Top: Entries for Yorkshire Road Relay Championships - Junior & Senior Women







Note:
This entry list includes only those entrants who have entered using SportSoft online entry system.
It may take up to 24 hours for new entrants to appear.

15 online team entries for this event.
(Hover over team name for athletes)
Baildon RunnersBaildon Runners
24 athletes, 3 teams

Jane Adams, Kirsty Allen, Joanne Bloor, Natalie Bottomley, Ali Boyle, Linda Carey, Sally Gavaghan, Charlotte Gibson, Jennie Guard, Jo Heffernan, Catherine Hudson, Denise Johnson, Jane Kay, Barbara Lee, Michelle Morris, Gillian Nottidge, Tara Phillips, Geraldine Ray, Anna Smith, Emma Stoney, Kate Walter, Susanna Walters, Melanie West, Emma Wilkins.
3 teams24 athletes
Barnsley Athletic ClubBarnsley Athletic Club
5 athletes, 1 team

Stacy Dyson, Kaeti Anne MacKenzie, Alice Moore, Lydia Race, Kerry Storrar.
1 team5 athletes
Barnsley HarriersBarnsley Harriers
7 athletes, 2 teams

Helen Andrews, Emily Dodd, Paula Mills, Emma Moorhouse, Katie Marie Roberts, Rachael Roddis, Lucie White.
2 teams7 athletes
Bingley Harriers & ACBingley Harriers & AC
12 athletes, 2 teams

Maria Del Sol Carrera Vivar, Caroline Francis, Phoebe Francis, Alana Gill, Emma Green, Mary Green, Rebecca Holmes, Nicola Jones, Victoria Merrick, Stephanie Robson, Lesley Watson, Rebbeca Weight.
2 teams12 athletes
Halifax Harriers & ACHalifax Harriers & AC
9 athletes, 1 team

Rachael Beaumont, Hazel Berrett, April Caufield, Hanni Fisher, Helen Glover, Deborah Kirkbride, Katrina Oddy, Annie Stones, Jo Sutcliffe.
1 team9 athletes
Hallamshire Harriers SheffieldHallamshire Harriers Sheffield
23 athletes, 2 teams

Elizabeth Adams, Hatti Archer, Evie Brailsford, Ellie Crownshaw, Hannah Fletcher, Lilly Fletcher, Natalia Hackett, Julia Jagger, Mary McCarthy, Katie Palfreeman, Aislinn Prendergast, Ruth Ross, Charlotte Slack, Nicola Squires, Caitlin Tevendale, Calli Thackery, Charlotte  Ward, Hannah Whitelam, Pippa Wilkie, Imani Wilson, Julie Wilson, Lexie Wilson, Zanthe Wray.
2 teams23 athletes
Holmfirth Harriers AcHolmfirth Harriers Ac
24 athletes, 2 teams

Debbie Beck, Helen Berry, Alannah Booth, Erica Byram, Lucy Byram, Helena Croft, Lesley Ewart, Katherine Farquhar, Lucy Farquhar, Sophie Fodden, Jaqueline France, Deborah Hall, Amy Kettlewell, Claire Leaver, Jordan Mullinger, Helen Pettit, Hilary Robinson, Emma Serjeant, Zoe Storr, Margaret Sykes, Olivia Sykes, Ruby Sykes, Lucy Verrill, Liz Woodfield.
2 teams24 athletes
Ilkley Harriers ACIlkley Harriers AC
8 athletes, 1 team

Annabel Bailey, Alison Bennett, Jane Bryant, Gaenor Coy, Caroline Howe, Sally Malir, Jane McCarthy, Paula Reynier.
1 team8 athletes
Keighley & Craven AcKeighley & Craven Ac
10 athletes, 4 teams

Camille Askins, Katie Atherton, Claire Cooper, Emma Dooks, Lorna Hubbard, Sharon Hudson, Tegan Knappy, Sarah O'Sullivan, Angela Paxton, Eleanor Robinson.
4 teams10 athletes
Rothwell Harriers & ACRothwell Harriers & AC
14 athletes, 3 teams

Jo Clarke, Carole Clifford, Sophie Cullen, Caroline Davies, Claire Easton, Jo Heseltine, Hayley Kenny, Alisha Laidler, Shahana Mia, Eileen Newman, Emma Rawson, Rowena Skelhorn, Lea Sobratee, June Stakes.
3 teams14 athletes
Spenborough & Dist ACSpenborough & Dist AC
10 athletes, 1 team

Claire Berry, Joanne Burden, Jacqueline Carter, Natasha Geere, Katherine Gomersall, Emma Maguire, Jenni Muston, Amanda Pearson, Lynda Robertson, Becky Rowlands.
1 team10 athletes
Valley Striders ACValley Striders AC
22 athletes, 2 teams

Carmel Barker, Rachel Bentley, Holly Button, Claire Capper, Louise Cazan, Stephanie Gledhill, Samantha Harris, Chloe Hudson, Myra Jones, Aileen Loftus, Rachel MacKie, Sarah Mann, Gemma Merritt, Anna Milburn, Amanda Seims, Kim Spence, Amanda Spencer, Claudia Stanton, Sue Sunderland, Ruth Warren, Alexandra Watson-Usher, Camilla West.
2 teams22 athletes
Wakefield District H & AcWakefield District H & Ac
24 athletes, 2 teams

Joanne Biltcliffe, Sarah Bostwick, Rosie Boughton, Julie Briscoe, Jenny Buck, India Elliott, Natalie Finn, Mandy Geary, Julie Greenwood, Holly Kitching, Eileen Mannion, Sharon Marshall, Annabel Mason, Amy-eloise Neale, Hayley Newbound, Emma Katherine Pearson, Alex Potter, Lucy Robinson, Sally Smith, Nicola Steel, Louise Taylor, Charlene Thomas, Jennifer Walsh, Rebecca Zserdicky.
2 teams24 athletes
Wetherby Runners ACWetherby Runners AC
5 athletes, 1 team

Nicky Andrews, Phoebe Coster, Stella Cross, Rebecca Normington, Louise Whitaker.
1 team5 athletes
Wharfedale HarriersWharfedale Harriers
4 athletes, 1 team

Emma Dodd, Judy Howells, Monica Padilla, Clare Pearson.
1 team4 athletes
No online individual entries for this event
No postal team entries for this event.
No postal individual entries for this event
Total teams: 28
Total athletes: 201