Top: Entries for Eastern Combined Events Championships 2018

Note:
This entry list includes only those entrants who have entered using SportSoft online entry system.
It may take up to 24 hours for new entrants to appear.

59 online entries for this event
Shannon Beveridge (Thurrock Harriers): U13G_800m, U13G_70mH, U13G_LJ, U13G_SP
Matilda Halford (Nene Valley Harriers): U13G_800m, U13G_70mH, U13G_LJ, U13G_SP
Moria Howard (Huntingdonshire AC): U13G_800m, U13G_70mH, U13G_LJ, U13G_SP
Isabelle Mardle (City Of Norwich AC): U13G_800m, U13G_70mH, U13G_LJ, U13G_SP
Poppy Adkin (Saffron Athletics Club): U13G_800m, U13G_70mH, U13G_LJ, U13G_SP
Ema Aldea (Thurrock Harriers): U13G_800m, U13G_70mH, U13G_LJ, U13G_SP
Willow Bedding (Huntingdonshire AC): U13G_800m, U13G_70mH, U13G_LJ, U13G_SP
Alice Bennett (Peterborough AC): U13G_800m, U13G_70mH, U13G_LJ, U13G_SP
Tamzin Digpal-Race (Huntingdonshire AC): U13G_800m, U13G_70mH, U13G_LJ, U13G_SP
Rose Fairhurst (City Of Norwich AC): U13G_800m, U13G_70mH, U13G_LJ, U13G_SP
Jessica Frost (Bedford & County AC): U13G_800m, U13G_70mH, U13G_LJ, U13G_SP
Maisie Fulker (Chelmsford AC): U13G_800m, U13G_70mH, U13G_LJ, U13G_SP
Emma Jagger (Lincoln Wellington Athletic Club): U13G_800m, U13G_70mH, U13G_LJ, U13G_SP
Lorraine K8ngston (Hillingdon AC): U13G_800m, U13G_70mH, U13G_LJ, U13G_SP
Isla Kotzenberg (Cambridge & Coleridge AC): U13G_800m, U13G_70mH, U13G_LJ, U13G_SP
Chanel Lovelock (): U13G_800m, U13G_70mH, U13G_LJ, U13G_SP
Katie Marsh (Nene Valley Harriers): U13G_800m, U13G_70mH, U13G_LJ, U13G_SP
Ogechukwu Nzekwe (Thurrock Harriers): U13G_800m, U13G_70mH, U13G_LJ, U13G_SP
Georgia Pegg (City Of Norwich AC): U13G_800m, U13G_70mH, U13G_LJ, U13G_SP
Elena Rivetti (Peterborough AC): U13G_800m, U13G_70mH, U13G_LJ, U13G_SP
Jodie Self (Thurrock Harriers): U13G_800m, U13G_70mH, U13G_LJ, U13G_SP
Rosie Townley (): U13G_800m, U13G_70mH, U13G_LJ, U13G_SP
Sadie Werrett (Bedford & County AC): U13G_800m, U13G_70mH, U13G_LJ, U13G_SP
Shenaiah Allen-McKenna (Thurrock Harriers): U15G_800m, U15G_75mH, U15G_LJ, U15G_HJ, U15G_SP
Teagan Blake (Biggleswade AC): U15G_800m, U15G_75mH, U15G_LJ, U15G_HJ, U15G_SP
Madeline Booty (Thurrock Harriers): U15G_800m, U15G_75mH, U15G_LJ, U15G_HJ, U15G_SP
Parris Mitchell (Stevenage & North Herts AC): U15G_800m, U15G_75mH, U15G_LJ, U15G_HJ, U15G_SP
Hannah Pain (City Of Norwich AC): U15G_800m, U15G_75mH, U15G_LJ, U15G_HJ, U15G_SP
Charli Sampson (Charnwood A C): U15G_800m, U15G_75mH, U15G_LJ, U15G_HJ, U15G_SP
Sara Sardi (Thurrock Harriers): U15G_800m, U15G_75mH, U15G_LJ, U15G_HJ, U15G_SP
Maya Vandermark (Cambridge & Coleridge AC): U15G_800m, U15G_75mH, U15G_LJ, U15G_HJ, U15G_SP
Charlotte Dunstone (Peterborough AC): U15G_800m, U15G_75mH, U15G_LJ, U15G_HJ, U15G_SP
Asha Soanes (Thetford AC): U15G_800m, U15G_75mH, U15G_LJ, U15G_HJ, U15G_SP
Leonie Brunning (Biggleswade AC): U17W_800m, U17W_80mH, U17W_LJ, U17W_HJ, U17W_SP
Samuel Bernard (Thurrock Harriers): U13B_800m, U13B_75mH, U13B_LJ, U13B_SP
Riley Crane (Thurrock Harriers): U13B_800m, U13B_75mH, U13B_LJ, U13B_SP
Lucca Bussetil (Huntingdonshire AC): U13B_800m, U13B_75mH, U13B_LJ, U13B_SP
Martin Courtois (Cambridge & Coleridge AC): U13B_800m, U13B_75mH, U13B_LJ, U13B_SP
Ryan Wood (Ryston Runners): U13B_800m, U13B_75mH, U13B_LJ, U13B_SP
Zack Michalowski (Charnwood A C): U15B_800m, U15B_80mH, U15B_LJ, U15B_HJ, U15B_SP
Sam Coupland (Southport Waterloo Ac): U15B_800m, U15B_80mH, U15B_LJ, U15B_HJ, U15B_SP
Jamie Crane (Thurrock Harriers): U15B_800m, U15B_80mH, U15B_LJ, U15B_HJ, U15B_SP
Edward Laws (Stevenage & North Herts AC): U15B_800m, U15B_80mH, U15B_LJ, U15B_HJ, U15B_SP
Samuel Oshodi (Woodford Green AC with Essex Ladies): U15B_800m, U15B_80mH, U15B_LJ, U15B_HJ, U15B_SP
Fletcher Collins-Shirley (Cambridge & Coleridge AC): U17M_200m, U17M_1500m, U17M_LJ, U17M_DT, U17M_JT
Alfie Williams (West Norfolk AC): U17M_200m, U17M_1500m, U17M_LJ, U17M_DT, U17M_JT
Charlie Williams (West Norfolk AC): U17M_200m, U17M_1500m, U17M_LJ, U17M_DT, U17M_JT
Leonid Chashchin (Harlow AC): U20M_200m, U20M_1500m, U20M_LJ, U20M_DT, U20M_JT
Steven Barnett (Boston & District AC): SM_200m, SM_1500m, SM_LJ, SM_DT, SM_JT
Joshua Strudwick (Basingstoke & Mid Hants AC): SM_200m, SM_1500m, SM_LJ, SM_DT, SM_JT
Daniel Steel (Biggleswade Ac): SM_200m, SM_1500m, SM_LJ, SM_DT, SM_JT
David Bush (Nene Valley Harriers): SM_200m, SM_1500m, SM_LJ, SM_DT, SM_JT
Darren Janssen (Biggleswade AC): SM_200m, SM_1500m, SM_LJ, SM_DT, SM_JT
Carl Paxman (Harlow AC): SM_200m, SM_1500m, SM_LJ, SM_DT, SM_JT
Glen Paxman (Harlow AC): SM_200m, SM_1500m, SM_LJ, SM_DT, SM_JT
Jack Huddlestone (Cambridge & Coleridge AC): SM_200m, SM_1500m, SM_LJ, SM_DT, SM_JT
Maxim Hall (Dartford Harriers AC): SM_200m, SM_1500m, SM_LJ, SM_DT, SM_JT
Sean Reidy M35 (Nene Valley Harriers): SM_200m, SM_1500m, SM_LJ, SM_DT, SM_JT
Matthew Lamb M35 (Notts AC): SM_200m, SM_1500m, SM_LJ, SM_DT, SM_JT
24 Postal entries for this event
Maggie Bean (Great Yarmouth & District AC): U13G_800m, U13G_70mH, U13G_LJ, U13G_SP
Molly Bean (Great Yarmouth & District AC): U17W_800m, U17W_80mH, U17W_LJ, U17W_HJ, U17W_SP
Charlotte Bridger (Cambridge & Coleridge AC): U13G_800m, U13G_70mH, U13G_LJ, U13G_SP
Sophia Bridle (Harlow RC): U13G_800m, U13G_70mH, U13G_LJ, U13G_SP
Caitlin Burke (Huntingdonshire AC): U13G_800m, U13G_70mH, U13G_LJ, U13G_SP
Alicia Carchedi (Lincoln Wellington Athletic Club): U15G_800m, U15G_75mH, U15G_LJ, U15G_HJ, U15G_SP
Katie Daniels (City Of Norwich AC): U20W_800m, U20W_100mH, U20W_LJ, U20W_HJ, U20W_SP
Beth Greenwood (Great Yarmouth & District AC): U15G_800m, U15G_75mH, U15G_LJ, U15G_HJ, U15G_SP
Sarah Henderson (City Of Norwich AC): SW_800m, SW_100mH, SW_LJ, SW_HJ, SW_SP
Lana Inniss (Ipswich Harriers): U13G_800m, U13G_70mH, U13G_LJ, U13G_SP
William Lamprell (Ipswich Harriers): U15B_800m, U15B_80mH, U15B_LJ, U15B_HJ, U15B_SP
Eliza Mardon (Nene Valley Harriers): U13G_800m, U13G_70mH, U13G_LJ, U13G_SP
Barney McCallum (Ipswich Harriers): U15B_800m, U15B_80mH, U15B_LJ, U15B_HJ, U15B_SP
Amy Moses (City Of Norwich AC): U15G_800m, U15G_75mH, U15G_LJ, U15G_HJ, U15G_SP
Evie Prior (City Of Norwich AC): U17W_800m, U17W_80mH, U17W_LJ, U17W_HJ, U17W_SP
Luca Prior (West Suffolk AC): U15B_800m, U15B_80mH, U15B_LJ, U15B_HJ, U15B_SP
Aisla Rhodes (Stevenage & North Herts AC): U17W_800m, U17W_80mH, U17W_LJ, U17W_HJ, U17W_SP
April Seaton (Saffron Athletics Club): U15G_800m, U15G_75mH, U15G_LJ, U15G_HJ, U15G_SP
Jacob Vickers (Herts Phoenix AC): U13B_800m, U13B_75mH, U13B_LJ, U13B_SP
Katie Willis (City Of Norwich AC): U17W_800m, U17W_80mH, U17W_LJ, U17W_HJ, U17W_SP
Meg Willis (City Of Norwich AC): U15G_800m, U15G_75mH, U15G_LJ, U15G_HJ, U15G_SP
Conrad Winter (City Of Norwich AC): U15B_800m, U15B_80mH, U15B_LJ, U15B_HJ, U15B_SP
Curtis Wood (Cambridge & Coleridge AC): SM_200m, SM_1500m, SM_LJ, SM_DT, SM_JT
Elizabeth Wood (West Norfolk AC): U15G_800m, U15G_75mH, U15G_LJ, U15G_HJ, U15G_SP