Top: Entries for MCAA UNDER 15 BOYS 3 X 3.88 Km ROAD RELAY CHAMPIONSHIP

Note:
This entry list includes only those entrants who have entered using SportSoft online entry system.
It may take up to 24 hours for new entrants to appear.

25 online team entries for this event.
(Hover over team name for athletes)

5 athletes, 1 team

George Hope, Jack Newman, George O'Connor, Ethan Patel, Jack Wakefield.
1 team5 athletes
Birchfield HarriersBirchfield Harriers
14 athletes, 5 teams

Christian  Chapajong, Alex Dickson, Archie England, Will Finlay, Ryan Hand, Daniel Hawes, Leo Marritt, Josh Mitchell, Jensen Peake, Max Price, Josh Robins, Conal Smith, James Vaughan, Finlay White.
5 teams14 athletes
Bristol and West ACBristol and West AC
9 athletes, 3 teams

Jay Akbar, Will  Chapman, Cole Edmonds, Beck Harding-Hill, Joseph Hull, Steven Kerfoot, Amos Kingston, Joe Mead, Jacob Roe.
3 teams9 athletes
Charnwood A CCharnwood A C
11 athletes, 2 teams

Josh Bill, Alex Coleston-Shields, Ethan Day, Thomas Dixon, Colin Foord, Sam Lowings, Ruaidhri Maguire, Sean McCann, Luca Michalowski, Max Potter, Luke Talbot.
2 teams11 athletes
City of Stoke ACCity of Stoke AC
12 athletes, 3 teams

Oliver Booth, Joseph Bunn, Fynn Churton, Daniel Collins, Giancarlo De Stefano, Jack Horton, Gianni Loska, Morgan Meredith, Mmesoma Eric Nweze, Corey Potts, Sebastian Rowe, Joshua Wright.
3 teams12 athletes
Corby ACCorby AC
2 athletes, 1 team

Sebastian Beckwith, Max Ranson.
1 team2 athletes
Coventry Godiva HarriersCoventry Godiva Harriers
5 athletes, 1 team

James Edney, Adrian Judge, Jake Minshull, Daniel Paston, Archie Shields.
1 team5 athletes
Harborough AcHarborough Ac
3 athletes, 1 team

Ben Brant, Joseph O'Connell, Noah Smith.
1 team3 athletes
Kenilworth RunnersKenilworth Runners
3 athletes, 1 team

Sam Crouchley, Billy Doxey, Ryan Hill.
1 team3 athletes
Kettering Town HarriersKettering Town Harriers
10 athletes, 2 teams

Ben Brooker, Rio Carr, Joshua Clutton, Joshua Geddes, Aidan Ielapi, Adam Jawad, Idayi  Jumbe, Brandon Raulia, Ryan Raulia, Oliver Read.
2 teams10 athletes
Leamington Cycling and Athletic ClubLeamington Cycling and Athletic Club
6 athletes, 1 team

Alexander Gidney, Charlie Parsons, Joe Quinney, Ruben Siemon-Kleba, Jai Sispal, Ruairc Winston.
1 team6 athletes
Newcastle Staffs AcNewcastle Staffs Ac
4 athletes, 1 team

Oliver Burke, Tyler Davison, Matthew Morgan-Bourne, Louis Wakefield.
1 team4 athletes
North Somerset AcNorth Somerset Ac
17 athletes, 2 teams

Herbert Alexander, Oliver Andrews, Cameron  Baker-Perry, Marcos Becerril-Galan, Charles Broadhurst, Louie Brunsdon, Ollie Campbell, Reuben Dean, Harrison Garland, Ben Hartigan, Stan Hemmings, William Maine, Adam Ray, William Sandiford, William Scott, Harry Sinclair, Emile Swanson.
2 teams17 athletes
Nuneaton HarriersNuneaton Harriers
6 athletes, 1 team

Faris Alkhamesi, Stephen James Bates, Robert Currie, William Currie, Sam Riley-Flinders, Sam Yates.
1 team6 athletes
Rugby & Northampton AcRugby & Northampton Ac
22 athletes, 4 teams

Noah Bennett, James Blomley, Louis Buttrick, Benjamin Carroll, Oliver Carroll, Oliver Cherrington, Joseph Comerford, Jasper Cooper, Michael Corbett, Dominic Evans, Jake Hope, Jack Main, Finbar Myers, Dilane Nyangang, Aidan O'Brien, Lewis Panter, George Thompson, Matthew Thorman, Tom Tyler, Peter Van Uem, Finlay Ward, Ben Willison.
4 teams22 athletes
Rushcliffe AcRushcliffe Ac
5 athletes, 1 team

William Clay, Tate Emery Peters, Edward Parry, James Wardle, Jack Wynne.
1 team5 athletes
Saffron Athletics ClubSaffron Athletics Club
4 athletes, 2 teams

Lachlan Finch, Alex Keeble, Jack Scott, Samuel Wright.
2 teams4 athletes
Solihull & Small Heath Athletic ClubSolihull & Small Heath Athletic Club
8 athletes, 1 team

Nathan Carter, James Dunleavy, Henry Faizey, Jay Fletcher, Joseph Masterson, Yusuf Skinner, Oliver Swann, Jenson Williams.
1 team8 athletes
Stroud & District ACStroud & District AC
3 athletes, 1 team

Charlie  Hosking, Jamie Stacey, Harry Williams.
1 team3 athletes
Taunton ACTaunton AC
6 athletes, 2 teams

Ben Dayer, Archie Dowson, Daniel Fisher, Thomas Heal, Joe Ponter, Matt Woodland.
2 teams6 athletes
Tipton HarriersTipton Harriers
8 athletes, 2 teams

Michael Banks, William Beards, Thomas Bentley, Jack Cunningham, Benjamin Ferguson, Joseph Lewis, Cameron Lomax, Ben Lucas.
2 teams8 athletes
Westbury HarriersWestbury Harriers
12 athletes, 2 teams

Benedict Bradwell, Owain Davies, Mackenzie Dutton, Kieran Gallagher, Finn Goodhew, Wilbur Hornby, Ceredig Jones, Seamus Robinson, Artie Savage-Swaine, Adam Shrewsbury, Luke Shrewsbury, Alexander Wilson.
2 teams12 athletes
Wolverhampton & BilstonWolverhampton & Bilston
15 athletes, 4 teams

Noah Carrington, Reuben Crombie, Tyler Francis, Lee Hallam, William Harris, Tyler Hawley, Tom Hipwood, Dylan Illidge, Dominic Jones, Ewan Jones, Callum McDermott, Jayden  Meath, Noah Sandland, Daniel Steventon-Box, Zac Taylor.
4 teams15 athletes
Worcester ACWorcester AC
9 athletes, 1 team

Josias Ashby, Eliott Beard, Joshua  Capewell, George Cresswell, Ben Harle, William Hewston, Samuel Lea, Charlie Nayler, Theo Taylor-George.
1 team9 athletes
Wreake & Soar ValleyWreake & Soar Valley
6 athletes, 2 teams

Euan Gibbs, Jamie Hurst, Matthew Reuben, Lucas Spence, Charlie White Godden, Jacob Woolverton.
2 teams6 athletes
No online individual entries for this event
2 postal entries for this event.
(Hover over team name for athletes)
Bromsgrove and RedditchBromsgrove and Redditch
6 athletes, 1 team

Joe Cunliffe, Adam Knowles, Jake Nash, Sebastian Purvis, Luke Richardson, Harry Williams.
1 team6 athletes
Halesowen ACCHalesowen ACC
6 athletes, 1 team

Josiah Coleman, Bryn Jenkins, Owen Jinks, Sam Mannings, Billy Papworth, James Rolinson.
1 team6 athletes
No postal individual entries for this event
Total teams: 49
Total athletes: 217