Top: Entries for Saucony National Cross Country Championships - Senior Women

Note:
This entry list includes only those entrants who have entered using SportSoft online entry system.
It may take up to 24 hours for new entrants to appear.

318 online team entries for this event.
(Hover over team name for athletes)
26.2 Road Runners Club26.2 Road Runners Club
1 athletes, 1 team

Tessa Lambert.
1 team1 athletes
Abingdon ACAbingdon AC
1 athletes, 1 team

Cordelia Parker.
1 team1 athletes
Alchester Running ClubAlchester Running Club
3 athletes, 1 team

Amie Hart, Caroline Kerr, Olivia Underhill.
1 team3 athletes
Aldershot Farnham & DistrictAldershot Farnham & District
27 athletes, 1 team

Carolyne Baxter, Katherine Bingle, Philippa Bowden, Georgie Bruinvels, Lucy Butt, Gabi Eglen, Wendy Fitzpatrick, Judith Freeman, Laura Gent, Megan Gildea, Lauren Hall, Lucy Harris, Jo Harvey, Emily Hosker Thornhill, Bethan Hubbard, Ruth Jones, Sofie Kent, Hannah Kitchen, Beatrix Lafreniere, Kirsty Lunn, Karen McGovern, Bryony Proctor, Sally Ratcliffe, Kelly Roberts, Louise Small, Emma Stevens, Cathy Stewart.
1 team27 athletes
Aldridge RCAldridge RC
1 athletes, 1 team

Louise Booker.
1 team1 athletes
Alnwick HarriersAlnwick Harriers
3 athletes, 1 team

Rachelle Falloon, Jo Gascoigne-Owens, Diana Weightman.
1 team3 athletes
Altrincham & District ACAltrincham & District AC
4 athletes, 1 team

Lora Blann, Carole Harrison, Beverley Jackson, Amanda Navin.
1 team4 athletes
Ampthill & Flitwick Flyers RcAmpthill & Flitwick Flyers Rc
6 athletes, 1 team

Jess Anstey, Nicola Bowerman, Rebecca Fleckney, Hattie King, Julie Pritchett, Lisa Wells.
1 team6 athletes
Arena 80 ACArena 80 AC
5 athletes, 1 team

Caroline Hoyte, Katherine O'Hara, Helena Rooney, Tara Shanahan, Maisie Trafford.
1 team5 athletes
Ashford ACAshford AC
1 athletes, 1 team

Rebecca Dyer.
1 team1 athletes
Avon Valley RunnersAvon Valley Runners
7 athletes, 1 team

Ruth Barnes, Veryan Cranston, Bethan Francis, Diane Hier, Sue Jeddi, Jacqueline Rockliffe, Leah Sartain.
1 team7 athletes
Barking Road RunnersBarking Road Runners
3 athletes, 1 team

Clare Foreman, Amanda Heslegrave, Faye Spooner.
1 team3 athletes
Barnet & District ACBarnet & District AC
13 athletes, 1 team

Sarah Boxer, Nicola Froud, Helen Hoyle, Kirsty Johnstone, Charlotte Kennedy, Joanne Kent, Annabelle Lee, Zoe Levin, Karen Murphy, Danielle Savvas, Joanne Squire, Danielle Stapleton, Silvana Williamson.
1 team13 athletes
Basildon AcBasildon Ac
1 athletes, 1 team

Emma Houchell.
1 team1 athletes
Basingstoke & Mid Hants ACBasingstoke & Mid Hants AC
2 athletes, 1 team

Charlotte Chalwin, Cat Coveney.
1 team2 athletes
Beccles & Bungay HarriersBeccles & Bungay Harriers
1 athletes, 1 team

Lynn Emmett.
1 team1 athletes
Bedford & County ACBedford & County AC
7 athletes, 1 team

Alice Burgin, Emma Coombes (keech), Ruth Kerr, Rebecca Murray, Claire Perusko, Hayley Vinnicombe, Jo Wilkinson.
1 team7 athletes
Beeston ACBeeston AC
10 athletes, 1 team

Catherine  Simkins, Caroline Challender, Sophie Eadsforth, Lucy Grant, Ndiarka Mbodji, Holly McCain, Evgeniya Mihaylova, Penelope Page, Helen Spencer, Jackie Welburn.
1 team10 athletes
Belgrave HarriersBelgrave Harriers
9 athletes, 1 team

Megan Bailey, Felicity Cole, Georgie Fenn, Lizzie Goldie-Scot, Saron Haileselase, Sophie Harris, Jess Reed, Josephine Rhodes, Sally Underhill.
1 team9 athletes
Benfleet RCBenfleet RC
1 athletes, 1 team

Dominique Hart.
1 team1 athletes
Bexley ACBexley AC
5 athletes, 1 team

Beth Armstrong, Beata Bubala-Todd, Tara Callaghan, Victoria Croucher, Geraldine Legon.
1 team5 athletes
Bingley Harriers & AcBingley Harriers & Ac
5 athletes, 1 team

Jo Buckley, Sarah Dewhirst, Alana Gill, Emma Green, Eleanor Kitchen.
1 team5 athletes
Birchfield HarriersBirchfield Harriers
11 athletes, 1 team

Sarah Conway, Sara Ellen, Wendy Morant, Faye Morley, Nicola  Ross, Kathryn Salt, Kimberley Thomas, Frances Vickers, Debbie Walters, Elizabeth Watters, Emily Weir.
1 team11 athletes
Birmingham Running Athletics & Triathlon Club (BRABirmingham Running Athletics & Triathlon Club (BRA
9 athletes, 1 team

Christine Bertram, Katie Bowyer, Molly Browne, Rosie Davies, Anne Kenchington, Eloise Lee, Hannah Ludford, Lucy Nell, Sarah Wallis.
1 team9 athletes
Birtley ACBirtley AC
7 athletes, 1 team

Shannel Curtis, Lorna Graham, Tracy Millmore (nee. Laws), Chloe Price, Lisa Short, Lydia Turner, Kirsty Walker.
1 team7 athletes
Blackburn Harriers & AcBlackburn Harriers & Ac
1 athletes, 1 team

Katie Buckingham.
1 team1 athletes
Blackheath And Bromley Harriers Athletic ClubBlackheath And Bromley Harriers Athletic Club
9 athletes, 1 team

Jane Bradshaw, Edwina Cheng, Lorna Clowes, Katherine Curran, Sara Elmqvist, Amber Reed, Emma Rowland, Jenny Tomei, Donelle Yapp.
1 team9 athletes
Blackwater Valley RunnersBlackwater Valley Runners
3 athletes, 1 team

Amanda Bailey, Sarah-jayne Hartley, Bryony North.
1 team3 athletes
Border Harriers & ACBorder Harriers & AC
5 athletes, 1 team

Rachel Brown, Kathryn Douglas, Clare McKeown, Teresa Medley, Rhiannon Silson.
1 team5 athletes
Bournville HarriersBournville Harriers
17 athletes, 1 team

Lorna Al-Ani, Monica Baptista, Elizabeth Bradley, Suzanne Bunn, Kiri Elliott, Laura Gale, Jude Glynn, Marianne Hensman, Linda Howell, Rhian Littlewood, Stacey Marston, Anna McManus, Lesley Pymm, Sarah Rock, Nicola Sykes, Nicola Tautscher, Pauline Wright.
1 team17 athletes
Bracknell ACBracknell AC
3 athletes, 1 team

Becky  Berger-North, Laurie Marlow, Becky  Turton.
1 team3 athletes
Brighton & Hove ACBrighton & Hove AC
1 athletes, 1 team

Pheobe Connolly.
1 team1 athletes
Brighton PhoenixBrighton Phoenix
1 athletes, 1 team

Beth Kidger.
1 team1 athletes
Bristol and West ACBristol and West AC
11 athletes, 1 team

Polly Ainsley, Naomi Aylwin, Ana Maria Duran Mingo, Sarah Everitt, Elaina  Gard, Natalie Griffiths, Ellen Harrison, Fiona Marks, Catie O'Donoghue, Nicola Oldroyd, Imogen Peck.
1 team11 athletes
BRJ Run and TriBRJ Run and Tri
2 athletes, 1 team

Anna Douglas , Shelley Duffy.
1 team2 athletes
Bromsgrove and RedditchBromsgrove and Redditch
4 athletes, 1 team

Charlotte Ball, Tamara  Freeman , Sally Hogan, Sarah Richardson.
1 team4 athletes
Buckingham & Stowe RCBuckingham & Stowe RC
3 athletes, 1 team

Jenny Harris, Debbie  Morris, Fern Parker.
1 team3 athletes
Bure Valley HarriersBure Valley Harriers
2 athletes, 1 team

Autumn Hales, Faith Viney.
1 team2 athletes
Burnham JoggersBurnham Joggers
7 athletes, 1 team

Emily  Bird, Jenny Brown, Bev Holmes, Clare Pusey, Rachel Sammes, Harriet Steel, Jo Stringer.
1 team7 athletes
Burton ACBurton AC
1 athletes, 1 team

Amanda Hedges.
1 team1 athletes
Buxton ACBuxton AC
1 athletes, 1 team

Kate  Ledin.
1 team1 athletes
Cambridge & Coleridge ACCambridge & Coleridge AC
12 athletes, 1 team

Carrie Bedingfield, Diana Braverman, Karen Cameron, Charlotte Christensen, Joanna Colley, Rebecca Frake, Kelly  Grant, Katy Hedgethorne, Fiona  Hughes, Victoria Knight, Georgina Schwiening, Claire Somerton.
1 team12 athletes
Cambridge HarriersCambridge Harriers
7 athletes, 1 team

Christine  Bond, Sally Carr, Susan Dixon, Susan Edwards, Maria Hine, Maria MacDonald, Anna Rowland.
1 team7 athletes
Canterbury HarriersCanterbury Harriers
4 athletes, 1 team

Stephanie Bancroft, Lidia Hill, Leontine Jones, Fiona Tester.
1 team4 athletes
Charnwood A CCharnwood A C
14 athletes, 1 team

Elsie Butler, Mariam Getachew, Anne Holyland, Katie Lomas, Hannah Nuttall, Jane Potter, Juliet Potter, Lisa Rees, Louise  Richmond, Holly Smith, Lauren Smith, Gemma Steel, Nicola Thompson, Catherine Tinker.
1 team14 athletes
Chelmsford AcChelmsford Ac
6 athletes, 1 team

Rebecca Cole, Alexa  Joel , Jessica Judd, Sally Judd, Wendy King, Rebecca Luxton.
1 team6 athletes
Cheltenham And County HarriersCheltenham And County Harriers
3 athletes, 1 team

Naomi Eaton, Beth Hawling, Alice Taylor.
1 team3 athletes
Chichester Runners & AcChichester Runners & Ac
8 athletes, 1 team

Nadia Anderson, Sue Baker, Rebecca Brown, Bethany Garland, Emma Hughes, Jenny Jakeman, Karen Miles, Annabel Parker.
1 team8 athletes
Chiltern Harriers ACChiltern Harriers AC
1 athletes, 1 team

Hannah Wardley.
1 team1 athletes
Chorlton RunnersChorlton Runners
14 athletes, 1 team

Leona Beaumont, Stephanie Bird, Emma Butler, Ann Carney, Gemma Cleary, Niamh Gill, Katie McInnes, Jacqueline Perrot, Sarah Renshaw, Stephanie Stevens, Victoria Thompson, Emma Tollefson, Alison Wainwright, Amy Welch.
1 team14 athletes
City Of Norwich ACCity Of Norwich AC
6 athletes, 1 team

Sarah Astin, Mabel Beckett, Anna Hoogkamer, Iona Lake, Ellie Stevens, Marieke Vermue.
1 team6 athletes
City Of Portsmouth ACCity Of Portsmouth AC
7 athletes, 1 team

Katie Carew-Robinson, Rhiannan Dunlop, Emma Jolley, Joanne Kitching, Helen Lockyer, Emma Montiel, Samantha Piddington.
1 team7 athletes
City Of Sheffield And Dearne AcCity Of Sheffield And Dearne Ac
4 athletes, 1 team

Beth Ansell, Donna Claridge, Caroline Fuller, Sonia Lee.
1 team4 athletes
Clapham ChasersClapham Chasers
16 athletes, 1 team

Eleanor Andrews, Ann Brennan, Gemma Brierley, Helen Cooper, Stephanie Davis, Rosemary Hurford, Helen Jaques, Lorna John, Anna Jurkiewicz, Katie Lysons, Madeleine Smith, Ailish Toomey, Jessie Torr, Laura Varnes, Alice Whiley, Jennifer Woolgar.
1 team16 athletes
Clapham PioneersClapham Pioneers
9 athletes, 1 team

Rosie Clarke, Bethia Connolly, Ruth Dervan, Elise Dowell, Catherine Fuller, Carmel Salvidge, Abigail Sherrard, Charlie Tromans, Megan Woodworth.
1 team9 athletes
Cleethorpes And District AcCleethorpes And District Ac
3 athletes, 1 team

Lorraine Burrell, Joanna Evans, Kirsty Phillips.
1 team3 athletes
Collingwood ACCollingwood AC
2 athletes, 1 team

Shun-lai Chan, Rosa Constantinou.
1 team2 athletes
Congleton HarriersCongleton Harriers
1 athletes, 1 team

Lucy Rusbridge.
1 team1 athletes
Corby AcCorby Ac
1 athletes, 1 team

Sally  Coombs.
1 team1 athletes
Coventry Godiva HarriersCoventry Godiva Harriers
1 athletes, 1 team

Myshola Kirkham.
1 team1 athletes
Crawley AcCrawley Ac
1 athletes, 1 team

Anne Matthews.
1 team1 athletes
Crawley Saints & Sinners Running ClubCrawley Saints & Sinners Running Club
3 athletes, 1 team

Miranda Attwater, Amelia Brown, Cara Law.
1 team3 athletes
Crook & Dist Sports AcCrook & Dist Sports Ac
6 athletes, 1 team

Joanna Beckett, Jane Henderson, Helene Pratt, Joanne Raine, Eleanor Spencer-Regan, Elizabeth Wood.
1 team6 athletes
Croydon HarriersCroydon Harriers
4 athletes, 1 team

Miriam De Souza, Stevie Lawrence, Radhika Selvarajah, Jules Williams.
1 team4 athletes
Crystal Palace TriathletesCrystal Palace Triathletes
2 athletes, 1 team

Lisa Buchanan, Natasha Raggett.
1 team2 athletes
Dagenham 88 RunnersDagenham 88 Runners
15 athletes, 1 team

Jennifer Akroyd, Charlotte Banks, Cassie Bryant, Beverley Eagles, Rahana Islam, Lorraine Moor, Jenny  O'Hanlon, Emma O'Shea, Sharon Robinson, Rosina Salmon, Hannah Shiekh, Jane Swanson-Sprent, Sonya Veerasamy, Timi Veerasamy, Denise Woolston.
1 team15 athletes
Darlington H & AcDarlington H & Ac
1 athletes, 1 team

Jen Harrison.
1 team1 athletes
Dartford Harriers ACDartford Harriers AC
5 athletes, 1 team

Elizabeth Ives, Anoushka Johnson, Denise Rose, Cas Wright, Renee-marie Young.
1 team5 athletes
Dartford Road RunnersDartford Road Runners
1 athletes, 1 team

Sally Kyle.
1 team1 athletes
Denby Dale TravellersDenby Dale Travellers
1 athletes, 1 team

Rachel Warsop.
1 team1 athletes
Derby Athletic ClubDerby Athletic Club
1 athletes, 1 team

Veleska Wills.
1 team1 athletes
Doncaster Athletic ClubDoncaster Athletic Club
2 athletes, 1 team

Nicola Devine, Shaz Wood.
1 team2 athletes
Dorking & Mole Valley ACDorking & Mole Valley AC
10 athletes, 1 team

Gayle Banks, Stella Brett, Jenny Debbage, Dawn Howell, Louise Ionascu, Catherine Matthews, Heather Paterson, Zahra Sharples, Vivien Victor, Wendy Wakelin.
1 team10 athletes
Dudley Kingswinford RcDudley Kingswinford Rc
1 athletes, 1 team

Hannah McGuire.
1 team1 athletes
Dulwich Runners AcDulwich Runners Ac
20 athletes, 1 team

Lindsey Annable, Claire Baglin, Lucy Clapp, Sue Cooper, Christina Dimitrov, Yvette Dore, Clare Elms, Emma Ibell, Roz Johnson, Michelle Lennon, Helen Lister, Elkie MacE, Angie Norris, Lucy Pickering, Rebecca Schulleri, Joanne Shelton, Eleanor Simmons, Katie Styles, Ros Tabor, Anna Thomas.
1 team20 athletes
Durham City Harriers & ACDurham City Harriers & AC
2 athletes, 1 team

Kelly Bentley, Rachel Bentley.
1 team2 athletes
Ealing Eagles Running ClubEaling Eagles Running Club
11 athletes, 1 team

Elizabeth Adams, Liz Ainsworth, Ali Barber, Grainne  Davery, Marie De Greef, Charlotte Johnson, Hayley Kandt, Malgorzata Kucharska, Sarah MacKenzie, Anne Sampson, Kelly Scanlon.
1 team11 athletes
Ealing Southall & Middlesex ACEaling Southall & Middlesex AC
8 athletes, 1 team

Helena French, Annette Galloway, Annick Hooge, Carol Jones, Barbro Julin, Fiona Kennedy, Louise Prince, Lynn Wilson.
1 team8 athletes
East Cheshire Harriers & Tameside AcEast Cheshire Harriers & Tameside Ac
1 athletes, 1 team

Hayley Simpson.
1 team1 athletes
East Hull Harriers & AcEast Hull Harriers & Ac
1 athletes, 1 team

Alison Hayes.
1 team1 athletes
East London RunnersEast London Runners
5 athletes, 1 team

Paula Bedford, Alexandra Brown, Chloe Millan, Diana Rexhepaj, Eleanor Wilkinson.
1 team5 athletes
Eden RunnersEden Runners
1 athletes, 1 team

Kerry Davies.
1 team1 athletes
Elvet StridersElvet Striders
6 athletes, 1 team

Stephanie Barlow, Susan Davis, Sally Hughes, Nina Mason, Fiona Shenton, Jan Young.
1 team6 athletes
Ely RunnersEly Runners
5 athletes, 1 team

Samantha Collins-Shirley, Celine Prescott, Bethany Runciman, Charlotte Sygmuta, Lauren Thoms.
1 team5 athletes
Enfield and Haringey A CEnfield and Haringey A C
3 athletes, 1 team

Sally  Harrild, Natasha McGovern, Katy Moore.
1 team3 athletes
Epsom & Ewell HarriersEpsom & Ewell Harriers
3 athletes, 1 team

Isabel Brinsden, Naomi Lenane, Diana Norman.
1 team3 athletes
Eton Manor AcEton Manor Ac
21 athletes, 1 team

Sacha Ackland, Sharon Bolister, Rachel Brittle, Fen Coles, Hayley Dalton, Naomi Dews, Janine Durrant, Claire Fisher, Sarah Flanagan, Jennifer Hall, Gail Hennessy, Jenny Heymann, Kate Malcolm, Taryne McPherson, Ruth Rose, Helen Scott, Mala Singh, Jane Stichbury, Louise Taylor, Louise Vacher, Christina Watson.
1 team21 athletes
Eye Community RunnersEye Community Runners
1 athletes, 1 team

Yvonne Goodsell.
1 team1 athletes
Fairlands Valley SpartansFairlands Valley Spartans
7 athletes, 1 team

Calantha Chapman, Cathy Craig, Sharon Crowley, Lauren Ing, Penny Schenkel, Hazel Smith, Peta Wilson.
1 team7 athletes
Farnham RunnersFarnham Runners
1 athletes, 1 team

Emma Pearson.
1 team1 athletes
Farnham RunnersFarnham Runners
1 athletes, 1 team

Lindsay Bamford.
1 team1 athletes
Farnham RunnersFarnham Runners
2 athletes, 1 team

Kayleigh Copeland, Charlotte Hanson.
1 team2 athletes
Farnham RunnersFarnham Runners
1 athletes, 1 team

Linda Tyler.
1 team1 athletes
Folkestone RCFolkestone RC
7 athletes, 1 team

Tina Eke, Nicola Goodwin, Kate Lancefield, Catherine O'Connor, Lisa Smith, Gail Turbutt, Catriona Watts.
1 team7 athletes
Framlingham FlyersFramlingham Flyers
1 athletes, 1 team

Geraldine Clarke.
1 team1 athletes
Fulham Running ClubFulham Running Club
21 athletes, 1 team

Charlotte Bliss, Juliette Braithwaite, Helen Burke, Natalie Carroll, Judith Clarkson, Jenni Cunniffe, Daphne Dadzie, Ruth Davey, Papiya De, Katherine Elmore-Jones, Jennie Farmer, Hannah Farrow, Louise Garlick, Florencia Guerra, Tomoko Kikuchi, Diane Mulholland, Alice Riddell-Webster, Jackie Skinner, Suzanne Templer, Leah Walland, Susannah Weiland.
1 team21 athletes
Gateshead Harriers & ACGateshead Harriers & AC
8 athletes, 1 team

Lisa Atkinson, Claire Cook, Jane Giles, Maggie Loraine, Molly Pace, Charlotte Perkins, Elizabeth Raven, Kim Simpson.
1 team8 athletes
Gloucester ACGloucester AC
6 athletes, 1 team

Hannah Bennett, Lindsey Lyes, Kirsty Reid, Elizabeth Usedon, Nicola Walters, Beth Wells.
1 team6 athletes
GoodGym Race TeamGoodGym Race Team
4 athletes, 1 team

Lucy Jeczalik, Frances Powrie, Polly Skeats Beswick, Tracey Taylor.
1 team4 athletes
Gosforth Harriers & AcGosforth Harriers & Ac
3 athletes, 1 team

Floor Christie-De Jong, Susan Driscoll, Sarah Gartside.
1 team3 athletes
Grantham AcGrantham Ac
1 athletes, 1 team

Sophia Tucker.
1 team1 athletes
Great Bentley Running ClubGreat Bentley Running Club
1 athletes, 1 team

Meera Rajoo-Oakley.
1 team1 athletes
Great Western RunnersGreat Western Runners
6 athletes, 1 team

Kelly Dicks, Claire Donnelly, Fi Lang, Catherine Mills, Patricia Parr, Alice Smith.
1 team6 athletes
Greenwich Tritons Triathlon ClubGreenwich Tritons Triathlon Club
5 athletes, 1 team

Emma Dodds, Rachel Holmes, Lesley McCarthy, Emma O'Donnell, Thea Saunders.
1 team5 athletes
Guildford & Godalming AcGuildford & Godalming Ac
11 athletes, 1 team

Nici Cahusac, Chloe Crossman, Lisa Ellis, Eleanor Harrison, Susanna Harrison, Sophie Johnson, Susanna Monk, Jemma Neate, Michelle Oldham, Wendy Roberts, Cecilia Siruffo.
1 team11 athletes
Hadleigh Hares ACHadleigh Hares AC
1 athletes, 1 team

Elisa Bostock.
1 team1 athletes
Halesowen ACCHalesowen ACC
7 athletes, 1 team

Stephanie Adams, Helen Attwood, Anna Cosimetti, Melanie Hepke, Emma Higgins, Caroline Lambert, Rebecca Moore.
1 team7 athletes
Halifax Harriers & ACHalifax Harriers & AC
2 athletes, 1 team

Hazel Berrett, Katrina Oddy.
1 team2 athletes
Hallamshire Harriers SheffieldHallamshire Harriers Sheffield
9 athletes, 1 team

Evie Brailsford, Ellie Crownshaw, Hannah Fletcher, Natalia Hackett, Aislinn Prendergast, Charlotte Slack, Nicola Squires, Hannah Whitelam, Zanthe Wray.
1 team9 athletes
Halstead RrcHalstead Rrc
3 athletes, 1 team

Anna Bambridge, Wendy Carter, Rachael Roughan.
1 team3 athletes
Harborough ACHarborough AC
3 athletes, 1 team

Jacquie Hanmer, Tracey Southwell, Marise Taylor.
1 team3 athletes
Harrow ACHarrow AC
2 athletes, 1 team

Lucy Ashe, Katie Watkins.
1 team2 athletes
Hastings ACHastings AC
5 athletes, 1 team

Katie Arnold, Rebecca Mabon, Riz Maslen, Fiona Norman-Brown, Lorna Watts.
1 team5 athletes
Hastings RunnersHastings Runners
1 athletes, 1 team

Laura Addie.
1 team1 athletes
Havering ACHavering AC
7 athletes, 1 team

Ginte Bailey, Clare Davies, Una English, Lydia Hallam, Robyn Matson, Clare Rudgley, Vicky Smith.
1 team7 athletes
Headington RRHeadington RR
14 athletes, 1 team

Rosemary Cameron, Emma Carter, Madeleine Ding, Jackie Duvall, Sandra Harding-Brown, Anita James, Amy Johnson, Maria Keenan, Katie King, Sarah  Leach, Yvonne Morris, Susanna Power, Rachel Shaw, Helen Turley.
1 team14 athletes
Heanor Running ClubHeanor Running Club
6 athletes, 1 team

Debbie Hewitt, Deborah Kirk, Rose Leivers, Kelsey Moloney, Joanne Potter, Joanne Wright.
1 team6 athletes
Heaton Harriers & AcHeaton Harriers & Ac
5 athletes, 1 team

Joanne Bell, Lisa Boyd, Jenny Friend, Hannah Nagel, Sophie Urquhart.
1 team5 athletes
Hedge End Running ClubHedge End Running Club
1 athletes, 1 team

Claire Powell.
1 team1 athletes
Hercules Wimbledon AcHercules Wimbledon Ac
9 athletes, 1 team

Alexandra Binley, Chloe Binley, Eileen Brandley, Gina Galbraith, Claire Grima, Anne Hegvold, Rowena Hornshaw, Maider Lizoain Cotanda, Lucy Wertheim.
1 team9 athletes
Herne Hill HarriersHerne Hill Harriers
18 athletes, 1 team

Sarah Allen, Zoe Buckland, Zoe Cooke, Flora Di Carlo, Karen Ellison, Monika Garjek, Georgie Grgec, Katie Kedward, Lara Langston, Natasha  Lodge, Evie McDermott, Katie Moore, Mary Setyabule, Shannon Sinclair, Suzanne Swaine, Stacey Ward, Stacy Wheat, Jessica Winfield.
1 team18 athletes
Herts Phoenix AcHerts Phoenix Ac
3 athletes, 1 team

Alicia Found, Isabel Found, Deborah Rushman.
1 team3 athletes
Highgate HarriersHighgate Harriers
15 athletes, 1 team

Catherine Airey, Nicola Audhlam Gardiner, Sarah Bailey, Emma Burgess, Natasha Cendrowicz, Sarah Chapman, Louise Faherty, Tessa Hill, Kani Hinshelwood, Rebecca Johnson, Molly Renfer, Ashley Scott, Jemima Storey, Hannah Viner, Lisa Wenninger.
1 team15 athletes
Hillingdon ACHillingdon AC
19 athletes, 1 team

Gemma Barry, Christina Benjamin, Lyndsey Browne, Kathryn Carruthers, Chloe Charles, Lesley Conway, Heather Davidson, Zoe Dobbs, Angela Duncan, Lucy Duncan, Pauline Fischer, Iwona Gray-Cauvin, Anna Harwood, Freya Hollingsworth, Lynn Hyde, Bryony Lycett-Brown, Stephanie Sungtong, Lotte Visser, Hannah Wells.
1 team19 athletes
Holme Pierrepont RcHolme Pierrepont Rc
8 athletes, 1 team

Janet Atkinson, Ruth Brandon, Ann Gould, Christine Heaton, Julie McGeorge, Aimee Palace, Louise Read, Carly Stretton.
1 team8 athletes
Holmfirth Harriers AcHolmfirth Harriers Ac
7 athletes, 1 team

Helen Berry, Sophie Cromwell, Lesley Ewart, Emma Serjeant, Jean Shotter, Ann Smith, Ruby Sykes.
1 team7 athletes
Horsham Blue Star HarriersHorsham Blue Star Harriers
1 athletes, 1 team

Maisie Boast.
1 team1 athletes
Horwich R M I HarriersHorwich R M I Harriers
1 athletes, 1 team

Janet Rashleigh.
1 team1 athletes
Huntingdonshire AcHuntingdonshire Ac
6 athletes, 1 team

Marion Barber, Kelly Crawford, Ieva Klavina, Eleanor Smith, Amy Steele, Pauline Stocker.
1 team6 athletes
Ilford ACIlford AC
6 athletes, 1 team

Launa Broadley, Anna Crawley, Dianne Crisp, Frieda Keane, Breege Nordin, Sheila Sinclair.
1 team6 athletes
Ilkley Harriers AcIlkley Harriers Ac
3 athletes, 1 team

Petra Bijsterveld, Gaenor Coy, Diane  Kitchen.
1 team3 athletes
Invicta East Kent ACInvicta East Kent AC
3 athletes, 1 team

Rhian Dawes, Emily McKane, Gabija Rasiukeviciute.
1 team3 athletes
Ipswich Jaffa RcIpswich Jaffa Rc
2 athletes, 1 team

Julie Haselwood, Claire Palfrey.
1 team2 athletes
Istead & Ifield HarriersIstead & Ifield Harriers
5 athletes, 1 team

Sally Dawodu-Talabi, Helen Fooks, Sally George, Jacqueline King, Barbara Ockendon.
1 team5 athletes
Jarrow & Hebburn ACJarrow & Hebburn AC
5 athletes, 1 team

Georgia Campbell, Elaine Leslie, Heather Robinson, Vicki Thompson, Hazelle Webster-Costella.
1 team5 athletes
Jesmond JoggersJesmond Joggers
3 athletes, 1 team

Kate Black, Emma Glover, Kate Robson.
1 team3 athletes
Kendal Amateur Athletic ClubKendal Amateur Athletic Club
3 athletes, 1 team

Dianne Priestley, Rebecca Robinson, Sarah Tunstall.
1 team3 athletes
Kenilworth RunnersKenilworth Runners
7 athletes, 1 team

Elisse Breugelmans, Pauline Dable, Kerrie Flippance, Pamela Grimwade, Jane Kidd, Laura Pettifer, Jane Phillips.
1 team7 athletes
Kent ACKent AC
2 athletes, 1 team

Rebecca Oates, Sofia Weiss.
1 team2 athletes
Kent AcKent Ac
34 athletes, 1 team

Lydia Blackmore, Isabel Bradley, Eloisa Brown, Victoria Buck, Amy Clements, Abby Clyndes, Susanna Davies, Sarah Dowling, Susie Fairbrass, Ali Farrall, Kate Forgione, Eliza Grant, Annabelle Hadlow, Sarah Hanley, Nicky Hayes, Jane Higgs, Catherine Kandie, Jennifer Lindsey, Wendy Mathie, Teresa Murphy, Zuzana Nemeckova, Alexa Parker, Emily Pignon, Katie Ray, Katie Rowland, Bethanie Shakespeare, Jennifer Smith, Cath Stibbs, Claire Sutton, Penelope Teoh, Alison Thomson, Georgina Wiley, Kate Williams, Sarah Young.
1 team34 athletes
Kettering Town HarriersKettering Town Harriers
1 athletes, 1 team

Paula Sinnott.
1 team1 athletes
Kettering Town HarriersKettering Town Harriers
1 athletes, 1 team

Trudi Pike.
1 team1 athletes
Kettering Town HarriersKettering Town Harriers
1 athletes, 1 team

Barbara Poncia.
1 team1 athletes
Kettering Town HarriersKettering Town Harriers
2 athletes, 1 team

Andrew Clawson, Evelyn Clawson.
1 team2 athletes
Kettering Town HarriersKettering Town Harriers
1 athletes, 1 team

Krisztina Kurucz.
1 team1 athletes
Kettering Town HarriersKettering Town Harriers
1 athletes, 1 team

Elaine Fairbrother.
1 team1 athletes
Kimberworth StridersKimberworth Striders
3 athletes, 1 team

Rebecca Hunt, Adelle Marsden, Sarah Millns.
1 team3 athletes
Kings Heath Rc - The LionsKings Heath Rc - The Lions
4 athletes, 1 team

Kerry Allen, Clare Beesley, Sahra Derkits, Ruth Wareham.
1 team4 athletes
Kingston AC And Poly HarriersKingston AC And Poly Harriers
1 athletes, 1 team

Phoebe Law.
1 team1 athletes
Kirkstall HarriersKirkstall Harriers
5 athletes, 1 team

Jill Buckley, Niamh Jackson, Jemma Roe, Elizabeth Walker, Isobel Webster.
1 team5 athletes
Knaresborough StridersKnaresborough Striders
1 athletes, 1 team

Julie Elmes.
1 team1 athletes
Larkfield Athletics ClubLarkfield Athletics Club
2 athletes, 1 team

Claire Roberts, Sarah Shepheard.
1 team2 athletes
Leamington Cycling and Athletic ClubLeamington Cycling and Athletic Club
4 athletes, 1 team

Carol Blower, Laura Gould, Jenny Jeeves, Courtney Thornberry.
1 team4 athletes
Leamington Cycling and Athletic ClubLeamington Cycling and Athletic Club
1 athletes, 1 team

Zara Blower.
1 team1 athletes
Leeds City Athletic ClubLeeds City Athletic Club
13 athletes, 1 team

Harriet Buswell, Emma Clayton, Lucy  Crookes, Claire Duck, Rachel Friend, Sarah Hodgson, Alice  Leake, Amicia Lee, Georgia Malir, Susan Partridge, Heather Sellars, Stevie Stockton, Charlotte Wills.
1 team13 athletes
Leigh Harriers & AcLeigh Harriers & Ac
5 athletes, 1 team

Abigail Howarth, Lauren Howarth, Leah Peploe, Rachel Pollitt, Laura Riches.
1 team5 athletes
Leighton Buzzard Athletic ClubLeighton Buzzard Athletic Club
6 athletes, 1 team

Alison Bell, Amy Farnfield, Amy Inchley, Johanna Sharples, Fiona Towell, Maria Williams.
1 team6 athletes
Lewes ACLewes AC
4 athletes, 1 team

Amy Davila, Caitlin Lloyd, Rachael Phelps, Gina Wilson.
1 team4 athletes
Lincoln Wellington Athletic ClubLincoln Wellington Athletic Club
5 athletes, 1 team

Abbie Donnelly, Gemma Holloway, Laura Kaye, Donna Walters, Rebekah Ward.
1 team5 athletes
Lingfield RCLingfield RC
4 athletes, 1 team

Theresa Donohue, Sophie Jones, Liz McLennan, Liz Webster.
1 team4 athletes
Liverpool Harriers & ACLiverpool Harriers & AC
2 athletes, 1 team

Jennifer Clague, Elizabeth Egan.
1 team2 athletes
London FrontrunnersLondon Frontrunners
3 athletes, 1 team

Miranda Cook, Erika Kulikova, Nadia Wilkinson.
1 team3 athletes
London Heathside Runners ACLondon Heathside Runners AC
37 athletes, 1 team

Sara Black, Chiara Borg, Rebecca Bunting, Kimberli Butler, Sally Chatterton, Kate Davenport, Olivia Desborough, Sarah Duke, Satu Hietanen, Josie Hinton, Marie Howard, Corinna Jackson, Heather Marshall, Luice Mauger, Rebecca Piggott, Louisa Pointon, Yvette Ralston, Yanna Raykov, Emily Reichert, Helen Robson, Sue Rust, Bethany Scott, Rachel Seckl, Rosa Serafini, Tara Shrestha Carney, Sarah Swinhoe, Edyta Szot, Tara Tapper, Samantha Taylor, Kelly Thorneycroft, Jessica Vinluan, Katherine Vinnicombe, Emilia Vynnycky, Ella Waldman, Jacqueline Wastell, Caroline White, Jennifer Wing.
1 team37 athletes
Long Eaton Running ClubLong Eaton Running Club
2 athletes, 1 team

Elizabeth Lakin, Valerie Lindsey.
1 team2 athletes
Lordshill Road RunnersLordshill Road Runners
3 athletes, 1 team

Claire Cannon, Lucy Fraser, Sarah Winstone.
1 team3 athletes
Louth ACLouth AC
1 athletes, 1 team

Jane Cope.
1 team1 athletes
Louth ACLouth AC
1 athletes, 1 team

Trudy Robert.
1 team1 athletes
Low Fell RCLow Fell RC
2 athletes, 1 team

Vicki Halse, Clare Magrath.
1 team2 athletes
Ludlow RunnersLudlow Runners
3 athletes, 1 team

Hannah Crossley, Joanna Sharp, Anne Thorpe.
1 team3 athletes
Lymm RunnersLymm Runners
2 athletes, 1 team

Chrissie Knight, Carolyn Smith .
1 team2 athletes
Macclesfield Harriers & ACMacclesfield Harriers & AC
1 athletes, 1 team

Hanny Stockman.
1 team1 athletes
Macclesfield Harriers & AcMacclesfield Harriers & Ac
1 athletes, 1 team

Saranya Hasler.
1 team1 athletes
Macclesfield Harriers & AcMacclesfield Harriers & Ac
1 athletes, 1 team

Daisy Pickles.
1 team1 athletes
Manchester Ymca HarriersManchester Ymca Harriers
1 athletes, 1 team

Heather Hughes.
1 team1 athletes
Manx HarriersManx Harriers
2 athletes, 1 team

Rachael Franklin, Elissa Morris.
1 team2 athletes
Marple RunnersMarple Runners
2 athletes, 1 team

Taylor Giacoma, Emma Mooney.
1 team2 athletes
Marshall Milton Keynes AcMarshall Milton Keynes Ac
12 athletes, 1 team

Diane Baldwin, Debra Brent, Lara Bromilow, Karen Bugaj, Ursula Ghaleb, Leah Hartwell, Alex Knowles, Rachel Robinson, Elle Roche, Lilli Stickley, Wendy Webber, Melanie Wright.
1 team12 athletes
Matlock Athletic ClubMatlock Athletic Club
1 athletes, 1 team

Nicky Dick.
1 team1 athletes
Medway And Maidstone AcMedway And Maidstone Ac
5 athletes, 1 team

Mo Fazakerley, Kat Ford, Bernadette Harrop, Stephanie Hearn, Alison Williams.
1 team5 athletes
Milton Keynes Distance ProjectMilton Keynes Distance Project
3 athletes, 1 team

Helene Greenwood, Hannah Plaschkes, Alice Ritchie.
1 team3 athletes
Mornington ChasersMornington Chasers
14 athletes, 1 team

Christiana Akingbola, Tina Allardyce, Rebecca Bryant, Anne Caspi, Carmen Harrington, Nicola Heron, Maki Kimura, Rafaele  Lamour, Oana Lebonto-Radu, Lauren Longhurst, Francesca Molossi-Murphy, Jennifer  Moore, Fiona Russell, Alice Sullivan.
1 team14 athletes
Morpeth Harriers & AcMorpeth Harriers & Ac
1 athletes, 1 team

Emma Holt.
1 team1 athletes
Nene Valley HarriersNene Valley Harriers
5 athletes, 1 team

Ruth Jones, Grace Mullins, Chloe Pavey, Emma Randall, Sophie Wilkinson.
1 team5 athletes
New Forest RunnersNew Forest Runners
1 athletes, 1 team

Jess Gill.
1 team1 athletes
Newark AcNewark Ac
1 athletes, 1 team

Cloe Hubbard.
1 team1 athletes
Newbury AcNewbury Ac
1 athletes, 1 team

Stephanie Smallman.
1 team1 athletes
Newcastle Staffs AcNewcastle Staffs Ac
8 athletes, 1 team

Nicola Brownsword, Lisa Hawkins, Hannah Jones, Helen Ranford, Sharon Tomkinson, Susan Twardochleb, Rachel Wakefield, Amy Whitehurst.
1 team8 athletes
North Derbyshire RCNorth Derbyshire RC
4 athletes, 1 team

Hannah Barnett, Kim Gray, Emma Holt, Vicky Moss.
1 team4 athletes
North East Veterans ACNorth East Veterans AC
1 athletes, 1 team

Michele O'Neill-Hall.
1 team1 athletes
North Herts RRCNorth Herts RRC
7 athletes, 1 team

Paula Adams, Jane Clarke, Lindsay Cook, Jo Harbon, Katie Harbon, Sarah Mitcherson, Jane Tyler.
1 team7 athletes
North Shields Polytechnic ClubNorth Shields Polytechnic Club
2 athletes, 1 team

Holly Mansfield, Clare Swift.
1 team2 athletes
Northbrook Athletic ClubNorthbrook Athletic Club
5 athletes, 1 team

Amy Burdis, Julie Cozens, Katy Davies, Sally Eason, Catherine Fenn.
1 team5 athletes
Norwich Road RunnersNorwich Road Runners
8 athletes, 1 team

Melissa Baker, Amy Beck, Joanna Killingworth, Abigail King, Alicia Lacey, Elies Mann, Rachel  Miller, Anne Millett.
1 team8 athletes
Notts ACNotts AC
7 athletes, 1 team

Joanne Birtwistle, Catherine Charlton, Lucy Holt, Sarah MacKness, Lori Marshall, Becca Peach, Hannah Robinson.
1 team7 athletes
Nuneaton HarriersNuneaton Harriers
4 athletes, 1 team

Eleanor Fowler, Melanie Hill, Katherine Hodgson, Polly Keen.
1 team4 athletes
Orion HarriersOrion Harriers
6 athletes, 1 team

Lucy  Charles, Pippa Dowswell, Paula Fairlamb, Lucy Humphreys, Alison Taylor, Alison Trauttmansdorff.
1 team6 athletes
Orpington Road RunnersOrpington Road Runners
10 athletes, 1 team

Lorela Broucher, Susan Davies, Melissa Dunn, Helen Gilbert, Caroline Jeffrey, Julie Lile, Ashley Pearson, Monika Thaler, Claire Tinker, Amanda Williams.
1 team10 athletes
Oswestry OlympiansOswestry Olympians
1 athletes, 1 team

Alison Lavender.
1 team1 athletes
Otley AcOtley Ac
1 athletes, 1 team

Rachael Wright.
1 team1 athletes
Oxford City ACOxford City AC
4 athletes, 1 team

Tracy Galbraith, Gwyneth Hueter, Elisa Robbins, Lisa Sammons.
1 team4 athletes
Oxford University ACOxford University AC
7 athletes, 1 team

Natalie Beadle, Amy Groeneveld, Claire Hammett, Kimberly Horner, Lindsay Klickstein, Lea Roumazeilles, Emily Warner.
1 team7 athletes
Penny Lane StridersPenny Lane Striders
1 athletes, 1 team

Sarah Jackson.
1 team1 athletes
Pensby RunnersPensby Runners
1 athletes, 1 team

Helen Measures.
1 team1 athletes
Peterborough ACPeterborough AC
5 athletes, 1 team

Verity Carrick, Sarah Caskey, Chloe Finlay, Rachel  Gibbs, Wendy Perkins.
1 team5 athletes
Petts Wood RunnersPetts Wood Runners
4 athletes, 1 team

Fiona Abiola-Musa, Laura Elvin, Jenny Leng, Geraldine Schaer.
1 team4 athletes
Phoenix StridersPhoenix Striders
6 athletes, 1 team

Elizabeth Cox, Rachel Flannigan, Nicola Maslen, Jo Pearce, Jenefer  Taylor, Sharon Wilkinson.
1 team6 athletes
Pitsea RcPitsea Rc
7 athletes, 1 team

Marion Breeze, Caroline Cogdell, Gillian Harrison, Theresa Howe, Danielle Taylor, Caroline Wallis, Helen Williams.
1 team7 athletes
Poole AcPoole Ac
7 athletes, 1 team

Amy Bond, Kirstin Hay, Georgia Hill, Laura Horswill, Harriet Hughes, Claire Snape, Madelene Vaughan-Johncey.
1 team7 athletes
Poole RunnersPoole Runners
1 athletes, 1 team

Annette Lewis.
1 team1 athletes
Poole RunnersPoole Runners
1 athletes, 1 team

Sarah Swift.
1 team1 athletes
Preston HarriersPreston Harriers
2 athletes, 1 team

Emma Essex-Crosby, Olga Wiggins.
1 team2 athletes
Quakers Running ClubQuakers Running Club
1 athletes, 1 team

Louise Trainor.
1 team1 athletes
Queen's Park HarriersQueen's Park Harriers
5 athletes, 1 team

Sophie Barnard, Louise  Hinshelwood, Emma Jones, Susan Kennedy, Charlie Morris.
1 team5 athletes
Ranelagh HarriersRanelagh Harriers
14 athletes, 1 team

Julia Bailey, Laura Blazey, Tamsin Burland, Rebecca Curtis-Hall, Estelle Damant, Alice Forbes, Charlotte Hyde, Eugenie McLachlan, Bonnie Morgan, Rebecca Northmore, Marie Synnott-Wells, Fanny Vein, Lara Werrett, Suzy Whatmough.
1 team14 athletes
Reading ACReading AC
6 athletes, 1 team

Linda Church, Shirley-ann Dix, Naomi Forshaw, Charlotte Phillips, Rachel Phillips, Debbie Taylor.
1 team6 athletes
Reading RoadrunnersReading Roadrunners
10 athletes, 1 team

Sarah Alsford, Gemma Buley, Sarah Dooley, Marie-louise Kertzman, Maria Norville, Nicole Rickett, Veronika Royle, Claire Seymour, Samantha Whalley, Philippa White.
1 team10 athletes
Redway RunnersRedway Runners
3 athletes, 1 team

Rachel Edwards, Julie Martin, Jenny Moorhouse.
1 team3 athletes
Reigate Priory ACReigate Priory AC
2 athletes, 1 team

Sonia Galloway, Annette Morris.
1 team2 athletes
Ribble Valley HarriersRibble Valley Harriers
6 athletes, 1 team

Sarah Bell, Helen Glover, Nichola Jackson, Louisa Powell-Smith, Caitlin Rice, Katie Walshaw.
1 team6 athletes
Richmond & Zetland HarriersRichmond & Zetland Harriers
5 athletes, 1 team

Nicola Buckett, Jacqueline Keavney, Pauline Whittaker, Fiona Wilson, Kiska Wilson.
1 team5 athletes
Ripley Running ClubRipley Running Club
1 athletes, 1 team

Lucy Taylor.
1 team1 athletes
Rochdale Harriers & ACRochdale Harriers & AC
4 athletes, 1 team

Anna Blomfield, Jill Butterworth, Colette Cooke, Ann-marie McGilvray.
1 team4 athletes
Rotherham Harriers And AcRotherham Harriers And Ac
9 athletes, 1 team

Naomi Armitage, Jenny Blizard, Hayley  Carruthers, Sophie Cowper, Natasha Hatswell, Elizabeth Hutson, Samantha Johnson, Zara Knappy, Emma Parkinson.
1 team9 athletes
Royal Sutton Coldfield Athletic ClubRoyal Sutton Coldfield Athletic Club
4 athletes, 1 team

Andrea Deathridge, Megan McBrien, Gemma Sidaway, Rachel Thebridge.
1 team4 athletes
Rugby & Northampton AcRugby & Northampton Ac
5 athletes, 1 team

Bethan Goddard, Tori Green, Tamara  Hardman , Tilly Lea, Gabrielle  Moriaty .
1 team5 athletes
Rushcliffe AcRushcliffe Ac
4 athletes, 1 team

Joanne Bramley-Maye, Kathryn Mellor, Cheralynne Todd McIntyre, Viv Wardle.
1 team4 athletes
Sale Harriers ManchesterSale Harriers Manchester
17 athletes, 1 team

Helen Armitage, Anne Chinoy, Ellen Downs, Jenny Evans, Danielle Fegan, Sinead Ferguson, Emma Finney, Sarah Goulden, Katie Hewison, Rachel Hibberd, Ruth Lindsey, Clare McCarron, Georgia Taylor-Brown, Jane Thomas, Emma Tilley, Katherine Wellam, Caroline Wheeler.
1 team17 athletes
Salford Harriers & AcSalford Harriers & Ac
4 athletes, 1 team

Sarah Carroll, Hayley Kuter, Becki Robinson, Tessa Robinson.
1 team4 athletes
Salford Metropolitan AcSalford Metropolitan Ac
2 athletes, 1 team

Kate Fowles, Rachel Sate.
1 team2 athletes
Saltwell HarriersSaltwell Harriers
8 athletes, 1 team

Samantha Bruce, Gillian Donaldson, Linda Gerute, Katy Lawson, Claire Lloyd, Helen Mullarkey, Alex Roberts, Julie Willis.
1 team8 athletes
Sandhurst JoggersSandhurst Joggers
1 athletes, 1 team

Sharon Burfield.
1 team1 athletes
Serpentine RcSerpentine Rc
47 athletes, 1 team

Sandra Ahrensfeld, Camilla Allwood, Alex Baird, Ahlem Ben Gueblia, Daniella Biziato, Kim Boursnell, Jennifer Bradley, Sara Brooks, Jo Burkett, Isabel Clark, Joanna Conn, Victoria Crawford, Marie David, Kristin Duffy, Natalia Eddy, Anne Eden, Sophie Anne Flanagan, Helen Gray, Jen Green, Laura Hamilton, Josephine Hart, Kate Hickling, Sophia Holder, Marina Johnson, Branwen Jones, Nicola Kaye, Eda Korkmaz, Sam Ludlow Taylor, Nicola McGlennon, Tatiana McIntosh, Sophie McPhillips, Caroline Morgan, Rhiannon Needham, Sarah Pemberton, Rebecca Phillips, Avril Riddell, Megan Roberts, Natasha Sheel, Catkin Shelley, Lavinia Singer, Catharine Sowerby, Sigrid Stangl, Caroline Torry, Stephanie Vaatz, Sarah Vine, Catherine Wilding, Carole Wisdom.
1 team47 athletes
Serpentine RCSerpentine RC
1 athletes, 1 team

Brit Tate.
1 team1 athletes
Sevenoaks ACSevenoaks AC
3 athletes, 1 team

Pauline Dalton, Grazia Manzotti, Jacqueline O'Reilly.
1 team3 athletes
Shaftesbury Barnet HarriersShaftesbury Barnet Harriers
6 athletes, 1 team

Victoria Dawes, Elana Dimmer, Rachel Felton, Vicky Pritchard, Naomi Taschimowitz, Victoria Walker.
1 team6 athletes
Sheffield RCSheffield RC
4 athletes, 1 team

Samya Armoush, Heather Fisher, Ellen McLeod, Rebekah Pitcher.
1 team4 athletes
Sheffield Triathlon ClubSheffield Triathlon Club
1 athletes, 1 team

Kirsty Bryan-Jones.
1 team1 athletes
Silson Joggers AcSilson Joggers Ac
8 athletes, 1 team

Melanie Bignell, Olivia Ferrie, Gemma Hinton, Madeleine Moutrie, Kathleen Rapson, Sheona Smee, Susan Torrance, Justine Verwey.
1 team8 athletes
Sinfin Running ClubSinfin Running Club
3 athletes, 1 team

Julieanne Heithus, Helen Ripley, Andrea Talbot.
1 team3 athletes
South London HarriersSouth London Harriers
15 athletes, 1 team

Beckie Chapman, Gina Coulson, Patricia Howard, Ruth Hutton, Linda Ingram, Mary James, April James-Welsh, Anna Jenkinson, Steph McCall, Amy Rollason, Lin Skinner, Anne-marie Smith, Jo Vickers, Victoria Williams, Angela Wilson.
1 team15 athletes
South Shields Harriers & AcSouth Shields Harriers & Ac
11 athletes, 1 team

Paula Atkinson, Rachel Breheny, Angela Charlton, Melanie Cooke-Dunlop, Ashleigh Day, Angela Ditchburn, Suzanne Gutcher, Carly Henderson, Jackie Murdy, Claire O'Callaghan, Kirsty Stewart.
1 team11 athletes
Southampton Athletic ClubSouthampton Athletic Club
11 athletes, 1 team

Frances Arnott, Nicci Blandford, Karla Borland, Bryher Bowness, Laura Brenton, Lillian Hawkins, Kelly Hewitson, Miriam Jones-Walters, Sarah Kingston, Ellie Monks, Hannah Wilson.
1 team11 athletes
Southend On Sea AcSouthend On Sea Ac
7 athletes, 1 team

June Cork, Sue Cribbs, Sarah Imbush, Natasha Lagden, Hayley Lamkin, Annabel Nicola Matthews Smith, Sarah Pennington.
1 team7 athletes
Spa StridersSpa Striders
2 athletes, 1 team

Giulia Patelli, Claudine Piper.
1 team2 athletes
Sparkhill HarriersSparkhill Harriers
7 athletes, 1 team

Vicki Bone, Clare Bovill, Emma Donnelly, Pauline Hygate, Manisha Parmar, Jennifer Price, Clare Welbourn.
1 team7 athletes
Sphinx AcSphinx Ac
7 athletes, 1 team

Lisa Abbott, Rachael Allen, Victoria Hand, Helen King, Victoria O'Brien, Collette O'Keefe, Laura Pibworth.
1 team7 athletes
Springfield Striders RCSpringfield Striders RC
9 athletes, 1 team

Polly Bridgman, Elizabeth Davies, Allison Gillan, Sarah Goodwin, Kerry Marsh, Emily Penkett, Rebecca Pittman, Holly Thompson, Elaine Tribley.
1 team9 athletes
St Albans StridersSt Albans Striders
14 athletes, 1 team

Caroline Bailes, Magda Bobon, Katie Bunting, Penny Habbick, Deirdre Heydecker, Claire Hobson, Carole Jack, Jenni Johnston, Nicky Laitner, Jenny Maddocks, Ruth Martin, Holly Ryder, Lucy Stern, Elizabeth Walls.
1 team14 athletes
St Neots Riverside RunnersSt Neots Riverside Runners
3 athletes, 1 team

Karen Childerley, Emma Evans, Jess Williams.
1 team3 athletes
Stafford HarriersStafford Harriers
1 athletes, 1 team

Kerry Hall.
1 team1 athletes
Steel City Striders RcSteel City Striders Rc
4 athletes, 1 team

Carol Beattie, Jo Carnie, Chloe Haines, Naomi Rabin.
1 team4 athletes
Stockport Harriers & ACStockport Harriers & AC
3 athletes, 1 team

Elizabeth Apsley, Ruth Sinclair, Eleanor Vernon.
1 team3 athletes
Stopsley StridersStopsley Striders
1 athletes, 1 team

Christine Lathwell.
1 team1 athletes
Stourbridge RCStourbridge RC
3 athletes, 1 team

Grace  Allen, Natalie Dellar, Lara Pentreath.
1 team3 athletes
Stowmarket Striders RCStowmarket Striders RC
5 athletes, 1 team

Heidi Bingham, Clare Douglas, Louise Goddard, Dianne Hughes, Mary Narey.
1 team5 athletes
Stratford Upon Avon ACStratford Upon Avon AC
5 athletes, 1 team

Philippa Abrams, Emma Bexson, Zoe Chandler, Suzie Graham, Rebecca Pridham.
1 team5 athletes
Striders Of CroydonStriders Of Croydon
7 athletes, 1 team

Marianna Chua, Amanda Hewett, Nikki Javan, Lucy Kulp, Susanna Lutmann, Stephanie Upton, Selena Wong.
1 team7 athletes
Stubbington Green RunnersStubbington Green Runners
7 athletes, 1 team

Tina Chantrey, Penny Forse, Kelley Haniver, Rebecca Lord, Lucy May, Sara McRitchie, Helen Nicholls.
1 team7 athletes
Sunderland Harriers & AcSunderland Harriers & Ac
1 athletes, 1 team

Vikki Cotton.
1 team1 athletes
Sutton RunnersSutton Runners
4 athletes, 1 team

Sue Belcher, Amber Brough-Nuesink, Natasha Cook, Alice Germana'.
1 team4 athletes
Swinton Running ClubSwinton Running Club
2 athletes, 1 team

Rebecca Mills, Lauren Murray.
1 team2 athletes
Taunton ACTaunton AC
6 athletes, 1 team

Kirsty Booth, Kate Drew, Liz Heal, Kim Hill, Elizabeth Taschimowitz, Hannah Taunton.
1 team6 athletes
Team Bath Athletic ClubTeam Bath Athletic Club
1 athletes, 1 team

Eilidh Bell.
1 team1 athletes
Team Bath Athletics ClubTeam Bath Athletics Club
1 athletes, 1 team

Rebecca Pierce.
1 team1 athletes
Team Derby RunnerTeam Derby Runner
1 athletes, 1 team

Joanne Woodward.
1 team1 athletes
Telford AcTelford Ac
5 athletes, 1 team

Lisa Blagden, Jessica Harvey, Claire Martin, Alison Preece, Lucie Tait-Harris.
1 team5 athletes
Telford HarriersTelford Harriers
5 athletes, 1 team

Nicola Atkins, Louise Bibbings, Victoria Doran, Cristina O'Brien, Georgina Westwood.
1 team5 athletes
Thames Hare & HoundsThames Hare & Hounds
11 athletes, 1 team

Victoria Barthelmess, Jessica Davies, Vikki Filsell, Ilona Kriauzaite, Lauren Major, Genia Marek, Bethanie Murray, Heather Statham, Elizabeth Stavreski, Ruth Wallace, Ruby Woolfe.
1 team11 athletes
Thames Valley HarriersThames Valley Harriers
13 athletes, 1 team

Kirsty Addy, Stephanie Ainley, Tracy Barlow, Victoria Carter, Lisa Da Silva, Sarah Johnson, Siana Jones, Fran Lou, Frankie Lynch, Lauren Morris, Christine Munden, Kirstie Tew, Heather Timmins.
1 team13 athletes
The Stragglers Running ClubThe Stragglers Running Club
15 athletes, 1 team

Sophie Biggs, Gail Caruana, Helen Davies, Hilary Davies, Sabine Duffy, Mirella Genziani, Chrissie Glew, Juliana Greenwood, Julie Haworth, Brigid Hibberd, Mary Hyde, Karen Levene, Georgina Martin, Dee Smale, Sarah Winter.
1 team15 athletes
Tipton HarriersTipton Harriers
5 athletes, 1 team

Penelope Barber, Susannah Davies, Samantha Hale, Lynne Hill, Catherine Holden.
1 team5 athletes
Tonbridge AcTonbridge Ac
25 athletes, 1 team

Chloe Bird, Deniz Bowart, Megan Brickell, Charlotte Cohen, Angie Crush, Sian Driscoll, Edina Hellyer, Maria Heslop, Tracey Horne, Sasha Houghton, Diana Ierfino, Sue James, Susan Jeddo, Tina Oldershaw, Jessica Owen, Shauna Paice, Penny Pilbeam, Ellen Pitcairn-Knowles, Lucy Pitcairn-Knowles, Lucy Reid, Antonia Skerritt, Nicola Summerfield, Nicole Taylor, Alice Wood, Jennifer Woodrow.
1 team25 athletes
Totton RcTotton Rc
5 athletes, 1 team

Jacquie Barlow, Virginia Collins, Lyn Hatchett, Emma Pilbeam, Rene Pilbeam.
1 team5 athletes
Trafford Athletic ClubTrafford Athletic Club
6 athletes, 1 team

Ruth Beresford, Vicki Cronin, Sue Exon, Louise Mangan, Melanie Monks, Sally Woolhouse.
1 team6 athletes
Trent Park Running ClubTrent Park Running Club
7 athletes, 1 team

Dominique Brazier, Christine Hawker, Cara Huckstep, Melissa O'Hare, Christine Read, Franca Roberts, Emma Rowley.
1 team7 athletes
Trentham RcTrentham Rc
5 athletes, 1 team

Jayne Dickens, Kerry Dixon, Jill Phillips, Deborah Thomas, Mandy Vernon.
1 team5 athletes
Tring RCTring RC
4 athletes, 1 team

Lynda Hembury, Helen Tullie, Hannah Whiffen, Rachel Wray.
1 team4 athletes
Tunbridge Wells HarriersTunbridge Wells Harriers
2 athletes, 1 team

Carol Tsang, Harriet Wooley.
1 team2 athletes
Tyne Bridge HarriersTyne Bridge Harriers
5 athletes, 1 team

Charlotte Carpenter, Sarah Chadwick, Mairi Clancy, Emma Moir, Min Na Eii.
1 team5 athletes
University of Leicester Running & Athletics ClubUniversity of Leicester Running & Athletics Club
3 athletes, 1 team

Laura Kidd, Christine Sallaberger, Harriet Smailes.
1 team3 athletes
University of Sheffield Union of StudentsUniversity of Sheffield Union of Students
2 athletes, 1 team

Eleanor  O'Grady , Sarah  Potter.
1 team2 athletes
University of WarwickUniversity of Warwick
4 athletes, 1 team

Julia Bijl, Emma Ford, Katie Tame, Jessica Walker.
1 team4 athletes
Vale Royal AcVale Royal Ac
9 athletes, 1 team

Lucy Burch, Sarah Murphy, Amelia Pettitt, Emma-louise Pyatt, Elizabeth Renondeau, Helen Smith, Jodie Spencer, Kate Titlow, Carole Williams.
1 team9 athletes
Valley Striders ACValley Striders AC
3 athletes, 1 team

Sara Dyer, Pascale Fotherby, Leila Kara.
1 team3 athletes
Vegan Runners UKVegan Runners UK
4 athletes, 1 team

Clare Coombes, Sarah Hall, Neli Pavlova, Laura Whitton.
1 team4 athletes
Victoria Park Harriers And Tower Hamlets AcVictoria Park Harriers And Tower Hamlets Ac
11 athletes, 1 team

Kelly Clark, Emma Dunk, Amelia Evans, Monique Geraghty, Charlotte Maling, Catherine McLaughlin, Rachel Morison, Hannah Somani, Eleanor Tait, Rachel Thomas, Alison Walker.
1 team11 athletes
Victory AcVictory Ac
1 athletes, 1 team

Belinda Harding.
1 team1 athletes
Wakefield Triathlon ClubWakefield Triathlon Club
1 athletes, 1 team

Karen Dawson.
1 team1 athletes
Wallasey Athletic ClubWallasey Athletic Club
3 athletes, 1 team

Michelle Alty, Catherine Cuthbert, Mary Rees.
1 team3 athletes
Wallsend Harriers & AcWallsend Harriers & Ac
1 athletes, 1 team

Sarah Robson.
1 team1 athletes
Watford HarriersWatford Harriers
4 athletes, 1 team

Angela Adcock, Christine Dearman, Samihah Dharamsi, Jackie Drew.
1 team4 athletes
Watford JoggersWatford Joggers
9 athletes, 1 team

Clare Bonnick, Natalie Lightman, Kate Pickard, Sarah Sharman, Jo Sherman, Sophia Stylianou, Victoria Sylvester, Kika Watford, Gail Winter.
1 team9 athletes
Waverley HarriersWaverley Harriers
6 athletes, 1 team

Harriet Irving, Jo Lofthouse, Ali Morris, Arianna Pisetti Amnesty, Philippa Staddon, Martha Stuffins.
1 team6 athletes
Wellingborough & District AcWellingborough & District Ac
2 athletes, 1 team

Kelly Barnett, Gillian Brightwell.
1 team2 athletes
Wells City HarriersWells City Harriers
2 athletes, 1 team

Katrina Prior, Emily Smith.
1 team2 athletes
Werrington JoggersWerrington Joggers
1 athletes, 1 team

Deirdre Fee.
1 team1 athletes
Wesham Road Runners & ACWesham Road Runners & AC
1 athletes, 1 team

Jennifer Louise Thompson.
1 team1 athletes
WESPA Fire AthleticsWESPA Fire Athletics
1 athletes, 1 team

Fiona Nuttall.
1 team1 athletes
West 4 HarriersWest 4 Harriers
11 athletes, 1 team

Inkeri Abbotts, Sarah Bailey, Anna Beausire, Monika Bulsiewicz, Georgie Gillott, Joanne Kelliher, Rosemary Lewis, Helen Quinn, Georgina Waddell, Edyta Wierzbowska, Hannah Wright.
1 team11 athletes
West Cheshire Athletic ClubWest Cheshire Athletic Club
3 athletes, 1 team

Claire Harris, Kerry Riley, Eleanor Robinson.
1 team3 athletes
West Suffolk ACWest Suffolk AC
2 athletes, 1 team

Christine Anthony, Justine Anthony.
1 team2 athletes
Westbury HarriersWestbury Harriers
17 athletes, 1 team

Tamsin Chick, Emma Dalton, Clare Eskell, Carol Fee, Sarah Gould, Kirstie Hamilton James, Katie Hughes, Eithne Noonan, Jayne Pemble, Linda Phillips, Alison Rogers, Helen Sawyer, Floren Scrafton, Sandra Sforza, Victoria Sloan, Vicky Tester, Emma Woodworth.
1 team17 athletes
White Horse HarriersWhite Horse Harriers
4 athletes, 1 team

Rachel Bennett, Ros Burgess, Josie Harrison, Sophie Lloyd.
1 team4 athletes
Wilmslow Running ClubWilmslow Running Club
2 athletes, 1 team

Katy Green, Sharon Jones.
1 team2 athletes
Wimbledon WindmilersWimbledon Windmilers
8 athletes, 1 team

Amelia Ashton-Jones, Louise Ayling, Bernadette Maher, Bronwyn Mayo, Stephanie Nimmo, Chiara Samele, Giselle Smith, Ella Waddingham.
1 team8 athletes
Wimborne AcWimborne Ac
1 athletes, 1 team

Lesley Davies.
1 team1 athletes
Winchester & District AcWinchester & District Ac
9 athletes, 1 team

Emma Carter, Louise Damen, Jo Jefferies, Sarah Lawson, Jennifer Mills, Kay Noyce, Samantha Parkinson, Louise Snook, Rosie Upton.
1 team9 athletes
Windsor Slough Eton & Hounslow ACWindsor Slough Eton & Hounslow AC
8 athletes, 1 team

Becky Atkinson, Dani Barnes, Victoria Brookling, Charlotte Firth, Molly Riglin, Natalie Thompson, Hannah Worthington, Lauren Wye.
1 team8 athletes
Wirral ACWirral AC
3 athletes, 1 team

Margaret Cooper, Anne Rosbottom, Penny Thorn.
1 team3 athletes
Witham Runners (Lincolnshire)Witham Runners (Lincolnshire)
1 athletes, 1 team

Kirsty Esberger.
1 team1 athletes
Woking ACWoking AC
2 athletes, 1 team

Georgie Furze, Lucia Tregellis.
1 team2 athletes
Wolds Veteran RCWolds Veteran RC
1 athletes, 1 team

Angeline Howden.
1 team1 athletes
Wolverhampton & BilstonWolverhampton & Bilston
5 athletes, 1 team

Tracey Boswell, Kerry Corns, Jackie Halford, Mollie Parr, Emily Simmonds.
1 team5 athletes
Woodford Green AC with Essex LadiesWoodford Green AC with Essex Ladies
6 athletes, 1 team

Katherine  Gundersen, Rachel Lund, Jenny Thomas, Suzanne Turvey, Alex Wardle, Georgina Warren.
1 team6 athletes
Wreake and Soar Valley ACWreake and Soar Valley AC
3 athletes, 1 team

Imogen Gibbs, Kathryn Russell, Tara Tomson.
1 team3 athletes
Wycombe Phoenix Harriers & ACWycombe Phoenix Harriers & AC
7 athletes, 1 team

Bethany Brown, Jess Gray, Nicki Johnson, Jenny Roberts, Lucy Rogers, Laura Street, Philippa Woolven.
1 team7 athletes
Wye Valley RunnersWye Valley Runners
1 athletes, 1 team

Clare Sims.
1 team1 athletes
York Knavesmire HarriersYork Knavesmire Harriers
5 athletes, 1 team

Emily Baines, Louise Pinder, Clare Rowntree, Nik Terrega, Caroline Warrington.
1 team5 athletes
30 online individual entries for this event
Individual entries will be included in their club's team.
Debbie Aitken (Runnymede Runners), 
Karen Albery (Kettering Town Harriers), 
Rachel Allen (Newbury AC), 
Emily Bradshaw (Wreake & Soar Valley), 
Samantha Brockway (Kettering Town Harriers), 
Maria Del Sol Carrera Vivar (Bingley Harriers & AC), 
Emma Cowley (Handsworth Roadhogs), 
Jill Denyer (Cruisers RC), 
Charlotte Edwards (Thurrock Harriers), 
Natasha Geere (Spenborough & Dist Ac), 
Monique Geraghty (Wilmslow Running Club), 
Sarah Gill (Harrogate Harriers & AC), 
Sian Gulliver (Macclesfield Harriers & AC), 
Nicola Hayes (Running for Time), 
Rebecca Howard (Quakers Running Club), 
Daniela Jantschy (Kingston AC And Poly Harriers), 
Dveirel Kovalsky Gonzalez (Pudsey Pacers RC), 
Ellen Lovatt (Riversiders RC), 
Wendy Morant (Birchfield Harriers), 
Michelle Mortimer (Horwich R M I Harriers), 
Jude Palmer (Dorking & Mole Valley AC), 
Denise Ramsden (Rothwell Harriers & AC), 
Julie Russell (Quakers Running Club), 
Helen Southcott (Maiden Newton Runners), 
Kerry Stainton (Louth AC), 
Elizabeth Thomas (Cirencester AC), 
Natalie Thomas (Andover AC), 
Fliss Tournant (Saffron Striders RC), 
Kirstie Williamson (Rochdale Tri Club), 
Tania Wilson (Buxton AC).
No postal entries for this event.
Total teams: 318