Top: Entries for Saucony National Cross Country Championships - U20 Women

Note:
This entry list includes only those entrants who have entered using SportSoft online entry system.
It may take up to 24 hours for new entrants to appear.

122 online team entries for this event.
(Hover over team name for athletes)
Abingdon ACAbingdon AC
3 athletes, 1 team

Fiona Bunn, Lottie Siddle, Florence Wiggins.
1 team3 athletes
Aldershot Farnham & DistrictAldershot Farnham & District
13 athletes, 1 team

Niamh Brown, Eugenie Cockle, Maisie Grice, Evie Higton, Tilly Horton, Grace Kinnell, Amy Ratcliffe, Lucy Rochford, Nancy Scott, Elizabeth Squibbs, Katie Standen, Maddie Sturgess, Lucy Wagstaff.
1 team13 athletes
Avon Valley RunnersAvon Valley Runners
1 athletes, 1 team

Holly Newman.
1 team1 athletes
Barnsley Athletic ClubBarnsley Athletic Club
1 athletes, 1 team

Alice Moore.
1 team1 athletes
Basildon AcBasildon Ac
1 athletes, 1 team

Leah McGill.
1 team1 athletes
Basingstoke & Mid Hants ACBasingstoke & Mid Hants AC
2 athletes, 1 team

Maddie Deadman, Macy Watson.
1 team2 athletes
Bedford & County ACBedford & County AC
7 athletes, 1 team

Diana Chalmers, Sarah Kerr, Lauren Nichols, Josie Smith, Anna Vinnicombe, Tabatha Walford, Francesca Worrall.
1 team7 athletes
Bexley ACBexley AC
1 athletes, 1 team

Phoebe Cooper.
1 team1 athletes
Bingley Harriers & AcBingley Harriers & Ac
1 athletes, 1 team

Victoria Merrick.
1 team1 athletes
Birchfield HarriersBirchfield Harriers
1 athletes, 1 team

Fian Sweeney.
1 team1 athletes
Blackheath And Bromley Harriers Athletic ClubBlackheath And Bromley Harriers Athletic Club
11 athletes, 1 team

Genevieve Allan, Yasmin Austridge, Niamh Bridson-Hubbard, Lucy Elms, Leah Louise Everson, Jessica Keene, Amy Leach, Katy Ann McDonald, Georgina Taylor, Nicole Toft, Carlotta Weitzel.
1 team11 athletes
Bodyworks XTC Tri StoreBodyworks XTC Tri Store
1 athletes, 1 team

Nicole Edmunds.
1 team1 athletes
Bracknell ACBracknell AC
5 athletes, 1 team

Hannah Barnard, Elena Carey, Amy Forrest, Amelia Quirk, Phoebe Roberts.
1 team5 athletes
Brighton & Hove ACBrighton & Hove AC
1 athletes, 1 team

Martha Coyle.
1 team1 athletes
Brighton PhoenixBrighton Phoenix
1 athletes, 1 team

Tara Bage.
1 team1 athletes
Bristol and West ACBristol and West AC
1 athletes, 1 team

Alice Davies.
1 team1 athletes
Bury Athletic ClubBury Athletic Club
1 athletes, 1 team

Sophie Whittaker.
1 team1 athletes
Camberley & District AcCamberley & District Ac
1 athletes, 1 team

Charlotte Dannatt.
1 team1 athletes
Cambridge & Coleridge ACCambridge & Coleridge AC
5 athletes, 1 team

Kathryn Bell, Julia Paternain, Sophie Pedder, Annie Quantrill, Charis  Taylor.
1 team5 athletes
Cambridge HarriersCambridge Harriers
3 athletes, 1 team

Shelley Clarke, Molly Hawkins, Sabrina Sinha.
1 team3 athletes
Cambridge University Hare and Hounds Club Cambridge University Hare and Hounds Club
2 athletes, 1 team

Veronica Bonifacio, Maybritt Schillinger.
1 team2 athletes
Charnwood A CCharnwood A C
3 athletes, 1 team

Amy Hammersley, Aimee Seager, Paige Stevenson.
1 team3 athletes
Chelmsford AcChelmsford Ac
3 athletes, 1 team

Rachel Broome, Lydia  Callan , Khahisa Mhlanga.
1 team3 athletes
Cheltenham And County HarriersCheltenham And County Harriers
1 athletes, 1 team

Rachel Longstaff.
1 team1 athletes
City Of Norwich ACCity Of Norwich AC
3 athletes, 1 team

Amy Clarke, Lauren Howe, Millie Solway.
1 team3 athletes
Cornwall ACCornwall AC
1 athletes, 1 team

Katie Hughes.
1 team1 athletes
Coventry Godiva HarriersCoventry Godiva Harriers
1 athletes, 1 team

Bethan Hinett.
1 team1 athletes
Crawley AcCrawley Ac
3 athletes, 1 team

Olivia Dowle, Sophie Dowle, Tia Forde.
1 team3 athletes
Dacorum & Tring ACDacorum & Tring AC
1 athletes, 1 team

Grace Birdseye.
1 team1 athletes
Darlington H & ACDarlington H & AC
1 athletes, 1 team

Jade Hutchinson.
1 team1 athletes
Dartford Harriers ACDartford Harriers AC
2 athletes, 1 team

Rebecca Burford, Holly Page.
1 team2 athletes
Derby Athletic ClubDerby Athletic Club
2 athletes, 1 team

Bethan Hudson, Alexandra  Kiltie.
1 team2 athletes
Dorking & Mole Valley ACDorking & Mole Valley AC
1 athletes, 1 team

Hannah Morris.
1 team1 athletes
Ealing Southall & Middlesex ACEaling Southall & Middlesex AC
3 athletes, 1 team

Jessica Leane, Roisin Lynch, Nicola Ravenhill.
1 team3 athletes
East Cheshire Harriers & Tameside AcEast Cheshire Harriers & Tameside Ac
1 athletes, 1 team

Lily McGuiness.
1 team1 athletes
Elswick HarriersElswick Harriers
1 athletes, 1 team

Robyn Anne Bennett.
1 team1 athletes
Enfield and Haringey A CEnfield and Haringey A C
1 athletes, 1 team

Caroline  Dunnett.
1 team1 athletes
Epsom & Ewell HarriersEpsom & Ewell Harriers
1 athletes, 1 team

Morgan Morrison.
1 team1 athletes
Gloucester ACGloucester AC
1 athletes, 1 team

Bethan Moor.
1 team1 athletes
Gravesend Road RunnersGravesend Road Runners
1 athletes, 1 team

Alex Crockford.
1 team1 athletes
Greenwich Tritons Triathlon ClubGreenwich Tritons Triathlon Club
1 athletes, 1 team

Holly Dixon.
1 team1 athletes
Guildford & Godalming AcGuildford & Godalming Ac
1 athletes, 1 team

Hannah Irwin.
1 team1 athletes
Halesowen ACCHalesowen ACC
2 athletes, 1 team

Lily Higgins, Abigail Saker.
1 team2 athletes
Hallamshire Harriers SheffieldHallamshire Harriers Sheffield
3 athletes, 1 team

Mary McCarthy, Katie Palfreeman, Imani Wilson.
1 team3 athletes
Harrogate Harriers & ACHarrogate Harriers & AC
2 athletes, 1 team

Sophie Chumas, Claire Jones.
1 team2 athletes
Harrow ACHarrow AC
1 athletes, 1 team

Eilish O'Grady.
1 team1 athletes
Hastings ACHastings AC
1 athletes, 1 team

Sophie Markwick.
1 team1 athletes
Heanor Running ClubHeanor Running Club
1 athletes, 1 team

Danielle Smith.
1 team1 athletes
Herne Hill HarriersHerne Hill Harriers
4 athletes, 1 team

Kate Brown, Tatiana Cooke, Ella Newton, Zoe Tompkins.
1 team4 athletes
Highgate HarriersHighgate Harriers
1 athletes, 1 team

Esther Pigney.
1 team1 athletes
Holmfirth Harriers AcHolmfirth Harriers Ac
3 athletes, 1 team

Erica Byram, Lucy Byram, Olivia Sykes.
1 team3 athletes
Huntingdonshire AcHuntingdonshire Ac
2 athletes, 1 team

Amelia Darnell, Polly Smith.
1 team2 athletes
Invicta East Kent ACInvicta East Kent AC
5 athletes, 1 team

Jessica Carley, Ella Fox, Lydia Gallyer-Barnett, Sarah Hall, Anna Weston.
1 team5 athletes
Ipswich HarriersIpswich Harriers
1 athletes, 1 team

Lily Woodruff.
1 team1 athletes
Keighley & Craven AcKeighley & Craven Ac
1 athletes, 1 team

Eleanor Robinson.
1 team1 athletes
Kenilworth RunnersKenilworth Runners
2 athletes, 1 team

Bella Doxey, Francesca Gibbs.
1 team2 athletes
Kettering Town HarriersKettering Town Harriers
5 athletes, 1 team

Elana Albery, Bethan Lewis, Sophie Moss, Claudia Nevett, Amy Robinson.
1 team5 athletes
Kingston AC And Poly HarriersKingston AC And Poly Harriers
1 athletes, 1 team

Rebecca Keddie.
1 team1 athletes
Leigh Harriers & AcLeigh Harriers & Ac
1 athletes, 1 team

Olivia Stones.
1 team1 athletes
Lewes ACLewes AC
2 athletes, 1 team

Ella Mundy, Ruby Whyte-Wilding.
1 team2 athletes
Lincoln Wellington Athletic ClubLincoln Wellington Athletic Club
1 athletes, 1 team

Libby Ball.
1 team1 athletes
Liverpool Harriers & ACLiverpool Harriers & AC
1 athletes, 1 team

Hannah Delaney.
1 team1 athletes
London Heathside Runners ACLondon Heathside Runners AC
1 athletes, 1 team

Genevieve Weston.
1 team1 athletes
Macclesfield Harriers & ACMacclesfield Harriers & AC
1 athletes, 1 team

Louisa Whittingham.
1 team1 athletes
Macclesfield Harriers & ACMacclesfield Harriers & AC
1 athletes, 1 team

Sarah Stockman.
1 team1 athletes
Manchester Harriers & ACManchester Harriers & AC
1 athletes, 1 team

Katie Cooper.
1 team1 athletes
Manx HarriersManx Harriers
2 athletes, 1 team

Katie Astin, Laura Dickinson.
1 team2 athletes
Marshall Milton Keynes AcMarshall Milton Keynes Ac
2 athletes, 1 team

Sophie Botham, Natalie Nurse.
1 team2 athletes
Medway And Maidstone AcMedway And Maidstone Ac
2 athletes, 1 team

Emily Hale, Lola Wheeler.
1 team2 athletes
Middlesbrough Athletic Club (mandale)Middlesbrough Athletic Club (mandale)
1 athletes, 1 team

Philippa Stone.
1 team1 athletes
Nene Valley HarriersNene Valley Harriers
3 athletes, 1 team

Megan Ellison, Hannah  Randall, Imogen Woodard.
1 team3 athletes
New Marske Harriers ClubNew Marske Harriers Club
1 athletes, 1 team

Eli Barnbrook.
1 team1 athletes
Newark ACNewark AC
1 athletes, 1 team

Amber Owens.
1 team1 athletes
Newbury AcNewbury Ac
4 athletes, 1 team

Charlotte Clover, Rebecca Downie, Izzy Fry, Yasmin Ryder.
1 team4 athletes
Newcastle Staffs AcNewcastle Staffs Ac
2 athletes, 1 team

Sophie Goodfellow, Grace Ranford.
1 team2 athletes
Newquay & Par AcNewquay & Par Ac
1 athletes, 1 team

Sian Temple.
1 team1 athletes
Notts ACNotts AC
2 athletes, 1 team

Megan Clarke, Elizabeth Pennington.
1 team2 athletes
Nuneaton HarriersNuneaton Harriers
1 athletes, 1 team

Emily Negus.
1 team1 athletes
Oxford City ACOxford City AC
2 athletes, 1 team

Jessica Duckett, Jenny Milne.
1 team2 athletes
Oxford University ACOxford University AC
5 athletes, 1 team

Clara Grinyer, Sophie Gunning, Connie Hurton, Rachel Parlour, Tilly Woods.
1 team5 athletes
Peterborough ACPeterborough AC
1 athletes, 1 team

Ellen Ellard.
1 team1 athletes
Poole AcPoole Ac
1 athletes, 1 team

Rachael Jeffries.
1 team1 athletes
Poole RunnersPoole Runners
3 athletes, 1 team

Katrina Ashford, Serena O'Connor, Zoe Stiby.
1 team3 athletes
Reading ACReading AC
4 athletes, 1 team

Lauren Church, Darcey Smith, Kirsty Walker, Georgia Walton.
1 team4 athletes
Reading RoadrunnersReading Roadrunners
1 athletes, 1 team

Manisha Mohan.
1 team1 athletes
Ribble Valley HarriersRibble Valley Harriers
1 athletes, 1 team

Eleanor Bolton.
1 team1 athletes
Richmond & Zetland HarriersRichmond & Zetland Harriers
1 athletes, 1 team

Laura Kirkham.
1 team1 athletes
Rotherham Harriers And AcRotherham Harriers And Ac
1 athletes, 1 team

Grace  Morton.
1 team1 athletes
Royal Sutton Coldfield Athletic ClubRoyal Sutton Coldfield Athletic Club
1 athletes, 1 team

Georgia Curry.
1 team1 athletes
Rugby & Northampton AcRugby & Northampton Ac
3 athletes, 1 team

Emma Bond, Kirsty Goddard, Rebecca Leadbeater.
1 team3 athletes
Saffron Athletics ClubSaffron Athletics Club
2 athletes, 1 team

Megan Rowley, Jordan Waine.
1 team2 athletes
Sale Harriers ManchesterSale Harriers Manchester
8 athletes, 1 team

Francesca Brint, Alice Bruce, Claudia Cowan, Juliet Downs, Eve Gibson, Olivia Green, Aimee Pratt, Zara Thompson.
1 team8 athletes
Salford Harriers & AcSalford Harriers & Ac
3 athletes, 1 team

Beth Barlow, Rebecca Mason, Elaine Shannon.
1 team3 athletes
Shaftesbury Barnet HarriersShaftesbury Barnet Harriers
2 athletes, 1 team

Gaia Casciello, Gabriella Kyriacou.
1 team2 athletes
South London HarriersSouth London Harriers
2 athletes, 1 team

Hannah-mai Flynn, Julia Tomczak.
1 team2 athletes
Southampton Athletic ClubSouthampton Athletic Club
3 athletes, 1 team

Hannah Polden, Anna Sharp, Alana Spiers.
1 team3 athletes
Southend On Sea AcSouthend On Sea Ac
1 athletes, 1 team

Ellen Williams.
1 team1 athletes
St Albans StridersSt Albans Striders
7 athletes, 1 team

Naomi Baker, Caitlin Eckley, Lauren Eckley, Sophie Olney, Rachel Parlour, Hannah Rayden, Freya Vafadari.
1 team7 athletes
Stockport Harriers & ACStockport Harriers & AC
2 athletes, 1 team

Heather Corden, Abbe Wood Doyle.
1 team2 athletes
Stratford Upon Avon ACStratford Upon Avon AC
1 athletes, 1 team

Hannah Bexson.
1 team1 athletes
Stroud & District ACStroud & District AC
2 athletes, 1 team

Amelia Errington, Zoe Wassell.
1 team2 athletes
Teesdale ACTeesdale AC
1 athletes, 1 team

Shona Haston.
1 team1 athletes
Thames Valley HarriersThames Valley Harriers
5 athletes, 1 team

Alice Harray, Shania Lorenz, Kate Olding, India Weir, Kosana Weir.
1 team5 athletes
Tipton HarriersTipton Harriers
3 athletes, 1 team

Katie Dolan, Rosa Lewis, Daniela Sedgley.
1 team3 athletes
Tonbridge AcTonbridge Ac
10 athletes, 1 team

Phoebe Barker, Melissa Berry, Hannah Czarnowski, Grace Fleming, Holly Gordon, Emilia Hope, Kirandeep Marsh, Polly Pitcairn-Knowles, Charlotte Richardson, Lucy Thompson.
1 team10 athletes
University of Leicester Running & Athletics ClubUniversity of Leicester Running & Athletics Club
1 athletes, 1 team

Aiste Razmaite.
1 team1 athletes
University of Nottingham ACUniversity of Nottingham AC
1 athletes, 1 team

Tam Calder.
1 team1 athletes
University of WarwickUniversity of Warwick
2 athletes, 1 team

Kirsty Bennet, Niamh Donnelly.
1 team2 athletes
Vale Royal AcVale Royal Ac
3 athletes, 1 team

Esme Bridge, Chloe Broad, Sophie Smith.
1 team3 athletes
Valley Striders ACValley Striders AC
1 athletes, 1 team

Claudia Stanton.
1 team1 athletes
Warrington A CWarrington A C
2 athletes, 1 team

Lauren Joanne Ferris, Harriet Knowles-Jones.
1 team2 athletes
Wells City HarriersWells City Harriers
2 athletes, 1 team

Caitlin Carnegie, Lucy Pittard.
1 team2 athletes
West Suffolk ACWest Suffolk AC
2 athletes, 1 team

Emily Moyes, Megan Newton.
1 team2 athletes
Westbury HarriersWestbury Harriers
2 athletes, 1 team

Rosie Allen, Hannah Hobbs.
1 team2 athletes
Westbury HarriersWestbury Harriers
1 athletes, 1 team

Olivia Eskell.
1 team1 athletes
White Horse HarriersWhite Horse Harriers
1 athletes, 1 team

Lucy Rycroft.
1 team1 athletes
Windsor Slough Eton & Hounslow ACWindsor Slough Eton & Hounslow AC
11 athletes, 1 team

Alexandra Barbour, Sarah Chapman, Matilda Compton-Stewart, Kathryn Ditton, Charlotte Harris, Felicity Johnson, Hannah Novakovic, Meg Ormond, Rebecca Pope, Isabelle Rayner, Juliet Soane.
1 team11 athletes
Wirral ACWirral AC
1 athletes, 1 team

Sophie Tarver.
1 team1 athletes
Woking ACWoking AC
1 athletes, 1 team

Kavita Bhanot.
1 team1 athletes
Wolverhampton & BilstonWolverhampton & Bilston
2 athletes, 1 team

Molly Andrews, Bethany Tabor.
1 team2 athletes
Woodford Green Ac With Essex LadiesWoodford Green Ac With Essex Ladies
1 athletes, 1 team

Alicia McArdell.
1 team1 athletes
Wycombe Phoenix Harriers & AcWycombe Phoenix Harriers & Ac
1 athletes, 1 team

Natasha Taylor.
1 team1 athletes
8 online individual entries for this event
Individual entries will be included in their club's team.
Tara Bage (Brighton Phoenix), 
Ella Brimble (Westbury Harriers), 
Scarlet Dale (Lancaster & Morecambe Ac), 
Katie Lowery (Warrington A C), 
Georgia Rothwell (City Of York Ac), 
Alice Steele (Dallam Running Club), 
Georgina Sturgeon (Colchester & Tendring AC), 
Victoria Weir (City Of Plymouth AC).
No postal entries for this event.
No online individual postalentries for this event
Total teams: 122
Total athletes: 281