Top: Entries for Masters 2018 Grand Prix - London

Note:
This entry list includes only those entrants who have entered using SportSoft online entry system.
It may take up to 24 hours for new entrants to appear.

154 online entries for this event
Fiona De Mauny (Herne Hill Harriers): SW_400m, SW_800m
Snezana Bechtina F35 (Unattached): SW_200m
Lucy Evans F35 (Sale Harriers Manchester): SW_100m
Laura Shewbridge F35 (Unattached): SW_5000m
Emilie Bokor-Ingram F35 (Hercules Wimbledon AC): SW_100m, SW_200m, SW_400m
Carolina Garcia F35 (Oxford City AC): SW_200m, SW_300mH
Helen Nyberg-Mitroi F35 (Dartford Harriers AC): SW_300mH, SW_LJ
Elisabet Ruz F40 (Oxford City AC): SW_200m, SW_400m
Christine Sciberras F40 (Guildford & Godalming AC): SW_100m, SW_LJ
Bea Lafreniere F40 (Aldershot Farnham & District): SW_100m, SW_200m
Susie McLoughlin F40 (Walton AC): SW_100m, SW_200m, SW_400m
Natasha Norris F40 (Bracknell AC): SW_100m
Kirstie Taylor F40 (Dartford Harriers AC): SW_100m
Tracy Duke F40 (Aldershot Farnham & District): SW_100m, SW_200m, SW_DT
Diana Norman F40 (Epsom & Ewell Harriers): SW_LJ, SW_JT
Yvette Henry F40 (Thames Valley Harriers): SW_100m
Sarah Loades F40 (Walton AC): SW_200m, SW_400m
Sharon Dooley F45 (Ranelagh Harriers): SW_100m, SW_200m
Kelly Roberts F45 (Aldershot Farnham & District): SW_200m, SW_100m
Sally Carr F45 (Cambridge Harriers): SW_400m, SW_800m
Michelle Thomas F45 (Birchfield Harriers): SW_100m, SW_200m
Paula Watson F45 (Newham & Essex Beagles AC): SW_100m
Lenore Lambert F45 (Unattached): SW_200m, SW_300mH
Tracy Bezance F50 (Southampton Athletic Club): SW_200m, SW_300mH
Susan Dixon F50 (Cambridge Harriers): SW_200m, SW_400m
Julie Rogers F50 (Birchfield Harriers): SW_200m, SW_300mH
Cathy Stewart F50 (Aldershot Farnham & District): SW_3000m, SW_800m, SW_1500m
Virginia Mitchell F55 (Guildford & Godalming AC): SW_800m
Oriana Johnson F55 (Bedford & County AC): SW_DT, SW_SP
Kirstin King F55 (Bracknell AC): SW_100m, SW_200m
Clare St John-Coleman F55 (Chelmsford Ac): SW_100m, SW_LJ
Rosalind Zeffertt F55 (Shaftesbury Barnet Harriers): SW_100m, SW_200m, SW_LJ
Val Purnell F55 (Horsham Joggers): SW_1500m, SW_5000m
Ellen Jane Horder F60 (Cheltenham and County Harriers): SW_300mH
Tilly Jacobs F60 (Unattached): SW_100m
Carole Filer F60 (City Of Norwich AC): SW_400m, SW_300mH, SW_LJ
Joan Trimble F60 (Kingston AC And Poly Harriers): SW_100m, SW_200m
Helen Godsell F60 (Blackheath and Bromley Harriers Athletic Club): SW_100m, SW_200m
Susan Dassie F65 (Epsom & Ewell Harriers): SW_100m, SW_PV
Patricia Oakes F70 (Ashford AC): SW_100m, SW_LJ
Jonathan Browne (Kent AC): SM_100m, SM_200m
Jason Garraway (Reading AC): SM_100m, SM_200m
Ashwin Jolly (Unattached): SM_100m
Andrew Clements M35 (Windsor Slough Eton & Hounslow AC): SM_400mH
Peter Watkeys M35 (Basingstoke & Mid Hants AC): SM_400m
Brian Hawkins M35 (Rotherham Harriers and AC): SM_5000m
Tony MacDowall M35 (Victoria Park Harriers and Tower Hamlets AC): SM_1500m
Sean Reidy M35 (Nene Valley Harriers): SM_400mH
Jan Barnard M35 (Basildon AC): SM_100m, SM_200m
Rick Beardsell M35 (Sheffield RC): SM_100m, SM_200m, SM_400m
Anthony Browne M35 (Doncaster Athletic Club): SM_100m, SM_200m
Marvin Edwards M35 (Northern Masters AC): SM_100m
Peter Hall M35 (Notts Ac): SM_200m, SM_400m
Daniel Hill M35 (Lincoln Wellington Athletic Club): SM_200m
Stewart Marshall M35 (Coventry Godiva Harriers): SM_400m
Amr Ziko M40 (Braintree & District AC): SM_100m, SM_200m, SM_LJ
Stuart Channon M40 (Walton AC): SM_100m
Mensah Elliott M40 (Metropolitan Police AC): SM_100m, SM_200m
Darren Towart M40 (Tynedale Harriers & Ac): SM_400mH
Mark Vallier M40 (Poole Runners): SM_100m, SM_200m
Dominic Bradley M40 (Crewe and Nantwich AC): SM_100m, SM_200m
Daniel Johns M40 (London Heathside): SM_1500m
Robert North M40 (Midland Masters AC): SM_100m, SM_200m, SM_LJ
Mark Collins M40 (Southampton Athletic Club): SM_100m, SM_200m, SM_LJ
Darren Dods M40 (Guildford & Godalming AC): SM_100m, SM_400m, SM_LJ, SM_HJ, SM_DT
Oliver Norman M40 (Epsom & Ewell Harriers): SM_1500m
Paul North M40 (Midland Masters AC): SM_100m, SM_200m
Joshua Wood M40 (Harrow AC): SM_100m, SM_200m
Simon Ciaravella M45 (Southampton Athletic Club): SM_400m
Ciaran Harvey M45 (Lewes AC): SM_100m, SM_200m
Xavi Bosch Ortiz M45 (Oxford University AC): SM_100m, SM_200m
Mike Coogan M45 (East Cheshire Harriers & Tameside AC): SM_200m, SM_400m
Andrew England M45 (City of York AC): SM_HJ
Mark McAllister M45 (Tonbridge AC): SM_100m, SM_200m
Samuel Nash M45 (Thames Valley Harriers): SM_100m, SM_LJ
Joe Appiah M45 (Kent AC): SM_100m, SM_200m
Richard Holt M45 (Blackheath and Bromley Harriers Athletic Club): SM_400m
Gary Smith M45 (Luton Athletic Club): SM_100m, SM_200m
Neil Aikman M45 (Croydon Harriers): SM_5000m
Peter Benedickter M45 (Bedford & County AC): SM_400mH
Gintas Degutis M45 (Newham & Essex Beagles AC): SM_SP
Nick Lauder M45 (Veterans AC): SM_100m, SM_200m
Dave Shortridge M45 (Victoria Park Harriers and Tower Hamlets AC): SM_100m
Julian Smith M45 (Nene Valley Harriers): SM_100m
Jason Carty M45 (Ealing Southall & Middlesex AC): SM_100m, SM_200m
Alison Dale M45 (Bury Athletic Club): SM_800m, SM_JT, SM_SP
Glenn Gray M45 (Kent AC): SM_200m, SM_400m
Andy Lewis M45 (Harrow AC): SM_100m, SM_DT, SM_SP
Giuseppe Minetti M45 (Southern Counties Veterans AC): SM_100m, SM_200m
Dan Tomlinson M45 (Aldershot Farnham & District): SM_100m, SM_200m
Dominic Bokor-Ingram M50 (Hercules Wimbledon AC): SM_100m, SM_200m, SM_400m
Dave Roberts M50 (Brighton & Hove AC): SM_100m, SM_200m, SM_LJ
Steve Atkinson M50 (Brighton Phoenix): SM_1500m
David Bauer M50 (Harlow AC): SM_DT, SM_SP
Lance Croft M50 (Bedford & County AC): SM_400m, SM_800m
Nigel Duke M50 (Aldershot Farnham & District): SM_5000m
Richard Flutter M50 (Colchester Harriers AC): SM_5000m
Cristobal Rojo Escobar M50 (Unattached): SM_100m, SM_JT
Rohan Samuel M50 (Harrow AC): SM_100m
Mitch Taylor M50 (Unattached): SM_JT
Mark White M50 (Hercules Wimbledon AC): SM_100m, SM_200m, SM_400m
Eli Barnett M50 (Telford AC): SM_100m, SM_200m
Jeffrey Grier M50 (Unattached): SM_100m, SM_200m
Nicholas Jones M50 (Watford Harriers): SM_100m
Nigel Herron M50 (Brighton Phoenix): SM_800m, SM_1500m
Terry MacKlin M50 (Liverpool Harriers & AC): SM_200m, SM_400m
Kevin McAlinden M50 (Colchester Harriers AC): SM_800m
Wole Odele M50 (Cambridge Harriers): SM_100m
Gwynn Wallace M50 (Radley Athletic Club): SM_DT, SM_JT, SM_SP
Derek Warn M50 (Southampton Athletic Club): SM_100m, SM_LJ, SM_PV
Richard Wheeler M50 (Poole AC): SM_100m, SM_200m
Donald Brown M50 (Royal Sutton Coldfield Athletic Club): SM_100m
Mark Johnson M50 (Leeds City Athletic Club): SM_PV
Andy Gannaway M55 (Winchester & District AC): SM_100m, SM_200m, SM_400m
Phil Grabsky M55 (Brighton Phoenix): SM_5000m
Anthony Roper M55 (Bristol and West AC): SM_1500m
Steve Pomeroy M55 (Abingdon AC): SM_DT, SM_JT, SM_SP
Jon Tilt M55 (Southampton Athletic Club): SM_400m, SM_400mH
Neil Tunstall M55 (Cornwall AC): SM_100m, SM_200m, SM_400mH
Kermitt Bentham M55 (Thames Valley Harriers): SM_200m
Ian Strong M55 (Epsom Oddballs RC): SM_800m
Allan Leiper M55 (Aldershot Farnham & District): SM_100m, SM_PV
Pat Logan M55 (Kingston AC And Poly Harriers): SM_100m, SM_200m
Anthony Mitchell M55 (Guildford & Godalming AC): SM_400mH
Pete O'Connell M55 (Horsham Joggers): SM_1500m, SM_5000m
Kevin Pye M55 (Charnwood A C): SM_400m, SM_800m
Andrew Stewart M55 (Chelmsford AC): SM_800m, SM_1500m
Ricardo Huskisson M55 (Nene Valley Harriers): SM_100m, SM_200m
Colin Oxlade M55 (Croydon Harriers): SM_5000m
John Wright M55 (Chorley Athletic and Triathlon Club): SM_100m, SM_200m
David Bowker M60 (Fairlands Valley Spartans): SM_1500m
Adrian Day M60 (Enfield and Haringey A C): SM_100m, SM_200m
Henry Hopkins M60 (Worcester AC): SM_200m, SM_400m, SM_LJ
Tennyson James M60 (Bedford & County AC): SM_200m, SM_400m
Steve Langdon M60 (Blackheath and Bromley Harriers Athletic Club): SM_JT
Eryl Husband M60 (Lancaster & Morecambe AC): SM_5000m
Mark Burgman M60 (Bedford & County AC): SM_PV
Ray Daniel M60 (Cambridge Harriers): SM_400m, SM_800m, SM_400mH
Ivars Licietis M60 (Charnwood A C): SM_200m, SM_400m
William Haining M60 (Harwich Runners): SM_5000m
Tom Phillips M60 (Blackheath and Bromley Harriers Athletic Club): SM_100m
Christopher Padmore M65 (Oxford City AC): SM_100m, SM_200m
Steve Peters M65 (Northern Masters AC): SM_100m, SM_200m, SM_400m
Allan Williams M65 (Blackheath and Bromley Harriers Athletic Club): SM_PV
Bunt Scott M65 (Eastern Veterans AC): SM_DT, SM_JT
Anthony Richards M65 (Highgate Harriers): SM_DT, SM_JT, SM_SP
Geoffrey Tyler M70 (Chelmsford AC): SM_DT, SM_SP
Andrew Haig M70 (Brighton Phoenix): SM_5000m
Alan Forse M75 (Southampton Athletic Club): SM_200m, SM_400m