Top: Entries for Manchester Indoor Open Meeting 6

Note:
This entry list includes only those entrants who have entered using SportSoft online entry system.
It may take up to 24 hours for new entrants to appear.

117 online entries for this event
Bradley Abbott (Hyndburn AC): U15B_60m, U15B_LJ
Holly Aitchison (Stockport Harriers & Ac): U17W_300m, U17W_LJ, U17W_HJ
Trevor Alexanderson (Birchfield Harriers): SM_LJ
Charlie Alfonso (Liverpool Harriers & AC): U15B_60m, U15B_HJ, U15B_SP
Morgan Angland (Blackburn Harriers & Ac): SW_60m, SW_60mH
Quentin Anthony (Royal Sutton Coldfield Athletic Club): SM_60m
Alex Armstrong-Bond (Sale Harriers Manchester): U17M_300m
Sam Ayre (Stockport Harriers & AC): U15B_60m, U15B_LJ
Imogen Ayres (Liverpool Pembroke & Sefton H Ac): U17W_HJ
Samantha Baker-Jones (Harrogate Harriers & Ac): U20W_600m, U20W_LJ
Oliver Ball (Lancaster & Morecambe AC): U15B_300m, U15B_60mH
Thomas Barber (Birmingham Running Athletics & Triathlon Club (BRA): U17M_300m
Holly Benson (Stockport Harriers & AC): U17W_60mH
Ben Boocock (Blackburn Harriers & AC): U15B_60mH
Georgia Briggs (Gateshead Harriers & AC): U20W_300m
Rebecca Brown (St Helens Sutton AC): U17W_60m, U17W_SP
Solomon Brown (Blackburn Harriers & AC): U17M_60m, U17M_60mH
Anthony Browne (Doncaster Athletic Club): SM_60m, SM_300m
Anthony Burniston (Doncaster Athletic Club): SM_60m, SM_300m
Jacob Butterfield (Leeds City Athletic Club): U17M_300m, U17M_600m
Ava Byrne (West Cheshire Athletic Club): U15G_60m, U15G_60mH, U15G_LJ
Sam Caswell (Cannock & Stafford AC): U20M_300m, U20M_600m
Georgie Chesworth (Preston Harriers): U17W_300m
Natalia Christofi (CYPRUS): SW_60mH
Grace Clarke (Wirral AC): U15G_60m, U15G_LJ
Jon Clarke (Wrexham AC): SM_60m
Archie Cooper (Salford Metropolitan AC): U15B_60m, U15B_60mH
Justin Cooper (Gateshead Harriers & AC): SM_60m, SM_300m
Meg Corker (Warrington A C): U15G_60mH
Ellie Coverdale (Wigan & District H & AC): U15G_60m, U15G_LJ
Soraya Crodden (Longwood Harriers AC): U15G_60m, U15G_60mH
Daniel Cross (Wirral AC): U15B_60m, U15B_LJ
Sian Dale (City Of Stoke Ac): U17W_300m
Alissa Darbyshire (Preston Harriers): U17W_300m
Leah Darbyshire (Wigan & District H & Ac): U17W_PV
Jena Dickinson (Bury Athletic Club): U15G_300m, U15G_LJ
Rebecca Dilworth (Macclesfield Harriers & AC): U15G_600m
Daphnee Disasi (Leeds City Athletic Club): SW_300m
Tom Druce (Guernsey Island AAC): SM_300m
Elizabeth Edden (Birchfield Harriers): SW_PV
Kyle Foster (Kingston Upon Hull Ac): U20M_600m
Erin Garroch (Bury Athletic Club): U15G_LJ, U15G_SP
Charlotte Gilbody (Bridgnorth AC): No Events
Bronia Greenhalgh (Wigan & District H & AC): U20W_PV
Eve Greenway (Birchfield Harriers): U17W_60m, U17W_60mH, U17W_LJ
Reuben Greenway (Birchfield Harriers): U15B_600m
Archie Grindey (Macclesfield Harriers & AC): U15B_60m, U15B_300m, U15B_LJ
Libbie Grindey (Macclesfield Harriers & AC): SW_60m, SW_LJ
Ethan Harrison (Southport Waterloo AC): U17M_60m, U17M_300m
Thomas Hart (Leeds City Athletic Club): U17M_60m, U17M_LJ
Joe Heeley (Hyndburn AC): U15B_60m, U15B_300m
Abbie Hirst (East Cheshire Harriers & Tameside AC): U15G_300m, U15G_HJ
Ari Hodgson (Washington Running Club): SM_LJ
Emma Holmes (Vale Royal AC): U15G_60m, U15G_LJ, U15G_HJ
Emily Howard (Halton & Frodsham Harriers): U20W_300m
Kate Howard (Stockport Harriers & AC): U17W_60m, U17W_LJ
Amy Hunt (Grantham Ac): U20W_60m
Nikitta Hunter (North Shields Polytechnic Club): SW_60m
Stephanie Jones (West Cheshire Athletic Club): U15G_300m, U15G_LJ
Amelia Jordan (Wirral AC): U15G_60m, U15G_LJ, U15G_SP
Daisy Keigher (Stockport Harriers & AC): U15G_LJ, U15G_HJ, U15G_SP
Hannah Kelly (Gateshead Harriers & AC): SW_60m
Megan Lasseter (Stockport Harriers & AC): U17W_LJ
Rosie Lasseter (Stockport Harriers & AC): U15G_SP
Kieran Lee (City Of Stoke Ac): SM_300m, SM_60m
Freya Liddington (Birchfield Harriers): U15G_LJ
Jerel Livingston (Bury Athletic Club): U15B_60m, U15B_LJ
Adam Loughran (St Helens Sutton AC): U15B_60m
William Lovatt (Newcastle Staffs AC): U20M_60m
Charlotte Mahoney (Preston Harriers): U15G_600m
Chelsey Marsden (Birchfield Harriers): U20W_300m
Esther McGrath (Bury Athletic Club): U15G_600m
Sanna McLean (Leigh Harriers & Ac): U20W_60m, U20W_300m
Holly Mealor (Wirral AC): U20W_60m, U20W_300m
James Metcalfe (Liverpool Pembroke & Sefton H AC): U20M_600m
Gabriel Mikoleizik (West Cheshire Athletic Club): U15B_60m
Harry Miller-Reedman (Stockport Harriers & Ac): U17M_LJ, U17M_HJ, U17M_SP
Jack Morrissey (Trafford Athletic Club): U17M_60m
Simon Oak (Rotherham Harriers And Ac): SM_600m
Isaac Parker (Horwich R M I Harriers): U17M_60m, U17M_300m
Nick Pearson (Windsor Slough Eton & Hounslow AC): SM_600m
Kevin Pye (Charnwood A C): SM_300m, SM_600m
Emilio Ramirez (Stockport Harriers & Ac): U17M_60m
Seren Redfern (Stockport Harriers & AC): U15G_LJ
Alex Rhodes (City of Stoke AC): U17M_60m
Archie Richardson (Lincoln Wellington Athletic Club): U20M_600m
Charlotte Richardson (Gateshead Harriers & Ac): U17W_60m
Harry Richardson (Crewe and Nantwich AC): SM_60m
Katy Robinson (City Of Sheffield And Dearne Ac): SW_600m, SW_60mH
Lauren Robinson (Macclesfield Harriers & Ac): U17W_300m, U17W_600m
Lucy Robinson (Stockport Harriers & AC): U15G_60m, U15G_60mH, U15G_LJ
Kayden Roe (Doncaster Athletic Club): SM_60m
Olivia Roe (Wakefield District H & Ac): U15G_60m
Olivia Roy (Wigan & District H & AC): U15G_60m, U15G_LJ
Martha Simms (Liverpool Pembroke & Sefton H AC): U15G_60m, U15G_LJ
Ben Smith (Wakefield District H & AC): U15B_60m, U15B_LJ, U15B_SP
Hannah Smith (Deeside AAC): U15G_60m, U15G_600m
Annabelle Taylor (Kendal Amateur Athletic Club): U15G_300m, U15G_60mH, U15G_LJ
Declan Taylor (Preston Harriers): U20M_60m
Alex Teasdale (Manchester Harriers & AC): SM_60m, SM_300m
Lydia Throssell (Holmfirth Harriers AC): U17W_60m, U17W_600m
Sophie Tilley (Sale Harriers Manchester): U17W_LJ, U17W_SP
Alice Tolley (High Peak Athletic Club): U15G_600m
Nell Tolley (High Peak Athletic Club): U15G_60m, U15G_300m
Lola Unsworth (Stockport Harriers & AC): U15G_LJ
Cameron Walker - Shepherd (Birchfield Harriers): SM_PV
Benjamin Wallace (Wirral AC): U15B_60m
Sophie Warden (Preston Harriers): SW_60m, SW_300m
Madeleine Whapples (Solihull & Small Heath Athletic Club): U17W_300m
Andrew Woodhouse (Blackpool Wyre & Fylde AC): U17M_60m, U17M_LJ
Elizabeth Wright (Warrington A C): U20W_300m