Top: Entries for Indoor Athletics Gateshead College Series

Note:
This entry list includes only those entrants who have entered using SportSoft online entry system.
It may take up to 24 hours for new entrants to appear.

48 online entries for this event
Ben Alexander (Chester Le Street & Dist AC): U17M_60m
Oscar Bryce (Hallamshire Harriers Sheffield): SM_SP
Lewis Cant (Blaydon Harriers & AC): U17M_60m
Matthew Cant (Blaydon Harriers & AC): U20M_60m
Ellie Clapham (Hartlepool Youth Athletics Club): U15G_60m
Megan Costello (Gateshead Harriers & AC): U17W_60m
Fenic Couzens (Chester Le Street & Dist AC): U13B_60m, U13B_60mH, U13B_LJ
Lexie Ellis (Gateshead Harriers & AC): U13G_SP
Philippa Ellis (Gateshead Harriers & AC): U17W_60mH, U17W_SP
Libby Evans (North Shields Polytechnic Club): U15G_60m
Logan Fawcett (Darlington H & Ac): U15G_60m, U15G_60mH
Evan Flounders (Hartlepool Youth Athletics Club): U15B_LJ, U15B_SP
Olivia Gent (Morpeth Harriers & AC): U13G_60m, U13G_60mH
Lucy Giles (Gateshead Harriers & Ac): U17W_60m, U17W_SP
Leon Hall (Tynedale Harriers & AC): U15B_60m, U15B_LJ
Sean Harrison (Middlesbrough Athletic Club (Mandale)): U20M_60mH
Ethan Hill (Tynedale Harriers & AC): U17M_LJ
Ryan Hodge (Hartlepool Youth Athletics Club): U13B_60m, U13B_LJ, U13B_SP
Kosi Izuora (Chester Le Street & Dist AC): U15G_60mH, U15G_SP
Regan James (Blaydon Harriers & Ac): U17W_60m
Mollie Kettrick (Gateshead Harriers & Ac): U17W_60m
Madeleine Liddell (Chester Le Street & Dist Ac): U13G_60m
Mia Liddell (Chester Le Street & Dist AC): U15G_60mH
Aaron Lillistone (Blaydon Harriers & Ac): U15B_60m, U15B_60mH
Matthew Lumb (Gateshead Harriers & AC): U15B_60m
Freya McGlone (Derwentside AC): U20W_60m
Grace McGlone (Chester Le Street & Dist AC): U17W_60m, U17W_HJ
Katie McKellar (Houghton Harriers & AC): U17W_60m, U17W_HJ
Malcolm McPhail (Northern Masters AC): SM_60m, SM_LJ
Max Millerchip (Shrewsbury AC): U17M_60m, U17M_LJ
Quinn Olivia (Gateshead Harriers & AC): U17W_60m, U17W_SP
Charlie Owens (Hartlepool Youth Athletics Club): U13B_60m, U13B_LJ, U13B_SP
Elise Parker (Hartlepool Youth Athletics Club): U13G_60m
Emily Parrott (Gateshead Harriers & AC): U15G_60m
Sophie Price (Gateshead Harriers & AC): U13G_60mH, U13G_SP
Joseph Richards (Durham City Harriers & AC): U13B_60m, U13B_LJ
Tom Rutherford (Blaydon Harriers & AC): U17M_LJ
Charlotte Rutter (Darlington H & AC): U15G_60m, U15G_60mH, U15G_HJ
Connor Splevins (North Shields Polytechnic Club): U17M_60m, U17M_60mH
Emily Stewartt38 (Gateshead Harriers & Ac): U20W_60m, U20W_SP
Scott Temple (Hartlepool Youth Athletics Club): U15B_60m, U15B_60mH, U15B_LJ
Talia Thompson (Alnwick Harriers): U15G_SP
Alix Waites (Sunderland Harriers & AC): SW_60m
Alex Walker (Wallsend Harriers & AC): U13B_60m, U13B_LJ
Hannah Walker (Wallsend Harriers & AC): U13G_60m
Ashley Watson (Hartlepool Youth Athletics Club): U15G_60m, U15G_60mH, U15G_HJ
Lily White (Chester Le Street & Dist Ac): U13G_60m