Top: Entries for ECCA National Cross Country Relays - Under 20 Men







Note:
This entry list includes only those entrants who have entered using SportSoft online entry system.
It may take up to 24 hours for new entrants to appear.

56 online team entries for this event.
(Hover over team name for athletes)
Aldershot Farnham & DistrictAldershot Farnham & District
22 athletes, 3 teams

Ben Bishop, Jack Boswell, William Brockman, Daniel Cooke, Robbie Coupland, Jake Cvetkovic, James Gillon, Harry Grace, Max Heyden, Joseph Jakubait, Stephen Lavery, Jack Pearson, Oliver Percival, Sean Pocknee, Lewis Reid, Marcus Shantry, Jack Small, William Smith, Oliver Sutton, Guy Tucker, James Walker, Luke Wilton.
3 teams22 athletes
Bedford & County ACBedford & County AC
18 athletes, 2 teams

Benjamin Davies, Elliot Dee, Isaac Ellard, Gary Evans, William Forster, Cameron Gillies, Evan Hosking, Richard Laursen, Callum Mullins, William Mullins, Jonathan Nash, Joshua Rogers, Daniel Stanton, Scott Thomas, Jamie Viney, Ryan Ward, Stanley Willis, Alfred Yabsley.
2 teams18 athletes
Birchfield HarriersBirchfield Harriers
4 athletes, 1 team

Reis Brooke, Thomas Dodd, Alex Jolly, Alfie Meade.
1 team4 athletes
Blackheath And Bromley Harriers Athletic ClubBlackheath And Bromley Harriers Athletic Club
9 athletes, 2 teams

Marco Arcuri, Joss Barber, Charlie Davis, Angus Harrington, Oscar Hussey, Lewis Mills, Callum Myatt, Ifetobi Salako, Theo Wood.
2 teams9 athletes
Bracknell ACBracknell AC
6 athletes, 2 teams

Maxwell Cooper, Adam Dart, Harry Digby, Aaron Enser, Ilias Hadeq, Benjamin Wills.
2 teams6 athletes
Cambridge & Coleridge ACCambridge & Coleridge AC
11 athletes, 2 teams

Cameron Ackroyd, Joshua Borrett, Tim Harrison, Robert Huckle, Thomas Keen, Ben Lea, Alexander Lione, Oliver Newman, Oliver Sewell, Max Williams, Jordan Wood.
2 teams11 athletes
Charnwood A CCharnwood A C
3 athletes, 1 team

Daniel Maud, Fergus McAuliffe, Oliver Rouse.
1 team3 athletes
Chesterfield & District AcChesterfield & District Ac
4 athletes, 1 team

Jacob Buckley, Jacob Cousins, Alex Ediker, Elliot Meylan.
1 team4 athletes
Chiltern Harriers AcChiltern Harriers Ac
6 athletes, 1 team

Jake Alderson, Harry Cox, Samuel Howell, Oliver Jackson, William Perkin, Richard Slade.
1 team6 athletes
City Of Norwich ACCity Of Norwich AC
9 athletes, 1 team

Kai Beadle, George Cardwell, Tom Greenacre, Tom Mead, Joseph Murphy, Jacob Stares, Jamie Stares, Jack White, Edward Whiting.
1 team9 athletes
City Of Portsmouth ACCity Of Portsmouth AC
7 athletes, 1 team

Steven Cross, Adam Kimber, Jacob O'Hara, Toby Roe, Callum  Shea, Lachlan Wellington, Harry Wellstead.
1 team7 athletes
City Of Sheffield And Dearne AcCity Of Sheffield And Dearne Ac
5 athletes, 1 team

Cameron Cass, Oliver Dane, Matthew Fuller, Alfie Manthorpe, Julian Slater.
1 team5 athletes
City of York ACCity of York AC
3 athletes, 1 team

Maurice Calton Seal, Tyler Hutchinson, Luca Parker.
1 team3 athletes
Derby Athletic ClubDerby Athletic Club
3 athletes, 1 team

Tobian Catsburg, Senay Guzai, Luke Ward.
1 team3 athletes
Doncaster Athletic ClubDoncaster Athletic Club
4 athletes, 1 team

Rhys Gibson, George Phillips, Joseph Jack Phillips, Nishan Singh.
1 team4 athletes
East Cheshire Harriers & Tameside AcEast Cheshire Harriers & Tameside Ac
3 athletes, 1 team

Hailemariam Abraham, Mussie Kassa, George Lewis.
1 team3 athletes
Guernsey ACGuernsey AC
5 athletes, 1 team

Samual  Galpin, Mikey Ingrouille, Edward Mason, Alexander Rowe, Joseph Yeaman.
1 team5 athletes
Hallamshire Harriers SheffieldHallamshire Harriers Sheffield
4 athletes, 1 team

Cameron Bell, Leo Cossham, Clinton Htoo, David Lewis.
1 team4 athletes
Havering ACHavering AC
8 athletes, 2 teams

Samuel Atkins, Elliot Cordery, Ben Davis, Lewis Debenham, Finn Hutton, Thomas Keevil, Kieran O'Hara, James Stewart.
2 teams8 athletes
Herts Phoenix AcHerts Phoenix Ac
3 athletes, 1 team

Adam Hughes, Afewerk Rossom, Amaniel Tesfay.
1 team3 athletes
Holmfirth Harriers AcHolmfirth Harriers Ac
7 athletes, 1 team

Luc Burnip, Ted Chamberlain, Fionn Kerry, Shea Kerry, Niall O'Connell, Harry Shelbourne, Luke White.
1 team7 athletes
Keighley & Craven AcKeighley & Craven Ac
5 athletes, 1 team

Tom Barrett, Joe Hudson, James Lund, Samuel Thom, Ryan Watmough.
1 team5 athletes
Kendal Amateur Athletic ClubKendal Amateur Athletic Club
3 athletes, 1 team

Alexander Birkett, Luke Bowen, Rueben Copley.
1 team3 athletes
Liverpool Harriers & ACLiverpool Harriers & AC
8 athletes, 2 teams

Max Brame, Joseph Ford, Andrew Grant, Ryan McKay, Daniel Preston, Thomas Rogerson, Lewis Rooney, Christian Woods.
2 teams8 athletes
Loughborough Students ACLoughborough Students AC
8 athletes, 3 teams

Harry Allan, Joe Arthur, Nathan Brown, Freddie Carcas, Terrence Fawden, Daniel Racle, Joseph Twigg, Daniel Wilde.
3 teams8 athletes
Mansfield HarriersMansfield Harriers
3 athletes, 1 team

Luke Duffy, Dylan George, Kieran Harby.
1 team3 athletes
Marshall Milton Keynes ACMarshall Milton Keynes AC
5 athletes, 1 team

Ewan Forsythe, Devon Joseph Harford, Jack Meijer, James Minter, Conrad Webber.
1 team5 athletes
Middlesbrough Athletic Club (mandale)Middlesbrough Athletic Club (mandale)
6 athletes, 2 teams

Joshua Allen, Ben Bergstrand, Josh Cowperthwaite, Ben Palmer, Luke Pettit, Cameron Spence.
2 teams6 athletes
Milton Keynes Distance ProjectMilton Keynes Distance Project
6 athletes, 1 team

Matthew Chronicle, Marcus Lovell, Charley James Madgin, Timothy McElligott, Morgan Smith, Benjamin West.
1 team6 athletes
Morpeth Harriers & AcMorpeth Harriers & Ac
9 athletes, 1 team

Alexander Brown, Alex Cunningham, Taylor Glover, Kieran Hedley, Rory Leonard, Liam Marsh, Jake Masterman, Joseph Ramshaw, Matthew Waterfield.
1 team9 athletes
Nene Valley HarriersNene Valley Harriers
3 athletes, 1 team

Bradley Allan, Oliver Bowling, Aaron Hunt.
1 team3 athletes
Newark AcNewark Ac
8 athletes, 1 team

Ben Arnold, Thomas Evans, Aaron Goulding, Matthew Peto, Ricky Richmond, Luke Sayer, Christopher Ward, Joseph Wynn-Jones.
1 team8 athletes
Newquay & Par AcNewquay & Par Ac
7 athletes, 2 teams

Finn Birnie, Samuel Bray, Lewis Cotterill, Luke Hopper, Aidan Daveth Kent, Tom Luton, Alexander McCartney.
2 teams7 athletes
Notts ACNotts AC
5 athletes, 1 team

Milan  Campion, James Dickinson, Jake Dyer, Matthew Moir, Adam Ward.
1 team5 athletes
Orion HarriersOrion Harriers
4 athletes, 1 team

Joseph Clark, George Day, Lewis Harknett, Joseph Owen.
1 team4 athletes
Preston HarriersPreston Harriers
10 athletes, 2 teams

Tiarnan Crorken, Kian  Davis, Jack Dee-Ingham, Nathan Dunn, Matias Grixti, Harry Hayes, Niall Higham, Will Howard, Adam Roberts, Byron Sowerby.
2 teams10 athletes
Reading ACReading AC
10 athletes, 3 teams

Marcus Cleare, Peter Cook, Shreyas Kanyady, Chey Kemp, Michael Lennon, Thomas Nike, Matthew Rawlings, Sam Rodda, Eddie Steveni, Alex Sutton.
3 teams10 athletes
Ripley Running ClubRipley Running Club
2 athletes, 1 team

Christian Howett, Harvey Martin.
1 team2 athletes
Rotherham Harriers And AcRotherham Harriers And Ac
5 athletes, 1 team

Bradley Ellison, Joseph Massingham, Elliot Morley, Sam Picton, Jack Stokes.
1 team5 athletes
Royal Sutton Coldfield Athletic ClubRoyal Sutton Coldfield Athletic Club
1 athletes, 1 team

Ben Horton.
1 team1 athletes
Rugby & Northampton AcRugby & Northampton Ac
4 athletes, 1 team

Abedom Beyene, Muss-ab Hassan, Joshua Lay, Joe Musgrove.
1 team4 athletes
Saffron Athletic ClubSaffron Athletic Club
1 athletes, 1 team

Saleh Ismail Ali.
1 team1 athletes
Sale Harriers ManchesterSale Harriers Manchester
10 athletes, 2 teams

Jacob Birtles, Luke Chesters, Shaun Gee, Najib Ali Hassan, Kian Lindsey, Patrick Magner, Adam Spilsbury, Jake Spilsbury, Jack Williamson, Sean Wynn.
2 teams10 athletes
Shaftesbury Barnet HarriersShaftesbury Barnet Harriers
11 athletes, 2 teams

Jeremy Dempsey, Joshua Edwards, Henry Fulton, Thomas Fulton, Oliver Greenstein, George Groom, Jamie Harper, Hamza Kadir, Rufus Kent, Thomas Patrick, Ben Winfield.
2 teams11 athletes
Southampton Athletic ClubSouthampton Athletic Club
5 athletes, 1 team

Sam Costley, Isaac Farnworth, James Heneghan, Zakariya Mahamed, Sanuel Tyas.
1 team5 athletes
St Albans StridersSt Albans Striders
7 athletes, 1 team

William Bowran, Rowan Daly, Oliver Davis, Jed Lumb, Ben Pattison, Andrew Shaw, Hugh Thomas.
1 team7 athletes
St Mary's College ACSt Mary's College AC
5 athletes, 1 team

Cameron  Allan, Max Jones, Ben Morton, Tom Randolph, Cannaan Solomon.
1 team5 athletes
Stroud & District ACStroud & District AC
7 athletes, 1 team

Jerome Boyd, Thomas Bury, Callum Davis, Noah Lambert, Thomas Mortimer, Jack Powis, Freddie Wilson.
1 team7 athletes
Sutton in Ashfield Harriers & ACSutton in Ashfield Harriers & AC
6 athletes, 1 team

David Allcock, William Bradley, Ben Burnham, Samuel Fairweather, Samuel Moakes, Tom Whelham.
1 team6 athletes
Tonbridge AcTonbridge Ac
25 athletes, 3 teams

Will Beeston, Jamie Bingham, Daniel Blades, Benedict Brooks, Harry Brown, Simon Coppard, Charles Crick, Samuel Crick, Oliver Dunn, Adam Durbaba, James Elgar, Jamie Goodge, Oliver Kingston, Alasdair Kinloch, Harry Lawson, George Marshall, Julius Moss, Bede Pitcairn-Knowles, James Puxty, Matthew Randall, Luke Reeves, Dan Schofield, Daniel Seagrove, James Stoney, Jamie Thompson.
3 teams25 athletes
Trafford Athletic ClubTrafford Athletic Club
7 athletes, 2 teams

Patrick Cusack, Connor Fazakerley, Mikey Kingston, Rushwan Lewis, Xavier O'Hare, Mac O'Malley, Jack Wilkinson.
2 teams7 athletes
University of Birmingham AC and Cross Country ClubUniversity of Birmingham AC and Cross Country Club
3 athletes, 1 team

Kier Sullivan, Joseph Tuffin, Max Walk.
1 team3 athletes
Vale Royal AcVale Royal Ac
7 athletes, 3 teams

Josh Betteley, Harry Dexter, Arun Dight, Alexander Doyle, John Humphries, Benjamin Lee, Cameron Weaver.
3 teams7 athletes
Warrington A CWarrington A C
5 athletes, 1 team

Daniel Fox, Luke Gamble, Jack Stubbings, Charlie  Turnbull, Jack Wadsworth.
1 team5 athletes
Windsor Slough Eton & Hounslow ACWindsor Slough Eton & Hounslow AC
1 athletes, 1 team

Daniel Brookling.
1 team1 athletes
Wirral ACWirral AC
4 athletes, 1 team

Jacob Brophy, Martin Hurst, Tom Spence, Joe Wigfield.
1 team4 athletes
No online individual entries for this event
No postal team entries for this event.
No postal individual entries for this event
Total teams: 78
Total athletes: 360