Top: Entries for Saucony National Cross Country Championships - U17 Men

Note:
This entry list includes only those entrants who have entered using SportSoft online entry system.
It may take up to 24 hours for new entrants to appear.

162 online team entries for this event.
(Hover over team name for athletes)
Abingdon ACAbingdon AC
4 athletes, 1 team

David Bunn, Adam Ede, Elias Lawton, Alexander Pennington.
1 team4 athletes
Absolute TriAbsolute Tri
1 athletes, 1 team

Morgan Gallimore.
1 team1 athletes
Aldershot Farnham & DistrictAldershot Farnham & District
18 athletes, 1 team

Ben Bishop, Joe Blacknell, Xavier Booth, Eoin Canning, Theo Doran, Nathan Fitzpatrick, Joshua Genco-Russo, Max Heyden, Luke Hillary, Dan Howells, Joseph Jakubait, Jack Johnson, Ethan Kendall, Charlie Kershaw, Jack Pearson, Elliot Pocock, Marcus Shantry, Luke Van Oudtshoorn.
1 team18 athletes
Ashford ACAshford AC
1 athletes, 1 team

Oliver Prior.
1 team1 athletes
Avon Valley RunnersAvon Valley Runners
2 athletes, 1 team

Max Davis, Niall Thorne.
1 team2 athletes
Barnet & District ACBarnet & District AC
1 athletes, 1 team

Edward Fraser.
1 team1 athletes
Basildon AcBasildon Ac
5 athletes, 1 team

George Hill, Matthew Houchell, Daniel McGill, Luke Savage, James Wright.
1 team5 athletes
Basingstoke & Mid Hants ACBasingstoke & Mid Hants AC
2 athletes, 1 team

Jack Hempstead, Harrison Morgan.
1 team2 athletes
Bedford & County AcBedford & County Ac
12 athletes, 1 team

Ed Blythman, Harry Brodie, Cameron Gillies, Jack Goodyear, Jake Harrison, Evan Hosking, Aiden Killeen, Richard Laursen, Isaac Lunn, Jonathan Nash, Callum Nicholson, Jamie Webster.
1 team12 athletes
Belgrave HarriersBelgrave Harriers
5 athletes, 1 team

Zayd Addicott, Julius Bennett, Timin Kanani, Joseph O'Clery, Quinn Whitman.
1 team5 athletes
Bexley ACBexley AC
5 athletes, 1 team

Matthew Crane, Jack Higgins, Ted Higgins, Ronnie Stowell, Regan Thomas.
1 team5 athletes
Bicester ACBicester AC
1 athletes, 1 team

Benjamin West.
1 team1 athletes
Bingley Harriers & AcBingley Harriers & Ac
2 athletes, 1 team

Reuben Mantle, Josh Spencer.
1 team2 athletes
Blackburn Harriers & AcBlackburn Harriers & Ac
1 athletes, 1 team

Joe Gebbie.
1 team1 athletes
Blackheath And Bromley Harriers Athletic ClubBlackheath And Bromley Harriers Athletic Club
17 athletes, 1 team

Charles Andrews, Henry-james Cowie, Michael Eagling, Henry Fisher, Matthew Francis, Benjamin Gardiner, Joesph Georgiadis, Peter Guy, Angus Harrington, Seb Large, Callum Myatt, Carlos Ohler, Prince Reid, Joel Rooney, Ifetobi Salako, Cameron Swatton, Theo Wood.
1 team17 athletes
Border Harriers & ACBorder Harriers & AC
2 athletes, 1 team

Oliver Dustin, Scott Evans.
1 team2 athletes
Bourne Town HarriersBourne Town Harriers
1 athletes, 1 team

Toby Everist.
1 team1 athletes
Bracknell ACBracknell AC
8 athletes, 1 team

Max Borgnis, Maxwell Cooper, Adam Dart, Harry Digby, Aaron Enser, Oliver Hall, Benjamin Wills, Harry Withers.
1 team8 athletes
Brighton & Hove ACBrighton & Hove AC
6 athletes, 1 team

Max Brazier, Joe Clayson, Tom Eames, Tomer Tarragano, Henry Taylor, Sam Wilkinson.
1 team6 athletes
Brighton PhoenixBrighton Phoenix
2 athletes, 1 team

Leo Brewer, Zach Elbourne.
1 team2 athletes
Bristol and West ACBristol and West AC
3 athletes, 1 team

Flynn Baker, Robert Kiekuth, Nathan Marchant.
1 team3 athletes
BRJ Run and TriBRJ Run and Tri
3 athletes, 1 team

William Dales, Reece  Millard, James Orrell.
1 team3 athletes
Bromsgrove and RedditchBromsgrove and Redditch
1 athletes, 1 team

Joe Hamilton.
1 team1 athletes
Cambridge & Coleridge ACCambridge & Coleridge AC
6 athletes, 1 team

Joshua Borrett, David Dow, Nicolas Harhalakis, Thomas Keen, Christian Kielinger, Oliver Newman.
1 team6 athletes
Cambridge HarriersCambridge Harriers
5 athletes, 1 team

Evan Chandler, Joseph Collins, Joshua Olawunmi, Oliver Perry, Benjamin Tynan.
1 team5 athletes
Cannock & Stafford ACCannock & Stafford AC
1 athletes, 1 team

Matt Bonney.
1 team1 athletes
Charnwood A CCharnwood A C
10 athletes, 1 team

Kieran Coleman-Smith, Jack Douglas, Daniel Maud, Charlie McGlinchey, Luke Nuttall, Ethan O'Shea, Ben Rouse, Oliver Rouse, George Shephard, Alfie White.
1 team10 athletes
Chelmsford AcChelmsford Ac
5 athletes, 1 team

Mark Beale, Zachariah Bridgeland, Elliot Cordery, Thomas Keevil, Joeseph Lane.
1 team5 athletes
Cheltenham and County HarriersCheltenham and County Harriers
1 athletes, 1 team

Luke Kearns.
1 team1 athletes
Chesterfield & District ACChesterfield & District AC
1 athletes, 1 team

Jacob Buckley.
1 team1 athletes
Chichester Runners & AcChichester Runners & Ac
5 athletes, 1 team

William Broom, Ned Potter, Harry Sage, Leo Stallard, Jj Staples.
1 team5 athletes
Chiltern Harriers ACChiltern Harriers AC
4 athletes, 1 team

Tommy Davies, Cameron Hathaway-Enright, Oliver Jackson, Ben Smith.
1 team4 athletes
City Of Norwich ACCity Of Norwich AC
10 athletes, 1 team

George Cardwell, Rhys Foyster, Tom Greenacre, William Mahoney, Tom Mead, Will Simm, Jacob Stares, Jamie Stares, Ben Thorpe, Jack White.
1 team10 athletes
City Of Portsmouth ACCity Of Portsmouth AC
9 athletes, 1 team

Daniel Cripps, Callum Crook, Steven Cross, Joshua Goldfinch, Adam Kimber, Harrison  Lee, Jacob O'Hara, Oliver Purser, Lachlan Wellington.
1 team9 athletes
City Of Sheffield And Dearne AcCity Of Sheffield And Dearne Ac
1 athletes, 1 team

Matthew Fuller.
1 team1 athletes
City of York ACCity of York AC
1 athletes, 1 team

Kyle McLeay.
1 team1 athletes
City Of York AcCity Of York Ac
1 athletes, 1 team

Joshua Dickinson.
1 team1 athletes
Cleethorpes And District AcCleethorpes And District Ac
1 athletes, 1 team

Lewis Phillips.
1 team1 athletes
Colchester & Tendring ACColchester & Tendring AC
2 athletes, 1 team

Jonathon Lord, Freddy  Richardson .
1 team2 athletes
Cookham Running ClubCookham Running Club
3 athletes, 1 team

Adam Gambrill, Sammy March, Harry Turner.
1 team3 athletes
Cornwall ACCornwall AC
2 athletes, 1 team

Samuel Goodchild, Harris Mier.
1 team2 athletes
Coventry Godiva HarriersCoventry Godiva Harriers
5 athletes, 1 team

Lucas Bennett, Miles Clisham, Patrick Dunckley, Thomas Keenan, Louis O'Brien.
1 team5 athletes
Crawley AcCrawley Ac
5 athletes, 1 team

Oliver Berrisford, Stanley Heap, Hugo Hewitt, Anold Perana, Joe Smith.
1 team5 athletes
Crewe And Nantwich AcCrewe And Nantwich Ac
1 athletes, 1 team

Corey Matrevers.
1 team1 athletes
Croydon HarriersCroydon Harriers
9 athletes, 1 team

Ryan Crockett, Isaac Flanagan, Soul Hallums, Luke Hill, Jonathon Long, Matthew Maginn, Jordan O'Dongo, Adam Shew, Robbie Tambling.
1 team9 athletes
Dacorum & Tring ACDacorum & Tring AC
3 athletes, 1 team

Jamie Ayres, Kristian Imroth, Angus Saunders.
1 team3 athletes
Dartford Harriers ACDartford Harriers AC
1 athletes, 1 team

Archie May.
1 team1 athletes
Derby Athletic ClubDerby Athletic Club
3 athletes, 1 team

Ethan Barr, Senay Guzai, Jake Martin.
1 team3 athletes
Doncaster Athletic ClubDoncaster Athletic Club
1 athletes, 1 team

Joseph Jack Phillips.
1 team1 athletes
Dorking & Mole Valley ACDorking & Mole Valley AC
1 athletes, 1 team

Ewan Bate.
1 team1 athletes
Dudley and Stourbridge HarriersDudley and Stourbridge Harriers
1 athletes, 1 team

Adam Boden.
1 team1 athletes
Ealing Southall & Middlesex ACEaling Southall & Middlesex AC
1 athletes, 1 team

Chauncey Edwards.
1 team1 athletes
East Cheshire Harriers & Tameside AcEast Cheshire Harriers & Tameside Ac
1 athletes, 1 team

Keenan Owen.
1 team1 athletes
Eden RunnersEden Runners
1 athletes, 1 team

Tom  Humphries.
1 team1 athletes
Eden RunnersEden Runners
1 athletes, 1 team

Josh Liddle.
1 team1 athletes
Exeter HarriersExeter Harriers
1 athletes, 1 team

Elliott Moran.
1 team1 athletes
Folkestone RCFolkestone RC
1 athletes, 1 team

Morgan West.
1 team1 athletes
Gosforth Harriers & AcGosforth Harriers & Ac
1 athletes, 1 team

Patrick Donald.
1 team1 athletes
Grantham AcGrantham Ac
2 athletes, 1 team

George Hatton, William Tucker.
1 team2 athletes
Guildford & Godalming AcGuildford & Godalming Ac
1 athletes, 1 team

Nathan Janmohamed.
1 team1 athletes
Halesowen AccHalesowen Acc
2 athletes, 1 team

Dominic Price, Matthew Wilkinson.
1 team2 athletes
Halifax Harriers & ACHalifax Harriers & AC
3 athletes, 1 team

Max Burgin, Harry Johnson, Charlie Spencer.
1 team3 athletes
Hallamshire Harriers SheffieldHallamshire Harriers Sheffield
2 athletes, 1 team

Victor Baycroft, David Lewis.
1 team2 athletes
Harrow ACHarrow AC
5 athletes, 1 team

Laurance Edwards, James Kennedy, Benjamin McCarron, Christopher Morris, Jared Richard.
1 team5 athletes
Hastings ACHastings AC
2 athletes, 1 team

Ryan Morrissy, George Pool.
1 team2 athletes
Havering AcHavering Ac
4 athletes, 1 team

Samuel Atkins, Louis Berrett, Alexander Friend, Oliver Woods.
1 team4 athletes
Hercules Wimbledon AcHercules Wimbledon Ac
7 athletes, 1 team

Alexander Abraham, Sam Barker, Gabriel Durand, Hamish McNicol, Zachary Purnell, Henry Silverstein, Ben Tatters.
1 team7 athletes
Herne Hill HarriersHerne Hill Harriers
4 athletes, 1 team

Ned Craddock, James Krammer, Oscar Millard, James Walde.
1 team4 athletes
Herts Phoenix AcHerts Phoenix Ac
3 athletes, 1 team

Alexander Hughes, Joe Smith, Archie Southwell.
1 team3 athletes
Highgate HarriersHighgate Harriers
4 athletes, 1 team

Isaac Adni, Rory McGeary, Abel Sinko Uribe, Alfie Zak.
1 team4 athletes
Hillingdon ACHillingdon AC
4 athletes, 1 team

Rhys Feaviour, Mezyan Fredj, Alex Hutchinson, Ross McGarvie.
1 team4 athletes
Holland Sports ACHolland Sports AC
2 athletes, 1 team

Matthew  Domingues, Louis McLeod.
1 team2 athletes
Horsham Blue Star HarriersHorsham Blue Star Harriers
4 athletes, 1 team

Joshua Barnett, Luke Burgess, Bradley Burke, Jacob Cann.
1 team4 athletes
Houghton Harriers & AcHoughton Harriers & Ac
1 athletes, 1 team

Matthew Phillips.
1 team1 athletes
Huntingdonshire AcHuntingdonshire Ac
4 athletes, 1 team

Sebastian Darnell, Casper Hiscock, Conall McGinness, Barnaby Smith.
1 team4 athletes
Ilkley Harriers AcIlkley Harriers Ac
4 athletes, 1 team

Euan Brennan, Dominic Coy, Robbie Matthews, Cameron Reilly.
1 team4 athletes
Invicta East Kent ACInvicta East Kent AC
7 athletes, 1 team

Matthew  Boucher, Charlie Brisley, Marcus Etheridge, James Futcher, Joseph  Griffiths, Cameron MacRae, Matthew Stonier.
1 team7 athletes
Ipswich HarriersIpswich Harriers
1 athletes, 1 team

Tai Elvin-Andrews.
1 team1 athletes
Ipswich HarriersIpswich Harriers
2 athletes, 1 team

Harry Fitzgerald, Nathan Goddard.
1 team2 athletes
Ipswich HarriersIpswich Harriers
1 athletes, 1 team

Adam Wood.
1 team1 athletes
Ipswich Jaffa RcIpswich Jaffa Rc
1 athletes, 1 team

Conner Bilner.
1 team1 athletes
Kenilworth RunnersKenilworth Runners
1 athletes, 1 team

Oliver Flippance.
1 team1 athletes
Kent AcKent Ac
3 athletes, 1 team

Isaac Maxwell, Tom McBride, Joseph Yee.
1 team3 athletes
Kettering Town HarriersKettering Town Harriers
6 athletes, 1 team

Fynn Batkin, Joshua Cannell, Henri Codling, Thomas Jawad, Morgan Potter, Jack Watson.
1 team6 athletes
Kingston AC And Poly HarriersKingston AC And Poly Harriers
1 athletes, 1 team

Eric Williams.
1 team1 athletes
Latymer SchoolLatymer School
5 athletes, 1 team

Kenneth Boulton, Liam Garrett, Jem O'Flaherty, Joseph Owen, James Young.
1 team5 athletes
Leigh Harriers & AcLeigh Harriers & Ac
1 athletes, 1 team

Joseph Wane.
1 team1 athletes
Leighton Buzzard Athletic ClubLeighton Buzzard Athletic Club
1 athletes, 1 team

Daniel Horner.
1 team1 athletes
Lincoln Wellington Athletic ClubLincoln Wellington Athletic Club
2 athletes, 1 team

Joseph Green, Jack Rushby.
1 team2 athletes
Liverpool Harriers & ACLiverpool Harriers & AC
2 athletes, 1 team

Max Brame, Andrew Grant.
1 team2 athletes
London Heathside Runners ACLondon Heathside Runners AC
3 athletes, 1 team

Kenneth Boulton, Liam Garrett, Jem O'Flaherty.
1 team3 athletes
Macclesfield Harriers & ACMacclesfield Harriers & AC
1 athletes, 1 team

Lucas Parker.
1 team1 athletes
Macclesfield Harriers & ACMacclesfield Harriers & AC
1 athletes, 1 team

Peter Goodfellow.
1 team1 athletes
Marshall Milton Keynes AcMarshall Milton Keynes Ac
2 athletes, 1 team

Finlay Zak Lewis Gibbs, Jack Meijer.
1 team2 athletes
Medway And Maidstone AcMedway And Maidstone Ac
9 athletes, 1 team

Reegan Archer, Quinn Austin, Alexander Donnelly, Jude Gordon, James Grogan, Ben Hughes, Reece Perkins, Lorcan Rodgers, Johannes Sadler.
1 team9 athletes
Middlesbrough Athletic Club (mandale)Middlesbrough Athletic Club (mandale)
4 athletes, 1 team

Josh Cowperthwaite, Daniel Currie, Patrick Haycock, Luke Pettit.
1 team4 athletes
Middlesbrough Athletic Club (mandale)Middlesbrough Athletic Club (mandale)
1 athletes, 1 team

Luke Pettit.
1 team1 athletes
Morpeth Harriers & AcMorpeth Harriers & Ac
8 athletes, 1 team

Ross Charlton, Daniel Dixon, Taylor Glover, Rory Leonard, Liam Marsh, Connor Marshall, Daniel Melling, Matthew Waterfield.
1 team8 athletes
Nene Valley HarriersNene Valley Harriers
8 athletes, 1 team

Alex Divine, Matt Dowling, Aaron  Hunt, Daniel Lawrence, Codi Leigh Middleton, Nandeli Pelembe, Archie Rainbow, Charlie  Wensak.
1 team8 athletes
New Marske Harriers ClubNew Marske Harriers Club
1 athletes, 1 team

Daniel Gunn.
1 team1 athletes
Newcastle Staffs AcNewcastle Staffs Ac
2 athletes, 1 team

Jacob Droogmans, Lewis Nagington.
1 team2 athletes
Newquay & Par AcNewquay & Par Ac
4 athletes, 1 team

Finn Birnie, Luke Hopper, Morgan Squire, William Wright.
1 team4 athletes
North Somerset AcNorth Somerset Ac
7 athletes, 1 team

Jaylan Bacon, William Cheek, Samuel Gentry, Luca Murray, Kestutis Pitchers, Callum Smith, Jack Wilkinson.
1 team7 athletes
Norwich Road RunnersNorwich Road Runners
2 athletes, 1 team

Kieron McFarlane, Philip Thacker.
1 team2 athletes
Notts ACNotts AC
8 athletes, 1 team

Matthew Barnes, Emilian  Bowry, Milan  Campion, James Dickinson, Alex Irvine, Sam Richardson, Sam Smith McGloin, Anton Stoger.
1 team8 athletes
Oldham & Royton H & AcOldham & Royton H & Ac
1 athletes, 1 team

Robert Smyk.
1 team1 athletes
Orion HarriersOrion Harriers
6 athletes, 1 team

Saul Ashon, Joseph Clark, Lewis Harknett, Owen Harknett, Will Jones, Joseph  Owen.
1 team6 athletes
Peterborough ACPeterborough AC
1 athletes, 1 team

Luis Turner.
1 team1 athletes
Petts Wood RunnersPetts Wood Runners
1 athletes, 1 team

Matthew Pond.
1 team1 athletes
Poole AcPoole Ac
1 athletes, 1 team

Ben Lewis.
1 team1 athletes
Poole RunnersPoole Runners
2 athletes, 1 team

Jacob Dunning, Nathaniel Willmore.
1 team2 athletes
Preston HarriersPreston Harriers
1 athletes, 1 team

Kian  Davis.
1 team1 athletes
Preston HarriersPreston Harriers
1 athletes, 1 team

Benjamin Preddy.
1 team1 athletes
Queen's Park HarriersQueen's Park Harriers
2 athletes, 1 team

Nathan Barnard, Owen Quin.
1 team2 athletes
Reading AcReading Ac
5 athletes, 1 team

Joseph Mott, Thomas Nike, Ben Rollings, Eddie Steveni, Nick Wiltshire.
1 team5 athletes
Richmond & Zetland HarriersRichmond & Zetland Harriers
3 athletes, 1 team

Sam Kettlewell, Matthew Lambert, Lewis Moore.
1 team3 athletes
Rossendale Harriers & AcRossendale Harriers & Ac
1 athletes, 1 team

Matthew MacKay.
1 team1 athletes
Rotherham Harriers And AcRotherham Harriers And Ac
1 athletes, 1 team

Jack Stokes.
1 team1 athletes
Rugby & Northampton AcRugby & Northampton Ac
9 athletes, 1 team

Adam Caulfield, Matthew Chronicle, Muss-ab Hassan, Tobias Heayns, Ben Hope, Cian Hutton, Ethan Kent-Whittaker, Joe Musgrove, Adam Searle.
1 team9 athletes
Rushcliffe AcRushcliffe Ac
1 athletes, 1 team

Finn Moffatt.
1 team1 athletes
Sale Harriers ManchesterSale Harriers Manchester
5 athletes, 1 team

Alexander Armstrong-Bond, Joseph Blakemore, Najib Ali Hassan, Samuel Heyworth, Kian Lindsey.
1 team5 athletes
Shaftesbury Barnet HarriersShaftesbury Barnet Harriers
5 athletes, 1 team

Daniel Greenstein, Dylan Hepworth, Ben Kelly, David Stone, Ben Winfield.
1 team5 athletes
Silson Joggers AcSilson Joggers Ac
4 athletes, 1 team

Trystan Barnett, Luke Harris, Alfie Long, James Spencer.
1 team4 athletes
Solihull & Small Heath Athletic ClubSolihull & Small Heath Athletic Club
2 athletes, 1 team

Keelan Hopewell, Christopher McLeod.
1 team2 athletes
South London HarriersSouth London Harriers
4 athletes, 1 team

Gianluca Ercolano, Zakary Hansen, Samuel Sheppard, George Tovey.
1 team4 athletes
South Shields Harriers & AcSouth Shields Harriers & Ac
1 athletes, 1 team

Max Tyrie.
1 team1 athletes
Southampton Athletic ClubSouthampton Athletic Club
5 athletes, 1 team

Toby Hale, Zakariya Mahamed, Harry O'Donoghue, Max Satterly, Ben Williams.
1 team5 athletes
Southend On Sea AcSouthend On Sea Ac
5 athletes, 1 team

Elijah Brown, Issac Dodd, Samuel Norris, Oliver Randall, Sam Wheatley.
1 team5 athletes
St Albans StridersSt Albans Striders
5 athletes, 1 team

William Bowran, Scott Brice, Cameron Clark, Oliver Davis, Jed Lumb.
1 team5 athletes
Stockport Harriers & ACStockport Harriers & AC
2 athletes, 1 team

Ben Batho, Joe Philbin.
1 team2 athletes
Stowmarket Striders RCStowmarket Striders RC
2 athletes, 1 team

Ollie Bingham, Morgan Moore.
1 team2 athletes
Stratford Upon Avon ACStratford Upon Avon AC
3 athletes, 1 team

Ben Jones, Owain Jones, Archie Musk.
1 team3 athletes
Stroud & District ACStroud & District AC
5 athletes, 1 team

David Bendle, Liam Dailey, Callum Davis, Noah Lambert, Jake Warner.
1 team5 athletes
Taunton ACTaunton AC
2 athletes, 1 team

Tom Cave, Morgan Curry.
1 team2 athletes
Team Bath Athletic ClubTeam Bath Athletic Club
2 athletes, 1 team

Sean Barry, Otto Copping.
1 team2 athletes
Telford AcTelford Ac
4 athletes, 1 team

Ross Corbett, James Ingram, Luke Moses, Adam Tatton.
1 team4 athletes
Thanet Roadrunners AcThanet Roadrunners Ac
1 athletes, 1 team

Henry Swandale..
1 team1 athletes
The Stragglers Running ClubThe Stragglers Running Club
2 athletes, 1 team

Kieran Desmond, Ben Dibley.
1 team2 athletes
Thurrock HarriersThurrock Harriers
5 athletes, 1 team

Sarab Dhillon, Taylor Newell, Ben Prior, Leon Wheeler, Henri Willett.
1 team5 athletes
Tipton HarriersTipton Harriers
1 athletes, 1 team

Andrew Prole.
1 team1 athletes
Tonbridge AcTonbridge Ac
14 athletes, 1 team

Simon Coppard, Charles Crick, Toby Emm, Ingmar Gunn, James Kingston, Alex Pullman, Matthew Randall, Toby Ross, Alexander Sandberg, Dan Schofield, James Stoney, Alex Thompson, Jamie Thompson, Adam Van Der Plas.
1 team14 athletes
Trafford Athletic ClubTrafford Athletic Club
6 athletes, 1 team

Connor Fazakerley, Xavier O'Hare, Harry Sinclair, Jack Wilkinson, Cynog Williams, Ben Wolstencroft.
1 team6 athletes
Trent Park Running ClubTrent Park Running Club
2 athletes, 1 team

Guillermo Acosta, Finlay Sturrock.
1 team2 athletes
Tynedale Harriers & ACTynedale Harriers & AC
1 athletes, 1 team

Joseph Green.
1 team1 athletes
Vale Of Aylesbury AcVale Of Aylesbury Ac
1 athletes, 1 team

Tom Woodage.
1 team1 athletes
Vale Royal AcVale Royal Ac
4 athletes, 1 team

Aaron Doyle, Alexander Doyle, John Humphries, Benjamin Lee.
1 team4 athletes
Victoria Park Harriers And Tower Hamlets AcVictoria Park Harriers And Tower Hamlets Ac
1 athletes, 1 team

Luca Minale.
1 team1 athletes
Victoria Park Harriers and Tower Hamlets ACVictoria Park Harriers and Tower Hamlets AC
1 athletes, 1 team

Benjamin Bream.
1 team1 athletes
Wallsend Harriers & AcWallsend Harriers & Ac
1 athletes, 1 team

Samuel Charlton.
1 team1 athletes
Walton ACWalton AC
3 athletes, 1 team

Oliver Coppolletti, Michael  Cottrill, Joshua Taylor.
1 team3 athletes
Watford HarriersWatford Harriers
1 athletes, 1 team

Cameron Clark.
1 team1 athletes
Waveney Valley ACWaveney Valley AC
1 athletes, 1 team

Samuel Stevens.
1 team1 athletes
West Cheshire Athletic ClubWest Cheshire Athletic Club
5 athletes, 1 team

David Dentith, Jac Goodall, Sion Roberts, Jackson Sloan, Rory Willson.
1 team5 athletes
West Suffolk ACWest Suffolk AC
2 athletes, 1 team

Oscar Hedge, Callum Long.
1 team2 athletes
Wimborne AcWimborne Ac
4 athletes, 1 team

Daniel Baynham, Josh Davey, Zach Fenwick, Sam Hughes.
1 team4 athletes
Winchester & District ACWinchester & District AC
1 athletes, 1 team

Sam Turner.
1 team1 athletes
Windsor Slough Eton & Hounslow ACWindsor Slough Eton & Hounslow AC
7 athletes, 1 team

Daniel Brookling, Matthew Clutterbuck, Matthew Daines, Shaun Hudson, Zain Kothari, Oliver McArthur, Mark Stringer.
1 team7 athletes
Wirral ACWirral AC
1 athletes, 1 team

Tom Spence.
1 team1 athletes
Woodford Green Ac With Essex LadiesWoodford Green Ac With Essex Ladies
5 athletes, 1 team

Thomas Adolphus, Joseph Geller, Hayden Maleary, Todd Maleary, Videsh Weerakkoy.
1 team5 athletes
Worcester ACWorcester AC
1 athletes, 1 team

George Beardmore.
1 team1 athletes
Wreake and Soar Valley ACWreake and Soar Valley AC
1 athletes, 1 team

Zach Spence.
1 team1 athletes
Wycombe Phoenix Harriers & AcWycombe Phoenix Harriers & Ac
5 athletes, 1 team

Finn Bell, Hal Burtenshaw, Thomas Crockett, Findlay Dyer, Marcus Waterhouse.
1 team5 athletes
12 online individual entries for this event
Individual entries will be included in their club's team.
Jack Butt (Andover AC), 
Myles Caddell (Wycombe Phoenix Harriers & AC), 
Jacob Cousins (Chesterfield & District AC), 
Jordan Davies (Andover AC), 
Alex Ediker (Chesterfield & District AC), 
Jack Grady (Ipswich Harriers), 
Edward McArdle (Trent Park Running Club), 
Elliot Meylan (Chesterfield & District AC), 
Matthew Snowdon (Ipswich Harriers), 
Max Sockett (Swindon Harriers), 
Cameron Spence (Middlesbrough Athletic Club (mandale)), 
William Tighe (Chesterfield & District AC).
No postal team entries for this event.
No postal individual entries for this event
Total teams: 162
Total athletes: 542