
Vale Royal ACVale Royal AC
6 athletes, 1 team

Eloise Babbington, Alice Gale, Tarlia Higginbotham, Darcie Hudson, Molly Roberts, Hope Smith.
1 team6 athletes
Valley Striders ACValley Striders AC
3 athletes, 1 team

Freya Hunter, Josephine Pawley, Christa Shackleton.
1 team3 athletes
Victoria Park Harriers and Tower Hamlets ACVictoria Park Harriers and Tower Hamlets AC
4 athletes, 1 team

Lana Hilber, Tallulah Laughton, Ruby Naughton, Lola Raghavan.
1 team4 athletes
Wakefield District H & AcWakefield District H & Ac
1 athletes, 1 team

Paige Watson.
1 team1 athletes
WESPA Fire AthleticsWESPA Fire Athletics
1 athletes, 1 team

Macy Hillier.
1 team1 athletes
West Cheshire Athletic ClubWest Cheshire Athletic Club
3 athletes, 1 team

Jessica Lark, Aimee Phillips, Carys Roberts.
1 team3 athletes
Westbury HarriersWestbury Harriers
1 athletes, 1 team

Abigail Woodworth.
1 team1 athletes
Wharfedale HarriersWharfedale Harriers
2 athletes, 1 team

Layla Kirkley, Amelie Lane.
1 team2 athletes
Windsor Slough Eton & Hounslow ACWindsor Slough Eton & Hounslow AC
5 athletes, 1 team

Daya Baga, Rachel Clutterbuck, Oona Gibbons, Freya Ruffles, Freya Wilcox.
1 team5 athletes
Wirral ACWirral AC
3 athletes, 1 team

Anna Fraser, Gabrielle Phelan, Emma Poulston.
1 team3 athletes
Wolverhampton & BilstonWolverhampton & Bilston
3 athletes, 1 team

Zoe Gilbody, Isabelle Price, Scarlett Williams.
1 team3 athletes
Woodford Green Ac With Essex LadiesWoodford Green Ac With Essex Ladies
6 athletes, 1 team

Kezia Beeton, Emily Caton, Tilly Major, Larna Morgan, Bronya Overington, Abigail  Reid.
1 team6 athletes
Wreake and Soar Valley ACWreake and Soar Valley AC
10 athletes, 1 team

Rosie Ashmore, Lyla Bryan, Cassandra  Dodge, Sophie Dunbobbin, Lillie Holford, Jessica Keller, Florence Lissaman, Hurst Lucy, Olivia McFarlane, Rebecca Van Aardt.
1 team10 athletes
Wrekin College Triathlon ClubWrekin College Triathlon Club
1 athletes, 1 team

Lydia Lane-Craddock.
1 team1 athletes
56 online individual entries for this event
Individual entries will be included in their club's team.
Asmaa Abdirahman (Hillingdon AC), 
Jessica Bailey (Leven Valley AC), 
Emma Barker (Barton & District AC), 
Isobel Beechey (Trawden Athletic Club), 
Georgia Bell (Leven Valley AC), 
Sadie Bentham (Skyrac Athletic Club), 
Demi Betts (Scunthorpe & District AC), 
Sophie Booker (Hallamshire Harriers Sheffield), 
Eve Brown (Team Kennet Triathlon & AC), 
Gabriella Brown (Hallamshire Harriers Sheffield), 
Amelia Burton (Blackburn Harriers & AC), 
Charlotte Chambers (Otley AC), 
Leonie Childs (Wenlock Olympians), 
Florence Cooke (Macclesfield Harriers & AC), 
Aimee Craven (Wenlock Olympians), 
Hattie Davies (Hallamshire Harriers Sheffield), 
Emily Dean (Southport Waterloo AC), 
Keira Devereux (North Somerset AC), 
Rebecca Dilworth (Macclesfield Harriers & AC), 
Eve Downham (Chorley Athletic and Triathlon Club), 
Iona Farquharson (Torbay AAC), 
Kirsten Fraser (Team Kennet Triathlon & AC), 
Emily Gapper (Wenlock Olympians), 
Lucy Gapper (Wenlock Olympians), 
Isabelle Hartley (Blackburn Harriers & AC), 
Frances Hogg (City of York AC), 
Paige Hunter (Lancaster & Morecambe AC), 
Martha Jackson (Bingley Harriers & AC), 
Esme Jonas (North Norfolk Harriers Athletics Club), 
Libby Killick (Barton & District AC), 
Abbi McCallum (North Norfolk Harriers Athletics Club), 
Nicole McGovern (Hillingdon AC), 
Ellie Mills (Hallamshire Harriers Sheffield), 
Florence Pell (Valley Striders AC), 
Sienna Phillips (Buxton AC), 
Kitty Quin (Otley AC), 
Charlotte Rawstron (Skyrac Athletic Club), 
Jessica Rawstron (Skyrac Athletic Club), 
Emily Richardson (Barton & District AC), 
Sarah Robertshaw (Hallamshire Harriers Sheffield), 
Lola Robertson (Chorley Athletic and Triathlon Club), 
Jessica Robertson-Dover (Derby Athletic Club), 
Evie Rose (Leeds City Athletic Club), 
Julia Rutkowska (Pontefract AC), 
Molly Shorey (City Of Plymouth AC), 
Annabelle Sibley (Hallamshire Harriers Sheffield), 
Leila Smithurst (Trawden Athletic Club), 
Ruby Styler (Hallamshire Harriers Sheffield), 
Ruby Vinton (Ipswich Harriers), 
Joss Waiting (Trawden Athletic Club), 
Bobbie Waugh (Hallamshire Harriers Sheffield), 
Philippa Woolley (Sutton in Ashfield Harriers & AC), 
Molly Wormald (Warrington A C), 
Isabella Wrightam (Wreake & Soar Valley).
No postal team entries for this event.
No postal individual entries for this event
Total teams: 140
Total athletes: 536