Top: Entries for Manchester Indoor Open Meeting 3







Note:
This entry list includes only those entrants who have entered using SportSoft online entry system.
It may take up to 24 hours for new entrants to appear.

194 online entries for this event
Lily Mae Ahmed (Liverpool Harriers & AC): U15G_60m, U15G_200m
Holly Aitchison (Stockport Harriers & Ac): U17W_200m, U17W_LJ, U17W_SP
Jacob Allen (Bury Athletic Club): U15B_200m, U15B_600m
Lola Allward (Liverpool Harriers & AC): U15G_LJ
Morgan Amed (Coventry Godiva Harriers): U20M_60m, U20M_200m
Wendy Andrews (East Cheshire Harriers & Tameside AC): SW_60m
Diekumo Anthony (Coventry Godiva Harriers): SM_60m
Abigail Armas (Blackburn Harriers & AC): U15G_60m, U15G_200m
Alex Armstrong-Bond (Sale Harriers Manchester): U17M_600m
Leah Atack (Leeds City Athletic Club): U17W_60m, U17W_60mH, U17W_SP
Youssef Attya (Sale Harriers Manchester): U15B_200m
Nuetey Ayeh (Birmingham Running Athletics & Triathlon Club (BRA): SM_60m, SM_200m
Imogen Ayres (Liverpool Pembroke & Sefton H Ac): U17W_HJ
Sosseh Badjie (High Peak Athletic Club): U17W_600m
Neal Baines (Mansfield Harriers): SM_60m
Abigael Bamber (Liverpool Pembroke & Sefton H AC): U15G_60m, U15G_60mH
Evie Barclay (Wigan & District H & AC): U20W_200m, U20W_600m
Emily Baxter (Skyrac Athletic Club): U15G_60m, U15G_60mH, U15G_LJ
Adam Bellis (Trafford Athletic Club): SM_200m
Jodi Bemand (West Cheshire Athletic Club): U15G_HJ, U15G_60m, U15G_60mH
Holly Benson (Stockport Harriers & AC): U17W_60m, U17W_HJ
Oliver Biddle (Worcester AC): SM_200m
Imogen Blackwell (Preston Harriers): U15G_600m
Zac Blackwell (Wigan & District H & AC): U17M_60m, U17M_200m
Ackeel Blake (Wolverhampton & Bilston): U20M_60m, U20M_200m
Ben Boocock (Blackburn Harriers & AC): U15B_60mH
Melissa Booth (Sale Harriers Manchester): U15G_LJ
Ella Brabham (Stockport Harriers & AC): U15G_60m, U15G_200m
Dominic Bradley (Crewe and Nantwich AC): SM_60m, SM_200m
Jack Brown-Schofield (Stockport Harriers & AC): U17M_60m, U17M_200m
Kyle Calhoun (Charnwood A C): U20M_60m, U20M_200m
Kacie Calvert (Blackpool Wyre & Fylde AC): U15G_60m, U15G_HJ
Niall Carney (Shaftesbury Barnet Harriers): SM_200m
David Carpenter (Bingley Harriers & AC): SM_60m
Lois Carroll (Preston Harriers): U15G_60m, U15G_60mH
Michael Causer (St Helens Sutton AC): SM_60m, SM_LJ
Georgie Chesworth (Preston Harriers): U17W_200m
Caitlin Clamp (University of Manchester Athletics and Cross Count): SW_60mH
Jon Clarke (Wrexham AC): SM_60m
Louisa Cole (Preston Harriers): SW_60m, SW_200m
Joseph Connelly (Carlisle Aspatria Ac): U20M_60m, U20M_200m, U20M_LJ
Mike Coogan (East Cheshire Harriers & Tameside AC): SM_200m
Jay Cook (Bury Athletic Club): U15B_60mH, U15B_LJ, U15B_SP
Harriet Cooper (Charnwood A C): U20W_60m, U20W_200m
Bernice Coulson (Wigan & District H & AC): SW_HJ
Ella Coverley (Rushcliffe AC): U15G_60m, U15G_200m, U15G_LJ
Daniel Cross (Wirral AC): U15B_60m, U15B_200m, U15B_LJ
Sean Crowie (Hillingdon AC): SM_60m
Hannah Cunningham (Wigan & District H & AC): U15G_60m, U15G_200m, U15G_600m
Sian Dale (City Of Stoke Ac): U17W_200m
Alissa Darbyshire (Preston Harriers): U17W_200m
Elliott Davies (Liverpool Harriers & Ac): U20M_60m, U20M_LJ
Grace De Campos (Manchester Harriers & AC): U17W_600m
Seamus Derbyshire (City Of Stoke Ac): U20M_600m
Jena Dickinson (Bury Athletic Club): U15G_60m, U15G_200m
Tamalyn Dickinson (Preston Harriers): U15G_60m, U15G_60mH, U15G_LJ
Rebecca Dilworth (Macclesfield Harriers & AC): U15G_600m
Lucy Diss (Altrincham & District AC): U17W_200m
Cameron Duff (Warrington A C): U17M_200m, U17M_60m
Eleanor Duncan (Worcester AC): U17W_60m, U17W_200m
Lacey Dutton (Birchfield Harriers): U15G_60m, U15G_600m, U15G_SP
Connor Eastlake (City of Stoke AC): U17M_60m, U17M_200m
Zach Eckersley (Oldham & Royton H & AC): U15B_60m
Lauren Etchells (Durham City Harriers & AC): U15G_200m
Jordan Fairclough (Liverpool Harriers & AC): SM_60m
James Farr (Crewe and Nantwich AC): U20M_60m, U20M_LJ
Haydn Finn (Telford AC): SM_60m
George Foster (City of Stoke AC): U15B_60m
Ellise Fryer-Francis (Sale Harriers Manchester): U15G_LJ, U15G_HJ, U15G_SP
Shayon Fryer-Francis (Sale Harriers Manchester): U17W_60mH, U17W_LJ, U17W_HJ
Holly Garner (Sale Harriers Manchester): U15G_60m
Amy Garroch (Bury Athletic Club): U17W_60mH, U17W_LJ
Leeroy Golding (Pendle Athletic Club): SM_200m
Thomas Grantham (City Of Sheffield And Dearne Ac): SM_60m, SM_600m
Lauren Gregory (City Of Stoke Ac): U20W_200m
Ella Grundy (Colwyn Bay AC): U15G_600m
Scott Gunning (Swindon Harriers): SM_60m, SM_200m
Ella Hall (Bury Athletic Club): U15G_60mH, U15G_LJ, U15G_HJ
Ethan Hall (Crewe and Nantwich AC): U17M_60mH, U17M_LJ
Rebecca Hardy (Warrington A C): U20W_60m, U20W_60mH
Katie Harris (Worcester AC): U17W_60m, U17W_200m
Ethan Harrison (Southport Waterloo AC): U17M_200m
Natasha Harrison (Stockport Harriers & Ac): U20W_200m
Samuel Harrison (Liverpool Harriers & AC): U15B_60m, U15B_200m
Ben Healy (Knutsford Harriers & Athletics Club): U20M_200m
Ben Higgins (Charnwood A C): U20M_60m, U20M_200m, U20M_60mH
Lewis Hindle (Sale Harriers Manchester): U17M_60m
Marcel Hodge (Leicester Coritanian Ac): SM_200m
Roman Hodgson (Colwyn Bay AC): U15B_200m, U15B_600m
Emma Holmes (Vale Royal AC): U15G_60m, U15G_LJ, U15G_HJ
Robert Holt (Sale Harriers Manchester): U17M_60m, U17M_200m
Seb Holt (Blackpool Wyre & Fylde AC): U15B_200m, U15B_600m, U15B_HJ
Olivia Hopwood (Birchfield Harriers): U15G_60m, U15G_200m, U15G_60mH
Abigail Howard (Bury Athletic Club): U15G_60mH, U15G_LJ, U15G_SP
Leah Howard (Blackpool Wyre & Fylde AC): U15G_200m, U15G_LJ, U15G_HJ
Alexander Hughes (Blackpool Wyre & Fylde AC): U20M_60m, U20M_200m
Ben Hughes (Wigan & District H & AC): U17M_60m, U17M_SP
Luke Illidge (West Cheshire Athletic Club): SM_60m
Drew Illingworth-Turner (Preston Harriers): U17W_200m
Stephanie Jones (West Cheshire Athletic Club): U15G_LJ, U15G_200m
Autumn Joseph (Harrogate Harriers & AC): U17W_HJ
Angela Kelly (Giffnock North AAC): SW_60m, SW_200m
Nardhia Kidd-Walker (Birchfield Harriers): SW_200m
Sophie Kilpatrick (Manchester Harriers & AC): U15G_600m
Beth Laidlaw (Wigan & District H & AC): U17W_60m, U17W_200m
Wendy Laing (Leigh Harriers & AC): SW_HJ
Daniel Lamb (St Helens Sutton AC): U20M_60m, U20M_LJ
Claudia Lee (East Cheshire Harriers & Tameside AC): U17W_60m, U17W_60mH, U17W_SP
Kieran Lee (City Of Stoke Ac): SM_200m, SM_600m
Lauren Lewis (Liverpool Pembroke & Sefton H AC): U17W_60m, U17W_LJ
William Lewis (Stockport Harriers & AC): U17M_60m, U17M_200m, U17M_LJ
Rebecca Lister (Leeds City Athletic Club): U20W_60m, U20W_LJ, U20W_HJ
Alan Littler (West Cheshire Athletic Club): SM_HJ
Matthew Liu (Liverpool Harriers & AC): U15B_LJ
Jerel Livingston (Bury Athletic Club): U15B_60m, U15B_200m, U15B_LJ
Natalia Luczak (Blackpool Wyre & Fylde AC): U15G_LJ, U15G_HJ
Charlotte Mahoney (Preston Harriers): U15G_600m
Niall Maloney (Horwich R M I Harriers): U17M_LJ
Ruvimbo Marongwe (Leeds City Athletic Club): U20W_200m
Stewart Marshall (Coventry Godiva Harriers): SM_60m, SM_200m
Danielle McGifford (Wigan & District H & AC): SW_200m, SW_600m
Holly Mealor (Wirral AC): U20W_60m, U20W_200m
Gabriel Mikoleizik (West Cheshire Athletic Club): U15B_60m, U15B_200m
Hayley Mills (University of Nottingham AC): SW_60m, SW_200m
Emily Misantoni (Stockport Harriers & AC): U17W_60mH, U17W_LJ, U17W_SP
Shivani Mistry (Salford Metropolitan AC): U15G_60m, U15G_LJ
Annabel Mobley (Stockport Harriers & AC): U15G_60m, U15G_200m
Darian Moore (Worcester AC): U17M_60m, U17M_200m
Jack Morrissey (Trafford Athletic Club): U17M_60m
Jenna Murdoch (Leeds City Athletic Club): U17W_60m, U17W_LJ, U17W_SP
Temi Mustapha (Lancaster & Morecambe AC): U17W_60m, U17W_200m
David Naylor (Crewe and Nantwich AC): U17M_60mH
Holly Nelson (East Cheshire Harriers & Tameside AC): U15G_60m
Jason Newell (Spenborough & Dist AC): SM_60m, SM_200m, SM_HJ
Harvey Noble (Preston Harriers): U17M_60m, U17M_LJ, U17M_SP
Chloe Norman (Blackpool Wyre & Fylde AC): U20W_200m
Daniel Nowosielski (West Cheshire Athletic Club): SM_60m
Folu Ogunyemi (University of Manchester Athletics and Cross Count): SW_200m
Sarah - Jane Ollis (Worcester AC): U17W_60m, U17W_200m
Success Osuoha (East Cheshire Harriers & Tameside AC): U17W_60m
Emmanuel Owolabi (St Mary's College AC): SM_200m
Michael Parry (Colwyn Bay AC): SM_600m
Guy Perkins (Poole AC): SM_600m
Trinity Perruzza-Powell (Manchester Harriers & AC): U17W_60m
Kianna Proctor (Preston Harriers): U15G_200m
Emilio Ramirez (Stockport Harriers & Ac): U17M_60m, U17M_200m
Eleanor Rayner (Wakefield District H & AC): U15G_60m, U15G_200m, U15G_HJ
Lauren Rayner (Wakefield District H & AC): U17W_200m, U17W_600m
Imogen Reader (Blackpool Wyre & Fylde AC): U15G_60m, U15G_200m
Emily Reynolds (Preston Harriers): U15G_600m
Alex Rhodes (City of Stoke AC): U17M_60m, U17M_200m
Harry Richardson (Crewe and Nantwich AC): SM_60m
Jessica Roache (Blackpool Wyre & Fylde AC): U15G_60m, U15G_200m, U15G_HJ
Holly Roberts (Colwyn Bay AC): U20W_600m
Louise Robinson (Birchfield Harriers): U20W_60m, U20W_200m
Lucy Robinson (Liverpool Harriers & AC): U17W_60m, U17W_LJ
Matthew Salkeld (Border Harriers & AC): SM_60m, SM_600m
Dionne Samuels (Birchfield Harriers): SW_60m
James Saxton (Wakefield District H & Ac): SM_600m
Mollie Scaramuzza (Holmfirth Harriers AC): U15G_600m, U15G_HJ
Ciaran Scroggie (Liverpool Pembroke & Sefton H AC): U17M_60m, U17M_200m
Imogen Sharratt (West Cheshire Athletic Club): SW_60m
Ben Smith (Notts AC): U20M_200m
Hannah Smith (Deeside AAC): U15G_60m, U15G_HJ
Amelia Smithers (Warrington A C): U15G_60m, U15G_600m, U15G_LJ
Shana Stewardson (Bridgnorth AC): U15G_600m
Hollie Stow (City Of Stoke Ac): SW_60mH, SW_LJ, SW_HJ
Bethany Stringer (Wakefield District H & AC): U15G_200m, U15G_LJ, U15G_HJ
Ellie Sumner (Preston Harriers): U15G_60m
Trezeguet Taylor (Trafford Athletic Club): U15G_60m
Emily Thomas (Liverpool Harriers & AC): U15G_200m
Lee Thompson (City Of Sheffield And Dearne Ac): SM_600m
Lucy Thompson (East Cheshire Harriers & Tameside AC): U17W_60m
Sophie Tilley (Sale Harriers Manchester): U17W_SP
Keira Tomes (Blackpool Wyre & Fylde AC): U15G_60m, U15G_200m
Darren Towart (Tynedale Harriers & Ac): SM_60m, SM_200m
John Trotman (East Cheshire Harriers & Tameside Ac): U20M_200m
Amari Turner (Stockport Harriers & AC): U17M_60m, U17M_200m
Christopher Turner (Amber Valley And Erewash Athletic Club): U15B_LJ
Alvin Udenze (Leeds City Athletic Club): U15B_60m, U15B_200m, U15B_SP
Marvin Udenze (Leeds City Athletic Club): U15B_60m, U15B_60mH, U15B_LJ
Ben Verbickas (Crewe and Nantwich AC): U15B_200m, U15B_60mH
Maddison Vernon (East Cheshire Harriers & Tameside AC): U15G_60m
Katie Waterworth (Stockport Harriers & AC): U20W_LJ
Evie Wild (Stockport Harriers & AC): U17W_HJ, U17W_SP
Alfie Williams-Hughes (Notts AC): U17M_200m
Benjamin Withers (Preston Harriers): U15B_600m
Bethany Woodhead (Sale Harriers Manchester): U20W_HJ
Andrew Woodhouse (Blackpool Wyre & Fylde AC): U17M_60m, U17M_200m
Daisy Worthington (Bury Athletic Club): U17W_60mH, U17W_LJ, U17W_SP
Sophie Yates (East Cheshire Harriers & Tameside Ac): U17W_60m