Top: Entries for Manchester Indoor Open Meeting 5

Note:
This entry list includes only those entrants who have entered using SportSoft online entry system.
It may take up to 24 hours for new entrants to appear.

198 online entries for this event
Bradley Abbott (Hyndburn AC): U15B_60m, U15B_200m
Trevor Alexanderson (Birchfield Harriers): SM_LJ
Beth Allen (Deeside AAC): U15G_60m, U15G_200m
Jacob Allen (Bury Athletic Club): U15B_600m, U15B_SP
Lola Allward (Liverpool Harriers & AC): U15G_LJ, U15G_HJ, U15G_60mH
Lucy Armitage (Sale Harriers Manchester): U15G_600m
Leah Atack (Leeds City Athletic Club): U17W_200m, U17W_LJ, U17W_HJ
Nuetey Ayeh (Birmingham Running Athletics & Triathlon Club (BRA): SM_60m, SM_200m
Imogen Ayres (Liverpool Pembroke & Sefton H Ac): U17W_HJ
Graeme Ballard (Chorley Athletic And Triathlon Club): SM_60m, SM_200m
Abigael Bamber (Liverpool Pembroke & Sefton H AC): U15G_60m, U15G_60mH, U15G_SP
Joshua Barker (Deeside AAC): U15B_200m
Emily Baxter (Skyrac Athletic Club): U15G_60m, U15G_60mH, U15G_LJ
Zac Blackwell (Wigan & District H & AC): U17M_60m, U17M_200m
Josh Blakesley (Cannock & Stafford AC): U15B_60m, U15B_200m, U15B_LJ
Ben Boocock (Blackburn Harriers & AC): U15B_60mH
Anthony Bowyer (Pontefract AC): SM_600m, SM_60m
Ella Brabham (Stockport Harriers & AC): U15G_200m
Dominic Bradley (Crewe and Nantwich AC): SM_60m, SM_200m
Mary-jayne Broomhead (Blackpool Wyre & Fylde AC): U15G_60m, U15G_200m
Aaron Brown (Tipton Harriers): SM_600m
Anthony Browne (Doncaster Athletic Club): SM_60m, SM_200m
Lewis Bryers (Wigan & District H & AC): U15B_600m
Callie Burke (Kirkby Milers AC): U15G_60m, U15G_HJ
Maisie Burns (Chorley Athletic and Triathlon Club): U15G_600m
Ava Byrne (West Cheshire Athletic Club): U15G_LJ, U15G_HJ
Anna Carlon (Durham City Harriers & AC): U20W_200m
Niall Carney (Shaftesbury Barnet Harriers): SM_200m
Karim Chan (Charnwood A C): U20M_60m, U20M_LJ
Georgie Chesworth (Preston Harriers): U17W_200m
Natalia Christofi (CYPRUS): SW_60mH
Joseph Clancy (Leeds City Athletic Club): U17M_200m, U17M_600m
Samuel Clancy (Leeds City Athletic Club): U15B_600m
Aimee Clare (Kirkby Milers AC): U15G_60m, U15G_LJ
Grace Clarke (Wirral AC): U15G_60m, U15G_LJ
Samantha Coleby (Durham City Harriers & Ac): SW_600m
Jay Cook (Bury Athletic Club): U15B_60m, U15B_60mH, U15B_LJ
Daniel Cope (Kirkby Milers AC): U17M_60m, U17M_LJ
Regan Corrin (Manx Harriers): U15B_60m, U15B_200m, U15B_HJ
Ryan Corrin (Manx Harriers): U15B_200m, U15B_600m, U15B_SP
Melissa Cox (Stockport Harriers & AC): U15G_60mH, U15G_LJ
Soraya Crodden (Longwood Harriers AC): U15G_60m, U15G_200m
Daniel Cross (Wirral AC): U15B_60m, U15B_200m, U15B_LJ
Hannah Cunningham (Wigan & District H & AC): U15G_60mH, U15G_LJ, U15G_SP
Andrew Curphey (Northern (isle Of Man) Ac): U20M_60m, U20M_200m
Alissa Darbyshire (Preston Harriers): U17W_200m
Leah Darbyshire (Wigan & District H & Ac): U17W_PV
Callum Davies (Swansea Harriers): SM_60m
Elliott Davies (Liverpool Harriers & Ac): U20M_LJ
Liam Davoren (West Cheshire Athletic Club): SM_200m
Elizabeth Edden (Birchfield Harriers): SW_PV
Sarah Elsden (Wigan & District H & AC): U17W_600m
Sophie Elsden (Wigan & District H & Ac): U20W_600m
Lauren Etchells (Durham City Harriers & AC): U15G_200m
Luke Farrant (Buxton AC): U20M_600m
Ellie Fedzin (Longwood Harriers AC): U15G_60mH, U15G_HJ, U15G_SP
Ellise Fryer-Francis (Sale Harriers Manchester): U15G_60mH, U15G_SP
Shayon Fryer-Francis (Sale Harriers Manchester): U17W_LJ, U17W_SP
Sean Garmory (Nene Valley Harriers): SM_60m, SM_200m
Amy Garroch (Bury Athletic Club): U17W_LJ, U17W_SP
Erin Garroch (Bury Athletic Club): U15G_HJ
Ellis Gayle (Tipton Harriers): U20M_60m, U20M_200m
Darshan Gill (Birchfield Harriers): U17M_200m, U17M_LJ
Lorna Gill (Halifax Harriers & AC): SW_60m, SW_200m
George Glover (Warrington A C): SM_60m, SM_LJ
Elizabeth Greenall (St Helens Sutton AC): U15G_60mH, U15G_LJ
Robert Grew (South West Veterans AC): SM_600m
Chloe Griffith (Menai Track and Field): U15G_200m
Archie Grindey (Macclesfield Harriers & AC): U15B_200m, U15B_LJ
Jordan Hall (Tipton Harriers): U20W_60m, U20W_200m
Tristan Hall (Warrington A C): U17M_200m
Kirsty Hamilton (Lancaster & Morecambe AC): U17W_HJ
Rebecca Hardy (Warrington A C): U20W_60m, U20W_60mH
Ethan Harrison (Southport Waterloo AC): U17M_60m, U17M_200m
Eliza Harrison-Dine (Deeside AAC): U17W_60m, U17W_200m
Taylor Harry (Liverpool Harriers & AC): U20W_60m, U20W_200m
Katelyn Emily Henry (Deeside AAC): U17W_60m, U17W_200m
Macy Hillier (WESPA Fire Athletics): U15G_60m, U15G_600m, U15G_LJ
Abbie Hirst (East Cheshire Harriers & Tameside AC): U15G_600m, U15G_LJ
Megan Hoad (Kirkby Milers AC): U15G_600m
Ari Hodgson (Washington Running Club): SM_LJ, SM_SP
Jacqui Hodgson (Durham City Harriers & Ac): SW_200m
Amber Holmes (Wirral AC): U15G_60m
Emma Holmes (Vale Royal AC): U15G_60m, U15G_LJ, U15G_HJ
Robert Holt (Sale Harriers Manchester): U17M_60m, U17M_200m
Seb Holt (Blackpool Wyre & Fylde AC): U15B_200m, U15B_HJ
Keith Hutchinson (Hartlepool Burn Road Harriers): SM_600m
Drew Illingworth-Turner (Preston Harriers): U17W_60m, U17W_200m
Tiffany James (Manchester Harriers & AC): U17W_60m
Tyler Johnson (East Cheshire Harriers & Tameside AC): U15B_60mH, U15B_SP
Stephanie Jones (West Cheshire Athletic Club): U15G_200m, U15G_LJ
Amelia Jordan (Wirral AC): U15G_60m, U15G_LJ
Autumn Joseph (Harrogate Harriers & AC): U17W_HJ
Skye Kelsey (Amber Valley and Erewash Athletic Club): U15G_60m, U15G_200m
Conrad Kennedy (Durham City Harriers & AC): SM_200m
Kyle Keyworth (Manchester Harriers & AC): SM_200m
Sophie Kilpatrick (Manchester Harriers & AC): U15G_600m
Wendy Laing (Leigh Harriers & AC): SW_HJ
Daniel Lamb (St Helens Sutton AC): U20M_60m, U20M_LJ
Rebecca Grace Leather (Stockport Harriers & AC): U15G_600m, U15G_60mH, U15G_LJ
Kieran Lee (City Of Stoke Ac): SM_200m, SM_60m
Annie Lewis (Yate & District AC): U20W_200m
William Lewis (Stockport Harriers & AC): U17M_60m, U17M_200m, U17M_LJ
Steve Linsell (Leeds City Athletic Club): SM_HJ
Rebecca Lister (Leeds City Athletic Club): U20W_60m, U20W_60mH, U20W_HJ
Alan Littler (West Cheshire Athletic Club): SM_HJ
Jerel Livingston (Bury Athletic Club): U15B_60m, U15B_LJ
Ava Lloyd (Wigan & District H & AC): U15G_600m
Adam Loughran (St Helens Sutton AC): U15B_60m, U15B_200m
Heather MacDonald (Blyth Running Club): U17W_60m, U17W_200m
Charlotte Mahoney (Preston Harriers): U15G_600m
James Margrave (Northern (isle Of Man) Ac): U17M_60m, U17M_LJ, U17M_HJ
Chelsey Marsden (Birchfield Harriers): U20W_200m
Karen Marsh (St Helens Sutton AC): SW_60m, SW_LJ
Holly Martin (Spenborough & Dist AC): SW_60m, SW_200m
Hermione Mason (Sale Harriers Manchester): U15G_60mH, U15G_SP
Amelia McCarthy (Kirkby Milers AC): U15G_60m, U15G_LJ
Anaya McDonald (East Cheshire Harriers & Tameside Ac): U20W_60m
Danielle McGifford (Wigan & District H & AC): SW_200m, SW_60mH, SW_LJ
Lucy McIlroy (Durham City Harriers & Ac): SW_60m, SW_200m
Sophie McIlroy (Skyrac Athletic Club): U15G_600m, U15G_SP
Harry McLean (Lasswade AAC): U20M_600m
Holly Mealor (Wirral AC): U20W_60m, U20W_200m
Gabriel Mikoleizik (West Cheshire Athletic Club): U15B_60m, U15B_200m
Daniel Minto (Derby Athletic Club): SM_60m
Annabel Mobley (Stockport Harriers & AC): U15G_60m, U15G_600m, U15G_SP
Erin Moffatt (Lancaster & Morecambe Ac): U17W_LJ, U17W_HJ
Max Moore-Lees (Manx Harriers): U17M_60m
Jack Morrissey (Trafford Athletic Club): U17M_60m
Jakob Nailen (Blyth Running Club): SM_60m, SM_200m
David Naylor (Crewe and Nantwich AC): U17M_60mH
Holly Nelson (East Cheshire Harriers & Tameside AC): U15G_60m
Holly Newham Else (Amber Valley and Erewash Athletic Club): U17W_60m, U17W_200m
Declan O'Connor (Kirkby Milers AC): U15B_60m, U15B_600m
Julian Osei-Bonsu (Gateshead Harriers & AC): SM_60m
Success Osuoha (East Cheshire Harriers & Tameside AC): U17W_60m
Robert Pearsall (Tipton Harriers): SM_60m, SM_200m
Holly Peltier (Trafford Athletic Club): U20W_600m
Guy Perkins (Poole AC): SM_200m, SM_600m
Jack Phipps (Birchfield Harriers): SM_PV
Elliott Powell (Birchfield Harriers): SM_60m
Nahomi Prevost (Gateshead Harriers & AC): SW_60m, SW_200m
Imogen Pughe (West Cheshire Athletic Club): U15G_60m, U15G_200m
Kevin Pye (Charnwood A C): SM_200m, SM_600m
Imogen Reader (Blackpool Wyre & Fylde AC): U15G_60m, U15G_200m
Joseph Reid (Cardiff AAC): SM_600m
Harry Richardson (Crewe and Nantwich AC): SM_60m
Dylan Rigby (Invicta East Kent AC): SM_600m
Hannah Riley (Manx Harriers): SW_200m, SW_60mH
Gethin Roberts (Menai Track and Field): SM_60m
Kayden Roe (Doncaster Athletic Club): SM_60m, SM_200m
Rachael Scott (Wigan & District H & AC): SW_600m
Ellie Shaw (City Of Stoke Ac): U20W_60m, U20W_200m
Isla Shillington (West Cheshire Athletic Club): U15G_HJ, U15G_SP
Rob Shipley (Durham University AC): SM_600m
Martha Simms (Liverpool Pembroke & Sefton H AC): U15G_60m, U15G_LJ
Jade Simson (City Of Plymouth AC): SW_60m, SW_LJ
Scott Sinclair (Blackpool Wyre & Fylde AC): U15B_LJ, U15B_HJ
Giare Skervin (Notts AC): SW_60m, SW_200m
Kian Slatter (Wakefield District H & AC): U15B_60m, U15B_SP
Hannah Smith (Deeside AAC): U15G_60m, U15G_600m
Adam Spilsbury (Sale Harriers Manchester): U20M_600m
Shana Stewardson (Bridgnorth AC): U15G_600m
Adam Swalwell (Blyth Running Club): U20M_60m, SM_200m
Jennifer Taylor (Durham City Harriers & AC): U17W_200m
Katie Taylor (High Peak Athletic Club): U15G_60mH, U15G_HJ
Derrion Thompson (Tipton Harriers): SW_200m
Lucy Thompson (East Cheshire Harriers & Tameside AC): U17W_60m
Sophie Tilley (Sale Harriers Manchester): U17W_SP
Milly Tinsley (Wigan & District H & AC): U15G_LJ, U15G_HJ
Jed Turner (Sheffield Rc): SM_600m
Lizzie Turner (City Of Sheffield And Dearne Ac): U17W_60mH
Shaya Van Houdt (Liverpool Harriers & AC): SW_LJ
Ben Verbickas (Crewe and Nantwich AC): U15B_200m, U15B_60mH
Maddison Vernon (East Cheshire Harriers & Tameside AC): U15G_60m
Lauren Waddington (Chorley Athletic and Triathlon Club): U15G_600m
Rebecca Walkden (Wigan & District H & AC): SW_60m, SW_200m
Cameron Walker - Shepherd (Birchfield Harriers): SM_PV
Thomas Walley (Wrexham AC): SM_LJ
Georgia Walsh (Wigan & District H & AC): U20W_600m
Jack Walsh (Wigan & District H & AC): U15B_200m, U15B_LJ
Sophie Warden (Preston Harriers): SW_60m, SW_200m
Kayleigh Watson (Carlisle Aspatria): U15G_200m, U15G_60m
Greg Whitehouse (Tipton Harriers): SM_60m, SM_200m
Scarlett Whittaker (Sale Harriers Manchester): U17W_60mH, U17W_HJ
Kelly Willis (Halifax Harriers & AC): SW_60m, SW_200m
Elizabeth Wright (Warrington A C): U20W_600m
John Wright (Chorley Athletic and Triathlon Club): SM_60m, SM_200m
Thomas Wright (Derby Athletic Club): U17M_600m
Sophie Yates (East Cheshire Harriers & Tameside Ac): U17W_60m
Charlotte Youlden (Jarrow & Hebburn Ac): U20W_200m