Top: Entries for ECCA National Cross Country Relays - Senior Women







Note:
This entry list includes only those entrants who have entered using SportSoft online entry system.
It may take up to 24 hours for new entrants to appear.

91 online team entries for this event.
(Hover over team name for athletes)
Ackworth Road RunnersAckworth Road Runners
3 athletes, 1 team

Denise Clark, Georgi Newton, Gail Wrangles.
1 team3 athletes
Aldershot Farnham & DistrictAldershot Farnham & District
27 athletes, 3 teams

Philippa Bowden, Georgie Bruinvels, Angel Collins, Gabi Eglen, Laura Gent, Megan Gildea, Emelia Gorecka, Amy Griffiths, Lauren Hall, Lucy Harris, Jo Harvey, Emily Hosker Thornhill, Bethan Hubbard, Ruth Jones, Hannah Kitchen, Molly Pocock, Bryony Proctor, Sally Ratcliffe, Lucy Rochford, Susan Shiel-Rankin, Louise Small, Emma Stevens, Cathy Stewart, Georgia Tuckfield, Stephanie Twell, Anna Weston, Emily Wicks.
3 teams27 athletes
Askern & District RCAskern & District RC
8 athletes, 1 team

Jennifer Barber, Marie-clare Churchman, Christine Peacock, Kelly Raven, Sarah Skelton, Amber Torrington, Susie Warris, Katherine Wordsworth.
1 team8 athletes
Barnsley Athletic ClubBarnsley Athletic Club
5 athletes, 1 team

Anne Bennett, Faye Lund, Gemma Micklethwaite, Sally Jayne Nutter, Linda Westlake.
1 team5 athletes
Barnsley HarriersBarnsley Harriers
6 athletes, 2 teams

Caroline Batty, Jo Bissell, Kay Conway, Emma Moorhouse, Katie Marie Roberts, Sarah Shelton.
2 teams6 athletes
Basildon AcBasildon Ac
7 athletes, 1 team

Charlotte Bishop, Emilly Bullis, Emma Houchell, Isobel Ives, Gemma Kersey, Kirsty Tydeman, Rachel Wiseman.
1 team7 athletes
Bedford & County ACBedford & County AC
6 athletes, 1 team

Sue Bosher, Alice Burgin, Emma Coombes (keech), Sarah Kerr, Rebecca Murray, Claire Perusko.
1 team6 athletes
Beeston ACBeeston AC
6 athletes, 2 teams

Christine Bexton, Sophie Eadsforth, Lucy Grant, Salome Maybanks, Ndiarka Mbodji, Holly McCain.
2 teams6 athletes
Birchfield HarriersBirchfield Harriers
13 athletes, 3 teams

Sarah Conway, Julia Cooke, Georgie Hartigan, Emma Lines, Sarah McDonald, Robyn McDowall, Susie McManus, Kathryn Salt, Mari Smith, Stacie  Taylor, Kimberley Thomas, Sarah Travis, Elizabeth Watters.
3 teams13 athletes
Birtley ACBirtley AC
9 athletes, 1 team

Sophie Burnett, Philippa Chambers, Ruth Dadswell, Lorna Graham, Rebecca Pottinger, Chloe Price, Lisa Short, Lydia Turner, Kirsty Walker.
1 team9 athletes
Blackburn Harriers & AcBlackburn Harriers & Ac
9 athletes, 1 team

Katie Buckingham, Carmen Louise Byrne, Lindsay Davies, Jessica Judd, Victoria Mousley, Joanne Nelson, Ellen Sagar-Hesketh, Rebecca Shorrock, Rachel Wood.
1 team9 athletes
Blackheath And Bromley Harriers Athletic ClubBlackheath And Bromley Harriers Athletic Club
16 athletes, 2 teams

Sarah Belaon, Jane Bradshaw, Niamh Bridson-Hubbard, Jennie Butler, Lorna Clowes, Katherine Curran, Sara Elmqvist, Leah Louise Everson, Jo Hickman-Dunne, Carolyn Johnson, Melody Kane, Carole Penlington, Amber Reed, Emma Rowland, Jenny Tomei, Donelle Yapp.
2 teams16 athletes
Blackhill BoundersBlackhill Bounders
9 athletes, 1 team

Stacey Bell, Mandy Dixon, Danielle Jackson, Elizabeth Mitchell, Carol Morrison, Amanda Phillips, Louise Priestley, Caroline  Slane , Lauren Young.
1 team9 athletes
Bournville HarriersBournville Harriers
27 athletes, 3 teams

Fiona Barker, Jess Bond, Suzanne Bunn, Leonie Clitherow, Stephanie Coates, Laura Gale, Aine Garvey, Jude Glynn, Jo Green, Collette Greenhouse, Marianne Hensman, Sara Hewison, Linda Howell, Joanne Irving, Rhian Littlewood, Louisa Moore, Nicola Morris, Clare Mullin, Sharon Newman, Sam Pretlove, Lesley Pymm, Nicola Sykes, Nicola Tautscher, Heather Tyrie, Suz West, Philomena Williamson, Pauline Wright.
3 teams27 athletes
Bristol and West ACBristol and West AC
19 athletes, 3 teams

Julia Belyavin, Molly Chilton, Ana Duran Mingo, Sarah  Everitt, Elaina  Gard, Natalie Griffiths, Ellen Harrison, Clare Jolliffe, Emma Jolliffe, Kate Maltby, Fiona  Marks , Gabriella Miles, Mel Newbery, Catie O'Donoghue, Amy Partridge, Hannah Pollak, Kate Reed, Isabelle Talbot Price, Charlotte  Taylor Green .
3 teams19 athletes
Buxton ACBuxton AC
27 athletes, 3 teams

Charlie Aucott, Joanne Bednall, Sheila Bradley, Denise Chandler, Amy Clark, Joanne Cudahy, Rachel Dowle, Annette Fowler, Ruth Gowers, Tracy Gregory, Louise Hallows, Sue Jeff, Kate Ledin, Annabelle Mottram, Charlie Narejko, Caroline Newton-Phillips, Elizabeth Nocton, Carly Parkin, Kate Phillips, Katie Rolfe, Fran Ross, Sarah Sewell, Sarah Soles, Dorcas Taylor, Emma Wentworth, Tania Wilson, Nicola Yeomans.
3 teams27 athletes
Cambridge & Coleridge ACCambridge & Coleridge AC
18 athletes, 2 teams

Holly Archer, Hope Bretscher, Charlotte Christensen, Emma Etheridge, Rebecca Frake, Stefanie Godfrey, Kelly  Grant, Becky Hair, Hannah Hall, Fiona  Hughes, Sophie Kelly, Victoria Knight, Maija Kozlova, Sian-marie Lucas, Zoe MacDonald, Margaret Phillips, Siobhan Skinner, Charis Taylor.
2 teams18 athletes
Charnwood A CCharnwood A C
11 athletes, 3 teams

Elsie Butler, Natalie Egginton, Mariam Getachew, Anne Holyland, Kim Jalland, Magda Locker, Katie Lomas, Hannah Nuttall, Louise  Richmond, Gemma Steel, Catherine Tinker.
3 teams11 athletes
City of Hull ACCity of Hull AC
4 athletes, 1 team

Natalie Curgenven, Lynda  Hields, Tegan Roberts, Corinna Turner.
1 team4 athletes
City Of Norwich ACCity Of Norwich AC
16 athletes, 2 teams

Sophie Alden, Sarah Astin, Mabel Beckett, Katie Fairman, Sarah Griffiths, Eleanor Grubb, Laura Henery, Lauren Howe, Iona Lake, Laura Parry, Emma Risbey, Isabel Rodriguez, Charlotte Rose, Ellie Stevens, Marieke Vermue, Olivia Walwyn-Bush.
2 teams16 athletes
City Of Stoke AcCity Of Stoke Ac
7 athletes, 2 teams

Tracy Bloor, Louise Dawson, Joanne Donnelly, Lucy Hayes, Katie Holt, Victoria Isson, Sarah Lovewell.
2 teams7 athletes
Clowne Road Runners ClubClowne Road Runners Club
12 athletes, 3 teams

Lindsay Baker, Natalie Crofts, Lynn Hazelton, Bridget Hemstock, Jo Johnson, Julie King, Sarah-jane Massingham, Annie Morton, Delphine Pearson, Jacqueline Robson, Hannah Sharpe, Karen Shipman.
3 teams12 athletes
Dacorum & Tring ACDacorum & Tring AC
13 athletes, 2 teams

Hannah Bennett, Emma Bisgrove, Rebecca  Fawcett, Samantha Fawcett, Louise Flower, Ania  Gabb, Sarah Grover, Vikki Johnston, Sarah Jones, Kate Rennie, Sophie Routledge, Samantha Sullivan, Katy Warren.
2 teams13 athletes
Derby Athletic ClubDerby Athletic Club
14 athletes, 2 teams

Chrisse  Dover, Jill Burke, Tracey Greenway, Amanda Hewitt, Tracy Hinxman, Sarah Holford, Louise Insley, Rebecca Miller, Rachel Olivant, Lisa Palmer Blount, Leonie Shipley, Steph Spencer, Natalie Weir, Veleska Wills.
2 teams14 athletes
Doncaster Athletic ClubDoncaster Athletic Club
9 athletes, 1 team

Jayne Beredford, Dawn Fletcher, Susan Forbes, Rose James, Claire MacLeod, Sharon Maughan, Diane Polwin, Sarah Smith, Shaz Wood.
1 team9 athletes
East Hull Harriers & AcEast Hull Harriers & Ac
6 athletes, 2 teams

Mary Carrick, Mandy Davison, Phoebe Gawthorpe, Alison Hayes, Linda Huart, Rachael Sharp.
2 teams6 athletes
Fitmums And FriendsFitmums And Friends
6 athletes, 2 teams

Samantha Barlow, Judy Cole, Alison English, Fiona Griffiths, Sarah Pay, Mary Thompson.
2 teams6 athletes
Gosforth Harriers & AcGosforth Harriers & Ac
3 athletes, 1 team

Floor Christie-De Jong, Sarah Gartside, Sylvia Moffatt.
1 team3 athletes
Grantham Running ClubGrantham Running Club
3 athletes, 1 team

Caroline Davis, Justyna  Gill, Magaretta  Murray.
1 team3 athletes
Hadleigh Hares ACHadleigh Hares AC
10 athletes, 2 teams

Rachel Bodsworth, Elisa Bostock, Emma Gorwood, Alice Heather Hayes, Claire Jacobs, Victoria Kenny, Emma Mortimer, Laura Shewbridge, Maria Ward, Angela Wray.
2 teams10 athletes
Hallamshire Harriers SheffieldHallamshire Harriers Sheffield
19 athletes, 3 teams

Sarah Booker, Evie Brailsford, Ellie Crownshaw, Hannah Fletcher, Natalia Hackett, Julia Jagger, Julia Johnson, Rachael Lundgen, Maggie Quinn, Charlotte  Slack, Nicola Squires, Lauren Stoddart, Calli Thackery, Charlotte Ward, Hannah Whitelam, Pippa Wilkie, Lexie Wilson, Tina Wilson, Zanthe Wray.
3 teams19 athletes
Harborough ACHarborough AC
13 athletes, 3 teams

Sarah Blencowe, Karen Brooks, Lianne Brooks, Martha Clapp, Hannah Eveleigh, Lin Farrow, Jacquie Hanmer, Lucy Jenkinson, Hazel O'Connel, Tracey Southwell, Marise Taylor, Christine  Voelkerling, Sarah Ward.
3 teams13 athletes
Harrow ACHarrow AC
8 athletes, 1 team

Emily Antcliffe, Gill Bland, Leigh Lattimore, Laura O'Connor, Eilish O'Grady, Nicola Payne, Ellen Rose-Senior, Katie Watkins.
1 team8 athletes
Herne Hill HarriersHerne Hill Harriers
18 athletes, 2 teams

Helena Corbin, Jessica Craig, Fiona De Mauny, Karen Ellison, Monika Gajek, Georgie Grgec, Sarah Grover, Katie Kedward, Lara Langston, Steph McCall, Katie Moore, Swann Phelippeau, Shannon Sinclair, Katie Snowden, Suzanne Swaine, Stacey Ward, Julia Wedmore, Stacy Wheat.
2 teams18 athletes
Herts Phoenix AcHerts Phoenix Ac
3 athletes, 1 team

Alicia Found, Isabel Found, Sally Judd.
1 team3 athletes
Holme Pierrepont RcHolme Pierrepont Rc
18 athletes, 3 teams

Clare Ablethorpe, Ruth Brandon, Lisa Chan, Claire Goodman, Ann Gould, Gina Granger, Anna Gray, Claire Hayes Gill, Christine Heaton, Jean Inglis, Julie McGeorge, Michelle Noble, Aimee Palace, Lorraine Salkild, Hannah Sampson, Carly Stretton, Sarah Tyler, Editha Van Loon.
3 teams18 athletes
Holmfirth Harriers AcHolmfirth Harriers Ac
18 athletes, 2 teams

Debbie Beck, Helen Berry, Alannah Booth, Helena Marie Croft, Lesley Ewart, Katherine Farquhar, Lucy Farquhar, Deborah Hall, Heidi King, Claire Leaver, Clare Locke, Jordan Mullinger, Helen Pettit, Hilary Robinson, Jean Shotter, Karen Sinkinson, Zoe Storr, Ruby Sykes.
2 teams18 athletes
Ilkeston Running ClubIlkeston Running Club
11 athletes, 2 teams

Cathy Ayton, Emma Bennett, Dawn Bower, Natalie Braisby, Jessica Denman, Laura Hickey, Kate MacKenzie, Yulia Ravenhill, Jo Saunders, Simone  Ward, Natalie  Wilson.
2 teams11 athletes
Invicta East Kent ACInvicta East Kent AC
1 athletes, 1 team

Lilly Coward.
1 team1 athletes
Ivanhoe RunnersIvanhoe Runners
6 athletes, 2 teams

Fiona Betts, Sandra Lawless, Lucy McDermott, Suzy Parish, Gemma  Shaw, Julie Taylor.
2 teams6 athletes
Kendal Amateur Athletic ClubKendal Amateur Athletic Club
18 athletes, 2 teams

Helen Barker, Sue Booth, Paula Bowen, Hazel Clark, Katherine Cousins, Allison Daly, Carolyn Kevan, Rachel Mann, Helen Newton, Jacqueline Nowell, Kerry Oldfield, Joanne Pennington, Dianne Priestley, Rebecca Robinson, Joanne Taylor, Sarah Tunstall, Lucy Varney, Diane Walker.
2 teams18 athletes
Kimberworth StridersKimberworth Striders
14 athletes, 3 teams

Nicolette Archer, Claire Chapman, Fiona Earl, Rebecca Hunt, Natalie Lowe, Adelle Marsden, Sarah Millns, Leanne Race, Caroline Saunders, Natalie Sheldon, Helen Wade, Samantha Weatherall, Helen Woodburn, Elly Woodhead.
3 teams14 athletes
Leeds City Athletic ClubLeeds City Athletic Club
23 athletes, 3 teams

Leila Armoush , Rachel Atherton, Emily Birchall, Harriet Buswell, Emma Clayton, Lucy  Crookes, Celia De Maria, Claire Duck, Rachael Dyson, Rachel Friend, Sarah Hodgson, Sarah Kemshall, Heather Langham, Alice  Leake, Amicia Lee, Georgia Malir, Susan Partridge, Heather Sellars, Claudia Stanton, Stevie Stockton, Alison Varley, Charlotte Wills, Jennifer Yates.
3 teams23 athletes
Leigh Harriers & AcLeigh Harriers & Ac
12 athletes, 2 teams

Dionne Allen, Dianne Denney, Rachel Hodgkinson, Abigail Howarth, Lauren Howarth, Donna Ince, Georgina Leck, Leah Peploe, Rachel Pollitt, Laura Riches, Louisa Thompson, Brenda Wane.
2 teams12 athletes
Lincoln & District RunnersLincoln & District Runners
9 athletes, 3 teams

Elinor Butterfield, Sarah Challans, Kristie Holroyd, Kathryn Lambert, Doubec Levick, Anna Mongan, Nicki Powell, Lois Tack, Karla Wright.
3 teams9 athletes
Lincoln Wellington Athletic ClubLincoln Wellington Athletic Club
7 athletes, 2 teams

Jane Charlesworth, Caroline Colley, Abbie Donnelly, Rochelle Harrison, Holly Haywood, Laura Kaye, Anna Vinter.
2 teams7 athletes
Liverpool Harriers & ACLiverpool Harriers & AC
11 athletes, 1 team

Megan Ball, Maria Barrett, Rachael Burns, Hannah Delaney, Elizabeth Egan, Hannah Hughes, Michelle Murphy, Alex O'Brien, Jennifer Platt, Noora Ronkainen, Charlotte Wilson.
1 team11 athletes
Mansfield HarriersMansfield Harriers
11 athletes, 3 teams

Sharon Armitage, Beverley Armstrong, Sarah Bradbury, Maddy Collinge, Thomasina Copcutt, Kirsty Huntington, Kahli Johnson, Alice Mortiboy, Helen Pritchett, Amanda Shaw, Natalie Yates.
3 teams11 athletes
Marshall Milton Keynes ACMarshall Milton Keynes AC
10 athletes, 3 teams

Natasha Baker, Diane Baldwin, Debra Brent, Lara Bromilow, Lilli Peters, Alice Ritchie, Rachel Robinson, Elle Roche, Gemma Threlfall, Melanie Wood.
3 teams10 athletes
Matlock Athletic ClubMatlock Athletic Club
4 athletes, 1 team

Nicky Dick, Christine Howard, Alison Pye, Carly  Spear.
1 team4 athletes
Milton Keynes Distance ProjectMilton Keynes Distance Project
9 athletes, 1 team

Cecilie Andersen, Dani  Chattenton, Sophia Cliffe, Helene Greenwood, Claudia Kelsall, Susan Mears, Hannah Plaschkes, Isabelle Scott, Jade White.
1 team9 athletes
Nene Valley HarriersNene Valley Harriers
6 athletes, 2 teams

Jordan Foster, Karolina Gladwell, Ruth Jones, Emma Randall, Yvonne Scarrott, Alison Staines.
2 teams6 athletes
Newark AcNewark Ac
3 athletes, 1 team

Jackie Duers, Rebecca Gallup, Cloe Hubbard.
1 team3 athletes
Newcastle Staffs AcNewcastle Staffs Ac
7 athletes, 1 team

Julia Bailey, Maxine Bickerton, Nicola Brownsword, Jan Cassidy, Sharon Tomkinson, Rachel  Trpeski, Rachel Wakefield.
1 team7 athletes
North Derbyshire RCNorth Derbyshire RC
6 athletes, 1 team

Hannah Barnett, Rebecca Broughton, Kirsten Grafton, Kim Gray, Sarah Johnson, Chew Tan.
1 team6 athletes
North Shields Polytechnic ClubNorth Shields Polytechnic Club
16 athletes, 2 teams

Lourdes Bradley, Christine Burns, Louise Coultate, Alison Cummings, Karen Gunn, Amanda Hall, Louise Hayes, Hannah Lowes, Carla Maley, Karen Nash, Charlotte Penfold, Jenny Simpson, Alison Smith, Kath Stewart, Michelle Thompson, Natalie Thorburn.
2 teams16 athletes
Notts ACNotts AC
27 athletes, 3 teams

Joanne Birtwistle, Laura Boultby, Kirsty Bradshaw, Catherine Charlton, Sarah Costin, Donna Davenport, Lisa Dickinson, Samantha Garside, Lucy Holt, Wendy Kane, Michelle Kruger, Tracey Lack, Julie Lambourne, Sarah MacKness, Lucy Niemz, Sharon Orridge, Nicki Ottley Dela Sal, Becca Peach, Jane Pidgeon, Rebecca Pritchard, Louise Read, Sonka Reimers, Hannah Robinson, Ella Shirley, Joanne Spencer, Rachel Whelan, Rachel Whittaker.
3 teams27 athletes
Oxford University ACOxford University AC
6 athletes, 1 team

Cecilie Andersen, Anna Broughton, Claire Hammett, Rachel Parlour, Floren Scrafton, Tilly Woods.
1 team6 athletes
Peterborough ACPeterborough AC
8 athletes, 1 team

Sarah Caskey, Hannah Chapman, Daniella Hart, Louise Morgan, Grace Mullins, Wendy Perkins, Maggie Skinner, Sophie Watson.
1 team8 athletes
Preston HarriersPreston Harriers
5 athletes, 1 team

Jacqueline   Fairchild, Helen Clitheroe, Eleanor Davis, Grace Maddox, Rebecca Rigby.
1 team5 athletes
Redhill Road RunnersRedhill Road Runners
27 athletes, 3 teams

Claire  Armstrong , Catherine Caton, Joanne Clarke, Vivienne Craven, Lisa Doyle, Michelle Flint, Carolyn Hay, Samantha  Hayes, Kylie  Haynes , Helen Johnson, Sophie King, Helen Lowe, Laura Merryweather, Louise Organ, Sharman Parker-Paling, Hayley Purdy, Lisa  Robinson , Rachel Shambrook, Joanne Stocks, Julie Thorne, Heather Thornley , Ruby Thurston-Ambrose , Valerie Walker, Kathryn Walsh, Sarah  Whibley, Louise Woolley, Tamzin  Yates .
3 teams27 athletes
Redway RunnersRedway Runners
3 athletes, 1 team

Rachel Edwards, Julie Martin, Katie Tucker.
1 team3 athletes
Ripley Running ClubRipley Running Club
9 athletes, 2 teams

Esther Broughton, Alison Butlin, Claire  Durose, Kat Fletcher, Tanya Heaslip, Sarah Hill, Eleanor Robinson, Lucy Taylor, Joanne Wharton-Howett.
2 teams9 athletes
Rotherham Harriers And AcRotherham Harriers And Ac
21 athletes, 3 teams

Jenny Blizard, Stephanie Burns, Hayley Carruthers, Naomi Clegg, Sophie Cowper, Fiona Davies, Nicola Devine, Diane Lesley Elliott, Jessica Freeman, Lori Handbury , Natalie Harris, Natasha Hatswell, Hannah Holmes, Samantha  Hughes , Elizabeth Hutson, Zara Knappy, Sarah Lowery, Emma Parkinson, Keri Pearson, Rebecca Platts, Jenny Reed.
3 teams21 athletes
Rugby & Northampton AcRugby & Northampton Ac
21 athletes, 3 teams

Tara Adams, Emma Bond, Caroline Carroll, Minerva Chesser, Alison Cobb, Alison Cooper, Patricia Garner, Bethan Goddard, Kirsty Goddard, Tori Green, Tamara  Hardman , Helen  Jones , Efthymia Katsogianni, Lorna  Latimer , Katie Lea, Tilly Lea, Gabrielle  Moriaty , Fleur Odonohue, Amy  Sarkies, Zoe Shepherd , Sophie Wilkinson.
3 teams21 athletes
Rushcliffe AcRushcliffe Ac
14 athletes, 2 teams

Joanne Bramley-Maye, Abigail Cast, Juliet  Green, Helen Hood, Katherine Malone, Kathryn Mellor, Leona Scurr, Nazen Smith, Caitlin Sorrel, Cheralynne Todd McIntyre, Elizabeth Tomlin, Niki Ward, Viv Wardle, Melissa Wyszynski.
2 teams14 athletes
Sale Harriers ManchesterSale Harriers Manchester
18 athletes, 2 teams

Helen Armitage, Hannah Brown, Luisa Candioli, Anne Chinoy, Megan Davies, Ellen Downs, Danielle Fegan, Sinead Ferguson, Emma Finney, Sarah Goulden, Katie Hewison, Clare McCarron, Aimee Pratt, Julia Reynolds, Sonia Samuels, Jane Thomas, Emma Tilley, Katherine Wood.
2 teams18 athletes
Salford Harriers & AcSalford Harriers & Ac
18 athletes, 2 teams

Amelia Beaman, Sinead Bent, Leanne Carey, Sarah Carroll, Julie Cook, Carla Davies, Marie Jarvis, Ruth Jones, Kate Knox, Hayley Kuter, Estelle Malm, Amanda McCartney, Ruth Ollerenshaw, Marloes Peeters, Becki Robinson, Tessa Robinson, Jaymie Shenton, Beverley Simons.
2 teams18 athletes
Shaftesbury Barnet HarriersShaftesbury Barnet Harriers
18 athletes, 2 teams

Ellie Baker, Georgia Bell, Elizabeth Bird, Gaia Casciello, Natalie Connor, Sophie Connor, Elana Dimmer, Rachel Felton, Charlotte Johnston, Cecilia Martinez-Nunuz, Ellie McNamara, Elizabeth Potter, Vicky Pritchard, Nicola Rogers, Naomi Taschimowitz, Isobel Thompson, Victoria Walker, Sarah Williams.
2 teams18 athletes
Sheffield RCSheffield RC
18 athletes, 2 teams

Helen Anayiotos, Helen Cameron, Alexa Dale, Heather Fisher, Sarah Gilbert, Jenny Horne, Gemma Johnson, Sarah Kimpton, Abigail Knight, Kate Little, Ellen McLeod, Deborah Richards, Rachel Rose, Carolina Scarton, Clare Thompson, Georgina Williams-Mahoney, Claire Wolstenholme, Jane Wright-Saunders.
2 teams18 athletes
Southampton Athletic ClubSouthampton Athletic Club
8 athletes, 2 teams

Nicci Blandford, Karla Borland, Bryher Bowness, Michelle Dorrington, Kelly Hewitson, Miriam Jones-Walters, Sarah Kingston, Louise Webb.
2 teams8 athletes
Sparkhill HarriersSparkhill Harriers
12 athletes, 2 teams

Jane Bartholomew, Vicki Bone, Clare Bovill, Julie Brooks, Leanne Curl, Emma Donnelly, Pauline  Hygate, Katherine Iles, Claire Molloy, Manisha Parmar, Jennifer Price, Claire Welbourn.
2 teams12 athletes
St Albans StridersSt Albans Striders
12 athletes, 2 teams

Anna Anders, Phillippa  Bailey, Naomi  Baker, Lauren Eckley, Anna-w Endean, Hannah Hull, Nicky Laitner, Catherine  O'Connor, Deborah Steer, Megan Steer, Freya Vafadari, Wendy Walsh.
2 teams12 athletes
St Mary's College ACSt Mary's College AC
5 athletes, 1 team

Katie  Astin, Sophie Markwick, Louise  Nash, Elizabeth Rayner, Yasmin Ryder.
1 team5 athletes
Steel City Striders RcSteel City Striders Rc
12 athletes, 3 teams

Caroline Brock, Lucy Broom, Helen Burgess, Gillian Burgon, Fran Cummins, Nicola Galley, Angela Jackson, Catherine McKeown, Frances Roberts, Kate Scott, Mandy Taylor, Poppy Tovey.
3 teams12 athletes
Stockport Harriers & ACStockport Harriers & AC
3 athletes, 1 team

Elizabeth Apsley, Louise Rudd, Ruth Emily Sinclair.
1 team3 athletes
Sutton In Ashfield Harriers & AcSutton In Ashfield Harriers & Ac
13 athletes, 2 teams

Donna Atkinson, Sue Bradley, Mandy Carmicon, Melanie Cook, Sally Hughes, Molly Johnson, Laetitia Moakes, Tracy Parker, Yvette Robinson, Kate Simpson, Claire Watson, Michelle Willcocks, Melanie Yorke.
2 teams13 athletes
Thames Valley HarriersThames Valley Harriers
9 athletes, 1 team

Kirsty Addy, Victoria Carter, Laura Farrar, Katie Knowles, Ann-marie  McGlynn, Sophie Preece, Lara Scerri, Kirstie Tew, Heather Timmins.
1 team9 athletes
Thames Valley HarriersThames Valley Harriers
9 athletes, 1 team

Stephanie Ainley, Tracy Barlow, Lisa Da Silva, Isabel Dye, Sarah Johnson, Siana Jones, Fran Lou, Joanna Mobed, Katie Olding.
1 team9 athletes
Tonbridge AcTonbridge Ac
21 athletes, 3 teams

Elle Baker, Chloe Bird, Annabel Carter, Alex Crockford, Hannah Czarnowski, Claire Day, Rachel Fagg, Ashley Gibson, Maria Heslop, Sasha Houghton, Lisa Knight, Olivia Lucas, Kirandeep Marsh, Jacqueline O'Reilly, Tina Oldershaw, Lucy Pitcairn-Knowles, Lucy Reid, Charlotte Richardson, Sian Robertson, Nicole Taylor, Alice Wood.
3 teams21 athletes
Trafford Athletic ClubTrafford Athletic Club
19 athletes, 3 teams

Emily Beedham, Ruth Beresford, Amy-rose Cauley, Vicki Cronin, Nicole Davenport, Beth Donnelly, Alison Drasdo, Sue Exon, Karen Hill, Alison Holbrook, Sally Howarth, Joan Howe, Sarah Hudak, Catherine Hurst, Teresa Kemp, Joanne Lott, Louise Mangan, Melanie Monks, Sally Woolhouse.
3 teams19 athletes
Tyne Bridge HarriersTyne Bridge Harriers
9 athletes, 1 team

Mairi Clancy, Alison Dargie, Rachael Estrop, Rachel Gill, Lysanne Jurriansen, Sophie Marr, Rebecca Parkin, Louise Rodgers, Kathryn Stevenson.
1 team9 athletes
University of Birmingham AC and Cross Country ClubUniversity of Birmingham AC and Cross Country Club
2 athletes, 1 team

Naomi Collier, Isobel  Cotham.
1 team2 athletes
University of Nottingham ACUniversity of Nottingham AC
3 athletes, 1 team

Rebecca Berger-North, Martha Coyle, Alexandra Guerrero.
1 team3 athletes
Vale Royal AcVale Royal Ac
27 athletes, 3 teams

Julie Annable, Chloe Broad, Debbie Broad, Katie Victoria Brough, Lucy Burch, Pauline Davies, Carolyn Dooley, Joanne Edwards, Liz Gale, Katie Gerrard, Sarah Griffiths, Helen Harrington, Andrea Hilldrup, Lisa Meadows, Debbie Moreton, Kate Moulds, Amelia Pettitt, Clara Pettitt, Jeanette Pope, Emma-louise Pyatt, Elizabeth Renondeau , Eleanor Riches, Helen Smith, Siobhan Tarbuck, Claire Thompson, Sarah Walker, Carole Williams.
3 teams27 athletes
Vegan Runners UKVegan Runners UK
3 athletes, 1 team

Katie Bonner, Clare Burdell, Bianca Pedersen.
1 team3 athletes
Wakefield District H & AcWakefield District H & Ac
18 athletes, 2 teams

Helen Beck, Joanne Biltcliffe, Sarah Bostwick, Rosie Boughton, Julie Briscoe, Jenny Buck, Mandy Geary, Jenny Latham, Eileen Mannion, Annabel Mason, Katie McHale, Amy-eloise Neale, Hayley Newbound, Alex Potter, Lucy Robinson, Nicola Steel, Charlene Thomas, Jennifer Walsh.
2 teams18 athletes
West Suffolk ACWest Suffolk AC
4 athletes, 1 team

Christine Anthony, Justine Anthony, Maureen McCarthy, Emily Moyes.
1 team4 athletes
Winchester & District ACWinchester & District AC
6 athletes, 1 team

Annabel Gummow, Jo Jefferies, India Lee, Karen Rushton, Lorna Russell, Melanie Wilkins.
1 team6 athletes
Windsor Slough Eton & Hounslow ACWindsor Slough Eton & Hounslow AC
12 athletes, 2 teams

Becky Atkinson, Jennifer Ball, Dani Barnes, Sarah Chapman, Matilda Compton-Stewart, Gabrielle Coveney, Charlotte Firth, Pippa Kirkby, Hannah Novakovic, Isabelle Rayner, Molly Riglin, Natalie Thompson.
2 teams12 athletes
Wycombe Phoenix Harriers & ACWycombe Phoenix Harriers & AC
9 athletes, 1 team

Bethany Brown, Alex Cook, Zoe Doyle, Jess Gray, Nicki Johnson, Jenny Roberts, Lucy Rogers, Laura Street, Philippa Woolven.
1 team9 athletes
No online individual entries for this event
No postal team entries for this event.
No postal individual entries for this event
Total teams: 169
Total athletes: 1039