Top: Entries for Gateshead Indoor Series - Match 5

Note:
This entry list includes only those entrants who have entered using SportSoft online entry system.
It may take up to 24 hours for new entrants to appear.

39 online entries for this event
Jason Archer (Blaydon Harriers & AC): U17M_HJ
Kate Bower (Darlington H & AC): U17W_60m
Lily Bradley (North Shields Polytechnic Club): U13G_60m, U13G_LJ
Paul Corrigan (Wallsend Harriers & Ac): SM_SP
Megan Costello (Gateshead Harriers & AC): U17W_60m
Paul Dodds (North Shields Polytechnic Club): SM_60m
Libby Evans (North Shields Polytechnic Club): U15G_60m
Hugo Fletcher (Gateshead Harriers & AC): U15B_60m
George Forrest (Gateshead Harriers & AC): U15B_60m
Alice Geoghegan (Morpeth Harriers & AC): U15G_60m, U15G_60mH
Lucy Giles (Gateshead Harriers & Ac): U17W_60m, U17W_SP
Milly Gosling (North Shields Polytechnic Club): U13G_60m, U13G_60mH, U13G_LJ
Evie Hall (Gateshead Harriers & AC): U15G_SP
Leon Hall (Tynedale Harriers & AC): U15B_60m
Isabel Hanley (Hartlepool Youth Athletics Club): U13G_60m, U13G_60mH, U13G_LJ
Jim Holborn (Gateshead Harriers & AC): SM_SP
Mollie Kettrick (Gateshead Harriers & Ac): U17W_60m
Aaron Lillistone (Blaydon Harriers & Ac): U15B_60m, U15B_60mH
Freya McGlone (Derwentside AC): U20W_60m
Grace McGlone (Chester Le Street & Dist AC): U17W_LJ
Bryn Mordey (Tynedale Harriers & Ac): SM_60m
Emily Parrott (Gateshead Harriers & AC): U15G_60m, U15G_LJ
Rachel Partington (Chester Le Street & Dist Ac): SW_60m
Lucy Proudlock (Hartlepool Youth Athletics Club): U13G_60m, U13G_60mH, U13G_LJ
Jay Salmons (Hartlepool Youth Athletics Club): U13B_60m
Carli Santana Garcia (Hartlepool Youth Athletics Club): U15G_SP
Joseph Sawyer (Darlington H & Ac): U15B_HJ
Katharine Sayer (Wallsend Harriers & AC): U17W_60m, U17W_LJ
David Shaw (Gateshead Harriers & AC): SM_SP
Eric Smart (North Shields Polytechnic Club): SM_60m
Ben Smith (Wakefield District H & AC): U13B_60m, U13B_SP
Connor Splevins (North Shields Polytechnic Club): U17M_60mH, U17M_HJ
Emily Stewartt38 (Gateshead Harriers & Ac): U20W_60m, U20W_SP, U20W_LJ
Talia Thompson (Alnwick Harriers): U15G_SP
Darren Towart (Tynedale Harriers & Ac): SM_60m
Daniel Upton (Trafford Athletic Club): SM_SP, SM_60m, SM_60mH
Alex Wallace (Blaydon Harriers & AC): U15B_60m, U15B_HJ
Alfie Ward (Wallsend Harriers & AC): U15B_60mH, U15B_PV, U15B_SP
Ashley Watson (Hartlepool Youth Athletics Club): U15G_60m