Top: Entries for Brewer Memorial Games

Note:
This entry list includes only those entrants who have entered using SportSoft online entry system.
It may take up to 24 hours for new entrants to appear.

180 online entries for this event
Freya Adams (Cheltenham and County Harriers): U20W_100m, U20W_200m
Matilda Ashley (Gloucester AC): U15G_1500m
Benjamin Ayres (Cheltenham and County Harriers): U15B_100m, U15B_LJ
Phoebe Baggott (Wolverhampton & Bilston): U17W_HT
Lily Bailey (Bristol and West AC): U15G_300m, U15G_LJ, U15G_HJ
Evie Banwell-Moore (Swindon Harriers): U15G_200m, U15G_300m
Finlay Banwell-Moore (Swindon Harriers): U15B_800m
Fiona Barkley (Yate & District AC): U15G_75mH, U15G_LJ
Mieke Bedlington (Abingdon AC): U17W_800m
Delleah Belgrave (Swindon Harriers): U15G_100m, U15G_200m, U15G_LJ
Libby Berriman (Cheltenham and County Harriers): U17W_DT, U17W_HT, U17W_JT
Neve Berry (Cheltenham and County Harriers): U17W_DT, U17W_HT
Ryan Berry (Cheltenham and County Harriers): U15B_100m, U17M_400m
Mia Bishop (Forest of Dean AC): U15G_HT
Wayne Booth (Forest of Dean AC): SM_100m
Samuel Broderick (Cheltenham and County Harriers): U15B_100m, U15B_200m, U15B_80mH
Ruby Brook (Stroud & District AC): U15G_200m, U15G_300m, U15G_800m
Harry Brooks (Cheltenham and County Harriers): U15B_100m, U15B_DT
Stephanie Brooks (North Somerset AC): U15G_300m, U15G_800m, U15G_DT
Ella Burfitt (Cheltenham and County Harriers): U20W_800m
Lewis Byng (Stratford Upon Avon AC): U17M_JT, U17M_SP
Ben Campion (Gloucester AC): U17M_DT, U17M_SP
Christen Campion (Gloucester AC): U15G_DT, U15G_HT
Lily Carpenter (Cheltenham and County Harriers): U17W_DT, U17W_JT, U17W_SP
Lucy Chalmers (Slough Junior AC): U15G_800m, U15G_75mH, U15G_LJ
Keeleigh Chapman (Swindon Harriers): SW_400mH
Amy Clark (Stroud & District Ac): U17W_200m
Maddie Clark (Stratford Upon Avon Ac): U17W_80mH, U17W_LJ, U17W_SP
Jon Clarke (West Cheshire Athletic Club): SM_100m, SM_LJ
Rian Clarke (Swindon Harriers): U17M_3000m
Martyn Cole (Worcester AC): SM_800m
Joe Coley (Cheltenham and County Harriers): U15B_LJ
William Compton (Forest of Dean AC): U15B_HT
Toby Conibear (Yate & District AC): U17M_HT
Neil Cox (Swindon Harriers): SM_400mH
Lily Crawley (Cheltenham and County Harriers): U17W_TJ, U17W_HJ
Archie Cross (Cheltenham And County Harriers): U15B_800m, U15B_JT, U15B_SP
Barry Darker (Swindon Harriers): U15G_100m, U15G_75mH, U15G_LJ
Beth Davidse (Swindon Harriers): U15G_800m
Kiya Dee (Highworth RC): U15G_1500m, U15G_LJ
Taya Dee (Highworth RC): U15G_1500m, U15G_HJ
Eden Dickens (Notts AC): U15G_PV
Freddie Dickinson (Swindon Harriers): U20M_100m, U20M_200m
Elliot Doughty (Swindon Harriers): U20M_400m
Oliver Doughty (Swindon Harriers): U17M_300m
David Durden (Dursley Running Club): SM_3000m
Lucy Durham (Yate & District AC): U20W_TJ
Emily Dwerryhouse (Cheltenham and County Harriers): U15G_100m, U15G_75mH
Matthew Dwerryhouse (Cheltenham and County Harriers): U20M_1500m
Adam Ede (Abingdon AC): U17M_1500m
Alice English (Cheltenham and County Harriers): U15G_75mH, U15G_HJ, U15G_SP
Jonathan Evans (Team Bath Athletic Club): U17M_100m, U17M_200m
Adam Farrow (Stratford Upon Avon AC): U15B_80mH, U15B_LJ, U15B_HJ
Lily Fennessy (Hereford & County AC): U15G_DT, U15G_JT, U15G_SP
Emily Field (Bourton Roadrunners Club): U17W_3000m
Alysha Forsbrook (North Somerset Ac): U15G_200m, U15G_PV
Joel Freeland (Clc Striders): SM_3000m
James Gentile (North Somerset AC): U17M_100m, U17M_200m
Max Godden (Cheltenham and County Harriers): U15B_100m, U15B_LJ, U15B_JT
Oscar Godden (Cheltenham and County Harriers): U15B_1500m
Brian Gravelsons (Stratford Upon Avon AC): SM_100m
Charlotte Gravelsons (Stratford Upon Avon AC): U17W_300m, U17W_TJ
Harry Gravelsons (Stratford Upon Avon AC): U15B_80mH, U15B_HJ
Georgina Halfhead (Abingdon AC): U15G_800m
Samuel Hall (Solihull & Small Heath Athletic Club): U17M_200m, U17M_400m, U17M_LJ
Ebony Hammond (Team Bath Athletics Club): U15G_75mH, U15G_LJ
Suzanne Harding (Gloucester Ac): SW_400m
Maisy Harvey (Forest of Dean AC): U15G_HT
Sophie Harvey (Forest of Dean AC): U15G_LJ
Genevieve Haselden (Cheltenham and County Harriers): U17W_200m, U17W_PV
Jemima Hay (Wycombe Phoenix Harriers & AC): U15G_100m, U15G_75mH, U15G_LJ
Maisie Henman (Witney Road Runners): U15G_200m, U15G_300m
Liam Hillier (Yate & District AC): U17M_400m, U17M_PV, U17M_JT
Russell Hingley (Bromsgrove and Redditch): SM_100m
Ellen Horder (Cheltenham and County Harriers): SW_100mH
Rory Howorth (Team Bath Athletic Club): U17M_100mH, U17M_LJ
Kati Hulme (Shrewsbury AC): U17W_300mH
Philip Hunt (Cheltenham and County Harriers): U15B_100m, U15B_200m, U15B_HJ
Linsey Hutchins (Cheltenham and County Harriers): SW_HT, SW_JT, SW_SP
Bethan Hyde (Cheltenham and County Harriers): U17W_1500m
Naomi Hyde (Cheltenham and County Harriers): U17W_1500m
Gary Ibbotson (Chippenham Harriers): SM_800m
India Ibbotson (Team Bath Athletics Club): U17W_300m, U17W_800m
Isabelle Imeson (Swindon Harriers): U15G_300m, U15G_75mH, U15G_SP
Hannah Jackson (Bristol and West AC): SW_100m, SW_100mH
Amy Jackson Fawkes (Cheltenham and County Harriers): U15G_200m, U15G_800m, U15G_JT
Freddie Janta-Lipinski (Cheltenham and County Harriers): U15B_1500m
Izzie Jones (Abingdon AC): U17W_800m
Karen Jones (Yate & District Ac): SW_HT
Isabel Kiey-Thomas (Cheltenham and County Harriers): U17W_200m, U17W_JT, U17W_SP
Jessica Kinneir (Swindon Harriers): U15G_HJ, U15G_JT, U15G_SP
Joseph Knibb (Swindon Harriers): U17M_200m, U17M_400m
Helen Knight (CLC Striders): SW_3000m
Melissa Kolic (Forest Of Dean Ac): U20W_DT, U20W_HT, U20W_SP
Millie Leighton (Stratford Upon Avon AC): U15G_75mH, U15G_LJ, U15G_JT
Tye Leo-Stroud (Swindon Harriers): U15B_100m, U15B_200m
Paul Lockyer (Clc Striders): SM_100m, SM_400m
Evie Lowe (Stratford Upon Avon AC): U15G_300m, U15G_LJ, U15G_HJ
Kelly-marie Marsh (Swindon Harriers): U15G_300m, U15G_800m, U15G_DT
Alex Martin (Swindon Harriers): U17M_400m, U17M_400mH
Beth Matthews (Andover AC): U15G_HT
Lauren McKenzie (Swindon Harriers): U15G_100m, U15G_200m
Lucy Meech (Cheltenham and County Harriers): U17W_LJ, U17W_TJ
Dylan Menhennet (Forest of Dean AC): U15B_DT, U15B_HT, U15B_SP
Owen Merrett (Yate & District AC): U15B_DT, U15B_HT, U15B_SP
Tayla Mullings (Bromsgrove and Redditch): U20W_HT
Amelia Mullins (CLC Striders): SW_3000m
Laura Mullins (Cheltenham and County Harriers): U15G_100m
Roger Mullins (Cheltenham And County Harriers): SM_800m
David Naylor (Crewe and Nantwich AC): U17M_200m, U17M_100mH
Hannah New (Swindon Harriers): U17W_300m, U17W_300mH
Adam Nolan (Yate & District AC): U15B_PV, U15B_JT, U17M_300m
Jessica Norvill (Cheltenham and County Harriers): U17W_800m
Rachel Oram (Swindon Harriers): U17W_300m, U17W_800m
Ivan Osawe (Cheltenham and County Harriers): U17M_100m, U17M_LJ, U17M_HJ
Isabelle Owen (Cheltenham and County Harriers): U15G_800m
George Palmer (Cheltenham and County Harriers): U17M_400m, U17M_JT
Isobel Parnaby (Stroud & District AC): U17W_1500m
Ed Parry (Rushcliffe AC): U15B_1500m, U15B_JT
Lauren Pawson (Swindon Harriers): U15G_300m, U15G_800m, U15G_DT
Olivia Pawson (Swindon Harriers): U17W_100m, U17W_200m, U17W_80mH
Millie Porter (Gloucester AC): U17W_3000m
Caroline Powell (Bristol and West AC): SW_200m, SW_400m
Anaya Powis (Stroud & District AC): U17W_200m, U17W_800m
Rosie Puschnik (Cheltenham and County Harriers): U15G_800m
Lavinia Rai (Swindon Harriers): U15G_1500m
Harry Ricketts (Swindon Harriers): U15B_HT, U15B_SP, U17M_300m
Josh Ricketts (Swindon Harriers): U20M_DT, U20M_HT, U20M_SP
Scarlett Rodia (Swindon Harriers): U15G_200m, U15G_300m, U15G_800m
William Scammell (Team Bath Athletic Club): U17M_100mH, U17M_LJ
Alexandra Scrivener (Banbury Harriers AC): U17W_800m
Megan Selway (Newport Harriers): U17W_100m, U17W_200m
Helena Shannon (Cheltenham and County Harriers): U17W_100m, U17W_200m, U17W_80mH
Emma Sharpe (North Devon AC): U20W_DT, U20W_HT, U20W_SP
Archie Sheffield (Cirencester AC): U15B_1500m
Kaitlyn Sheppard (Cheltenham and County Harriers): U15G_1500m
Lily Sherwood (Witney Road Runners): U15G_100m, U15G_800m, U15G_LJ
Amelia Skittrall (Swindon Harriers): U15G_300m, U15G_800m
Matthew Smith (Swindon Harriers): U17M_400m
Natasha Smith (Stroud & District AC): U20W_200m, U20W_100mH, U20W_LJ, U20W_HJ
Robert Smith (Cheltenham and County Harriers): U15B_PV, U17M_300m
Tim Smith (Cheltenham and County Harriers): U15B_100m, U15B_LJ, U15B_HJ
Dominic Soltau (Cheltenham and County Harriers): U17M_LJ
Emily Spencer (Cheltenham and County Harriers): U17W_200m, U17W_300m, U17W_800m
Lucy Spencer (Swindon Harriers): U15G_800m
Oliver Spencer (Cheltenham and County Harriers): U15B_100m, U15B_LJ, U15B_HT
Alex Spurway (Leamington Athletics Academy): U15G_200m, U15G_300m, U15G_LJ
Jamie Stacey (Stroud & District AC): U15B_1500m
Patricia Stanfield (Gloucester AC): U15G_100m, U15G_200m, U15G_300m
Shana Stewardson (Bridgnorth AC): U15G_800m
Delano Stewart (Team Bath Athletics Club): U20M_100m, U20M_200m
Blake Strickland-Bennett (Radley Athletic Club): U20M_400mH
Abbey Sutton (Tipton Harriers): U15G_DT, U15G_JT, U15G_SP
Annabella Tallis (Cheltenham and County Harriers): U15G_300m, U15G_800m
Reuben Taylor-George (Worcester AC): U15B_HJ
Chris Telling (Kidderminster and Stourport): U17M_1500m, U17M_DT, U17M_HT
Hannah Telling (Kidderminster and Stourport): U15G_DT, U15G_HT
Dora Tomlinson (Shrewsbury AC): U17W_100m, U17W_80mH, U17W_LJ
Jack Turner (Cannock & Stafford AC): U17M_HT, U17M_SP
Gemma Veal (Cheltenham and County Harriers): U17W_200m, U17W_HJ, U17W_JT
James Viner (Yate & District AC): U15B_HT
Andrew Walker (Cheltenham and County Harriers): U17M_DT, U17M_HT, U17M_SP
Amy Warre (Swindon Harriers): U15G_LJ
William Watson (Cheltenham and County Harriers): U15B_800m, U15B_TJ, U15B_JT
Ben Watts (Cheltenham and County Harriers): U17M_1500m, U17M_LJ
Nicola Weager (CLC Striders): SW_100m, SW_3000m, SW_LJ
Jorja Webb (Cheltenham and County Harriers): U15G_100m, U15G_LJ, U15G_JT
Madeleine Whapples (Solihull & Small Heath Athletic Club): U17W_300m, U17W_200m
Tina Wickens (Gloucester AC): SW_800m
Emily Wild (Stratford Upon Avon AC): U17W_100m, U17W_HJ, U17W_JT
Ian Willoughby (Gloucester AC): SM_300mH
Alfie Wood (Cheltenham and County Harriers): U15B_LJ
Kaili Woodward (Solihull & Small Heath Athletic Club): U17W_LJ, U17W_HJ
Robert Worman (Cheltenham and County Harriers): U20M_100m, U20M_LJ
Takuma Yokoyama (Swindon Harriers): U15B_100m, U15B_1500m