Top: Entries for 31st British Masters Road Relays Men over 65

Note:
This entry list includes only those entrants who have entered using SportSoft online entry system.
It may take up to 24 hours for new entrants to appear.

18 online team entries for this event.
(Hover over team name for athletes)
Barnet & District ACBarnet & District AC
9 athletes, 1 team

Nicholas Bingham, John Clarke, Melfin Davies, John Fuller, Desmond Michael, John Mould, Liam O'Hare, John Owen, John Shirley.
1 team9 athletes
Bingley Harriers & AcBingley Harriers & Ac
6 athletes, 1 team

Gerry Bell, Peter Ellerton, Donald Johnson, Shaun Jordan, Bryan Parkinson, Stuart Thompson.
1 team6 athletes
Blackheath and Bromley Harriers Athletic ClubBlackheath and Bromley Harriers Athletic Club
9 athletes, 1 team

Robert Brown, John Fenwick, Peter Hamilton, Bob Minting, Jim Phelan, Christopher Pike, Paul Ross-Davies, John Turner, Chris Woodcock.
1 team9 athletes
Bristol and West ACBristol and West AC
5 athletes, 1 team

Tom Burgess, Mike Chipping, David Hart, Chris Pearce, Nick Rose.
1 team5 athletes
Cambridge & Coleridge ACCambridge & Coleridge AC
3 athletes, 1 team

Michael Brentnall, Neil Costello, Glyn Smith.
1 team3 athletes
Cambuslang HarriersCambuslang Harriers
5 athletes, 1 team

Iain Burke, David Cooney, Barnie Gough, Frank Hurley, Peter Ogden.
1 team5 athletes
East Cheshire Harriers & Tameside AcEast Cheshire Harriers & Tameside Ac
3 athletes, 1 team

Francis Day, Martin McGann, R. David Salmon.
1 team3 athletes
Gloucester AcGloucester Ac
3 athletes, 1 team

Arthur Daley, Christopher O'Carroll, David Spackman.
1 team3 athletes
Holmfirth Harriers AcHolmfirth Harriers Ac
6 athletes, 1 team

Nigel Hill, Bill Hunter, Rob Kersey, Neil Midgley, Martin Seddon, Philip Senior.
1 team6 athletes
Les CroupiersLes Croupiers
9 athletes, 1 team

Michael Cranwell, Ralph Davey, Desmond Davies, Michael Davies, Robert Evans, Sandy Johnston, Keith McGeoch, John Plain, Michael Tabor.
1 team9 athletes
Notts AcNotts Ac
4 athletes, 1 team

Ken Allen, Paul Anthony, Lawrie Dunn, David Oxland.
1 team4 athletes
Oxford City AcOxford City Ac
5 athletes, 1 team

John Exley, David Parsons, Clive Rutland, Stewart Thorp, Roy Treadwell.
1 team5 athletes
Salford Harriers & AcSalford Harriers & Ac
10 athletes, 2 teams

Roland Bowness, Tommy Daniels, Stewart Darlington, Terry  Dermody, Dennis Moran, Vincent Murphy, Stanley Owen, Robert Towell, Michael Wakefield, Arthur Walsham.
2 teams10 athletes
Sheffield RCSheffield RC
3 athletes, 1 team

Paul Blakeney, James Delaney, Stephen Tanner.
1 team3 athletes
South London HarriersSouth London Harriers
9 athletes, 1 team

Nigel Costiff, Harvey Hughes, Bernard Ingrams, Ian Kitching, Kenneth Lee, Dave Newland, John Quaintance, Francis Upcott, Paul Williams.
1 team9 athletes
Southampton Athletic ClubSouthampton Athletic Club
6 athletes, 1 team

Peter Haynes, Jonathan MacE, Richard Pearson, Ian Richardson, Mike Smears, Neil Wells.
1 team6 athletes
Thames Hare & HoundsThames Hare & Hounds
5 athletes, 1 team

Mike Farmery, Michael Johnson, Rick Turner, Dave Walsh, Richard Weston.
1 team5 athletes
Wolds Veteran RCWolds Veteran RC
3 athletes, 1 team

Dave Edwards, John Green, Steven Green.
1 team3 athletes
No online individual entries for this event
No postal team entries for this event.
No postal individual entries for this event
Total teams: 19
Total athletes: 103