Top: Entries for Saucony National Cross Country Championships - U17 Women

Note:
This entry list includes only those entrants who have entered using SportSoft online entry system.
It may take up to 24 hours for new entrants to appear.

135 online team entries for this event.
(Hover over team name for athletes)
Abingdon ACAbingdon AC
4 athletes, 1 team

Anya Bromley, Mollie Darwent, Cordellia Halfhead, Katharine Harris.
1 team4 athletes
Absolute TriAbsolute Tri
2 athletes, 1 team

Casarena  Ferreira, Mia France.
1 team2 athletes
Aldershot Farnham & DistrictAldershot Farnham & District
7 athletes, 1 team

Amy Barry, Katriona Brown, Josie Cox, Niamh Reid-Smith, Tara Sallaba, Emmie Savory, Abigail White.
1 team7 athletes
Ashford ACAshford AC
1 athletes, 1 team

Amberley Odysseas.
1 team1 athletes
Barnsley Athletic ClubBarnsley Athletic Club
2 athletes, 1 team

Frankie Cook, Jordan Larkin.
1 team2 athletes
Basildon AcBasildon Ac
3 athletes, 1 team

Beth Ashley, Grace Burrell, Abby Rex.
1 team3 athletes
Basingstoke & Mid Hants ACBasingstoke & Mid Hants AC
4 athletes, 1 team

Rebecca Bullock, Lauren Liversage, Isobel Mannion, Rebecca Poole.
1 team4 athletes
Beccles & Bungay HarriersBeccles & Bungay Harriers
1 athletes, 1 team

Cara Howe.
1 team1 athletes
Bedford & County ACBedford & County AC
3 athletes, 1 team

Hannah Shelton, Lucy-mae Shepherd, Tia Wilson.
1 team3 athletes
Bingley Harriers & AcBingley Harriers & Ac
1 athletes, 1 team

Emily Field.
1 team1 athletes
Birtley ACBirtley AC
4 athletes, 1 team

Grace Curtis, Amy Jack, Hannah Short, Eve Southern.
1 team4 athletes
Blackheath And Bromley Harriers Athletic ClubBlackheath And Bromley Harriers Athletic Club
12 athletes, 1 team

Kelsi Cornish, Charlotte Faries, Sophie Hoare, Gracie Horton, Yasmin Marghini, Hannah O'Flynn, Eloise O'Shaughnessy, Madalina Samoila, Jessica Sellar, Millie Smith, Lily Tappenden, Stephanie Taylor.
1 team12 athletes
Border Harriers & ACBorder Harriers & AC
2 athletes, 1 team

Olivia Grace Mason, Nicole Mattinson.
1 team2 athletes
Bourne Town HarriersBourne Town Harriers
1 athletes, 1 team

Abigail Cooper.
1 team1 athletes
Bracknell ACBracknell AC
9 athletes, 1 team

Lottie Ambridge, Marie Halliday, Elena Jones, Emily Jones, Clarissa Nicholls, Kaya Sittampalam Main, Emily Spencer-Jones, Amelia Wilks, Amelia Wills.
1 team9 athletes
Brighton & Hove ACBrighton & Hove AC
2 athletes, 1 team

Olivia Lyon-Monk, Amber Wright.
1 team2 athletes
Brighton PhoenixBrighton Phoenix
2 athletes, 1 team

Naomi Fonteyn, Almi Nerurkar.
1 team2 athletes
Bristol and West ACBristol and West AC
3 athletes, 1 team

Elizabeth Plews, Elle Radford, Rosie Whitehead.
1 team3 athletes
Bromsgrove and RedditchBromsgrove and Redditch
6 athletes, 1 team

Alice Battey, Ellen Bowen, Amelia Mijovic-Couldwell, Eleanor Moss, Anna Nicod, Beth Sykes.
1 team6 athletes
Camberley & District AcCamberley & District Ac
4 athletes, 1 team

Kathryn Beckett, Sophie Dove, Charlie Holden, Sandra Stapinoiu.
1 team4 athletes
Cambridge & Coleridge ACCambridge & Coleridge AC
4 athletes, 1 team

Helena Dyce, Beth Irving, Chloe  Loosley, Beth Wilson.
1 team4 athletes
Charnwood A CCharnwood A C
6 athletes, 1 team

Laura Aryeetey, Mia Atkinson, Lottie Davidson, Lily Gregory, Eleanor Here, Hannah Seager.
1 team6 athletes
Chesterfield & District ACChesterfield & District AC
1 athletes, 1 team

Louise  Cocking .
1 team1 athletes
Chichester Runners & AcChichester Runners & Ac
4 athletes, 1 team

Beth Brown, Alice Cox-Rusbridge, Imogen Matthews, Florence Smith.
1 team4 athletes
Chiltern Harriers ACChiltern Harriers AC
1 athletes, 1 team

Sophie Morton.
1 team1 athletes
City Of Norwich ACCity Of Norwich AC
5 athletes, 1 team

Rachel Bruce, Katie Goldsmith, Sophie Peach, Ellie Taylor, Meredith Winship.
1 team5 athletes
City Of Portsmouth ACCity Of Portsmouth AC
7 athletes, 1 team

Penelope Batty, Mia Billins, Ellie Farrow, Eleanor Purdue, Bo Sansom, Catherine Simister, Olivia Wiseman.
1 team7 athletes
City Of Salisbury AC & RCCity Of Salisbury AC & RC
1 athletes, 1 team

Alice Sullivan.
1 team1 athletes
Colchester & Tendring ACColchester & Tendring AC
1 athletes, 1 team

Elsie Gray.
1 team1 athletes
Cookham Running ClubCookham Running Club
2 athletes, 1 team

Beth Murray, Imogen Shaw.
1 team2 athletes
Corby ACCorby AC
1 athletes, 1 team

Eloise Coombs.
1 team1 athletes
Cornwall ACCornwall AC
1 athletes, 1 team

Grace Brock.
1 team1 athletes
Coventry Godiva HarriersCoventry Godiva Harriers
5 athletes, 1 team

Holly Cherry, Alice Hillary, Emily Reed, Amelia Starling, Amy Wood.
1 team5 athletes
Crawley AcCrawley Ac
1 athletes, 1 team

Lena Gedat.
1 team1 athletes
Croydon HarriersCroydon Harriers
1 athletes, 1 team

Jessica Moore.
1 team1 athletes
Darlington H & ACDarlington H & AC
2 athletes, 1 team

Stella Jones, India Pentland.
1 team2 athletes
Dartford Harriers ACDartford Harriers AC
3 athletes, 1 team

Claudia Bates, Annabel Field, Isabel Lloyd.
1 team3 athletes
Derby Athletic ClubDerby Athletic Club
3 athletes, 1 team

Jasmine Cooper, Alice  Crane, Molly Hudson.
1 team3 athletes
Doncaster Athletic ClubDoncaster Athletic Club
1 athletes, 1 team

Lisa Fouweather.
1 team1 athletes
Dorchester ACDorchester AC
1 athletes, 1 team

Madeleine Johnson.
1 team1 athletes
Dorking & Mole Valley ACDorking & Mole Valley AC
1 athletes, 1 team

Elsa Palmer.
1 team1 athletes
Ealing Southall & Middlesex ACEaling Southall & Middlesex AC
5 athletes, 1 team

Angel Grimes-McTavish, Maryam Hussain, Anisa Ibrahim, Amira Nuseibeh, Lucy O'Brien.
1 team5 athletes
East Cheshire Harriers & Tameside AcEast Cheshire Harriers & Tameside Ac
1 athletes, 1 team

Abby O'Neill.
1 team1 athletes
Eden RunnersEden Runners
1 athletes, 1 team

Esme Davies.
1 team1 athletes
Epsom & Ewell HarriersEpsom & Ewell Harriers
5 athletes, 1 team

Alice Banfield, Lucy Fisher, Lauren Flack, Laura Howley, Isobel Stockley.
1 team5 athletes
Exeter HarriersExeter Harriers
4 athletes, 1 team

Caitlin Apps, Molly Canham, Anna Downs, Courtney Howard.
1 team4 athletes
Folkestone RCFolkestone RC
1 athletes, 1 team

Emily Chambers.
1 team1 athletes
Gloucester ACGloucester AC
3 athletes, 1 team

Natalie Ashley-Towell, Briony Bishop, Laura McPeake.
1 team3 athletes
Gosforth Harriers & AcGosforth Harriers & Ac
2 athletes, 1 team

Rhian Purves, Rachel Rees.
1 team2 athletes
Grantham ACGrantham AC
1 athletes, 1 team

Isabel Hobday.
1 team1 athletes
Greenwich Tritons Triathlon ClubGreenwich Tritons Triathlon Club
1 athletes, 1 team

Hannah Capey.
1 team1 athletes
Guildford & Godalming AcGuildford & Godalming Ac
6 athletes, 1 team

Charlotte Griffiths, Claudia Lance Jones, Olivia McDonald, Ellie Sakaria, Lola Wright, Ruby Wyles.
1 team6 athletes
Halesowen AccHalesowen Acc
1 athletes, 1 team

Megan Parker.
1 team1 athletes
Halifax Harriers & ACHalifax Harriers & AC
2 athletes, 1 team

Isabel Castelow, Laura Knowles.
1 team2 athletes
Hallamshire Harriers SheffieldHallamshire Harriers Sheffield
3 athletes, 1 team

Eve Crownshaw, Saskia Huxham, Laura Trask.
1 team3 athletes
Harrow ACHarrow AC
1 athletes, 1 team

Jessica Rosewarn.
1 team1 athletes
Hastings ACHastings AC
2 athletes, 1 team

Lizzie Clarke, Harmony Cooper.
1 team2 athletes
Havering ACHavering AC
6 athletes, 1 team

Grace Dukelow, Jessica Mitchell, Kate O'Neill, Sophie Rand, Molly Sweetman, Kate Walker.
1 team6 athletes
Hercules Wimbledon AcHercules Wimbledon Ac
1 athletes, 1 team

Madeleine Orenstein.
1 team1 athletes
Herne Hill HarriersHerne Hill Harriers
8 athletes, 1 team

Charlotte Alexander, Katie Balme, Alex Brown, Eimear Griffin, Jemima Hayward-Bhikha, Lily Newton, Kayah Ria Wilks, Olivia Stillman.
1 team8 athletes
Herts Phoenix AcHerts Phoenix Ac
1 athletes, 1 team

Lottie Rowedder.
1 team1 athletes
Highgate HarriersHighgate Harriers
6 athletes, 1 team

Maxine Chapman, Megan Greensmith, Daisy Griffin, Hailey Knowles, Phoebe Littler, Emillie Sunnucks.
1 team6 athletes
Horsham Blue Star HarriersHorsham Blue Star Harriers
2 athletes, 1 team

Annabel Morton, Alex Richer.
1 team2 athletes
Huntingdonshire AcHuntingdonshire Ac
4 athletes, 1 team

Nicole Covell, Shannon Flockhart, Katie Lawrence, Katie  Wright.
1 team4 athletes
Ilford ACIlford AC
1 athletes, 1 team

Jordan Hinds.
1 team1 athletes
Ilkley Harriers AcIlkley Harriers Ac
1 athletes, 1 team

Bethan Morley.
1 team1 athletes
Invicta East Kent ACInvicta East Kent AC
3 athletes, 1 team

Louise Flynn, Alexandra Millard, Roseanna Temple.
1 team3 athletes
Ipswich HarriersIpswich Harriers
1 athletes, 1 team

Amy Graham.
1 team1 athletes
Jarrow & Hebburn ACJarrow & Hebburn AC
1 athletes, 1 team

Sophie Robson.
1 team1 athletes
Kendal Amateur Athletic ClubKendal Amateur Athletic Club
1 athletes, 1 team

Rosie Woodhams.
1 team1 athletes
Kent AcKent Ac
1 athletes, 1 team

Ottilie Bright.
1 team1 athletes
Kettering Town HarriersKettering Town Harriers
4 athletes, 1 team

Poppy Carmichael, Harriet Jolley, Charlotte Maywood, Emily Williams.
1 team4 athletes
Leicester Coritanian ACLeicester Coritanian AC
2 athletes, 1 team

Beane Moores, Grace Smith.
1 team2 athletes
Leigh Harriers & AcLeigh Harriers & Ac
3 athletes, 1 team

Keely Hodgkinson, Joanna Smith, Eve Williams.
1 team3 athletes
Leighton Buzzard Athletic ClubLeighton Buzzard Athletic Club
1 athletes, 1 team

Dana Carter.
1 team1 athletes
Lewes ACLewes AC
2 athletes, 1 team

Heather Baty, Rosie Gainsford.
1 team2 athletes
Liverpool Harriers & ACLiverpool Harriers & AC
10 athletes, 1 team

Jessica Cook, Niamh Donnelly, Emma Gordon, Faye Ireland, Anna Lea - Wilson, Ella McNiven, Katie Miller, Lucy Miller, Jade Morgan, Millie Raine.
1 team10 athletes
London Heathside Runners ACLondon Heathside Runners AC
4 athletes, 1 team

Ella Conlon, Phoebe Crockford, Lily McKay, Meg Naylor.
1 team4 athletes
Manchester Harriers & ACManchester Harriers & AC
2 athletes, 1 team

Freya Peers, Alice Stiles.
1 team2 athletes
Mansfield HarriersMansfield Harriers
5 athletes, 1 team

Libby Coleman, Jessica Crawshaw, Amber Scott, Mollie Scott, Anna Smith.
1 team5 athletes
Marshall Milton Keynes AcMarshall Milton Keynes Ac
1 athletes, 1 team

Liberty Mia Herdman-Smith.
1 team1 athletes
Matlock Athletic ClubMatlock Athletic Club
1 athletes, 1 team

Elsbeth Grant.
1 team1 athletes
Medway And Maidstone AcMedway And Maidstone Ac
2 athletes, 1 team

Abigail Jordan, Georgia Williams.
1 team2 athletes
Morpeth Harriers & AcMorpeth Harriers & Ac
1 athletes, 1 team

Gracie Hufton.
1 team1 athletes
Nene Valley HarriersNene Valley Harriers
4 athletes, 1 team

Kelsi Ellis, Josephine Fortune, Amber Park, Ellie Piccaver.
1 team4 athletes
Newark ACNewark AC
2 athletes, 1 team

Lauren Owens, Tilly Owens.
1 team2 athletes
Newcastle Staffs AcNewcastle Staffs Ac
1 athletes, 1 team

Alexandra Oakley.
1 team1 athletes
North Somerset AcNorth Somerset Ac
1 athletes, 1 team

Megan McCrum.
1 team1 athletes
Northern (isle Of Man) AcNorthern (isle Of Man) Ac
1 athletes, 1 team

Lorna Spiers.
1 team1 athletes
Notts ACNotts AC
5 athletes, 1 team

Amelia Gould, Becky Harris, Louisa Lemon, Ava Remzi, Emma Williams.
1 team5 athletes
Orion HarriersOrion Harriers
3 athletes, 1 team

Annalie Cole, Charlotte Grant, Aoibheann Pearce.
1 team3 athletes
Poole AcPoole Ac
4 athletes, 1 team

Emily Jeffries, Katia McCrudden, Carla Sheppard, Isabelle  Taylor.
1 team4 athletes
Poole RunnersPoole Runners
2 athletes, 1 team

Lola Brown Araujo, Lita Short.
1 team2 athletes
Ranelagh HarriersRanelagh Harriers
5 athletes, 1 team

Isabel Atkins, Emily Coulson, Alice Patterson, Jennifer Silva, Freya Thomson.
1 team5 athletes
Reading ACReading AC
8 athletes, 1 team

Melody Batt, Nancie Bowley, Sadie Charles, Abigail Hancock, Chloe Robertson, Katie Rodda, Hermione Walker, Charlotte Yeadon.
1 team8 athletes
Reigate Priory AcReigate Priory Ac
2 athletes, 1 team

Emelye Kenyon-Brown, Poppy Wardley.
1 team2 athletes
Richmond & Zetland HarriersRichmond & Zetland Harriers
1 athletes, 1 team

Chloe Dalton.
1 team1 athletes
Rotherham Harriers And AcRotherham Harriers And Ac
4 athletes, 1 team

Emma  Ball, Bethany  Mount, Keiva Rennocks, Mya Taylor.
1 team4 athletes
Royal Sutton Coldfield Athletic ClubRoyal Sutton Coldfield Athletic Club
1 athletes, 1 team

Ellen Humpherston.
1 team1 athletes
Rugby & Northampton AcRugby & Northampton Ac
4 athletes, 1 team

Emma Barker, Rhea Ellen Cooper, Amy Walker, Georgina Woodward.
1 team4 athletes
Rushcliffe AcRushcliffe Ac
3 athletes, 1 team

Mia Hoejbjerg, Millie Kappens, Sarah Maston.
1 team3 athletes
Saffron Athletics ClubSaffron Athletics Club
2 athletes, 1 team

Hannah Ord, Emma Richards.
1 team2 athletes
Sale Harriers ManchesterSale Harriers Manchester
5 athletes, 1 team

Alyssa Davey, Aine Gibbons, Holly Jackson, Stephanie Moss, Hannah Witchalls.
1 team5 athletes
Salford Harriers & AcSalford Harriers & Ac
1 athletes, 1 team

Catherine Hooper.
1 team1 athletes
Shaftesbury Barnet HarriersShaftesbury Barnet Harriers
9 athletes, 1 team

Sophie Brassey, Sarah Butler, Josephine Chadwick, Mia Groom, Lidia Kyriacou, Kayla Michel, Lily Rachel, Lia Radus, Sophia Staab.
1 team9 athletes
Southampton Athletic ClubSouthampton Athletic Club
4 athletes, 1 team

Phoebe Moriarty-Palios, Holly Powell, Aimee Rayner, Isabel Richardson.
1 team4 athletes
Southend On Sea AcSouthend On Sea Ac
5 athletes, 1 team

Juliette Lemere, Grace Ralston, Joanna Elizabeth Rimmington, Mia Slesser, Jennna Williams.
1 team5 athletes
St Albans StridersSt Albans Striders
7 athletes, 1 team

Emily Anders, Alice Craig, Eva Ilari - Barampouti, Jessica Laitner, Aysha Saifullah, Keira Stern, Freya Weddell.
1 team7 athletes
St Mary's Richmond ACSt Mary's Richmond AC
2 athletes, 1 team

Carla Novakovic, Helena Samarasinghe.
1 team2 athletes
Stockport Harriers & ACStockport Harriers & AC
2 athletes, 1 team

Mollie Cooke, Natashia Rebecca Moore.
1 team2 athletes
Stowmarket Striders RCStowmarket Striders RC
1 athletes, 1 team

Scarlett Angove.
1 team1 athletes
Stratford Upon Avon ACStratford Upon Avon AC
5 athletes, 1 team

Olivia Hall, Edie Hutchinson, Daisy Musk, Imogen Sheppard, Abbie Wootton.
1 team5 athletes
Stroud & District ACStroud & District AC
5 athletes, 1 team

Libby Dickenson, Merryn Hilton, Hester Miles, Ellie Mortimer, Inca Padfield.
1 team5 athletes
Thames Valley HarriersThames Valley Harriers
3 athletes, 1 team

Arianna Alonso Bizzi, Charlotte Buckley, Margaux Couffon.
1 team3 athletes
Thanet Roadrunners AcThanet Roadrunners Ac
3 athletes, 1 team

Rebecca Hales., Amy. Piper, Aeryn Stretton.
1 team3 athletes
Thurrock HarriersThurrock Harriers
1 athletes, 1 team

Hayley Instance.
1 team1 athletes
Tipton HarriersTipton Harriers
1 athletes, 1 team

Bethany Walker.
1 team1 athletes
Tonbridge AcTonbridge Ac
15 athletes, 1 team

Abianne Coates, Georgie Crawley, Imogen Ellis, Kathleen Faes, Matilda Hall, Elizabeth Heslop, Isla Jenne, Ella King Powrie, Lucy Kingston, Vita Milana, Elizabeth Miller, Stephanie Puxty, Rebecca Smith, Clara Tyler, Meghan Watson.
1 team15 athletes
Vale Of Aylesbury AcVale Of Aylesbury Ac
1 athletes, 1 team

Kitty Shepherd Cross.
1 team1 athletes
Vale Royal AcVale Royal Ac
5 athletes, 1 team

Ellie Grinnell, Alicia Kenwright, Emily Lowery, Holly Smith, Lucy Smith.
1 team5 athletes
Vegan Runners UKVegan Runners UK
1 athletes, 1 team

Tallulah Lebon.
1 team1 athletes
Wakefield District H & ACWakefield District H & AC
1 athletes, 1 team

Abbey Brooke.
1 team1 athletes
Walton ACWalton AC
2 athletes, 1 team

Rachel Pharoah, Charlotte Vaughan.
1 team2 athletes
Watford HarriersWatford Harriers
2 athletes, 1 team

Charlotte Glenister, Hannah Trotman.
1 team2 athletes
Wells City HarriersWells City Harriers
1 athletes, 1 team

Elise Thorner.
1 team1 athletes
Westbury HarriersWestbury Harriers
1 athletes, 1 team

Ellie Hobbs.
1 team1 athletes
Wimborne AcWimborne Ac
5 athletes, 1 team

Grace Copeland, Anna Kelliher, Bethanie Kingswell-Farr, Isabelle Kingswell-Farr, Amy Mercer.
1 team5 athletes
Winchester & District ACWinchester & District AC
5 athletes, 1 team

Isla Allan, Poppy Clements, Tallulah Jeffes, Grace Mann, Gabrielle Spelman.
1 team5 athletes
Windsor Slough Eton & Hounslow ACWindsor Slough Eton & Hounslow AC
6 athletes, 1 team

Ida Burrows, Morgan Hanson, Maya Hodgson, Molly Jones, Daisy Schotting-Robinson, Lily Schotting-Robinson.
1 team6 athletes
Wirral ACWirral AC
5 athletes, 1 team

Phoebe Croft, Erine Davies, Catherine Gallagher, Juliet Hodder, Katie Thompson.
1 team5 athletes
Woking ACWoking AC
4 athletes, 1 team

Katie Hopkins, Ciara Mulvihill, Henrietta Owen, Charlotte Watson.
1 team4 athletes
Wolverhampton & BilstonWolverhampton & Bilston
6 athletes, 1 team

Hannah Corns, Jessica Humphreys, Gina Rowlinson, Amelia Samuels, Holly Sides, Lydia Silk.
1 team6 athletes
Woodford Green Ac With Essex LadiesWoodford Green Ac With Essex Ladies
2 athletes, 1 team

Louise Gilbert, Siena Taylor.
1 team2 athletes
Wrekin College Triathlon ClubWrekin College Triathlon Club
1 athletes, 1 team

Sophia Malpass.
1 team1 athletes
Wycombe Phoenix Harriers & AcWycombe Phoenix Harriers & Ac
5 athletes, 1 team

Bettina Hanlon, Ana Montgomery, Emma Styles, Cerys Vico, Mia Waterhouse.
1 team5 athletes
5 online individual entries for this event
Individual entries will be included in their club's team.
Phoebe Gould (Westbury Harriers), 
Eleanor Miller (Newark AC), 
Ellen Patton (City of Sheffield and Dearne AC), 
Hannah Watson (Colchester Harriers AC), 
Abigail Woolaston (Andover AC).
No postal entries for this event.
No online individual postalentries for this event
Total teams: 135
Total athletes: 419