Top: Entries for ERRA Under 15 & Under 17 5 Km Road Championships

Note:
This entry list includes only those entrants who have entered using SportSoft online entry system.
It may take up to 24 hours for new entrants to appear.

17 online team entries for this event.
(Hover over team name for athletes)
Aldershot Farnham & DistrictAldershot Farnham & District
14 athletes, 1 team

Will Barnicoat, Emma Boswell, Katriona Brown, Josie Cox, Michael Gar, Rachel Gillett, Tia Hansford, Harry Hyde, Woody Jerome, Ryan Martin, Emmie Savory, Liam Stone, Freya Sutton, Charlie Wagstaff.
1 team14 athletes
Birchfield HarriersBirchfield Harriers
10 athletes, 1 team

Jordan Fisher-Brindle, Silas Goshawk, Poppy Jones, Jared Malcolm-Roberts, Sam McFall, Josh Robins, Ryan Shields, Conal Smith, Alex Stapleton, Hugo Villalobos-Finnigan.
1 team10 athletes
Blackburn Harriers & AcBlackburn Harriers & Ac
1 athletes, 1 team

Amy-nicola Georgina Davies.
1 team1 athletes
Heanor Running ClubHeanor Running Club
2 athletes, 1 team

Myles O'Hanlon, Ethan Rowley.
1 team2 athletes
Highgate HarriersHighgate Harriers
3 athletes, 1 team

Jadon Dodson, Theo  MacHin-Paley, Monte Watson.
1 team3 athletes
Hyndburn ACHyndburn AC
1 athletes, 1 team

Charlotte Corrigan.
1 team1 athletes
Newcastle Staffs AcNewcastle Staffs Ac
1 athletes, 1 team

Louis  Wakefield .
1 team1 athletes
Rotherham Harriers And AcRotherham Harriers And Ac
1 athletes, 1 team

Jack Stokes.
1 team1 athletes
Sale Harriers ManchesterSale Harriers Manchester
1 athletes, 1 team

Samuel Heyworth.
1 team1 athletes
Sale Harriers ManchesterSale Harriers Manchester
1 athletes, 1 team

Alex James.
1 team1 athletes
Sale Harriers ManchesterSale Harriers Manchester
1 athletes, 1 team

Ben Dargan.
1 team1 athletes
Wells City HarriersWells City Harriers
3 athletes, 1 team

Daniel Maydew , Matthew Quarterman , Leo Stockham.
1 team3 athletes
Wirral ACWirral AC
1 athletes, 1 team

Tom Spence.
1 team1 athletes
Wirral ACWirral AC
10 athletes, 1 team

Jacob Brophy, Lucy Hignett, Isabel Hodder, Martin Hurst, Rachel  Hurst, Finan Johnston, Arran Kearney, Ellen -mary Kearney, Elyse Kedzior-MacDonough, Scarlett Liddy.
1 team10 athletes
Wolverhampton & BilstonWolverhampton & Bilston
2 athletes, 1 team

Gina Rawlinson, Lydia Silk.
1 team2 athletes
Woodford Green Ac With Essex LadiesWoodford Green Ac With Essex Ladies
7 athletes, 1 team

Rhys Edwards, Louise Gilbert, Wren Jackson, Ellen Savidge, Ben Sloan, Sam Sloan, Liam Waldron.
1 team7 athletes
Worcester ACWorcester AC
1 athletes, 1 team

George Beardmore.
1 team1 athletes
12 online individual entries for this event
Individual entries will be included in their club's team.
Tilly Aldis (Ipswich Harriers), 
Matthew Chronicle (Rugby & Northampton AC), 
Megan Dingle (Vale Royal AC), 
Katie Goodge (Tonbridge AC), 
Connor Mills (Cannock & Stafford Ac), 
Lewis Nagington (Newcastle Staffs AC), 
Brandon Quinton (Bury Athletic Club), 
Robbie Rigby (Sale Harriers Manchester), 
Jack Rushby (Lincoln Wellington Athletic Club), 
Grace Sullivan (Cleethorpes and District AC), 
Nadine Tomkinson (Newcastle Staffs AC), 
Misha Twardochleb (Newcastle Staffs AC).
1 postal entries for this event.
(Hover over team name for athletes)
Wolverhampton & BilstonWolverhampton & Bilston
2 athletes, 1 team

Lucy Evans, Louise Hackett.
1 team2 athletes
No postal individual entries for this event
Total teams: 18
Total athletes: 74