Top: Entries for ECCA National Cross Country Relays - Under 15 Girls







Note:
This entry list includes only those entrants who have entered using SportSoft online entry system.
It may take up to 24 hours for new entrants to appear.

71 online team entries for this event.
(Hover over team name for athletes)
Aldershot Farnham & DistrictAldershot Farnham & District
27 athletes, 3 teams

Abby Barton, Charlotte Borgars, Emma Boswell, Katy Bowler, Anna Buckmaster, Lois Carty, Nicole Chamberlain, Freya Daines, Maddie Eldridge-Head, Rachel Gillett, Tia Hansford, Sadie Harris, Jessica Hayward, Tamara Hibbins, Ruby Horton, Rosie Kelly, Emma Litjens, Niamh McLoughlin, Alison Moore, Poppy Parry, Megan Potter, Pippa Roessler, Mia Smith, Freya Sutton, Izzy Vaz, Kiki Webb, Hannah Woolley.
3 teams27 athletes
Amber Valley and Erewash Athletic ClubAmber Valley and Erewash Athletic Club
5 athletes, 1 team

Indiya Gannon, Francesca Howett, Skye Kelsey, Eleanor Sabin, Madeleine Tatham.
1 team5 athletes
Barnsley Athletic ClubBarnsley Athletic Club
2 athletes, 1 team

Charley Glennon, Lana Stroud.
1 team2 athletes
Basildon AcBasildon Ac
11 athletes, 2 teams

Samiya Aitmarri, Holly Freegard, Daizy Harris, Madison Harris, Megan Harris, Abigail Ives, Millie North, Freya Seymour, Chloe Trew, Francesca Turner, Jessica Turner.
2 teams11 athletes
Bedford & County ACBedford & County AC
5 athletes, 1 team

Alicia Athersmith, Amelia Baker, Josie Nicholls, Sofia Perusko, Natalie Simmons.
1 team5 athletes
Birchfield HarriersBirchfield Harriers
12 athletes, 2 teams

Emilie Bullock, Caitlin Casey, Emmeline Grace, Anisa Hamilton, Amy Harland, Hope Kendall, Anya Korpal, Ria Nahar, Olivia Scott, Lucy Semple, Alyia Westwood, Maya Whitehouse.
2 teams12 athletes
Birtley ACBirtley AC
6 athletes, 2 teams

Amy Drummond, Katie Francis, Tess Graham, Scarlett Newby, Mia Openshaw, Abigail Thwaites.
2 teams6 athletes
Blackheath And Bromley Harriers Athletic ClubBlackheath And Bromley Harriers Athletic Club
26 athletes, 3 teams

Alexia Araujo, Olivia Berry, Hannah Clark, Ella Deighton, Ellie Dolby, Francesca Evered, Heidi Forsyth, Parris French, Imogen Hadley, Daniella Harper, Cameron Kelly-Gordon, Isabella Louth, Lara Mannes, Lily Meers, Amelia Middleton, Zakia Mossi, Sylvie Plaskow, Kate Price, Kelsey Pullin, Amarisa Sibley, Abigail Smith, Ella Smith, Anwen Thomas, Naomi Toft, Olivia Wauters, Amelie Willars.
3 teams26 athletes
Blackhill BoundersBlackhill Bounders
5 athletes, 1 team

Erin Bowyer, Lorna Carvell, Madison Mitchell, Elizabeth Sugden, Alexandra Walton.
1 team5 athletes
Bracknell ACBracknell AC
14 athletes, 2 teams

Amber Bailey, Abigail Baines, Mia Benneyworth, Ella Benson, Darcey Cooper, Manisha Dave, Jemima Davies, Maddison Grandin, Lucy Hall, Jessica Hatch, Millie Jackson, Leah Jennings, Kitty Mair, Melina Stark.
2 teams14 athletes
Burton ACBurton AC
8 athletes, 1 team

Reilitin Dunne, Sophie Fowkes, Grace Hedges, Faye Holmes, Kaliyah Morant-Hudson, Evelyn Sharratt, Evie Sutton, Lily Trueman.
1 team8 athletes
Buxton ACBuxton AC
4 athletes, 1 team

Lucy Bednall, Abbie Fryer-Winder, Ava Hazelhurst, Amy Whelan.
1 team4 athletes
Cambridge & Coleridge ACCambridge & Coleridge AC
9 athletes, 2 teams

Olive Cooke, Innes Dunlop, Dana Fraser, Emma Lewis, Amelie Maris, Lelia Querns, Camilla  Robson, Holly Webb, Rebecca West.
2 teams9 athletes
Cambridge HarriersCambridge Harriers
3 athletes, 1 team

Ailbhe Barnes, Zoe Danko-McAlister, Madeline Tynan.
1 team3 athletes
Charnwood A CCharnwood A C
9 athletes, 3 teams

Olivia Bonshor, Isabel  Edwards, Amelie McCann, Lexie McLoughlin, Lucy Morrison, Gemma Newport, Isabel Oakland, Mar Ruiz-Monserrat, Alice Walton .
3 teams9 athletes
Chiltern Harriers AcChiltern Harriers Ac
10 athletes, 2 teams

Carys Arnold, Alice Brown, Alicia Bushell, Olivia Conner, Abbie Henderson, Holly  Henderson, Jinaan Lockwood, Gabriella Nero, Isabelle Nero, Orla Williams.
2 teams10 athletes
City Of Norwich ACCity Of Norwich AC
13 athletes, 3 teams

Kate Arnold, Madelene Bacon, Holly Bunn, Tia-lily Crane, Alice Daniels, Grace Daniels, Francesca Foglia-Pearshouse, Grace Forster, Grace Jermy, Leilani King, Eleanor Phillips, Madeline Short, Memphis Symonds.
3 teams13 athletes
City Of Portsmouth ACCity Of Portsmouth AC
14 athletes, 3 teams

Aaliyah Arkell, Jemima Batty, Maddie  Bond, Isabelle Brydon, Bella Digby, Emily Dunkley, Olivia East, Poppy Edwards, Libby Evans, Hattie Locke, Sophie Newsom, Jessica Smith, Natalya Smith, Holly Wilkinson.
3 teams14 athletes
City Of Stoke AcCity Of Stoke Ac
6 athletes, 2 teams

Libby Mae Andrzejewski, Freya Boyle, Maddison Evans, Millie Holding, Abigail Jones, Katie Williams.
2 teams6 athletes
Cleethorpes And District AcCleethorpes And District Ac
7 athletes, 1 team

Libby Arnett, Caitlin Bryant, Charoltte Davies, Ella Greenway, Katelyn Howden, Aurelia Pearson, Lucy Rouse.
1 team7 athletes
Cornwall ACCornwall AC
9 athletes, 3 teams

Phoebe Andrews, Rebecca Benney, Evie Bishop Pell, Abbie Downing, Catherine Groves, Abigail Jose, Choire Lister, Maisy Luke, Freya Perkin.
3 teams9 athletes
Derby Athletic ClubDerby Athletic Club
11 athletes, 2 teams

Valentina Costa, Megan Emerton, Annabelle Ita, Daise Jefferies-Williams, Lillie Jefferies-Williams, Evie Jones, Poppy Mead, Imogen Morland, Anna Norman, Amy Rouse, Leah Thomas.
2 teams11 athletes
Doncaster Athletic ClubDoncaster Athletic Club
7 athletes, 2 teams

Callie Coates, Ruby Emmerson, Amy Peacock, Lexie Proudly, Millie Purchase, Hannah Taylor, Grace Louise Thomas.
2 teams7 athletes
East Cheshire Harriers & Tameside AcEast Cheshire Harriers & Tameside Ac
7 athletes, 1 team

Rose Barlow, Abbie Hirst, Libby Kilbourne, Macy Singleton, Aliesha Smith, Katherine Waters, Jessica Willock.
1 team7 athletes
Exeter HarriersExeter Harriers
5 athletes, 1 team

Phoebe Clark, Jessica Courtney, Abi Greenslade, Katie Harries, Jasmine Stone.
1 team5 athletes
Gateshead Harriers & ACGateshead Harriers & AC
5 athletes, 1 team

Freja Bell, Ines Curran, Sophie Johnstone, Willow Morris, Jessica Ord.
1 team5 athletes
Gosforth Harriers & AcGosforth Harriers & Ac
3 athletes, 1 team

Amy Ellis, Carrie Pickering, Kate Rickerby.
1 team3 athletes
Hallamshire Harriers SheffieldHallamshire Harriers Sheffield
12 athletes, 3 teams

Katie Adams, Amy Allcard, Isabel Causer, Madeleine Davey, Leah Gregory, Summer Ludlam, Mo Martin, Hannah Metherall, Emma Shipley, Ruby Simpson, Megan Weaver, Shen Wigfield-Turner.
3 teams12 athletes
Harrogate Harriers & ACHarrogate Harriers & AC
4 athletes, 1 team

Eleanor Colbourn, Rose Forrest, Maia Holbert, Jessica Jones.
1 team4 athletes
Herne Hill HarriersHerne Hill Harriers
18 athletes, 3 teams

India Adams, Jemima Anson, Saskia Birt, Phoebe Bowen, Jess Butland, Maisie Collis, Anna Duffy Markovic, Maggie Fairn, Imogen Fenner Scally, Iris Forster, Eva Holland, Hebe Hunter, Sabrina Jones, Poppy McFeely, Valerie Parocki, Mathilda Stevens-Cox, Layla Wilkinson, Sophie  Williams.
3 teams18 athletes
Keighley & Craven AcKeighley & Craven Ac
10 athletes, 3 teams

Sebastianna Bairstow, Tui Brook, Niamh Conroy, Daisy Dimitrijevic, Harisah Ghafoor, Hannah Jackson, Scarlett Metcalfe, Emma Peel, Mia Petrucci, Beth Roberts.
3 teams10 athletes
Kingston Upon Hull AC Kingston Upon Hull AC
8 athletes, 2 teams

Eve Anderson, Poppy Broxham, Aimee Campbell, Georgina  North, Hermione Pickering, Amy Rothery, Emilia Russell, Ella Shaw Hall.
2 teams8 athletes
Lancaster & Morecambe ACLancaster & Morecambe AC
5 athletes, 1 team

Amelie Earnshaw, Cleo Hanafin, Alice Hunt, Kirsty Maher, Alice Sands.
1 team5 athletes
Leeds City Athletic ClubLeeds City Athletic Club
3 athletes, 1 team

Lavinia Gavaghan, Zoe Hunter, Jessika Pearson.
1 team3 athletes
Leigh Harriers & AcLeigh Harriers & Ac
5 athletes, 1 team

Jessica Barlow, Lucy Hulme, Melissa Ince, Charlotte Kilgallon, Megan Short.
1 team5 athletes
Lincoln Wellington Athletic ClubLincoln Wellington Athletic Club
6 athletes, 2 teams

Lucy Allan, India Barwell, Emily Crookes, Lucy Davies, Sophie Knapp, Isabella Vinter.
2 teams6 athletes
Mansfield HarriersMansfield Harriers
7 athletes, 2 teams

Olivia Barrett, Maddy Boffey, Megan Dillon, Caitlin Dodds, Olivia Hare, Amelia Shackleford, Sophie Toyn.
2 teams7 athletes
Marshall Milton Keynes ACMarshall Milton Keynes AC
7 athletes, 2 teams

April Barnes, Phoebe Miller, Jessica Mould, Chloe Ellen Munro, Sophie Stockton, Paige Tiley, Charlotte Underwood.
2 teams7 athletes
Middlesbrough Athletic Club (mandale)Middlesbrough Athletic Club (mandale)
3 athletes, 1 team

Lois Creasey, Imogen Lillie, Katie Lowe.
1 team3 athletes
Milton Keynes Distance ProjectMilton Keynes Distance Project
4 athletes, 1 team

Nikita Kay, Hannah Lord, Ella Nash, Lily-mae Smith.
1 team4 athletes
Nene Valley HarriersNene Valley Harriers
8 athletes, 2 teams

Alice Bailey, Chelsie Bole, Alexa Boole, Flo Brill, Leonie Hart, Charlotte Hemmings, Josie Knight, Ellie Rainbow.
2 teams8 athletes
Newark AcNewark Ac
9 athletes, 1 team

Ruby Atkinson, Catherine Booth, Amelia Chrispin, Lily Duffin-Anderson, Alisha Evans, Alice Gibbs, Freya Henshaw, Ava Marshall, Eleanor Monaghan.
1 team9 athletes
Newquay & Par AcNewquay & Par Ac
4 athletes, 1 team

Mia Beard, Charli Dawson, Kerrie Shanley, Jessica Spry.
1 team4 athletes
North Shields Polytechnic ClubNorth Shields Polytechnic Club
9 athletes, 2 teams

Lucia Bradley, Gracie Davies, Anna Fitzpatrick, Rosie Hughes, Kirsty Nash, Evie Perrett , Freya Robinson, Lily Robson, Holly Waugh.
2 teams9 athletes
Notts ACNotts AC
8 athletes, 1 team

Esme Bell, Ruby Connell, Jessamine Hughes, Alethea Johnson, Ela-nur Kocacik, Emily Rycroft, Emily Sherriff, Ashlee Taylor.
1 team8 athletes
Preston HarriersPreston Harriers
9 athletes, 2 teams

Imogen  Blackwell, Grace Alison Brown, Faye Houghton, Emily Knell, Jessica Lane, Emily Rose Mayson, Emily  Reynolds, Scarlett Sutton, Jessica Watson.
2 teams9 athletes
Reading ACReading AC
8 athletes, 2 teams

Katie Barnes, Hollie Cranmer, Jemima Crocker, Nicola  Lee, Anna MacKlin, Talia Painting, Scarlet Taplin, Mia Waldmann.
2 teams8 athletes
Rotherham Harriers and ACRotherham Harriers and AC
6 athletes, 1 team

Hayley Butcher, Jennifer Hall, Megan Harpham, Romany Tune, Lahanna Vardy, Katie Viggars.
1 team6 athletes
Royal Sutton Coldfield Athletic ClubRoyal Sutton Coldfield Athletic Club
12 athletes, 2 teams

Elsa Buchanan, Zara Buchanan, Lucy Carey, Sian Duval, Freya Edmunds, Maddie Elize Hammond, Harriet Martin, Tessa Morris, Leila Rahmati, Caitlin Ralph, Hope Stirland, Talu Yildirim.
2 teams12 athletes
Rugby & Northampton AcRugby & Northampton Ac
11 athletes, 2 teams

Alice Bates, Georgia Eversden, Flora Goatley, Isobel Haynes, Sophia Hill, Megan Palmer, Xcena Pasqualin, Claudia Searle, Abigail Thayanithy, Elspeth Unitt, Olivia Williams.
2 teams11 athletes
Rushcliffe AcRushcliffe Ac
13 athletes, 3 teams

Frankie Berry, Martha Christensen, Ella Coverley, Marissa Davies, Megan Davis, Lizzy Edge, Imogen Edwards, Harriet Jones, Mara Juric, Kiera King, Lucy Rathbone, Abbie Rimmington, Ruby Ryan.
3 teams13 athletes
Saffron Athletic ClubSaffron Athletic Club
5 athletes, 2 teams

Florance Hagger, Eleanor Harwood, Ysa Murdey, Elsie  Robinson, Mckenzie Smith-Byrne.
2 teams5 athletes
Sale Harriers ManchesterSale Harriers Manchester
19 athletes, 3 teams

Lucy Armitage, Niamh Boyd, Olivia  Brown, Isabelle  Burke, Ellie Colquhoun-Lynn, Akira Edgson, Taylor  Edwards, Olivia  Herron, Elizabeth Hill, Louise Hobson, Isabel Key, Laure Kidikula, Charlotte Lord, Kirsten MacKie, Olivia  Nolan, Rose Sinclair, Jasmine Stockton, Katie Stringer, Ava Taylor.
3 teams19 athletes
Salford Harriers & AcSalford Harriers & Ac
8 athletes, 1 team

Christie Allen, Lucy Aplin, Amelia Bratt, Isobel Cammish, Erin Grime, Nicola Mason, Anna Potter, Emily Russell.
1 team8 athletes
Shaftesbury Barnet HarriersShaftesbury Barnet Harriers
12 athletes, 2 teams

Sydney Allen, Elina Bulman, Asha Horbacki, Joanne Miranda, Jessica Moore, Rachel Pearlman, Eleanor Rachel, Maayan Radus, Elena Roncarati, Luisa Staab, Natasha Tanner, Aimi Weightman.
2 teams12 athletes
Solihull & Small Heath Athletic ClubSolihull & Small Heath Athletic Club
9 athletes, 1 team

Emily Eva, Sarah Gahan, Grace Golinski, Abbie Llewelyn, Esther McGrath, Lily Saxon, Abigail Steele, Abigail Wheelhouse, Sophie Williams.
1 team9 athletes
Southampton Athletic ClubSouthampton Athletic Club
3 athletes, 1 team

Madeline Grace Cooper, Isabelle Hinkley, Freya North.
1 team3 athletes
St Albans StridersSt Albans Striders
12 athletes, 3 teams

Hannah Barker, Emeline Brown, Orla Foley, Eve Gamsby, Yasmin Howgego, Antonia Jubb, Sara Laitner, Sarah McGrath, Scarlett  Parkes, Mia Pullan, Lily Tse, Isabel Wildgoose.
3 teams12 athletes
Stockport Harriers & ACStockport Harriers & AC
7 athletes, 2 teams

Poppy Brook, Isabel Brundrett, Lauren Dewsbury, Esther Miriam Hulley, Daisy Keigher, Emily Varty, Amy West.
2 teams7 athletes
Stroud & District ACStroud & District AC
10 athletes, 2 teams

Emma Bendle, Tanwen Bird, Gaia Bowerman, Ruby Brook, Lexie Bull, Izzy Cook, Florence Fuller, Freya Gregory, Isla Gregory, Hannah Tavner.
2 teams10 athletes
Sutton in Ashfield Harriers & ACSutton in Ashfield Harriers & AC
9 athletes, 2 teams

Tilly Conway, Caitlin  Elliott, Lauren Ellis, Ciera Jenkins, Kiera MacShannon, Katie Plume, Isabelle Skelton, Charlotte Vickers, Abigail Woolley.
2 teams9 athletes
Taunton ACTaunton AC
4 athletes, 1 team

Ophelia Cooper, Abby Hughes, Robyn  Laing, Tallulah Watson.
1 team4 athletes
Trafford Athletic ClubTrafford Athletic Club
9 athletes, 1 team

Nadia Bishop-Broadhurst, Erin Carey, Amelia Carr, Neve Davenport, Caitlin Doohan, Marina Guardascione, Amy Nunn, Olivia Russell, Lila Wainwright.
1 team9 athletes
Vale Royal AcVale Royal Ac
10 athletes, 3 teams

Emily Bevan, Faye Conboy, Cerys Dingle, Tilly Gibbs, Ellie Hudson, Rebecca Nixon, Grace Roberts, Kate Sherry, Thea Smith, Holly Weedall.
3 teams10 athletes
Wakefield District H & AcWakefield District H & Ac
7 athletes, 1 team

Brodie Ashton, Suzanne Brooke, Sophie Hall, Harriet Metcalfe, Ellie Owens, Emily Plimmer, Holly Walker.
1 team7 athletes
West Suffolk ACWest Suffolk AC
7 athletes, 3 teams

Sophie Allen, Lila Battell, Molly Howell, Lydia Marshall, Rebecca Morley, Marnie Sillitoe, Libby Stinson.
3 teams7 athletes
Winchester & District ACWinchester & District AC
13 athletes, 3 teams

Jemima Berry, Millie Burgess, Rose Chesterfield, Hannah Foster, Roisin Griffin, Ellie McErlean, Grace McKee, Amelia Moore, Lily Neate, Katie Nicholson, Molly Ralph, Clemmie Rydon, Lauren Turner.
3 teams13 athletes
Windsor Slough Eton & Hounslow ACWindsor Slough Eton & Hounslow AC
6 athletes, 2 teams

Nathalie Camp, Charlotte Dewar, Eloisa Harris, Holly Landon, Imogen Tattersall, Jasmine Young.
2 teams6 athletes
Wirral ACWirral AC
8 athletes, 2 teams

Keira  Brady-Jones, Emily Constable, Emma Fildes, Ella  Heap, Ellen -mary Kearney, Elyse Kedzior-MacDonough, Scarlett Liddy, Zara White.
2 teams8 athletes
Wolverhampton & BilstonWolverhampton & Bilston
9 athletes, 2 teams

Megan Davies , Bethany Dyall, Charlotte Gilbody, Louise Hackett, Elizabeth Marshall, Brogan Pugh, Ruby Richards, Tess Ward, Sydney Williams.
2 teams9 athletes
Woodford Green Ac With Essex LadiesWoodford Green Ac With Essex Ladies
6 athletes, 2 teams

Anna Coombes, Zahara Malcolm, Hollie McArdell, Katie McKenzie, Miya Meada, Ellen Savidge.
2 teams6 athletes
No online individual entries for this event
No postal team entries for this event.
No postal individual entries for this event
Total teams: 129
Total athletes: 605