Top: Entries for Manchester Indoor Open Meeting 1

Note:
This entry list includes only those entrants who have entered using SportSoft online entry system.
It may take up to 24 hours for new entrants to appear.

182 online entries for this event
Abigail Adeniji (City Of Sheffield And Dearne Ac): SW_PV
Morgan Amed (Coventry Godiva Harriers): U20M_60m, U20M_300m
Wendy Andrews (East Cheshire Harriers & Tameside AC): SW_60m
Morgan Angland (Blackburn Harriers & Ac): U20W_60m, U20W_60mH
Sophie Ashurst (Sale Harriers Manchester): U17W_60mH, U17W_PV
Sam Ayre (Stockport Harriers & AC): U15B_60m, U15B_LJ, U15B_SP
Imogen Ayres (Liverpool Pembroke & Sefton H Ac): U17W_HJ
Victoria Barlow (Sale Harriers Manchester): U20W_PV
Ben Basten (Crewe And Nantwich Ac): U17M_60m, U17M_300m
Anais Bathily (WESPA Fire Athletics): U15G_60m, U15G_HJ
Amy Battle (Stockport Harriers & Ac): U15G_60mH, U15G_LJ, U15G_SP
Jodi Bemand (West Cheshire Athletic Club): U15G_HJ, U15G_300m, U15G_60mH
Euan Benson (Stockport Harriers & Ac): U20M_60m, U20M_300m
Holly Benson (Stockport Harriers & AC): U17W_SP, U17W_60mH, U17W_HJ
Ollie Biddle (Worcester AC): U20M_60m, U20M_300m
Alana Birch (Salford Metropolitan Ac): U17W_60m, U17W_60mH
Alexander Birkett (Kendal Amateur Athletic Club): U20M_600m
Ben Boocock (Blackburn Harriers & AC): U15B_60mH
Myah Booth (Blackburn Harriers & AC): U15G_60mH, U15G_SP
Hannah Brier (Swansea Harriers): U20W_60m
Amelia Briggs-Goode (Notts AC): U15G_60m, U15G_600m, U15G_60mH
Sophie Bronze (Gateshead Harriers & AC): SW_60m, SW_60mH, SW_HJ
Jack Brown-Schofield (Stockport Harriers & AC): U17M_60m
Megan Busby (Carlisle Aspatria Ac): U20W_60m, U20W_LJ
Finlay Campbell (Wigan & District H & AC): U17M_60m, U17M_LJ
Lewis Cant (Blaydon Harriers & AC): U17M_60m
Matthew Cant (Blaydon Harriers & AC): U20M_60m, U20M_300m
John Carmichael (City Of Sheffield And Dearne Ac): SM_600m
Simon Carty (Ryston Runners): SM_60m
Georgie Chesworth (Preston Harriers): U17W_300m
Jamie Clowes (City of Stoke AC): U17M_60m, U17M_300m
Megan Colbeck (Doncaster Athletic Club): U20W_60m, U20W_LJ
Edward Coles (Preston Harriers): U20M_60m, U20M_60mH
Ben Combes (Halifax Harriers & AC): U17M_60m, U17M_300m
Megan Costello (Gateshead Harriers & AC): U17W_60m, U17W_300m
Rebecca Cox (Stockport Harriers & Ac): U15G_60mH, U15G_LJ, U15G_SP
Elizabeth Cramb (Durham City Harriers & Ac): U20W_300m, U20W_600m
Charlotte Crook (Preston Harriers): U20W_600m
Daniel Cross (Wirral AC): U15B_60m, U15B_LJ
Alissa Darbyshire (Preston Harriers): U17W_600m
Emily Darroch (Liverpool Harriers & AC): U20W_60mH
Harvey Darroch (Wirral AC): U17M_60m, U17M_LJ
Elliott Davies (Liverpool Harriers & Ac): U20M_60m, U20M_LJ
Stephanie Dean (Hartlepool Burn Road Harriers): SW_60m
Eden Dickens (Charnwood A C): U15G_PV
Georgia Donald (Crewe and Nantwich AC): U15G_60mH
Jack Doodson (Stockport Harriers & AC): U15B_60mH, U15B_LJ, U15B_SP
Anthony Douglas (City Of Stoke Ac): U17M_60m
Sofija Dragisic Wood (Sale Harriers Manchester): U15G_60mH, U15G_HJ
Josie Driver (Stockport Harriers & AC): U15G_600m, U15G_LJ, U15G_SP
Eleanor Duncan (Worcester AC): U17W_60m, U17W_300m
Anya Dunne (Stockport Harriers & AC): U15G_600m, U15G_60mH, U15G_SP
Maija Dunne (Stockport Harriers & AC): U17W_600m, U17W_60mH, U17W_SP
Connor Eastlake (City of Stoke AC): U17M_60m, U17M_300m
Matthew Edson (Doncaster Athletic Club): U17M_60m
Philippa Ellis (Gateshead Harriers & AC): U17W_60m, U17W_60mH
Jacqueline Fairchild (Preston Harriers): SW_600m
Michael Farr (St Helens Sutton AC): U17M_60m, U17M_300m
William Foot (Chesterfield & District AC): U15B_PV
Kyle Foster (Kingston Upon Hull Ac): U20M_600m
Ellise Fryer-Francis (Sale Harriers Manchester): U15G_LJ, U15G_HJ, U15G_SP
Shayon Fryer-Francis (Sale Harriers Manchester): U17W_60mH, U17W_LJ
Emma Fulton (Preston Harriers): U17W_600m
Grace Gibson (Bury Athletic Club): U15G_300m, U15G_600m
Charlotte Gilbody (Bridgnorth AC): U15G_600m
Zoe Gilbody (Bridgnorth AC): U15G_600m
Victoria Gittins (Birchfield Harriers): SW_600m
Poppy Glasby-Seddon (Sale Harriers Manchester): U17W_300m
Joseph Gray (Gateshead Harriers & Ac): SM_60m
Lois Green (Chesterfield & District AC): U17W_LJ, U17W_PV
Eve Greenway (Birchfield Harriers): U17W_60m, U17W_300m, U17W_60mH
Reuben Greenway (Birchfield Harriers): U15B_300m, U15B_600m
Lauren Gregory (City Of Stoke Ac): U20W_300m
Harry Handsaker (Burton AC): U17M_60m
Katie Harris (Worcester AC): U17W_60m, U17W_300m
Ethan Harrison (Southport Waterloo AC): U17M_300m
Natasha Harrison (Stockport Harriers & Ac): U20W_600m
Taylor Harry (Liverpool Harriers & AC): U20W_60m
Ben Healy (Knutsford Harriers & Athletics Club): SM_60m, SM_300m
Katelyn Emily Henry (Deeside AAC): U17W_60m, U17W_300m
Lucy Hignett (Wirral AC): U17W_600m
Abbie Hirst (East Cheshire Harriers & Tameside AC): U15G_300m, U15G_HJ
Jack Hocking (Worcester Ac): SM_60m, SM_300m
Calvin Hohn-Zeo (City Of Sheffield And Dearne Ac): SM_300m
Leah Howard (Blackpool Wyre & Fylde AC): U15G_60mH, U15G_LJ, U15G_HJ
Alexander Hughes (Blackpool Wyre & Fylde AC): U20M_60m
Amber Hughes (Southport Waterloo AC): U15G_60m, U15G_60mH, U15G_HJ
Amy Hunt (Wakefield District H & Ac): U15G_PV
Erin Hunt (Wakefield District H & Ac): U15G_PV
Ella Hunter (Wrexham Ac): U17W_60m, U17W_60mH
Nikitta Hunter (North Shields Polytechnic Club): U20W_60m
Keith Hutchinson (Hartlepool Burn Road Harriers): SM_600m
Matthew Ingram (Liverpool Pembroke & Sefton H AC): U20M_60m, U20M_LJ
Sam Johnson (Stockport Harriers & AC): U20M_60m, U20M_600m
Jasmine Jolly (Preston Harriers): U17W_60m, U17W_300m, U17W_60mH
Ava Jones (Doncaster Athletic Club): U15G_60m
Stephanie Jones (West Cheshire Athletic Club): U15G_60m, U15G_300m, U15G_LJ
Hannah Kelly (Gateshead Harriers & AC): U20W_60m
Tom Kwissa (Liverpool Pembroke & Sefton H AC): U17M_HJ
Megan Lasseter (Stockport Harriers & AC): U17W_60m, U17W_HJ
Rosie Lasseter (Stockport Harriers & AC): U15G_SP
Rebecca Grace Leather (Stockport Harriers & AC): U15G_60mH, U15G_LJ, U15G_SP
Kieran Lee (City Of Stoke Ac): SM_600m
Andy Lewis (Harrow AC): SM_60m, SM_300m
Madeleine Liddell (Chester Le Street & Dist Ac): U15G_60m
Mia Liddell (Chester Le Street & Dist AC): U15G_300m
Alan Littler (West Cheshire Athletic Club): SM_300m
Jessica Lively (North Shields Polytechnic Club): U17W_60m
Jerel Livingston (Bury Athletic Club): U15B_60m, U15B_LJ
Adrian Lloyd-Davies (Bridgnorth Ac): U20M_600m
Hermione Mason (Sale Harriers Manchester): U15G_300m, U15G_HJ
Anaya McDonald (East Cheshire Harriers & Tameside Ac): U20W_60m
Carl McMullen (Northern Masters AC): SM_60m
Malcolm McPhail (Northern Masters AC): SM_300m, SM_LJ
Mercedes Mercer (Bolton United Harriers & AC): U20W_600m
Isabella Merritt (Horwich R M I Harriers): U15G_300m, U15G_600m
Tamara Miller (Wakefield District H & AC): U17W_60m
Max Millerchip (Shrewsbury AC): U17M_60m, U17M_300m, U17M_LJ
Ellie Minshull (Coventry Godiva Harriers): U20W_600m
Shivani Mistry (Salford Metropolitan AC): U15G_60m, U15G_LJ
Laura Mole (North Shields Polytechnic Club): SW_60m
Darian Moore (Worcester AC): U17M_60m, U17M_300m
Mia Morrisroe (Liverpool Harriers & Ac): U15G_300m, U15G_LJ
Jack Morrissey (Trafford Athletic Club): U17M_60m
Jazmine Moss (Gateshead Harriers & AC): U20W_60m, U20W_300m
San Nouri (University of Manchester Athletics and Cross Count): SM_60m
Afoma Ofor (Middlesbrough Athletic Club (Mandale)): U15G_60m
Sophie Oliver (Hallamshire Harriers Sheffield): U17W_PV
Sarah - Jane Ollis (Worcester AC): U17W_60m, U17W_300m
Abraham Orekan (University of Manchester Athletics and Cross Count): U20M_60m
Success Osuoha (East Cheshire Harriers & Tameside AC): U17W_60m
Praise Owoeye (Sale Harriers Manchester): U17W_60m
John Pearce (Northern Veterans AC): SM_60m
Trinity Perruzza-Powell (Manchester Harriers & AC): U17W_60m
Nathan Petch (Coventry Godiva Harriers): SM_60m
Charlie Peters (Cannock & Stafford AC): U20W_60m, U20W_LJ
Leah Proctor (Chesterfield & District AC): U17W_PV
Imogen Pughe (West Cheshire Athletic Club): U15G_60m, U15G_300m
Anna Renken (Loughborough Students AC): SW_300m
Charlotte Richardson (Gateshead Harriers & Ac): U17W_60m
Jasmine Richardson (Sale Harriers Manchester): U15G_60m, U15G_SP
Tomas Roberts (Preston Harriers): U17M_600m
Lucy Robinson (Macclesfield Harriers & AC): U15G_60mH, U15G_LJ, U15G_HJ
Mollie Scaramuzza (Holmfirth Harriers AC): U15G_600m, U15G_HJ
Luka Sidebotham (Liverpool Harriers & Ac): U15B_300m
Anna Silvander (Stockport Harriers & AC): SW_600m
Martha Simms (Liverpool Pembroke & Sefton H AC): U15G_60m, U15G_LJ
Scott Sinclair (Blackpool Wyre & Fylde AC): U15B_LJ, U15B_HJ
Hannah Smith (Deeside AAC): U15G_600m
Owen Southern (Liverpool Pembroke & Sefton H Ac): U17M_HJ
Lucy Strettle (Liverpool Harriers & Ac): U15G_SP
Kehinde Taiwo (Bolton United Harriers & AC): U17M_60m
Taiwo Taiwo (Bolton United Harriers & AC): U17W_60m
Declan Taylor (Preston Harriers): U20M_60m, U20M_300m
Stephen Terry-Short (Cannock & Stafford Ac): SM_60m, SM_300m
Lily-mae Thomas (Blackburn Harriers & AC): U15G_60mH
Emily Thompson (Banbury Harriers Ac): U20W_600m
Lucy Thompson (East Cheshire Harriers & Tameside AC): U17W_60m
Lydia Throssell (Holmfirth Harriers AC): U17W_60m, U17W_300m
Zara Tyas (Holmfirth Harriers AC): U17W_600m, U17W_HJ
Cameron Unsworth (Stockport Harriers & AC): U15B_60m, U15B_SP
Harriet Vaughan (Bury Athletic Club): U17W_60m, U17W_PV
Maddison Vernon (East Cheshire Harriers & Tameside AC): U15G_60m
Cameron Walker - Shepherd (Birchfield Harriers): SM_PV
Rebecca Wardle (Chesterfield & District Ac): U20W_PV
Dalila Watson (Charnwood A C): U17W_PV
Danielle Whipp (Blackpool Wyre & Fylde Ac): U17W_600m
Scarlett Whittaker (Sale Harriers Manchester): U17W_LJ, U17W_HJ
Ryan Wilson (Barrow & Furness Striders AC): U17M_60m, U17M_LJ
Cai Woodford (Menai Track and Field): U17M_60m, U17M_300m
Andrew Woodhouse (Blackpool Wyre & Fylde AC): U17M_60m, U17M_300m
Mackenzie Woodward (Liverpool Harriers & AC): U17M_600m
Elizabeth Wright (Warrington A C): U20W_300m
Emma Wright (Salford Metropolitan AC): U20W_60m, U20W_LJ
Sophie Yates (East Cheshire Harriers & Tameside Ac): U17W_60m
Shah Ali Zaidi (Manchester Harriers & AC): U17M_60m