Top: Entries for Saucony National Cross Country Championships - U20 Men

Note:
This entry list includes only those entrants who have entered using SportSoft online entry system.
It may take up to 24 hours for new entrants to appear.

150 online team entries for this event.
(Hover over team name for athletes)
Abingdon ACAbingdon AC
2 athletes, 1 team

Aric Klukowski, Jack Shayler.
1 team2 athletes
Aldershot Farnham & DistrictAldershot Farnham & District
11 athletes, 1 team

Jack Boswell, Daniel Cooke, Robbie Coupland, Jake Cvetkovic, Nathan Gibson, Rian McCawley, Oliver Percival, Luke Prior, Lewis Reid, Dan Rickards, Bryn Smith.
1 team11 athletes
Altrincham & District ACAltrincham & District AC
3 athletes, 1 team

Akkeal Chambers, Daniel Racle, Arthur Raffle.
1 team3 athletes
Barnsley Athletic ClubBarnsley Athletic Club
1 athletes, 1 team

Ethan James Godridge.
1 team1 athletes
Basildon AcBasildon Ac
2 athletes, 1 team

Hariison Smith, Brandon Ritchie Thorpe.
1 team2 athletes
Basingstoke & Mid Hants ACBasingstoke & Mid Hants AC
1 athletes, 1 team

Alex Bigg.
1 team1 athletes
Bedford & County ACBedford & County AC
8 athletes, 1 team

Benjamin Davies, Elliot Dee, Gary Evans, William Mullins, Joshua Rogers, Scott Thomas, Jamie Viney, Ryan Ward.
1 team8 athletes
Bexley ACBexley AC
1 athletes, 1 team

Luc Legon.
1 team1 athletes
Bicester ACBicester AC
1 athletes, 1 team

Tom Gould.
1 team1 athletes
Billingham Marsh Hse H & AcBillingham Marsh Hse H & Ac
1 athletes, 1 team

Matthew Bowman.
1 team1 athletes
Bingley Harriers & AcBingley Harriers & Ac
1 athletes, 1 team

Matthew Merrick.
1 team1 athletes
Blackheath And Bromley Harriers Athletic ClubBlackheath And Bromley Harriers Athletic Club
7 athletes, 1 team

Marco Arcuri, Joss Barber, Finlay Brannan, Scott Bulmer, Charlie Davis, Oscar Hussey, Lewis Mills.
1 team7 athletes
Border Harriers & ACBorder Harriers & AC
1 athletes, 1 team

Kieran Reynolds.
1 team1 athletes
Bourne Town HarriersBourne Town Harriers
2 athletes, 1 team

Cameron Everist, Scott Taylor.
1 team2 athletes
Bournemouth ACBournemouth AC
1 athletes, 1 team

Brandon Meredith.
1 team1 athletes
Brighton PhoenixBrighton Phoenix
1 athletes, 1 team

Daniel Stidder.
1 team1 athletes
Bristol and West ACBristol and West AC
2 athletes, 1 team

Billy Cochrane, Hugh Sadler.
1 team2 athletes
Bromsgrove And RedditchBromsgrove And Redditch
1 athletes, 1 team

Ben Passey.
1 team1 athletes
Burton ACBurton AC
1 athletes, 1 team

Matthew Lear.
1 team1 athletes
Cambridge & Coleridge ACCambridge & Coleridge AC
5 athletes, 1 team

Alex Hampson, Robert Huckle, Harry Topham, Max Williams, Jordan Wood.
1 team5 athletes
Cambridge HarriersCambridge Harriers
2 athletes, 1 team

Bayley Massey, Reece Miles.
1 team2 athletes
Charnwood A CCharnwood A C
4 athletes, 1 team

Thomas Gostelow, Finn Lydon, Dylan Perry, Joseph Pollard.
1 team4 athletes
Chelmsford AcChelmsford Ac
2 athletes, 1 team

Charlie Everest, Owen Thomas.
1 team2 athletes
Cheltenham and County HarriersCheltenham and County Harriers
3 athletes, 1 team

Alex Lindfield, Jacob Pickering, George Watson.
1 team3 athletes
Chichester Runners & AcChichester Runners & Ac
1 athletes, 1 team

Ben Morton.
1 team1 athletes
Chiltern Harriers ACChiltern Harriers AC
3 athletes, 1 team

George Brown, William Brown, Richard Slade.
1 team3 athletes
City Of Norwich ACCity Of Norwich AC
4 athletes, 1 team

Jack Adcock, Mark Chaney Baxter, Logan Smith, Ben Spratling.
1 team4 athletes
City Of Plymouth ACCity Of Plymouth AC
1 athletes, 1 team

Jack Williams.
1 team1 athletes
City Of Portsmouth ACCity Of Portsmouth AC
1 athletes, 1 team

Toby Roe.
1 team1 athletes
City Of Sheffield And Dearne AcCity Of Sheffield And Dearne Ac
5 athletes, 1 team

Cameron Cass, James Gormley, Alfie Manthorpe, Jonathan Shields, Julian Slater.
1 team5 athletes
City of York ACCity of York AC
1 athletes, 1 team

Angus McMillan.
1 team1 athletes
City Of York AcCity Of York Ac
1 athletes, 1 team

Tyler Hutchinson.
1 team1 athletes
City of York ACCity of York AC
1 athletes, 1 team

James Tucker.
1 team1 athletes
Cleethorpes and District ACCleethorpes and District AC
1 athletes, 1 team

Jordan Carlile.
1 team1 athletes
Colchester & Tendring ACColchester & Tendring AC
2 athletes, 1 team

Benjamin Miller, William Page.
1 team2 athletes
Coventry Godiva HarriersCoventry Godiva Harriers
8 athletes, 1 team

Edward Griffiths, Alex Jolly, Alfie Meade, Liam Perkins, Jack Reidy, Patrick Robinson, Thomas Robinson, Adam Walmsley.
1 team8 athletes
Crawley AcCrawley Ac
1 athletes, 1 team

James Andrews.
1 team1 athletes
Dacorum & Tring ACDacorum & Tring AC
1 athletes, 1 team

Rhys Rowlands.
1 team1 athletes
Dartford Harriers ACDartford Harriers AC
3 athletes, 1 team

Ethon Jacob, Tom Manning, James Rolls.
1 team3 athletes
Derby Athletic ClubDerby Athletic Club
1 athletes, 1 team

Hedley Hardcastle.
1 team1 athletes
Doncaster Athletic ClubDoncaster Athletic Club
1 athletes, 1 team

George Phillips.
1 team1 athletes
Dorking & Mole Valley ACDorking & Mole Valley AC
2 athletes, 1 team

Oliver Appleby, George Grassly.
1 team2 athletes
Dorking & Mole Valley ACDorking & Mole Valley AC
1 athletes, 1 team

George Grassly.
1 team1 athletes
Dudley and Stourbridge HarriersDudley and Stourbridge Harriers
1 athletes, 1 team

Elliot Jones.
1 team1 athletes
Dulwich Runners AcDulwich Runners Ac
1 athletes, 1 team

Lewis Laylee.
1 team1 athletes
Ealing Southall & Middlesex ACEaling Southall & Middlesex AC
3 athletes, 1 team

Mukhtar Farah, George Kerry, Conor McCarthy.
1 team3 athletes
East Cheshire Harriers & Tameside AcEast Cheshire Harriers & Tameside Ac
2 athletes, 1 team

George Lewis, Luke Piper.
1 team2 athletes
Enfield and Haringey A CEnfield and Haringey A C
2 athletes, 1 team

Daniel Carpenter, Joseph  Young.
1 team2 athletes
Exeter HarriersExeter Harriers
2 athletes, 1 team

Oliver Caute, Jake Smith.
1 team2 athletes
Framlingham FlyersFramlingham Flyers
1 athletes, 1 team

Oscar Wood.
1 team1 athletes
Fulham Running ClubFulham Running Club
1 athletes, 1 team

Andrew Thomas.
1 team1 athletes
Gloucester ACGloucester AC
1 athletes, 1 team

Harry Wells.
1 team1 athletes
Gosforth Harriers & AcGosforth Harriers & Ac
1 athletes, 1 team

Anthony Blackwell.
1 team1 athletes
Halesowen ACCHalesowen ACC
2 athletes, 1 team

Kristian Bayley, Peter Dear.
1 team2 athletes
Hallamshire Harriers SheffieldHallamshire Harriers Sheffield
2 athletes, 1 team

Cameron Bell, Wyatt Hill.
1 team2 athletes
Havering AcHavering Ac
4 athletes, 1 team

Ben Davis, Lewis Debenham, Kieran O'Hara, James Stewart.
1 team4 athletes
Hercules Wimbledon AcHercules Wimbledon Ac
1 athletes, 1 team

Joseph Brien.
1 team1 athletes
Herne Hill HarriersHerne Hill Harriers
3 athletes, 1 team

Jasper Johnson, Edward Olsen, Laurie Pope.
1 team3 athletes
Herts Phoenix AcHerts Phoenix Ac
3 athletes, 1 team

Adam Hughes, Afewerk Rossom, Amaniel Tesfay.
1 team3 athletes
Highgate HarriersHighgate Harriers
8 athletes, 1 team

Tollan Bell, Dempster Fawden, Terence Fawden, Louis  Griffin , Alexander MacHin-Paley, Tal Pelmont, Aurel Sinko-Uribe, Alistair Sleeman.
1 team8 athletes
Hillingdon ACHillingdon AC
2 athletes, 1 team

Abdirahman Hamud, Mayank  Mishra.
1 team2 athletes
Holland Sports ACHolland Sports AC
1 athletes, 1 team

Harry Lawson.
1 team1 athletes
Holmfirth Harriers AcHolmfirth Harriers Ac
4 athletes, 1 team

Lewis Byram, Christopher Law, Sam O'Shea, Alex Robinson.
1 team4 athletes
Houghton Harriers & AcHoughton Harriers & Ac
1 athletes, 1 team

Adam Middleton.
1 team1 athletes
Huntingdonshire AcHuntingdonshire Ac
1 athletes, 1 team

Joey Croft.
1 team1 athletes
Invicta East Kent ACInvicta East Kent AC
2 athletes, 1 team

Thomas Platts, Joseph Whitby.
1 team2 athletes
Ipswich HarriersIpswich Harriers
1 athletes, 1 team

Alex Tripp.
1 team1 athletes
Ipswich HarriersIpswich Harriers
1 athletes, 1 team

John Millar.
1 team1 athletes
Ipswich Jaffa RcIpswich Jaffa Rc
1 athletes, 1 team

Paul Wain.
1 team1 athletes
Jarrow & Hebburn ACJarrow & Hebburn AC
1 athletes, 1 team

Jack Brown.
1 team1 athletes
Kenilworth RunnersKenilworth Runners
2 athletes, 1 team

Ryan Baker, Stanley Doxey.
1 team2 athletes
Kent AcKent Ac
1 athletes, 1 team

Christopher Ho.
1 team1 athletes
Kent AcKent Ac
2 athletes, 1 team

Noah Armitage-Hookes , Alex Yee.
1 team2 athletes
Kettering Town HarriersKettering Town Harriers
2 athletes, 1 team

Edward Cannell, Joshua Cara.
1 team2 athletes
Kingston Upon Hull AcKingston Upon Hull Ac
1 athletes, 1 team

Shaun Smith.
1 team1 athletes
Leamington Cycling and Athletic ClubLeamington Cycling and Athletic Club
2 athletes, 1 team

Kieran Chahal, Gregory West.
1 team2 athletes
Leeds City Athletic ClubLeeds City Athletic Club
2 athletes, 1 team

Emile Cairess, Jake Callis.
1 team2 athletes
Leicester Coritanian ACLeicester Coritanian AC
6 athletes, 1 team

Pascal Bouttier-Butler, Ben Dijkstra, Oliver Maxwell  Freer, Amrik Gill, James McCall, Sam Stevens.
1 team6 athletes
Leigh Harriers & AcLeigh Harriers & Ac
1 athletes, 1 team

Callum McCormick.
1 team1 athletes
Lewes ACLewes AC
1 athletes, 1 team

Jasper Baker.
1 team1 athletes
Lincoln Wellington Athletic ClubLincoln Wellington Athletic Club
1 athletes, 1 team

Thomas Trimble.
1 team1 athletes
Liverpool Harriers & ACLiverpool Harriers & AC
3 athletes, 1 team

Joseph Ford, Jay Prescott, Thomas Rogerson.
1 team3 athletes
London Heathside Runners AcLondon Heathside Runners Ac
4 athletes, 1 team

Luke Gray, William Griffiths, David Keto, Antanas Weston.
1 team4 athletes
London Heathside Runners ACLondon Heathside Runners AC
3 athletes, 1 team

William Griffiths, David Keto, Antanas Weston.
1 team3 athletes
Macclesfield Harriers & ACMacclesfield Harriers & AC
1 athletes, 1 team

Robbie Peal.
1 team1 athletes
Mansfield HarriersMansfield Harriers
1 athletes, 1 team

Alexander Rieley.
1 team1 athletes
Manx HarriersManx Harriers
3 athletes, 1 team

Alexander Bell, George Dickinson, David Mullarkey.
1 team3 athletes
Marshall Milton Keynes AcMarshall Milton Keynes Ac
4 athletes, 1 team

Ewan Forsythe, Devon Joseph Harford, Felix Lum, James Minter.
1 team4 athletes
Medway And Maidstone AcMedway And Maidstone Ac
4 athletes, 1 team

Jake Berry, Simon Habtom, Robert Meyer, Ryan Mugera.
1 team4 athletes
Middlesbrough Athletic Club (mandale)Middlesbrough Athletic Club (mandale)
1 athletes, 1 team

Ben Bergstrand.
1 team1 athletes
Milton Keynes Distance ProjectMilton Keynes Distance Project
5 athletes, 1 team

Alex Gruen, Conrad Joseph Webber, Charles Wheeler, George Wheeler, Alfred Yabsley.
1 team5 athletes
Nene Valley HarriersNene Valley Harriers
3 athletes, 1 team

Bradley Allan, Oliver Bowling, Austin Herbert.
1 team3 athletes
Newark AcNewark Ac
1 athletes, 1 team

Thomas Hubbard.
1 team1 athletes
Newquay & Par AcNewquay & Par Ac
2 athletes, 1 team

Aidan Daveth Kent, Tom Luton.
1 team2 athletes
North Herts RRCNorth Herts RRC
1 athletes, 1 team

Christian Allen.
1 team1 athletes
North Somerset AcNorth Somerset Ac
1 athletes, 1 team

Joe Gentry.
1 team1 athletes
Notts ACNotts AC
2 athletes, 1 team

Matthew Moir, Peter Mumford.
1 team2 athletes
Orion HarriersOrion Harriers
2 athletes, 1 team

George Day, Shay White.
1 team2 athletes
Owls ACOwls AC
1 athletes, 1 team

Tom Corby.
1 team1 athletes
Oxford University ACOxford University AC
3 athletes, 1 team

Timothy Harrison, Noah Hurton, Thomas Renshaw.
1 team3 athletes
Poole RunnersPoole Runners
3 athletes, 1 team

Sam Brown Araujo, Joseph Mitchell, Dominic Willmore.
1 team3 athletes
Ranelagh HarriersRanelagh Harriers
1 athletes, 1 team

Greg Atkins.
1 team1 athletes
Reading AcReading Ac
7 athletes, 1 team

Chey Blatchford-Kemp, Rory Domville, Isaac Farnworth, Shreyas Kanyady, Michael Lennon, Sam Rodda, Alex Sutton.
1 team7 athletes
Richmond & Zetland HarriersRichmond & Zetland Harriers
3 athletes, 1 team

Reece Dalton, James Greer, Harry Robson.
1 team3 athletes
Rotherham Harriers And AcRotherham Harriers And Ac
1 athletes, 1 team

Joseph Massingham.
1 team1 athletes
Rothwell & District HarriersRothwell & District Harriers
1 athletes, 1 team

Will Collumb.
1 team1 athletes
Royal Sutton Coldfield Athletic ClubRoyal Sutton Coldfield Athletic Club
1 athletes, 1 team

Shaun Evans.
1 team1 athletes
Rugby & Northampton AcRugby & Northampton Ac
7 athletes, 1 team

Haydn Arnall, Adam Bebbington, Jack Bond, Joseph Childs, Finn Hutton, Ben Musgrove, James Wizard.
1 team7 athletes
Sale Harriers ManchesterSale Harriers Manchester
3 athletes, 1 team

Shaun Gee, Patrick Magner, Adam Roden.
1 team3 athletes
Shaftesbury Barnet HarriersShaftesbury Barnet Harriers
5 athletes, 1 team

Thomas Butler, Louis Cross, Jeremy Dempsey, Oliver Greenstein, George Groom.
1 team5 athletes
Sheffield RCSheffield RC
1 athletes, 1 team

Mohamed Saleh.
1 team1 athletes
Solihull & Small Heath Athletic ClubSolihull & Small Heath Athletic Club
1 athletes, 1 team

Louie Boot.
1 team1 athletes
South London HarriersSouth London Harriers
3 athletes, 1 team

James Lyne, Luke Netts, Henry Stiff.
1 team3 athletes
Southampton Athletic ClubSouthampton Athletic Club
1 athletes, 1 team

Matthew Jansen.
1 team1 athletes
Southampton Athletic ClubSouthampton Athletic Club
4 athletes, 1 team

Sam Costley, Matthew Jansen, Mahamed Mahamed, Sam Tyas.
1 team4 athletes
St Albans StridersSt Albans Striders
3 athletes, 1 team

Edward Anders, Rowan  Daly, Thomas  Halling.
1 team3 athletes
St Neots Riverside RunnersSt Neots Riverside Runners
1 athletes, 1 team

Freddie Minney.
1 team1 athletes
Stockport Harriers & AcStockport Harriers & Ac
1 athletes, 1 team

Thomas  Drabble.
1 team1 athletes
Stockport Harriers & AcStockport Harriers & Ac
1 athletes, 1 team

Grant Anderson.
1 team1 athletes
Stockport Harriers & ACStockport Harriers & AC
1 athletes, 1 team

George Cooke.
1 team1 athletes
Stratford Upon Avon ACStratford Upon Avon AC
1 athletes, 1 team

Fergus Allison.
1 team1 athletes
Stroud & District ACStroud & District AC
4 athletes, 1 team

Jerome Boyd, Thomas Bury, Thomas Mortimer, Freddie Wilson.
1 team4 athletes
Stubbington Green RunnersStubbington Green Runners
1 athletes, 1 team

Jordan McRitchie.
1 team1 athletes
Sunderland Harriers & AcSunderland Harriers & Ac
4 athletes, 1 team

Christopher Bell, Sean MacKie, Mark Smith, Jack Tallentire.
1 team4 athletes
Sutton In Ashfield Harriers & AcSutton In Ashfield Harriers & Ac
1 athletes, 1 team

Ben Burnham.
1 team1 athletes
Thames Valley HarriersThames Valley Harriers
6 athletes, 1 team

Maximilian Buckley, Lucillo Burrell, Jack  Furnival, Jake Hooley, Jack McKeon, Abdiqadir Mohamed.
1 team6 athletes
Thurrock HarriersThurrock Harriers
1 athletes, 1 team

Joe Logan.
1 team1 athletes
Tonbridge AcTonbridge Ac
19 athletes, 1 team

Will Beeston, Jamie Bingham, Benedict Brooks, Harry Brown, Jamie Brown, Stuart Brown, Samuel Crick, Oliver Dunn, Jamie Goodge, Declan Greaves, Isaac Harding, Alasdair Kinloch, Christian Lee, Euan Nicholls, Cameron Payas, Bede Pitcairn-Knowles, James Puxty, Luke Reeves, Daniel Seagrove.
1 team19 athletes
Trafford Athletic ClubTrafford Athletic Club
4 athletes, 1 team

Jay Ferns, Mac O'Malley, Matthew Sutton, Nathan Townsend.
1 team4 athletes
Trent Park Running ClubTrent Park Running Club
3 athletes, 1 team

Thomas McArdle, William McArdle, Raul Simmons-Perez.
1 team3 athletes
Tring RCTring RC
1 athletes, 1 team

Chris Booth.
1 team1 athletes
Tyne Bridge HarriersTyne Bridge Harriers
1 athletes, 1 team

Jevan Robertson.
1 team1 athletes
University of Leicester Running & Athletics ClubUniversity of Leicester Running & Athletics Club
2 athletes, 1 team

Toby Austin, Usmaan Dar.
1 team2 athletes
University of Nottingham ACUniversity of Nottingham AC
1 athletes, 1 team

Lee Taylor.
1 team1 athletes
University of Sheffield Union of StudentsUniversity of Sheffield Union of Students
1 athletes, 1 team

William  Rowe.
1 team1 athletes
University of WarwickUniversity of Warwick
1 athletes, 1 team

Sam Brashaw.
1 team1 athletes
Vale Royal AcVale Royal Ac
7 athletes, 1 team

Josh Betteley, Jacob John Brown, Harry Dexter, Arun Dight, Matt Rowlinson, Cameron Weaver, Nathan Williams.
1 team7 athletes
Wallsend Harriers & AcWallsend Harriers & Ac
1 athletes, 1 team

Denver Stretesky.
1 team1 athletes
Walton ACWalton AC
2 athletes, 1 team

Isaac Mammen, Matt Pharoah.
1 team2 athletes
Wells City HarriersWells City Harriers
2 athletes, 1 team

Felix Rusby, Sam Sommerville.
1 team2 athletes
West Cheshire Athletic ClubWest Cheshire Athletic Club
1 athletes, 1 team

Ethan Greenland.
1 team1 athletes
West Suffolk ACWest Suffolk AC
3 athletes, 1 team

Adam Crawford, Jacob Freeborough, James Preston.
1 team3 athletes
Westbury HarriersWestbury Harriers
2 athletes, 1 team

Joe Connors, Ben Whitaker.
1 team2 athletes
Wimborne AcWimborne Ac
1 athletes, 1 team

Edward Dart.
1 team1 athletes
Winchester & District AcWinchester & District Ac
1 athletes, 1 team

James Heneghan.
1 team1 athletes
Windsor Slough Eton & Hounslow ACWindsor Slough Eton & Hounslow AC
8 athletes, 1 team

Matthew Bradly, Jack Goddard, Sean Jackson, Martin Kopernicky, Adam Moore, Blake Moore, Ethan Tattersall, Niall Unger.
1 team8 athletes
Wirral ACWirral AC
1 athletes, 1 team

Joe Wigfield.
1 team1 athletes
Woodford Green AC with Essex LadiesWoodford Green AC with Essex Ladies
1 athletes, 1 team

Ahmed Abdulle.
1 team1 athletes
Worcester AcWorcester Ac
1 athletes, 1 team

Jack Dickenson.
1 team1 athletes
Wycombe Phoenix Harriers & ACWycombe Phoenix Harriers & AC
4 athletes, 1 team

David Clark, Peter Finn, Seb Garry, Jeremy Taylor.
1 team4 athletes
19 online individual entries for this event
Individual entries will be included in their club's team.
Thomas Adams (Ipswich Harriers), 
Maurice Calton-Seal (City Of York Ac), 
Luke Campbell (Cirencester AC), 
Laurence Griffin (York Knavesmire Harriers), 
Baldvin Magnusson (Kingston Upon Hull Ac), 
Isaac McAdam (Cirencester AC), 
Callum McCormick (Leigh Harriers & Ac), 
Alexander Miell-Ingram (Radley Athletic Club), 
Samuel Moakes (Sutton in Ashfield Harriers & AC), 
Alexander Rieley (Mansfield Harriers), 
Sam Rostron (Warrington A C), 
Joshua Schofield (City of York AC), 
Tom Slattery (Cornwall AC), 
Conor Smith (Bromsgrove and Redditch), 
Jack Stubbings (Warrington A C), 
Keir Sullivan (Winchester & District AC), 
Kieran Walker (Sedgefield Harriers), 
Neil Wellard (Kingston AC And Poly Harriers).
No postal entries for this event.
Total teams: 150