Top: Entries for MIDLAND MENs 12 Stage Road Relay Championship

Note:
This entry list includes only those entrants who have entered using SportSoft online entry system.
It may take up to 24 hours for new entrants to appear.

8 online team entries for this event.
(Hover over team name for athletes)
Birchfield HarriersBirchfield Harriers
57 athletes, 3 teams

Omer Ahmed, Yousf Al-Lathaa, Ed Banks, Thomas Beasley, Matt Biggs, Keith Boxley, Reis Brooke, Sam Chatwin, Christopher Collis, Orlando Corea, Jonathan Cullen, Rob Deakin, Ian Dempsey, Peter Dimbleby, Thomas Dodd, Richard Donoghue, Steven Dyer, Daniel Elliot , Teklay Gebrekidan, Weynay Ghebresilasie, Jonathan Goringe, Rory Grant, Conall Green, Ben Griffiths, Adam Guy, Harry Halford, Jack Hallas, Paramjit Hans, Lee Harris, Paul Joyce, Steven Julian, Christopher Larvin, Neil Lloyd, Stephen McCann, Dave McCarthy, Simon McNamee, Connolly Meagher, Mathew Missen, Khalid Moallin, Mike Morley, Andrew Moseley, Philip Nicholls, Alex Parker, Andrew Peat, Jonathan Reed, Simon Rhodes, William Richardson, Andrew Ridley, Martyn Roberts, Alistair Rutherford, Cameron Shankly, Windel Simpson, Mike Tanner, Tesfay Teweled, Ben Topley, Alex Tovey, Kevin Wakerley.
3 teams57 athletes
Bristol and West ACBristol and West AC
70 athletes, 2 teams

Harry Allen, David Awde, Jack Bancroft, Sam Bentley, Maciej Bialogonski, Graham Breen, Andrew Chambers, Greg Chance, Michael Chandler, Miles Chandler, William Christofi, Billy Cochrane, Henry Cochrane, Andy Cooke, David Eagon, Mark Edwards, Torran Elson, Luke Evans, Peter Gandon, Darren Garman, Neville Gascoigne, Jon Goodland, Steve Goss, Luke Grenfell-Shaw, Joshua Habgood-Coote, Berihu Hadera, Anthony Hall, Jeremy Hogan, Paul Jefferson, Dave Johnson, Owain Jones, Neil Kennedy, Harry Lane, Harry Leeming, Peter Legrice, Andrew Malloy, Jarlath McKenna, Jack Millar, Stephen Mitchell, Josh Moody, Peter Mountain, Richard Peters, Daryl Phillips, Brad Pontin, Phil Radford, Ben Robinson, Matthew Robinson, John Rooney, Tony Roper, Hugh Sadler, Andy Salmon, Dan Schofield, Henry Sly, Gary Standinger, Robert Stewart, Daniel Studley, Sam Tabberner, Andy Tarrant, Kurt Taylor, Mark Taylor, Dan Titheradge, Zak Tobias, Scott Watkins, Tom Watkins, Tim Watson, Andy Watt, Benedict Westhenry, Tim White, Alexander Whittaker, Michael Wilsmore.
2 teams70 athletes
Coventry Godiva HarriersCoventry Godiva Harriers
53 athletes, 2 teams

Jose  Gonzalez, Peter Banks, Tom Bark, Jeremy Barnes, Namir Batavia, Amittai Ben-Israel, James Bennett, Nick Bennett, Aaron Bodycote, Andrew Boon, Jason Brotherhood, Martyn Brunt, Damian Carr, Daniel Clarke, Simon Clarke, Emerson Combstock, David Conway, Tom Cox, Stuart Craig, Brent Davis, Joseph Devlin, Graham Dodd, Peter Eccleston, Garry Flude, Edward Griffiths, James Griggs, Alex Jolly, Iwan Jones, Matthew Lole, Thomas Madden, Joseph McLeod, Alfie Meade, Joseph Mulenga, Zachary Nolan, James Parrott, Oliver Paulin, Jack Pegler, Liam Perkins, Michael Peters, Jack Reidy, Clark Roberts, Patrick Robinson, Thomas Robinson, Andy Ryder, Ismael Serrablo Torrejon, Martin Slevin, Alistair Smith, Harvey Speed, Toby Spencer, Daniel Taylor, Benjamin Tran, Adam Walmsley, John Wilson.
2 teams53 athletes
Heanor Running ClubHeanor Running Club
29 athletes, 1 team

Dale Annable, Stephen Ashmore, Ryan Ball, Andrew Basey, Matthew Bickerstaff, Wayne Childe, Michael Clark, Robin Clegg, Ashley Deeming, Peter Edwards, Jamie Fletcher, Matthew Jackson, Ian Mellors, Paul Mercer, Andy Moat, Andy Nelson, Ben O'Connell, Cory Parker, Robert  Plant, Joe Rainsford, Robert Rainsford, Ben Rhodes, Shane Rice, Ian Salt, Gordon Smith, Tony Weatherson, Lewis Whiting, Scott Wigman, Paul Winfield.
1 team29 athletes
Kenilworth RunnersKenilworth Runners
23 athletes, 2 teams

Stan Alexander, Mark Alldritt, Ian  Baynes, Keith Beasley, Wayne Briggs, Richard Broadbent, Peter Bryan, Connor Carson, Stephen Chalkley, George Crawford, Tom Dable, Stanley Doxey, Barry Elkington, Stuart Hopkins, Nick Lawrence, Chris Luntley, Christopher Lyons, Steve Marr, Craig Phillips, Andrew Siggers, Ben Taylor, Stewart Underhill, Tom Williams.
2 teams23 athletes
Royal Sutton Coldfield Athletic ClubRoyal Sutton Coldfield Athletic Club
30 athletes, 1 team

Rob Andrew, Matthew Bennett, Alex Blackham, Martin Clutterbuck, Nick Corker, Simon Corker, Sam Crawford, Dean England, Shaun Evans, John Michael Fletcher, Clive Hackforth, Oliver Harradence, Paul Jenkins, Alex Jones, Barry Lloyd, Dean Lucas, Iain MacKie, Steve Marklew, Colin McAuley, Tom Parkes, Stephen Pitt, Ashley Powell, Matt Powell, Mark Rickards, Russell Simpson, Joseph Spruce, Matthew Stenson, Chris Taylor, Paul Terleski, Frederic Tremblay.
1 team30 athletes
Sphinx AcSphinx Ac
15 athletes, 1 team

Imran Ali, Alex Bartlett, Wayne Broadbent, Trevor Clark, Kevin Dick, Jack Edwards, Nicholas Gilkes, Ian Gower, Andrew McIntosh, Dave McLean, Mark Moran, Anthony  O' Brien, Paul Slatford, David West, Peter Whithouse.
1 team15 athletes
Telford HarriersTelford Harriers
33 athletes, 1 team

Dean Aston, Stephen Bajic, Victor Bennett, Robin Chebsey, Jamie Cowdrill, Stephen Davis, Andrew Dippie, Chris Doran, Jon Edmonds, Aidan Egleston, Gus Erlandson, Robert Friel, Alan Jenkins, David Kingston, Scott Lewis, Jonathon Mahoney, Ian Maxwell, Paul O'Brien, Richard Palmer, Michael Rickus, Stuart Robinson, Mark Rogers, Paul Ruscoe, Phil Shieber, Greg Smith, Michael Smith, David Stone, John Thompson, Steve Walker, Michael Webb, Chris Westwood, Paul Woodcock, Arthur Zammit.
1 team33 athletes
No online individual entries for this event
No postal entries for this event.
Total teams: 13