Top: Entries for Gateshead Indoor Series - Match 4

Note:
This entry list includes only those entrants who have entered using SportSoft online entry system.
It may take up to 24 hours for new entrants to appear.

33 online entries for this event
Curtis Bingham (Jarrow & Hebburn AC): U17M_60mH, U17M_SP
Thomas Bowdon (Gateshead Harriers & AC): U20M_LJ
Kate Bower (Darlington H & AC): U17W_60m
Paul Corrigan (Wallsend Harriers & Ac): SM_SP
Megan Costello (Gateshead Harriers & AC): U17W_60m
Fenic Couzens (Chester Le Street & Dist AC): U13B_60m, U13B_LJ
Paul Dodds (North Shields Polytechnic Club): SM_60m
Alice Geoghegan (Morpeth Harriers & AC): U15G_60m, U15G_60mH
Lucy Giles (Gateshead Harriers & Ac): U17W_60m, U17W_SP
Leon Hall (Tynedale Harriers & AC): U15B_60m
Jack Halpin (Gateshead Harriers & Ac): U15B_SP
Erin Hay (Blaydon Harriers & Ac): U17W_HJ
Ryan Hodge (Hartlepool Youth Athletics Club): U13B_60m, U13B_LJ, U13B_SP
Kosi Izuora (Chester Le Street & Dist AC): U15G_60mH, U15G_HJ, U15G_SP
Mollie Kettrick (Gateshead Harriers & Ac): U17W_60m
Aaron Lillistone (Blaydon Harriers & Ac): U15B_60m, U15B_60mH
Jake Lindacher (Gateshead Harriers & AC): SM_60m, SM_60mH
Bryn Mordey (Tynedale Harriers & Ac): SM_60m
Ellie O'halloran (tf38) (Jarrow & Hebburn AC): U17W_60m, U17W_SP
Quinn Olivia (Gateshead Harriers & AC): U17W_60m
Reece Palmer (t20) (Chester Le Street & Dist AC): SM_60m
Emily Parrott (Gateshead Harriers & AC): U15G_60m
Evie Perrett (North Shields Polytechnic Club): U15G_60m, U15G_HJ
Stella Rene Perrett (North Shields Polytechnic Club): U20W_60m
Tom Rutherford (Blaydon Harriers & AC): U17M_LJ
Jay Salmons (Hartlepool Youth Athletics Club): U13B_60m
Carli Santana Garcia (Hartlepool Youth Athletics Club): U15G_SP
Emily Stewartt38 (Gateshead Harriers & Ac): U20W_60m, U20W_SP
Talia Thompson (Alnwick Harriers): U15G_SP
Millie Train (Wallsend Harriers & AC): U13G_60m, U13G_60mH
Daniel Upton (Trafford Athletic Club): SM_SP
Alex Wallace (Blaydon Harriers & AC): U15B_60m
Lily White (Chester Le Street & Dist Ac): U13G_60m