Top: Entries for City of Stoke AC Open Meeting

Note:
This entry list includes only those entrants who have entered using SportSoft online entry system.
It may take up to 24 hours for new entrants to appear.

102 online entries for this event
Freddie Allwood (Shrewsbury AC): U13B_800m, U13B_LJ
Ciara Barker (City of Stoke AC): U13G_150m, U13G_800m
Kamili Bell (Bury Athletic Club): U20M_HJ, U20M_DT, U20M_SP
Thomas Benfield (Burton AC): U20M_PV
Tom Bradshaw (City of Stoke AC): U11B_600m
Cara Brown (Cannock & Stafford AC): U20W_200m, U20W_PV
Mathew Bryce (Witney Road Runners): U20M_JT, U20M_SP
Elsa Buchanan (Royal Sutton Coldfield Athletic Club): U15G_800m
Zara Buchanan (Royal Sutton Coldfield Athletic Club): U15G_800m
Cai Burr (): U20M_JT, SM_DT
Jack Chatha (Shrewsbury AC): U15B_LJ, U15B_TJ
Fynn Churton (City Of Stoke Ac): U15B_800m
Adam Clayton (City of Stoke AC): U15B_LJ, U15B_HJ
George Colton (Worksop Harriers): U13B_100m, U13B_LJ, U13B_HJ
Scarlett Cotton (Newcastle Staffs AC): U17W_800m
Alison Dale (Bury Athletic Club): SM_400m, SM_DT, SM_SP
Sian Dale (City Of Stoke Ac): U17W_200m
Iris Davies (Cannock & Stafford AC): U20W_400m, U20W_800m
Sydney Davies (Cannock & Stafford AC): U17W_100m, U17W_300m
Bradley Davies-Pughe (Shrewsbury AC): U17M_LJ, U17M_TJ
Jakob Davis (City of Stoke AC): U15B_JT
Sophia Deans (Birchfield Harriers): U15G_100m, U15G_200m
Maya Dobrin (City of Stoke AC): U11G_75m, U11G_600m, U11G_LJ
Paul Edwards (Cannock & Stafford AC): SM_200m
Aimee Fellows (Chesterfield & District AC): U20W_DT, U20W_SP
Isabelle Fellows (Chesterfield & District AC): U13G_JT, U13G_SP
Najee Fox (Birchfield Harriers): SM_DT
Cameron Futers (Cannock & Stafford AC): U17M_100m, U17M_200m
Grace Gibson (Bury Athletic Club): U15G_LJ
Ross Goode (Cannock & Stafford AC): U17M_100m, U17M_200m
Sam Haines (Ivanhoe Robins Junior Athletics Club): U13B_200m, U13B_800m, U13B_JT
Emma Hamplett (Birchfield Harriers): SW_JT
Patricia Higgins (Shrewsbury AC): SW_HT
Daniel Holdcroft (City of Stoke AC): U17M_100m, U17M_200m
Harry Hollands (Burton AC): U15B_JT
Haziq Hussain (City of Stoke AC): U17M_100m, U17M_200m
Abigail Jones (City of Stoke AC): U15G_800m
Charlotte Jones (Charnwood A C): U20W_100m, U20W_JT
Christopher Kay (Leicester Coritanian AC): SM_DT, SM_SP
Isabelle Kelly (Cannock & Stafford AC): U17W_300m, U17W_LJ
Jack Kinrade (Shrewsbury AC): U13B_800m, U13B_HJ
Heather Law (Cannock & Stafford AC): U15G_200m, U15G_HJ
Jessica Lear (Burton AC): U17W_HT
Kieran Lee (City Of Stoke Ac): SM_LJ
Nicola Long (Burton AC): SW_HT
George Lowe (Preston Harriers): U15B_HJ, U15B_HT, U15B_JT
Rhiannan Lowe (Preston Harriers): U17W_HT
Scarlett Lowe (City of Stoke AC): U13G_800m
Ben Manton (Stockport Harriers & AC): U20M_200m, U20M_400m
Thomas Manton (Stockport Harriers & AC): U15B_200m, U15B_800m
Chloe Mason (Crewe and Nantwich AC): U11G_75m, U11G_150m, U11G_LJ
Liam McGivern (Wrexham Ac): SM_100m, SM_200m
Luca Michalowski (Charnwood A C): U15B_HJ, U15B_PV
Zack Michalowski (Charnwood A C): U15B_HJ, U15B_PV
Max Millerchip (Shrewsbury AC): U17M_100m, U17M_200m
Louis Morrison (Trafford Athletic Club): U15B_100m, U15B_TJ
David Naylor (Crewe and Nantwich AC): U17M_100m, U17M_200m
Louisa Naylor (Crewe and Nantwich AC): U13G_75m
Thomas Lee Norcop (City of Stoke AC): U15B_300m, U15B_LJ, U15B_TJ
Chidalu Joieric Nweze (City of Stoke AC): U15G_200m
Mmesoma Eric Nweze (City of Stoke AC): U15B_100m, U15B_300m
Alexandra Oakley (Newcastle Staffs Ac): U20W_800m
Ed Parry (Rushcliffe AC): U15B_800m, U15B_JT
Ethan Pender (Crewe and Nantwich AC): U13B_LJ, U13B_HJ, U13B_SP
Charlotte Perry (City of Stoke AC): U15G_800m
Macy Preece (Crewe and Nantwich AC): U15G_100m, U15G_HJ
Lily-may Pursey (Rugby & Northampton AC): U17W_DT, U17W_HT
Emma Rathbone (Birchfield Harriers): SW_DT
Daniel Reardon (City of Stoke AC): U13B_100m, U13B_LJ
Finn Richardson (City of Stoke AC): U13B_100m, U13B_LJ
Phoebe Richardson (Unattached): U11G_75m
Lucy Salter (Crewe and Nantwich AC): U13G_150m, U13G_LJ, U13G_SP
Francesca Sharpe (Burton AC): U17W_JT
Emily Sherriff (Notts AC): U15G_PV
Thomas Short (Hartlepool Youth Athletics Club): U13B_100m, U13B_200m
Jack Shorten (Burton AC): U17M_800m
Jake Sisson (Charnwood A C): U17M_100m, U17M_DT, U17M_SP
Imogen Smith (Birchfield Harriers): U20W_PV
Owen Sproston (City Of Stoke Ac): U17M_HJ, U17M_SP, U17M_JT
James Stanyer (City of Stoke AC): U15B_DT
Emily Stenson (Burton AC): U15G_JT
Dougie Steven (City of Stoke AC): U15B_DT
Shana Stewardson (Bridgnorth AC): U15G_800m
Jordan Thomas (City of Stoke AC): U20M_800m
Rajath Thomas (City of Stoke AC): U15B_100m, U15B_200m, U15B_300m
Rohith Thomas (City of Stoke AC): U11B_75m, U11B_150m
Izzy Thompson (Birchfield Harriers): U15G_100m, U15G_200m
Rosella Togo (Bury Athletic Club): U15G_200m, U15G_HJ, U15G_HT
Dora Tomlinson (Shrewsbury AC): U17W_LJ
Jack Turner (Cannock & Stafford AC): U17M_HT
Daniel Upton (Trafford Athletic Club): SM_DT, SM_HT, SM_SP
Sophie Vernon (Shrewsbury AC): U17W_HJ
Adam Visram Cipolletta (Solihull & Small Heath Athletic Club): U17M_TJ
Ellie Walchester (City of Stoke AC): U11G_600m
John Watts (Northern Masters AC): SM_DT, SM_SP
Annette Webster (Burton AC): SW_JT
Hugh Williams (Woodford Green Ac With Essex Ladies): SM_DT, SM_SP
Gabriella Wilson (Amber Valley and Erewash Athletic Club): U15G_PV
Charlie Yates (Amber Valley and Erewash Athletic Club): U17W_TJ
Oliver Yeomans (City of Stoke AC): U17M_DT
29 Postal entries for this event
Ben Bettany (City of Stoke AC): U13B_LJ
Daisy Bettany (City of Stoke AC): U11G_75m, U11G_600m
Joey Courchene (City of Stoke AC): SM_400m, SM_800m, SM_LJ
Claudia De Stefano (City of Stoke AC): U11G_600m
Charlotte Faulkner (City of Stoke AC): U17W_LJ, U17W_HJ
Lucy Faulkner (City of Stoke AC): U17W_LJ, U17W_JT
Ross Foxley (City of Stoke AC): U15B_100m, U15B_200m, U15B_SP
Rose Harvey (City of Stoke AC): U15G_PV
Elizabeth Hill (Sale Harriers Manchester): U15G_800m
Imogen Hill (Sale Harriers Manchester): U11G_600m
Alarna Holdcroft (City of Stoke AC): U11G_150m, U11G_600m
Hattie Holding (City of Stoke AC): U13G_150m
Millie Holding (City of Stoke AC): U15G_800m
Heidi Jackson (City of Stoke AC): SW_100m, SW_200m
Vicky James (City of Stoke AC): SW_200m, SW_400m, SW_DT
Joshua King (City of Stoke AC): U15B_100m, U15B_200m
Toby King (City of Stoke AC): U13B_100m, U13B_200m
Hayley Mills (Notts AC): SW_LJ, SW_PV
Elliot Nash (City of Stoke AC): U13B_100m, U13B_200m
Joseph Nash (City of Stoke AC): U13B_JT, U13B_SP
Awammeshi Ned Muyamah (City of Stoke AC): U11G_75m, U11G_150m
Ellie-jade Oliver (City of Stoke AC): U15G_PV
Freya Powell (City of Stoke AC): U15G_300m
Megan Shields (City of Stoke AC): U17W_LJ, U17W_TJ
Finlay Staton (City of Stoke AC): U13B_100m, U13B_200m
Ella Teasdale (City of Stoke AC): U13G_75m, U13G_150m, U13G_LJ
Sharon Terence (City of Stoke AC): U15G_100m, U15G_200m
Rihanna Wilshaw (City of Stoke AC): U11G_75m, U11G_150m, U11G_LJ
Darcie Wright (City of Stoke AC): U11G_75m, U11G_150m