Top: Entries for Kieran Maxwell Memorial Open Meeting

Note:
This entry list includes only those entrants who have entered using SportSoft online entry system.
It may take up to 24 hours for new entrants to appear.

215 online entries for this event
David Aiken (Darlington H & AC): SM_100m, SM_400m
Ahmed Al-Kufaishi (Middlesbrough Athletic Club (Mandale)): SM_200m
Cameron Allan (Durham City Harriers & Ac): U20M_3000m
Luke Allen (Gateshead Harriers & AC): U17M_SP
Tia Anderson (Durham City Harriers & AC): U17W_200m, U17W_300m
Travis Anderson (Durham City Harriers & Ac): U15B_800m, U15B_300m
Frances Barlow (Unattached): SW_100m
Eli Barnbrook (New Marske Harriers Club): U20W_1500m
Theo Barron (Low Fell RC): U15B_1500m
Elicia Bebbington (Hartlepool Youth Athletics Club): U13G_100m, U13G_200m
Sophie Bell (Birtley Ac): U17W_800m
Will Bellamy (Houghton Harriers & Ac): U17M_3000m
Simon Bennett (Hartlepool Burn Road Harriers): SM_3000m
Christopher Binns (Darlington H & AC): SM_100m
Niamh Bishop (Darlington H & AC): U15G_100m
Steven Bousfield (Darlington H & Ac): SM_100m, SM_200m, SM_400m
Kate Bower (Darlington H & AC): U17W_100m, U17W_200m
Richard Bowes (Darlington H & AC): SM_100m, SM_3000m
Lucia Bradley (North Shields Polytechnic Club): U15G_200m, U15G_1500m, U15G_HJ
Daniel Brazukas (Middlesbrough Athletic Club (mandale)): U17M_LJ, U17M_HJ
Niamh Brennan (Gateshead Harriers & AC): U17W_JT, U17W_SP
Liam Brittle (Darlington H & Ac): U17M_1500mSC
Anna Brown (Gateshead Harriers & AC): U17W_JT
Tori Buckley (Darlington H & AC): U13G_200m, U13G_SP
Sam Burgess (Leeds University AC/CC Club): SM_200m, SM_LJ
Harrison Butler (Billingham Marsh Hse H & Ac): U17M_200m, U17M_800m, U17M_LJ
Max Butler (Billingham Marsh Hse H & Ac): U15B_200m, U15B_800m
Lewis Cant (Blaydon Harriers & AC): U17M_100m
Matthew Cant (Blaydon Harriers & AC): U20M_100m, U20M_400m
Kate Carmichael (Middlesbrough Athletic Club (Mandale)): U20W_SP
Caitlin Carr (Durham City Harriers & AC): U15G_800m, U15G_LJ
Orla Carty (Gateshead Harriers & Ac): U15G_200m, U15G_JT
Andrew Caygill (Jarrow & Hebburn AC): U15B_100m
Bernadette Caygill (Darlington H & AC): SW_3000m
Nicola Caygill (Jarrow & Hebburn Ac): U20W_100m
Rachel Caygill (Jarrow & Hebburn Ac): U17W_100m
Ellie Clapham (Hartlepool Youth Athletics Club): U15G_100m
Jasmine Clark (Middlesbrough Athletic Club (mandale)): U20W_200m, U20W_400m
Freya Clarkson (Chester Le Street & Dist AC): U13G_800m
Amy Colling (Durham City Harriers & AC): U15G_100m
Paul Cook (Darlington H & AC): SM_SP
Michael Cooper (Darlington H & AC): SM_400m, SM_3000m
Megan Costello (Gateshead Harriers & AC): U17W_100m, U17W_200m
Chris Coulson (Houghton Harriers & AC): U15B_1500m
Harry Courtney (Tynedale Harriers & AC): U15B_300m, U15B_1500m
Megan Coutin (Newcastle University AC): SW_400m
Fenic Couzens (Chester Le Street & Dist AC): U13B_100m, U13B_200m, U13B_LJ
Callum Crisp (Richmond & Zetland Harriers): U17M_3000m, U17M_JT
Eleanor Daglish (Houghton Harriers & AC): SW_800m
Benedict Davies (Darlington H & AC): U13B_100m, U13B_200m
Jessica Davison (Unattached): U13G_100m, U13G_70mH, U13G_HJ
Rebecca Dawson (Billingham Marsh Hse H & AC): U17W_200m, U17W_LJ
Maverick Delos Reyes (Durham City Harriers & AC): U17M_100m, U17M_200m
Matthew Douthwaite (Durham City Harriers & AC): U20M_100m, U20M_200m
Laura Edwards (Billingham Marsh Hse H & AC): U20W_3000m
Amy Ellis (Gosforth Harriers & AC): U15G_200m, U15G_800m
Lexie Ellis (Gateshead Harriers & AC): U13G_SP, U13G_JT
Philippa Ellis (Gateshead Harriers & AC): U17W_80mH, U17W_SP
Kaitlin Enderwick (Middlesbrough Athletic Club (mandale)): SW_SP
Scott Ensbury (Unattached): SM_100m, SM_110mH, SM_LJ, SM_JT
Lucy Errington (North Shields Polytechnic Club): U17W_100m
Lauren Etchells (Durham City Harriers & AC): U15G_300m
Libby Evans (North Shields Polytechnic Club): U15G_100m
Kai Facchini (Hartlepool Youth Athletics Club): U13B_100m, U13B_200m
Logan Fawcett (Darlington H & Ac): U15G_LJ
Martin Ferguson (Gateshead Harriers & AC): SM_400m
James Finnie (University of Leicester Running & Athletics Club): SM_800m
Emma Fishwick (Hartlepool Youth Athletics Club): U13G_100m
Poppy Forster (Hartlepool Youth Athletics Club): U15G_100m, U15G_200m, U15G_LJ
Luke Foster (Chester Le Street & Dist AC): U13B_800m, U13B_LJ
Grace Gannon (Leeds City Athletic Club): U13G_100m, U13G_LJ, U13G_SP
Darcey Garbutt (Darlington H & AC): U15G_100m, U15G_200m, U15G_75mH
Lucy Giles (Gateshead Harriers & Ac): U17W_200m, U17W_SP
Jack Gladman (Stevenage & North Herts AC): SM_3000m
Pauline Gorman (Darlington H & AC): SW_400m
Milly Gosling (North Shields Polytechnic Club): U13G_100m, U13G_70mH, U13G_HJ
Andy Graham (Wallsend Harriers & AC): SM_3000m
Tess Graham (Birtley AC): U15G_1500m
Joseph Gray (Gateshead Harriers & Ac): SM_LJ, SM_100m
Cameron Grey (Tynedale Harriers & Ac): U20M_800m
Sam Griffin (Middlesbrough Athletic Club (Mandale)): SM_100m, SM_200m
Pawel Grzaslewicz (Darlington H & AC): SM_LJ, SM_HJ
Shay Hackworth (Unattached): U13B_200m, U13B_800m
Gabrielle Hall (Darlington H & AC): U15G_1500m
John Hall (Darlington H & AC): SM_100m, SM_200m, SM_400m
Jack Halpin (Gateshead Harriers & Ac): U15B_SP, U15B_JT
Thomas Halton (New Marske Harriers Club): U15B_1500m, U15B_LJ, U15B_JT
Joshua Hammett (Richmond & Zetland Harriers): U13B_200m, U13B_800m, U13B_LJ
Libby Hammond (Darlington H & AC): U13G_800m
Caleb Hanif (Middlesbrough Athletic Club (Mandale)): U20M_100m, U20M_200m, U20M_400m
Freya Hardcastle (Darlington H & AC): SW_100m
Ken Harker (Richmond & Zetland Harriers): SM_1500m, SM_3000m
Matthew Harrison (Leeds City Athletic Club): SM_800m, SM_110mH, SM_1500mSC
Sean Harrison (Middlesbrough Athletic Club (Mandale)): U20M_110mH
Shona Haston (Teesdale AC): SW_800m
Isabel Herbert (Middlesbrough Athletic Club (Mandale)): U13G_800m
Ellie Hewitt (Middlesbrough Athletic Club (mandale)): U20W_100m, U20W_400m
Ryan Hodge (Hartlepool Youth Athletics Club): U13B_100m, U13B_200m, U13B_SP
Danielle Hodgkinson (Birchfield Harriers): SW_3000m
Eve Hogg (Hartlepool Youth Athletics Club): U13G_100m, U13G_800m, U13G_HJ
Thomas Hogg (Middlesbrough Athletic Club (Mandale)): U15B_300m, U15B_800m
Laura Emily Hopper (Durham City Harriers & Ac): U17W_200m, U17W_800m
Nikitta Hunter (North Shields Polytechnic Club): SW_100m
Keith Hutchinson (Hartlepool Burn Road Harriers): SM_800m
Lily Hutchinson-Burke (Allerton Junior Athletics Club): U13G_100m, U13G_LJ
Lydia James (Houghton Harriers & Ac): U17W_3000m
Jak Jarvis (Sunderland Harriers & AC): U13B_200m, U13B_800m
Benjamin Johnson (Middlesbrough Athletic Club (mandale)): U15B_1500m
Henry Johnson (Houghton Harriers & Ac): U17M_400m, U17M_1500m
Sarah Johnson (Darlington H & AC): SW_100m, SW_400m, SW_100mH, SW_JT
Lauren Jones (Chester Le Street & Dist AC): U15G_800m
Charlie Kaye (Middlesbrough Athletic Club (Mandale)): U13B_100m, U13B_LJ
Charlotte Kelsey (Middlesbrough Athletic Club (mandale)): U15G_300m, U15G_LJ
Mollie Kettrick (Gateshead Harriers & Ac): U17W_100m, U17W_200m
Dylan Keville (North Shields Polytechnic Club): SM_JT, SM_SP
Aaron Keys (Middlesbrough & Cleveland Harriers): SM_800m
Lee Kitching (Hartlepool Burn Road Harriers): SM_1500m
Andrew Knight (Morpeth Harriers & Ac): U17M_SP
Faye Landless (Gosforth Harriers & AC): U13G_200m, U13G_800m
Joe Lane (Hartlepool Youth Athletics Club): U13B_100m, U13B_200m
Tom Leighton (Darlington H & AC): SM_400m
Lindsey Lester (Quakers Running Club): SW_100m, SW_200m, SW_LJ
Oliver Lewis (Gateshead Harriers & AC): U17M_400m, U17M_100mH
Madeleine Liddell (Chester Le Street & Dist Ac): U13G_100m, U13G_200m
Mia Liddell (Chester Le Street & Dist AC): U15G_200m
Chris Lines (Sedgefield Harriers): SM_3000m, SM_LJ
Ciaran Lines (Sedgefield Harriers): U17M_LJ, U20M_3000m
Robin Linten (Durham City Harriers & AC): SM_1500mSC
Ava Local (Chester Le Street & Dist AC): U13G_800m, U13G_70mH
Matthew Lumb (Gateshead Harriers & AC): U15B_100m, U15B_LJ
Cameron MacLeod (Clydesdale Harriers): SM_100m, SM_200m
Lissie Maxwell (Darlington H & AC): U15G_LJ, U15G_JT
Phil McCluskey (Houghton Harriers & AC): SM_200m, SM_400m, SM_JT
Grace McDonald (Middlesbrough Athletic Club (Mandale)): U15G_JT, U15G_SP
Grace McGlone (Chester Le Street & Dist AC): U17W_LJ, U17W_HJ
Lucy McIlroy (Durham City Harriers & Ac): SW_100m, SW_200m
Daniel McLaughlin (Durham City Harriers & AC): U17M_100m, U17M_200m
Emma McNeill (Middlesbrough Athletic Club (Mandale)): U13G_200m, U13G_800m
Curtis Metcalfe (Darlington H & Ac): SM_100m, SM_200m
Adam Middleton (Houghton Harriers & AC): U20M_400m
Laura Mole (North Shields Polytechnic Club): SW_100m, SW_200m
Robert Mole (North Shields Polytechnic Club): U17M_100m, U17M_200m
Abbie Mooney (Billingham Marsh Hse H & AC): U15G_800m
Willow Morris (Gateshead Harriers & AC): U15G_1500m
Hannah Mulroy (Darlington H & AC): U17W_100m
Scarlett Newby (Birtley AC): U15G_1500m
Nathan Nicholson (Billingham Marsh Hse H & AC): U15B_1500m
Alex Nixon (Middlesbrough Athletic Club (Mandale)): U20M_200m, U20M_400m
Alice Nottingham (Newcastle University AC): SW_200m
Tom O'Mahoney (Richmond & Zetland Harriers): U15B_1500m, U15B_200m
Tobi Oladipo (Lasswade Aac): SM_100m, SM_200m
Charlie Owens (Hartlepool Youth Athletics Club): U13B_100m, U13B_200m, U13B_LJ
Elise Parker (Hartlepool Youth Athletics Club): U13G_100m, U13G_200m
Katie Pattison (Hartlepool Youth Athletics Club): U15G_800m
Aaliyah Peacock (Gateshead Harriers & AC): U15G_200m
Andrew Pearson (New Marske Harriers Club): SM_3000m
Daisy Percival (Chester Le Street & Dist Ac): U15G_100m, U15G_200m
Christopher Perkins (Birtley Ac): U15B_1500m
Nicole Phillips (Houghton Harriers & Ac): U15G_1500m
Sue Phillips (Darlington H & AC): SW_3000m, SW_1500mSC
Abigail Pountain (Middlesbrough Athletic Club (mandale)): U17W_80mH, U17W_LJ, U17W_HJ
Lucy Proudlock (Hartlepool Youth Athletics Club): U13G_200m, U13G_70mH, U13G_HJ
Joseph Reeve (Richmond & Zetland Harriers): U15B_1500m
Daniel Richardson (Darlington H & AC): U13B_800m
Hayley Richardson (Middlesbrough & Cleveland Harriers): SW_100m, SW_200m
Catherine Roberts (Darlington H & AC): U20W_1500m
James Roberts (Darlington H & AC): U17M_3000m
Paul Roberts (Quakers Running Club): SM_200m, SM_400m
Joshua Robinson (Keighley & Craven AC): U17M_100m, U17M_200m
Eve Robson (Middlesbrough Athletic Club (Mandale)): U17W_SP
Harry Rose (Durham City Harriers & AC): U13B_800m
Adam Russell (Darlington H & AC): U15B_1500m
John Russell (Darlington H & AC): U15B_1500m
Luke Russell (Chester Le Street & Dist AC): U15B_100m, U15B_200m
Jay Salmons (Hartlepool Youth Athletics Club): U13B_100m, U13B_200m
Carli Santana Garcia (Hartlepool Youth Athletics Club): U15G_JT, U15G_SP
Dominic Shipman (New Marske Harriers Club): U17M_1500m
Thomas Speak (Leeds University AC/CC Club): SM_1500m, SM_800m
Ryan Stacey (Darlington H & Ac): U20M_100m, U20M_200m
Amelia Stephenson (Hartlepool Youth Athletics Club): U15G_100m, U15G_200m
Darren Stockdale (Darlington H & Ac): SM_800m, SM_1500m
Denver Stretesky (Wallsend Harriers & AC): U20M_1500mSC
John Surtees (Aycliffe Running Club): SM_3000m
Tracey Surtees (Aycliffe Running Club ): SW_3000m
Oliver Taylor (Durham City Harriers & AC): U17M_200m, U17M_HJ
Rohan Teasdale (Billingham Marsh Hse H & AC): U15B_1500m
Tyler Thomas (Durham City Harriers & AC): U17M_100m, U17M_200m
Lily Thompson (Darlington H & AC): U13G_JT, U13G_SP
Rosie Thompson (Darlington H & AC): U17W_SP
Rebecca Tilley (New Marske Harriers Club): U17W_1500mSC
Sam Tyers (Middlesbrough Athletic Club (Mandale)): U17M_400m
Max Tyrie (South Shields Harriers & AC): U17M_400m, U17M_800m
Gregory Venyo (Durham City Harriers & Ac): SM_100m, SM_200m
Adam Walker (Richmond & Zetland Harriers): U20M_400m
Lauren Walker (Leeds University AC/CC Club): SW_1500m
Ruby Walker (Middlesbrough Athletic Club (Mandale)): U13G_100m, U13G_200m
David Welford (Middlesbrough Athletic Club (mandale)): SM_100m
Lily White (Chester Le Street & Dist Ac): U13G_100m, U13G_200m
Lily Wilkinson (Chester Le Street & Dist Ac): U20W_LJ
Corey Williams (Shildon Running & AC): U13B_200m
Matthew Williamson (Gateshead Harriers & AC): SM_100m, SM_200m
Benjamin Wilson (Darlington H & AC): SM_100m, SM_200m, SM_400m
Harry Wilson (Darlington H & AC): U15B_1500m
Jacob Wood (Hartlepool Youth Athletics Club): U13B_800m, U13B_SP
Hedley Wordsworth (Middlesbrough Athletic Club (Mandale)): U17M_200m, U17M_400m
Emma Wright (Leeds City Athletic Club): U13G_LJ, U13G_JT, U13G_SP