Top: Entries for UK CAU Inter Counties Cross Country Championships - U20 Men

Note:
This entry list includes only those entrants who have entered using SportSoft online entry system.
It may take up to 24 hours for new entrants to appear.

45 online team entries for this event.
(Hover over team name for athletes)
Avon & SomersetAvon & Somerset
3 athletes, 1 team

Ben Lloyd, David Warnes, Ben Whitaker.
1 team3 athletes
BedfordshireBedfordshire
8 athletes, 1 team

Benjamin Davies, Gary Evans, Callum Mullins, William Mullins, Joshua Rogers, Scott Thomas, Jamie Viney, Ryan Ward.
1 team8 athletes
BerkshireBerkshire
8 athletes, 1 team

Isaac Farnworth, Shreyas Kanyady, Martin Kopernicky, Michael Lennon, Matthew Rawlings, Sam Rodda, Alex Sutton, Vladimir Tsagov.
1 team8 athletes
BuckinghamshireBuckinghamshire
9 athletes, 1 team

George Brown, William Brown, Ewan Forsythe, Devon Joseph Harford, James Minter, William Ralston, Richard Slade, Conrad Joseph Webber, Alfred Yabsley.
1 team9 athletes
CambridgeshireCambridgeshire
4 athletes, 1 team

Joey Croft, Gary  Evans, Max Williams, Jordan Wood.
1 team4 athletes
CheshireCheshire
12 athletes, 1 team

Harry Dexter, Arun Dight, Daniel Fox, Luke Gamble, Ethan Greenland, Christopher Larkin, Matthew McCormack, Joseph Morrison, Robbie Peal, Sam Rostron, Jack Stubbings, Cameron Weaver.
1 team12 athletes
CornwallCornwall
4 athletes, 1 team

Samuel Bray, Aidan Daveth Kent, Tom Luton, Isaac Parker.
1 team4 athletes
CumbriaCumbria
8 athletes, 1 team

Zak Anderson, Jacob Aubrey, Harry Bolton, Luke Bowen, Joseph Dugdale, Jake Higginbottom, Zac Hudd, Kieran Reynolds.
1 team8 athletes
DerbyshireDerbyshire
2 athletes, 1 team

Christian Howett, Samuel Moakes.
1 team2 athletes
DevonDevon
4 athletes, 1 team

Nathan Brown, Oliver Caute, Callum Choules, Hayden Fey.
1 team4 athletes
DorsetDorset
5 athletes, 1 team

Edward Dart, Andrew Dumbrell, Joseph Mitchell, Cameron Telford, Dominic Willmore.
1 team5 athletes
East WalesEast Wales
3 athletes, 1 team

Samuel Jackson, Owen Locke, Isaac Thurgood.
1 team3 athletes
EssexEssex
8 athletes, 1 team

Ahmed Abdulle, Ben Davis, George Day, Benjamin Miller, Tom Rehal, Afewerk Rossom, Harrison Smith, James Stewart.
1 team8 athletes
GloucestershireGloucestershire
7 athletes, 1 team

Jerome Boyd, Thomas Bury, Andrew McPeake, Thomas Mortimer, George Watson, Harry Wells, Freddie Wilson.
1 team7 athletes
Gt.ManchesterGt.Manchester
12 athletes, 1 team

Nathan Barlow, George Cooke, Shaun Gee, Paolo Guarnieri, Timothy Hartley, Mussie Kassa, Luke Massey, Mac O'Malley, Daniel Racle, Ben Skertchly, Filemon Teklehaimanot, Sam Wardle.
1 team12 athletes
HampshireHampshire
8 athletes, 1 team

Sam Costley, Robbie Coupland, James Heneghan, Matthew Jansen, Edward Mason, Kamran Sufizada, Keir Sullivan, Sam Tyas.
1 team8 athletes
HertfordshireHertfordshire
6 athletes, 1 team

Rowan Daly, Samual Howell, Adam Hughes, Rufus Kent, Rhys Rowlands, Raul Simmons-Perez.
1 team6 athletes
HumbersideHumberside
5 athletes, 1 team

Jordan Carlile, Jamie Cook, Baldvin Magnusson, Adam Plows, Sebastien Vicary.
1 team5 athletes
KentKent
11 athletes, 1 team

Joss Barber, Will Beeston, Charlie Davis, Marley Godden, Jamie Goodge, Alasdair Kinloch, Bayley Massey, Lewis Mills, Bede Pitcairn-Knowles, Daniel Seagrove, Marshall Smith.
1 team11 athletes
LancashireLancashire
9 athletes, 1 team

Alexander  Bell, George Dickinson, Nathan Dunn, Daniel Jones, Thomas Marchant, David Mullarkey, Nicholas Smith, Byron Sowerby, Joshua Whitehead.
1 team9 athletes
Leicestershire & RutlandLeicestershire & Rutland
5 athletes, 1 team

Pascal Bouttier-Butler, Thomas Gostelow, Finn Lydon, Dylan Perry, Joseph Pollard.
1 team5 athletes
LincolnshireLincolnshire
6 athletes, 1 team

Bradley Allan, Austin Herbert, James Larder, Michael Nott, Niam Payne, Thomas Trimble.
1 team6 athletes
MerseysideMerseyside
11 athletes, 1 team

Daniel  Corrigan, Kyle Dentith, Joseph Ford, Tom Gillbanks, Joe Gordon, Christian Harvey, Matthew Johnson, Jay Prescott, Daniel Slater, Matthew Whalley, Joe Wigfield.
1 team11 athletes
MiddlesexMiddlesex
7 athletes, 1 team

Greg Atkins, Max Buckley, Oliver Douglas, Jake Hooley, George Kerry, Mayank  Mishra, Joseph  Young.
1 team7 athletes
NorfolkNorfolk
2 athletes, 1 team

Jake Stearman, Finlay Swanson.
1 team2 athletes
North EastNorth East
12 athletes, 1 team

Cameron Allan, Ben Bergstrand, Joseph Grehan-Bradley, Kieran Hedley, Sean MacKie, Jake Masterman, Adam Middleton, Ben Palmer, Max Pearson, Luke Pickering, Michael Wade, Tom Whelan.
1 team12 athletes
North WalesNorth Wales
7 athletes, 1 team

Conor Donoghue, Owen Hibbert, Sam Johnson, Arron Jones, Michael Parry, Christian Smith, Matthew Willis.
1 team7 athletes
NorthamptonshireNorthamptonshire
3 athletes, 1 team

Haydn Arnall, Adam Bebbington, James Wizard.
1 team3 athletes
Northern IrelandNorthern Ireland
5 athletes, 1 team

Donal Farren, Peter Gracey, Tony McCambridge, Craig McMeechan, Fintan Stewart.
1 team5 athletes
NottinghamshireNottinghamshire
4 athletes, 1 team

Ben Burnham, Joshua Charters, Adam Ward, Euan Wilson.
1 team4 athletes
OxfordshireOxfordshire
2 athletes, 1 team

Eric  Cugnet, Jack Shaylor.
1 team2 athletes
Scotland EastScotland East
6 athletes, 1 team

Joe Arthur, Freddie Carcas, Faisal Khursheed, George Rees, Tristan Rees, Callum Tharme.
1 team6 athletes
Scotland NorthScotland North
1 athletes, 1 team

Finlay Todd.
1 team1 athletes
Scotland WestScotland West
10 athletes, 1 team

Thomas Berry, Nikolai Gajic, Ryan Gray, Josh Hendry, Jamie MacKinnon, Max Milarvie, Struan Paton, Gavin Smith, Cody Stevenson, Finlay Todd.
1 team10 athletes
ShropshireShropshire
3 athletes, 1 team

Adam Allison, Connor Bentley, Dylan Gillett.
1 team3 athletes
South WalesSouth Wales
8 athletes, 1 team

Jake Brooke-Smith, Oliver Dickinson, Jake Heyward, Ieuan Jones, Callum Stone, Matthew Verran, James Vincent, Donovan Williams-Hale.
1 team8 athletes
StaffordshireStaffordshire
6 athletes, 1 team

Samuel Bagley, James Condlyffe, Ryan Hodgkiss, Matthew Lear, Casey Maddock, Jordan Thomas.
1 team6 athletes
SuffolkSuffolk
7 athletes, 1 team

Thomas Adams, Aiden Church, Adam Crawford, James Preston, Alex Tripp, Paul Wain, Oscar Wood.
1 team7 athletes
SurreySurrey
10 athletes, 1 team

Daniel Cooke, Joseph Edwards, Harry Grace, George Grassly, Jasper Johnson, Harry Lawson, Ricky Lutakome, Ollie Percival, Lewis Reid, Oscar Subuh-Symons.
1 team10 athletes
SussexSussex
8 athletes, 1 team

Jasper Baker, Jamie  Boucher, Rueben Hoyte, Travis Hutchinson, Brodie  Keates, Ben  Morton, Charles Taylor, Lenny  Weaver.
1 team8 athletes
WarwickshireWarwickshire
12 athletes, 1 team

Louie Boot, Reis Brooke, Kieran Chahal, Joe Childs, Harry Fellows, Edward Griffiths, Finn Hutton, Alex Jolly, Alex Jones, Tom Parkes, Adam Walmsley, Greg West.
1 team12 athletes
West WalesWest Wales
6 athletes, 1 team

David Evans, Thomas Jones, Elliott Lawrence, Morgan Llewellyn, Sam Martin, Dominic Smith.
1 team6 athletes
WiltshireWiltshire
1 athletes, 1 team

Freddie Webb.
1 team1 athletes
WorcestershireWorcestershire
5 athletes, 1 team

Kristian Bayley, Gareth Richardson, Conor Smith, Lewis Sternkopf, Kieran Walker.
1 team5 athletes
YorkshireYorkshire
12 athletes, 1 team

Cameron Bell, Mark  Bostock, Jack Brennan, Maurice Calton Seal, Toby Hillery, Alfie Manthorpe, Angus McMillan, Matthew Merrick, George Phillips, Harry Shelbourne, Nishan Singh, James Tucker.
1 team12 athletes
No online individual entries for this event
No postal entries for this event.
Total teams: 45