Top: Entries for MCAA UNDER 15 GIRLS 3 X 3.88 Km ROAD RELAY CHAMPIONSHIP

Note:
This entry list includes only those entrants who have entered using SportSoft online entry system.
It may take up to 24 hours for new entrants to appear.

22 online team entries for this event.
(Hover over team name for athletes)
Birchfield HarriersBirchfield Harriers
12 athletes, 3 teams

Emilie Bullock, Caitlin Casey, Emmeline Grace, Anisa Hamilton, Amy Harland, Hope Kendall, Anya Korpal, Ria Nahar, Olivia Scott, Lucy Semple, Alyia Westwood, Maya Whitehouse.
3 teams12 athletes
Bristol and West ACBristol and West AC
6 athletes, 2 teams

Alice Bridger-Morales, Carmen Chance, Grace Claridge, Kitty Freeman-Edmondson, Amy Nichols, Danni Sinclair.
2 teams6 athletes
Cannock & Stafford ACCannock & Stafford AC
9 athletes, 1 team

Lily Ayling, Olivia Ball, Maddy Batchelor, Kayley Hudson, Jasmine Lovatt, Emily Pearce, Lucy Richardson, Dawn Riley, Georgia Starr.
1 team9 athletes
Charnwood A CCharnwood A C
14 athletes, 3 teams

Olivia Bonshor, Charlotte  Carp, Neve Evans, Imogen Here, Demi Locker, Amelie McCann, Lexie McLoughlin, Lucy Morrison, Gemma Newport, Isabel Oakland, Grace Perkins, Mar Ruiz-Monserrat, Charli Sampson, Alice Walton .
3 teams14 athletes
Corby ACCorby AC
4 athletes, 1 team

Annie Beckwith, Madeleine Mayes, Trinity McCleary, Erin  Treacy.
1 team4 athletes
Coventry Godiva HarriersCoventry Godiva Harriers
14 athletes, 3 teams

Imogen Beasley, Ayesha Bhatti, Rosie Cherry, Destiny Colombo, Darcie Conroy-Warner, Eloise Green, Lucy Green, Kara Ingram, Evie Ireland, Erin Keeling, Bea Sheehan, Tally Smyt-James, Jessica Starling, Isabella Taplin.
3 teams14 athletes
Exeter HarriersExeter Harriers
4 athletes, 1 team

Phoebe Clark, Megan Hamilton-Strong, Katie Harries, Jasmine Stone.
1 team4 athletes
Gloucester ACGloucester AC
3 athletes, 1 team

Matilda Ashley, Jess Hill, Katherine Mills.
1 team3 athletes
Leamington Cycling and Athletic ClubLeamington Cycling and Athletic Club
7 athletes, 2 teams

Saffie Chiba, Eva Fitzpatrick, Melanie Gould, Ana Lovett, Emily Lovett, Molly Minshull, Isobel Ridler.
2 teams7 athletes
Newcastle Staffs AcNewcastle Staffs Ac
5 athletes, 1 team

Ruby Bryant, Imogen Burke, Ella  Opatunde, Poppy Ranford, Lily Stevens.
1 team5 athletes
North Somerset AcNorth Somerset Ac
16 athletes, 2 teams

Holly Avery, Connie Ballantine, Stephanie Brooks, Poppy Burton-Dickie, Isabella Clark, Alysha Forsbrook, Isobel Hallett, Josephine Hallett, Mary Hemmings, Ella Johnston, Daisly Manners-Lolley, Simone Manners-Lolley, Sophia Murray, Daisy Sharp, Abigail Taylor, Harriet Walton.
2 teams16 athletes
Royal Sutton Coldfield Athletic ClubRoyal Sutton Coldfield Athletic Club
12 athletes, 2 teams

Elsa Buchanan, Zara Buchanan, Lucy Carey, Sian Duval, Freya Edmunds, Maddie Elize Hammond, Harriet Martin, Tessa Morris, Leila Rahmati, Caitlin Ralph, Hope Stirland, Talu Yildirim.
2 teams12 athletes
Rugby & Northampton AcRugby & Northampton Ac
16 athletes, 3 teams

Louisa Archer, Alice Bates, Maisy Cramp, Georgia Eversden, Anna Farrow, Flora Goatley, Hannah Grocott, Isobel Haynes, Sophia Hill, Meghan Lawes, Megan Palmer, Claudia Searle, Abigail Thayanithy, Emilia Thompson, Elspeth Unitt, Olivia Williams.
3 teams16 athletes
Saffron Athletics ClubSaffron Athletics Club
4 athletes, 2 teams

Florance Hagger, Eleanor Harwood, Elsie  Robinson, Mckenzie Smith-Byrne.
2 teams4 athletes
Solihull & Small Heath Athletic ClubSolihull & Small Heath Athletic Club
9 athletes, 1 team

Emily Eva, Sarah Gahan, Grace Golinski, Abbie Llewelyn, Esther McGrath, Lily Saxon, Katie Stead, Abigail Steele, Abigail Wheelhouse.
1 team9 athletes
Stroud & District ACStroud & District AC
10 athletes, 3 teams

Emma Bendle, Tanwen Bird, Gaia Bowerman, Ruby Brook, Lexie Bull, Izzy Cook, Florence Fuller, Freya Gregory, Isla Gregory, Hannah Tavner.
3 teams10 athletes
Taunton ACTaunton AC
4 athletes, 1 team

Abby Hughes, Robyn  Laing, Emily Thorne, Tallulah Watson.
1 team4 athletes
Tipton HarriersTipton Harriers
7 athletes, 2 teams

Jade Charlton, Phoebe Clark, Isobel Eagle, Navanjot Sandhu, Rosa Shadforth-Groucutt, Jessie Walker, Alex Westbury.
2 teams7 athletes
Westbury HarriersWestbury Harriers
4 athletes, 1 team

Amelia  Honor, Grace Horsewell, Kate Howard, Dalis Jones.
1 team4 athletes
Wolverhampton & BilstonWolverhampton & Bilston
9 athletes, 2 teams

Megan Davies , Bethany Dyall, Charlotte Gilbody, Louise Hackett, Abigail Kennard, Elizabeth Marshall, Brogan Pugh, Ruby Richards, Sydney Williams.
2 teams9 athletes
Worcester ACWorcester AC
11 athletes, 2 teams

Katherine Burgess, Poppy Elton, Evie Hawkesford-Johnson, Ella  Hooper, Ruby Jarman, Emma Pound, Maya  Stewart, Abi Timmington, Olivia Tonkinson, Claudia Williamson, Elisabeth Williamson.
2 teams11 athletes
Wreake & Soar ValleyWreake & Soar Valley
9 athletes, 3 teams

Olivia Bailey, Aoife Brotherton, Rebecca Cullen, Indienne King, Isobel Orencas, Katie Parker, Isla Stuart, Eliza Weselby, Holly Wright.
3 teams9 athletes
No online individual entries for this event
3 postal entries for this event.
(Hover over team name for athletes)
Bromsgrove and RedditchBromsgrove and Redditch
9 athletes, 2 teams

Alex Caldicott, Emily Farr, Sophie Groom, Natalie Hatfield, Esme Ranger, Kyra-leigh Rice, Quincy Roberts, Lauren Sykes, Lucy Young.
2 teams9 athletes
Halesowen ACCHalesowen ACC
8 athletes, 2 teams

Amelia Hartshorn, Keriann Huxley, Falan Malone-Priest, Ryley Malone-Priest, Grace Nolan, Eleanor Stark, Ella Von-Schaxmann, Lauren Walker.
2 teams8 athletes
Kidderminster and StourportKidderminster and Stourport
3 athletes, 1 team

Charlotte Broadhurst, Libby Hawkswell, Shana Stewardson.
1 team3 athletes
No postal individual entries for this event
Total teams: 47
Total athletes: 209