Top: Entries for The 11th Joe Moran Memorial Veteran Track & Field Meeting

Note:
This entry list includes only those entrants who have entered using SportSoft online entry system.
It may take up to 24 hours for new entrants to appear.

46 online entries for this event
Wendy Andrews (East Cheshire Harriers & Tameside AC): SW_100m, SW_200m
Caroline Baba (Manchester Harriers & AC): SW_100m, SW_200m, SW_LJ, SW_JT
Geoff Beattie (Sale Harriers Manchester): SM_400m, SM_800m, SM_1500m
Lauren Berger (Chorlton Runners): SW_100m, SW_200m
Mark Blackburn (Unattached): SM_800m
Paula Booth (Oldham & Royton H & AC): SW_JT, SW_SP
John Carroll (Manchester Harriers & AC): SM_100m, SM_JT, SM_SP
Russ Chew (Lytham St Annes RR Club): SM_400m, SM_3000m
Jon Clarke (West Cheshire Athletic Club): SM_100m, SM_200m, SM_LJ
Simon Clarke (Chorlton Runners): SM_1500m, SM_3000m
Andrew Cole (East Cheshire Harriers & Tameside Ac): SM_3000m
Ian Conway (St Helens Sutton AC): SM_SP
Mike Coogan (East Cheshire Harriers & Tameside AC): SM_100m, SM_200m
Ed Fazakerley (Manchester Harriers & AC): SM_800m
Ross Giles (Chorlton Runners): SM_100m, SM_200m, SM_LJ
Simon Grundy (East Cheshire Harriers & Tameside AC): SM_3000m
Michael Kontowtt (Radcliffe AC): SM_200m, SM_400m, SM_3000m
Steve Linsell (Leeds City Athletic Club): SM_LJ, SM_HJ, SM_JT, SM_SP
Rosemary Mallace (Chorlton Runners): SW_100m, SW_200m, SW_SP
Ben McCormack (Chorlton Runners): SM_800m
Jack McGuire (Clayton-le-Moors Harriers): SM_100m
Jenny Miles (Chorlton Runners): SW_800m
Heather M Mitchell (Dewsbury Road Runners): SW_1500m, SW_3000m
Fahmi Mohammed (Blackley North Manchester AC): SM_3000m
Simon Oak (Rotherham Harriers And Ac): SM_400m, SM_800m
Nick Parrott (Chorlton Runners): SM_1500m, SM_LJ, SM_HJ, SM_JT, SM_SP
Geoffrey Pearson (Northern Masters AC): SM_400m, SM_800m
Andy Porter (Bramhall Runners): SM_800m, SM_1500m
Nathan Rae (Chorlton Runners): SM_1500m, SM_HJ, SM_JT, SM_SP
Kevin Rice (Harrogate Harriers & AC): SM_400m, SM_800m
Christopher Roberts (Northern Masters AC): SM_1500m
Anita Saunders (Pendle Athletic Club): SW_100m, SW_200m, SW_400m, SW_LJ, SW_SP
Jerry Smith (Chorlton Runners): SM_1500m, SM_3000m
Milly Smith (Southport Waterloo AC): SW_100m, SW_LJ, SW_SP
Daniel Upton (Trafford Athletic Club): SM_100m, SM_LJ, SM_HJ, SM_JT, SM_SP
Richard Wallace (Trafford Athletic Club): SM_800m, SM_1500m
Tony Wardle (South Cheshire Harriers): SM_800m, SM_1500m
Ian Watson (Unattached): SM_100m, SM_200m, SM_JT
Robert White (Buxton AC): SM_100m, SM_200m, SM_400m, SM_800m, SM_1500m, SM_3000m
Jenny Yates (Radcliffe AC): SW_JT, SW_3000m
Gary Young (Warrington Running Club): SM_100m, SM_200m, SM_LJ