Top: Entries for Saucony National Cross Country Championships - U15 Boys

Note:
This entry list includes only those entrants who have entered using SportSoft online entry system.
It may take up to 24 hours for new entrants to appear.

178 online team entries for this event.
(Hover over team name for athletes)
Abingdon ACAbingdon AC
2 athletes, 1 team

Alfie Clay, Kie Francis.
1 team2 athletes
Absolute TriAbsolute Tri
4 athletes, 1 team

Liam Brown, Jacob Gaskill, Elliot  Palmer, Max Thatcher.
1 team4 athletes
Aldershot Farnham & DistrictAldershot Farnham & District
28 athletes, 1 team

Elliott Allin, Christopher Baker, Will Barnicoat, Sam Bodoano , Patrick Brown, Theo Cheshire, Will Cobbett, Adam Duke, Luca Elliott, Reece Frampton, Michael Gar, Oliver Harris, Edward Henderson, Harry Hyde, Barney Jackman, Woody Jerome, George Manolis, Ryan Martin, George Miller, Bailey Roberts, Riley Speake, Alfie Spear, Max Spear, Dylan Spencer, Liam Stone, Charlie Turner, Charlie Wagstaff, Isaac Wong.
1 team28 athletes
Andover ACAndover AC
1 athletes, 1 team

Dylan George.
1 team1 athletes
Avon Valley RunnersAvon Valley Runners
2 athletes, 1 team

Ethan Bolter, Malin Cranston.
1 team2 athletes
Barnet & District ACBarnet & District AC
5 athletes, 1 team

Joe Aarons, Alex Findlay, Alex Fraser, Finn MacCarthy, Jude Miranda.
1 team5 athletes
Barnsley Athletic ClubBarnsley Athletic Club
1 athletes, 1 team

Scott Nutter.
1 team1 athletes
Basildon AcBasildon Ac
6 athletes, 1 team

Owen Adams, Alistair Cowley, Daniel Edwards, Daniel Houchell, Joshua McGill, Joshua Smith.
1 team6 athletes
Basingstoke & Mid Hants ACBasingstoke & Mid Hants AC
5 athletes, 1 team

Cameron Coveney, Joshua Kemp, Oli Morgan, Louis Morris, William Parkinson.
1 team5 athletes
Bedford & County AcBedford & County Ac
14 athletes, 1 team

Alexander Alston, Tristan Cook, Harvey Creasey, Sam Dawes, Peter Heagney, Gregory Herring, Keenan Hosking, Joseph Lawson, James Price, Thomas Stokes, Ahmed Tassadaq, James Vinnicombe, Harry West, Joe Wilson.
1 team14 athletes
Belgrave HarriersBelgrave Harriers
1 athletes, 1 team

Emmanuel Golshaie.
1 team1 athletes
Bexley ACBexley AC
3 athletes, 1 team

Ewan Beet, Daniel Fowler, Jalen Pople.
1 team3 athletes
Bicester ACBicester AC
5 athletes, 1 team

Michael Alborzpour, Max Nicolle, Zacharia Singer, Freddie Taylor, Samuel Worfolk.
1 team5 athletes
Bingley Harriers & AcBingley Harriers & Ac
3 athletes, 1 team

Joseph Carnelley, Alex Flaherty, Ben Rees.
1 team3 athletes
Birchfield HarriersBirchfield Harriers
2 athletes, 1 team

Josh Robins, James Vaughan.
1 team2 athletes
Blackburn Harriers & AcBlackburn Harriers & Ac
5 athletes, 1 team

Sam Hodkinson, Matthew James Ramsden, Jamie Teare, Leon Thomas, Harry Wilkin.
1 team5 athletes
Blackheath And Bromley Harriers Athletic ClubBlackheath And Bromley Harriers Athletic Club
17 athletes, 1 team

Eden Abdelmoumene, Will Andrews, Harvey Blanden, Tom Brash, Oliver Bright, Frederick Georgiou, Jake Leng, Bailey Marks-Belaon, Nicholas Paddington, Adam Parkinson, Samuel Reardon, Jean Sammut, Pablo Seema Roca, Edward Sellar, Alex Sibley, Justin Strover, Jacob Wibe.
1 team17 athletes
Bourne Town HarriersBourne Town Harriers
1 athletes, 1 team

Connor Ely.
1 team1 athletes
Bournemouth ACBournemouth AC
1 athletes, 1 team

Thomas Farwell.
1 team1 athletes
Bracknell ACBracknell AC
7 athletes, 1 team

Torin Brooks, Cameron Enser, Henry Fieldsend, James Luhman, Ben Rowe, Danny Wessely, Joshua  Williams.
1 team7 athletes
Brighton & Hove ACBrighton & Hove AC
6 athletes, 1 team

Patrick  Connolly, Baxter Fletcher, Harvey Grant, Joseph Luker, Josuha Pay, Tom  Roberts.
1 team6 athletes
Brighton PhoenixBrighton Phoenix
1 athletes, 1 team

Will Carey.
1 team1 athletes
Bristol and West ACBristol and West AC
10 athletes, 1 team

Lewis Adamson, Jay Akbar, Cole Edmonds, Oliver Harper, Fred Hawker, Luke Iles, Otto Kingston, Joe Mead, Aidan Oscroft, Jacob Roe.
1 team10 athletes
BRJ Run and TriBRJ Run and Tri
2 athletes, 1 team

Keelan Duffy, Cameron  Smith.
1 team2 athletes
Bromsgrove and RedditchBromsgrove and Redditch
2 athletes, 1 team

Joe Cunliffe, Harrison Mayne.
1 team2 athletes
Burton ACBurton AC
2 athletes, 1 team

Ethan Sharratt, Jack Shorten.
1 team2 athletes
Camberley & District AcCamberley & District Ac
2 athletes, 1 team

Max Duckworth, Alastair  Rushforth.
1 team2 athletes
Cambridge & Coleridge ACCambridge & Coleridge AC
17 athletes, 1 team

Jorge  Aguilar-Agon, Liam Bell, Miles Benyan, Thomas Blake, Thomas Bridger, Fletcher Collins-Shirley, Hugh Dow, Louis Harhalakis, Matt  Magin, Finn McGrath, Samuel Myers, William Newcombe, Oj Parmenter, Matthew Pinney, Ethan  Seal, Joseph Wheeler, Corban  Wood.
1 team17 athletes
Cambridge HarriersCambridge Harriers
5 athletes, 1 team

John Okomayin, Ayub Salaad, Jude Taylor, Luca Treadwell, Louis Woods.
1 team5 athletes
Charnwood A CCharnwood A C
1 athletes, 1 team

Marcus Francis.
1 team1 athletes
Charnwood A CCharnwood A C
8 athletes, 1 team

Alex Coleston-Shields, Vincent Dawson, Jamie Day, Ryan  Elston, Marcus Francis, Seamus Hurst, Josh Welford, Lucas Wolf-Pudney.
1 team8 athletes
Chelmsford AcChelmsford Ac
4 athletes, 1 team

Harry (henry) Clarke, Aaron Davis, Ethan Reilly, Scott Thomas.
1 team4 athletes
Chesterfield & District ACChesterfield & District AC
1 athletes, 1 team

Harry  Cocking .
1 team1 athletes
Chichester Runners & AcChichester Runners & Ac
1 athletes, 1 team

Liam Dunne.
1 team1 athletes
Chiltern Harriers ACChiltern Harriers AC
8 athletes, 1 team

Alex Aldred, Tom Hunter, Alex Johnson, Luke Martin, Finn O'Brien, Louis Peterson, Charlie Stone, Angus Williams.
1 team8 athletes
City Of Norwich ACCity Of Norwich AC
6 athletes, 1 team

Danny Adams, James Atkin, Isaac Bower, William Browne, Zak Houghton, Joshua Knights.
1 team6 athletes
City Of Portsmouth ACCity Of Portsmouth AC
2 athletes, 1 team

Jenson Howard, Seamus Morrison.
1 team2 athletes
City Of Sheffield And Dearne AcCity Of Sheffield And Dearne Ac
2 athletes, 1 team

George Bellamy, Ben Fuller.
1 team2 athletes
City Of York AcCity Of York Ac
1 athletes, 1 team

Finnian Hutchinson.
1 team1 athletes
Cleethorpes And District AcCleethorpes And District Ac
2 athletes, 1 team

Dominic Cartwright, William Parker.
1 team2 athletes
Colchester & Tendring ACColchester & Tendring AC
6 athletes, 1 team

Matthew Brayshaw, Aidan  Cahill, Cameron Humphreys, Michael  Knowles, Charlie Regan, Samuel Shippey.
1 team6 athletes
Cookham Running ClubCookham Running Club
2 athletes, 1 team

Elliot Lowe, Ben Reynolds.
1 team2 athletes
Corby ACCorby AC
4 athletes, 1 team

Tom Hattee, Jolyon Leavesley, Luca Mayes, Archie Parkinson.
1 team4 athletes
Coventry Godiva HarriersCoventry Godiva Harriers
2 athletes, 1 team

Joe Clay, Pierce Clisham.
1 team2 athletes
Crawley ACCrawley AC
7 athletes, 1 team

Nathan  Buckeridge, Dylan Hanslow, Tom James, Thomas Kimber, Bradley Stanger, Callum Stone, Daniel Westwood.
1 team7 athletes
Crewe And Nantwich AcCrewe And Nantwich Ac
1 athletes, 1 team

Raif Serif.
1 team1 athletes
Croft Ambrey RCCroft Ambrey RC
1 athletes, 1 team

Scott Jones.
1 team1 athletes
Croydon HarriersCroydon Harriers
1 athletes, 1 team

Zachary Blair.
1 team1 athletes
Dacorum & Tring ACDacorum & Tring AC
7 athletes, 1 team

Michael Armstrong, Thomas Ashton, Jamie  Bailey, Sam Burnell, Thomas Durrant, Jack Raine, Freddie Truman-Williams.
1 team7 athletes
Darlington H & ACDarlington H & AC
1 athletes, 1 team

Harry Wilson.
1 team1 athletes
Dartford Harriers ACDartford Harriers AC
2 athletes, 1 team

Harry Ives, Daniel Moulton.
1 team2 athletes
Derby Athletic ClubDerby Athletic Club
1 athletes, 1 team

Matthew Golder.
1 team1 athletes
Doncaster Athletic ClubDoncaster Athletic Club
1 athletes, 1 team

Sam Lawson.
1 team1 athletes
Doncaster Athletic ClubDoncaster Athletic Club
1 athletes, 1 team

George Rowland.
1 team1 athletes
Durham City Harriers & ACDurham City Harriers & AC
1 athletes, 1 team

Samuel Gibson.
1 team1 athletes
Ealing Southall & Middlesex ACEaling Southall & Middlesex AC
10 athletes, 1 team

Mohamed Ali, Thomas Barry, Vitaly Bender, Seweryn Czapka, Rafa Davidson, Thomas Edgar, Matteo Lamagna, Arun Manget, Felix Mountford, Marcus West.
1 team10 athletes
East Cheshire Harriers & Tameside AcEast Cheshire Harriers & Tameside Ac
1 athletes, 1 team

Patrick McGuiness.
1 team1 athletes
Eden RunnersEden Runners
3 athletes, 1 team

Sol Johl, Robin Regan, George Sidaway.
1 team3 athletes
Elswick HarriersElswick Harriers
1 athletes, 1 team

Rowen Edward Bennett.
1 team1 athletes
Epsom & Ewell HarriersEpsom & Ewell Harriers
2 athletes, 1 team

Jago Green, Henry Smith.
1 team2 athletes
Exeter HarriersExeter Harriers
2 athletes, 1 team

Johnny Livingstone, Rio Turl.
1 team2 athletes
Gosforth Harriers & AcGosforth Harriers & Ac
5 athletes, 1 team

Wesley Croom, Ted Ramsay, Joseph Rickerby, Thomas Spreadbury, Luis White.
1 team5 athletes
Guildford & Godalming AcGuildford & Godalming Ac
4 athletes, 1 team

Sam Beaghan, Samuel Martin, Andrey McIntre, Raphael Rivero-Stevenet.
1 team4 athletes
Halesowen AccHalesowen Acc
4 athletes, 1 team

Adam Bashir, Sam Mannings, Max Price, James Rolinson.
1 team4 athletes
Halifax Harriers & ACHalifax Harriers & AC
3 athletes, 1 team

Danny Baxter, James Johnson, Ewan Wheelwright.
1 team3 athletes
Hallamshire Harriers SheffieldHallamshire Harriers Sheffield
4 athletes, 1 team

James Hartley, Joe McDadd, Jonah Patton, Dylan Stevens.
1 team4 athletes
Harrow ACHarrow AC
4 athletes, 1 team

Christopher Hudson, Samar Jhooti, Mughilan Muralitharan, Alexander Rosewarn.
1 team4 athletes
Hastings ACHastings AC
5 athletes, 1 team

Lewis Courtnage, James Crombie, Isaac Elam, Carlos Nieto-Parr, Oscar Tomlinson.
1 team5 athletes
Havering AcHavering Ac
6 athletes, 1 team

Sam Bradley, Luke Chester, Alex Ford, Lenny Houston, Henry Lay, Timi McDaniel.
1 team6 athletes
Hercules Wimbledon AcHercules Wimbledon Ac
5 athletes, 1 team

Lucas Farmer, Sam Masters, Edward Newton, Morgan Rennie, Hector Revill.
1 team5 athletes
Herne Hill HarriersHerne Hill Harriers
11 athletes, 1 team

Jacob Alley, Callum  Balme, Ben Findlay, Ben Harrison, Jacob Harrison, Marlon Highmoor, Jaden Kennedy, Charlie  Krammer, Zac Morris, Lenny Oliver, Luke Stevens-Cox.
1 team11 athletes
Highgate HarriersHighgate Harriers
7 athletes, 1 team

George Bayley, Eddie Fairhurst, Charlie Gundy, Theo  MacHin-Paley, Finlay Sleeman, Roland Somogyi, Monte Watson.
1 team7 athletes
Hillingdon ACHillingdon AC
8 athletes, 1 team

Hanad Ahmed, Matthew Crow, Luke Edwards, Adam  Ireland, Abdifatah Khalif, Josh Lee, Max McGarvie, Amar Moussa.
1 team8 athletes
Holland Sports ACHolland Sports AC
2 athletes, 1 team

Euan Ashmore, Dillon Quirici.
1 team2 athletes
Horsham Blue Star HarriersHorsham Blue Star Harriers
3 athletes, 1 team

Oliver Arnold, Matty Smith, Ashley Williams.
1 team3 athletes
Horwich R M I HarriersHorwich R M I Harriers
1 athletes, 1 team

Robert Seddon.
1 team1 athletes
Houghton Harriers & AcHoughton Harriers & Ac
2 athletes, 1 team

Will Bellamy, Henry Johnson.
1 team2 athletes
Huntingdonshire AcHuntingdonshire Ac
2 athletes, 1 team

Brendan Rose, Matthew Rose.
1 team2 athletes
Ilford ACIlford AC
4 athletes, 1 team

Bradley Deacon, Farris Patel, Aaron Samuel, Jak Wright.
1 team4 athletes
Ilkley Harriers AcIlkley Harriers Ac
1 athletes, 1 team

Nathan Coy.
1 team1 athletes
Invicta East Kent ACInvicta East Kent AC
2 athletes, 1 team

Sam Newson, Thomas Williams.
1 team2 athletes
Ipswich HarriersIpswich Harriers
2 athletes, 1 team

Harvey Gladwell, Charlie Turner.
1 team2 athletes
Ipswich HarriersIpswich Harriers
1 athletes, 1 team

Freddie Adams.
1 team1 athletes
Ipswich HarriersIpswich Harriers
1 athletes, 1 team

Franek Ouko.
1 team1 athletes
Judd SchoolJudd School
2 athletes, 1 team

Mungo Mangat, Daniel Seaton.
1 team2 athletes
Keighley & Craven AcKeighley & Craven Ac
1 athletes, 1 team

Harvey Lewis.
1 team1 athletes
Kendal Amateur Athletic ClubKendal Amateur Athletic Club
4 athletes, 1 team

Josh Roelants, Ollie Sanders, Daniel  Sanderson, Fraser Sproul.
1 team4 athletes
Kenilworth RunnersKenilworth Runners
5 athletes, 1 team

Sam Crouchley, Billy Doxey, Ryan Hill, Kyran Kirk, Jacob Watson.
1 team5 athletes
Kent AcKent Ac
3 athletes, 1 team

Josh Penfold, Jude Weekly, Lucas Zurdo.
1 team3 athletes
Kettering Town HarriersKettering Town Harriers
5 athletes, 1 team

Dylan Bowley, Joshua Clutton, Joshua Geddes, Ryan Raulia, Oliver Read.
1 team5 athletes
Kingston AC And Poly HarriersKingston AC And Poly Harriers
6 athletes, 1 team

Will Bourne, Jack Dickson, Max Dickson , George Rees, Michael  Webb-Bourne , Olly Wilson.
1 team6 athletes
Leamington Cycling and Athletic ClubLeamington Cycling and Athletic Club
1 athletes, 1 team

Jai Sispal.
1 team1 athletes
Leeds City Athletic ClubLeeds City Athletic Club
2 athletes, 1 team

Tommy Dawson, Ethan Hussey.
1 team2 athletes
Leigh Harriers & AcLeigh Harriers & Ac
3 athletes, 1 team

Joel Denton, Owen Reason, Josef Short.
1 team3 athletes
Leighton Buzzard Athletic ClubLeighton Buzzard Athletic Club
2 athletes, 1 team

Harry Bell, Max Rose.
1 team2 athletes
Lewes ACLewes AC
7 athletes, 1 team

Finlay Braund, Luca Buckley, Matthew Cudby, Jack Gardner, Sam Horn, Atticus Mohapi-Dobouny, Joss Pope.
1 team7 athletes
Lincoln Wellington Athletic ClubLincoln Wellington Athletic Club
2 athletes, 1 team

Will  Bloom, Lewis Budgen.
1 team2 athletes
Liverpool Harriers & ACLiverpool Harriers & AC
5 athletes, 1 team

Ethan Flaherty, Sam Flaherty, Jamie Ford, Charlie Teare, Mackenzie Woodward.
1 team5 athletes
Liverpool Pembroke & Sefton H ACLiverpool Pembroke & Sefton H AC
1 athletes, 1 team

Thomas Corcoran.
1 team1 athletes
London Heathside Runners ACLondon Heathside Runners AC
8 athletes, 1 team

Thomas Archer, Stan Brown, Jake Evans, Leo Hanson, Ruairi McGonagle, Kit Naylor, Oliver O'Connor, Lewis Selwyn.
1 team8 athletes
Macclesfield Harriers & AcMacclesfield Harriers & Ac
1 athletes, 1 team

Finley Proffitt.
1 team1 athletes
Macclesfield Harriers & ACMacclesfield Harriers & AC
1 athletes, 1 team

Harry Bachofner.
1 team1 athletes
Mansfield HarriersMansfield Harriers
1 athletes, 1 team

Ben Smith.
1 team1 athletes
Marshall Milton Keynes AcMarshall Milton Keynes Ac
6 athletes, 1 team

Tomas Harry Falcao Billenness, Ben Green, Alex Kingsman, Aidan Murphy, Jack Rose, Jack Sharp.
1 team6 athletes
Matlock Athletic ClubMatlock Athletic Club
1 athletes, 1 team

Christian Keeping.
1 team1 athletes
Medway And Maidstone AcMedway And Maidstone Ac
8 athletes, 1 team

Max Eldridge, Ethan Gear, Finlay MacDonald, Daniel McGlynn, Hamish Reilly, Finn Rodgers, Luke Stringer, George Wallace.
1 team8 athletes
Medway TriMedway Tri
1 athletes, 1 team

Oliver  Curd.
1 team1 athletes
Middlesbrough Athletic Club (mandale)Middlesbrough Athletic Club (mandale)
4 athletes, 1 team

Archie Lowe, Daniel Payne, William Simpson, Matthew Somers.
1 team4 athletes
Morpeth Harriers & AcMorpeth Harriers & Ac
5 athletes, 1 team

Dylan Davies, Euan Duffin, Andrew Hudspith, Ben Walker, Ben Waterfield.
1 team5 athletes
Nene Valley HarriersNene Valley Harriers
10 athletes, 1 team

Angus  Bowling, Matthew Church, Matthew Colman, Sam Garner, Josh Goodwin, Harvey Hancock, Tom Middleton, Sam  Oakley, Dylan Tomaselli, Owen Wilkinson.
1 team10 athletes
New Forest RunnersNew Forest Runners
1 athletes, 1 team

Sean Harnett.
1 team1 athletes
Newbury AcNewbury Ac
1 athletes, 1 team

Ellis Russell.
1 team1 athletes
Newbury AcNewbury Ac
1 athletes, 1 team

George Ferguson.
1 team1 athletes
Newcastle Staffs AcNewcastle Staffs Ac
2 athletes, 1 team

Elliot Smith, Louis Wakefield.
1 team2 athletes
Newquay & Par AcNewquay & Par Ac
2 athletes, 1 team

Samuel Knobloch, Rees Stewart.
1 team2 athletes
North Norfolk Harriers Athletics ClubNorth Norfolk Harriers Athletics Club
2 athletes, 1 team

Sam Cooper, Billy Life.
1 team2 athletes
North Somerset ACNorth Somerset AC
1 athletes, 1 team

Ollie Lock.
1 team1 athletes
North Somerset AcNorth Somerset Ac
14 athletes, 1 team

Cameron  Baker-Perry, Marcos Becerril-Galan, Louis Carr, Max Davies, Callum Day, Theo Edwards, Benjamin Hamblin, Alfie Hocking, Jamie Pass, William Scott, Alistair Sinclair, Harry Sinclair, Emile Swanson, Jamie Van-De-velde.
1 team14 athletes
Norwich Road RunnersNorwich Road Runners
1 athletes, 1 team

Thomas Carey.
1 team1 athletes
Notts ACNotts AC
3 athletes, 1 team

Harley Beech-McPhilbin, Morgan Davies-Brown, Finlay Hutchinson.
1 team3 athletes
Orion HarriersOrion Harriers
4 athletes, 1 team

Rhys Dolan, Henry Jones, Joseph Watts, Henry Wilson.
1 team4 athletes
Oswestry OlympiansOswestry Olympians
1 athletes, 1 team

Liam Rawlings.
1 team1 athletes
Oxford City ACOxford City AC
3 athletes, 1 team

Benjamin Davies, Louis Enskat, Jamie Scott.
1 team3 athletes
Poole AcPoole Ac
3 athletes, 1 team

Zac Cloete, Liam Nixon, Joshua Smith.
1 team3 athletes
Poole RunnersPoole Runners
3 athletes, 1 team

William Brodie, Euan Bruce, Jacob Small.
1 team3 athletes
Queen's Park HarriersQueen's Park Harriers
4 athletes, 1 team

Noah Barnard, William McKenzie, Alex Quin, Antonio Raez.
1 team4 athletes
Reading AcReading Ac
12 athletes, 1 team

Laurie Baker, Jensen Bale, Leon Bradshaw, Aryan Gupta, Fraser Hills, Sam Kral-Waters, Benjamin McCabe, Alfred McGlennon, Oliver Moor, Dominic Parsons, Matthew Raynor, Tom Rickards.
1 team12 athletes
Reigate Priory AcReigate Priory Ac
1 athletes, 1 team

Noah Young.
1 team1 athletes
Richmond & Zetland HarriersRichmond & Zetland Harriers
4 athletes, 1 team

Callum Crisp, Daniel Francis, George McCowie, Kyle Rabjohn.
1 team4 athletes
Rotherham Harriers And AcRotherham Harriers And Ac
5 athletes, 1 team

William Beaton, Samuel Gilson, Jay Francis Jessop, Elliott  Morton, Joshua Daniel Wragg.
1 team5 athletes
Rugby & Northampton AcRugby & Northampton Ac
9 athletes, 1 team

Noah Bennett, Michael Corbett, Jake Hope, Ben Leugs, Finbar Myers, Aidan O'Brien, Lewis Panter, Tom Tyler, Ben Willison.
1 team9 athletes
Rushcliffe AcRushcliffe Ac
2 athletes, 1 team

Tate Emery Peters, James Wardle.
1 team2 athletes
Saffron Athletics ClubSaffron Athletics Club
2 athletes, 1 team

Charlie Combey, Tom Gibbons.
1 team2 athletes
Sale Harriers ManchesterSale Harriers Manchester
7 athletes, 1 team

Jacob Corrie, Zac Gaillemin, Charlie Hobson, Matthew  Hutchinson, Alex James, Robbie Rigby, George Safranauskas.
1 team7 athletes
Salford Harriers & AcSalford Harriers & Ac
3 athletes, 1 team

Samuel Bryan, Oliver  Cook, Sam Hopkins.
1 team3 athletes
Sedgefield HarriersSedgefield Harriers
1 athletes, 1 team

Ciaran Lines.
1 team1 athletes
Serpentine RcSerpentine Rc
2 athletes, 1 team

Jonah Kramer, Curtis O'Keefe.
1 team2 athletes
Shaftesbury Barnet HarriersShaftesbury Barnet Harriers
8 athletes, 1 team

Jonathan Boardman, Casey Doyle, Joe Heather, Matthew McAteer, Dylan Michel, Conor O'Keeffe, Luca Stubbs, Fergus Watson.
1 team8 athletes
Sheffield Triathlon ClubSheffield Triathlon Club
1 athletes, 1 team

Sam Tierney.
1 team1 athletes
Silson Joggers AcSilson Joggers Ac
1 athletes, 1 team

Jake Morris.
1 team1 athletes
South London HarriersSouth London Harriers
12 athletes, 1 team

Oliver Anderson, Jack Burton, Jack Fricker, Rowan Fuss, Joe Lawrence, Harley Norman, Thomas Porter, Joseph Seal, Alfie Smith, Nicholas Smith, Felix Vaughan, Owen Waite.
1 team12 athletes
Southampton Athletic ClubSouthampton Athletic Club
1 athletes, 1 team

Matthew Dyer.
1 team1 athletes
Southend On Sea AcSouthend On Sea Ac
5 athletes, 1 team

George Hey, Joe Muller, Luke  Randall, Fred Tall, Matthew Warner.
1 team5 athletes
St Albans StridersSt Albans Striders
8 athletes, 1 team

James  Allison, Thomas  Cooper, Jack Dickinson, William Gallo, Alex Harris, Alex Moffat, James Moore, Robert Quigley.
1 team8 athletes
St Helens Sutton ACSt Helens Sutton AC
4 athletes, 1 team

Michael Brussels, Joseph Byrne, Michael Duffy, Charlie Roberts.
1 team4 athletes
St Mary's Richmond ACSt Mary's Richmond AC
10 athletes, 1 team

Aidan Aherne, Jonny Brook, Declan Connolly, Louis Cummings, Gabriel Phelan, Isaac Phelan, Dominic Rhodes, Mohammed Kabir Sait, Akash Sohal, Matthew Tyas.
1 team10 athletes
Stockport Harriers & ACStockport Harriers & AC
2 athletes, 1 team

Edward Corden, Jacob Wood Doyle.
1 team2 athletes
Stratford Upon Avon ACStratford Upon Avon AC
6 athletes, 1 team

Oliver Adams, Joshua Angus, Cameron Black, Ned Campbell, Harry Gravelsons, Fin Hutchinson.
1 team6 athletes
Taunton ACTaunton AC
6 athletes, 1 team

Ben Dayer, Thomas Heal, Oscar Lee, Joe Ponter, Sam Ponter, Max Watson.
1 team6 athletes
Team Kennet Triathlon & AcTeam Kennet Triathlon & Ac
1 athletes, 1 team

Luca Vicaria.
1 team1 athletes
Telford AcTelford Ac
3 athletes, 1 team

Matthew Holmes, William Kay, Luke  Richards.
1 team3 athletes
Thames Valley HarriersThames Valley Harriers
6 athletes, 1 team

Baqer Abamecha, Abdikafi Abdi, Nelson Gordon, Basil Rock, Shami Umashankar, Luke Walsh.
1 team6 athletes
Thanet Roadrunners AcThanet Roadrunners Ac
2 athletes, 1 team

Haydn Gaffon, Sam King.
1 team2 athletes
The Stragglers Running ClubThe Stragglers Running Club
1 athletes, 1 team

Spencer Bateman.
1 team1 athletes
Thetford AcThetford Ac
2 athletes, 1 team

Benjamin Garrod, Tyler Howard.
1 team2 athletes
Thurrock HarriersThurrock Harriers
3 athletes, 1 team

Dylan Harrod, Finnlay Lowe, Sunny Vehit.
1 team3 athletes
Tipton HarriersTipton Harriers
2 athletes, 1 team

Thomas Bentley, Jack Cunningham.
1 team2 athletes
Tonbridge AcTonbridge Ac
17 athletes, 1 team

Alexander Adrian, Alexander Beeston, Lucas Beghein, Jonathan Bentley, Liam Carr, Frank Coates, James Crawley, Fin Croll, Matthew Dubery, Olukorede Fasina, Fraser Gordon, Oliver Hill, Zac Jones, Joshua O'Brien, Adam Singleterry, Henry Taylor, Matthew Taylor.
1 team17 athletes
Trafford Athletic ClubTrafford Athletic Club
7 athletes, 1 team

Alexander Bailey, Joseph Bentall, Tom Bentall, Joseph  Mangan, Jack McNicol, Jonathan Stock, Theo Symons Treacher.
1 team7 athletes
Trent Park Running ClubTrent Park Running Club
2 athletes, 1 team

Liam Finnegan, David Sleeman.
1 team2 athletes
Vale Of Aylesbury AcVale Of Aylesbury Ac
1 athletes, 1 team

Thomas  Fell.
1 team1 athletes
Vale Royal AcVale Royal Ac
4 athletes, 1 team

Will Ashfield, Wilf Dight, Edward Pettitt, Sam Stephens.
1 team4 athletes
Walton ACWalton AC
3 athletes, 1 team

Jack Gemmell, Ross Hurst, Thomas Jones.
1 team3 athletes
Watford HarriersWatford Harriers
4 athletes, 1 team

Lewis Clark, Ben Hunter, Adam Serag, Challie Woollett.
1 team4 athletes
Wellingborough & District AcWellingborough & District Ac
1 athletes, 1 team

Stanley Taylor.
1 team1 athletes
Wells City HarriersWells City Harriers
4 athletes, 1 team

Daniel Maydew , Matthew Quarterman , Leo Stockham, Toby Watson.
1 team4 athletes
West Cheshire Athletic ClubWest Cheshire Athletic Club
3 athletes, 1 team

Joseph Hancock, Isaac Tait, William Wright.
1 team3 athletes
West Suffolk ACWest Suffolk AC
2 athletes, 1 team

Ewan Boyle, Joe Bradford.
1 team2 athletes
Westbury HarriersWestbury Harriers
1 athletes, 1 team

Johan Hobbs.
1 team1 athletes
Wimborne AcWimborne Ac
5 athletes, 1 team

Charles Davies, Josh Jack, Seth Lake, Ben Martin, Oliver Rawles.
1 team5 athletes
Winchester & District ACWinchester & District AC
4 athletes, 1 team

Dominic Exworthy, James Medley, Samuel Roberts, Douglas Scally.
1 team4 athletes
Windsor Slough Eton & Hounslow ACWindsor Slough Eton & Hounslow AC
7 athletes, 1 team

Jordi  Evans-Rodriguez, William Goddard, Sam Hodgson, Luke Hynes, Joshua Patteson, Freddie Pope, Ross Van Heerde.
1 team7 athletes
Wirral ACWirral AC
1 athletes, 1 team

Louis Johnston.
1 team1 athletes
Woking ACWoking AC
4 athletes, 1 team

Leo Basi, Angus Caruth, Jacob Stadie, Shaun Waters.
1 team4 athletes
Wolverhampton & BilstonWolverhampton & Bilston
4 athletes, 1 team

Reuben Crombie, Louie Lambeth, Alfie Oliver, Daniel Steventon-Box.
1 team4 athletes
Woodford Green Ac With Essex LadiesWoodford Green Ac With Essex Ladies
6 athletes, 1 team

Kieran Allgood, Brandon Baldacci, Rhys Edwards, Ben Sloan, Sam Sloan, Liam Waldron.
1 team6 athletes
Wreake and Soar Valley ACWreake and Soar Valley AC
3 athletes, 1 team

Lucas Spence, Lucca Watson Quilter, Roman Watson Quilter.
1 team3 athletes
Wycombe Phoenix Harriers & AcWycombe Phoenix Harriers & Ac
6 athletes, 1 team

Harvey Bell, Luke Kempton, Alex Mitchell, Nicholas Mitchell, Jacob Sanderson, Harrison West.
1 team6 athletes
15 online individual entries for this event
Individual entries will be included in their club's team.
Oliver Baty (Victoria Park Harriers and Tower Hamlets AC), 
Daniel Bentham (Luton Athletic Club), 
Luke Buck (Cirencester AC), 
Sam Cobb (Taunton AC), 
Oscar Cousins (Chesterfield & District AC), 
Joseph Currie (Chesterfield & District AC), 
Theo Grandorge (Victoria Park Harriers and Tower Hamlets AC), 
Duncan Hughes (Blackhill Bounders), 
Andrew Lawrence (City of York AC), 
Alexander Parsons (Team Bath Athletic Club), 
Benjamin Rawsthorne (Ealing Eagles Running Club), 
Toby Scott (Gloucester AC), 
Oliver Smith (Basingstoke & Mid Hants AC), 
Paddy Turner (Andover AC), 
Louix Tziortzis-Foskett (Wenlock Olympians).
No postal entries for this event.
No online individual postalentries for this event
Total teams: 178
Total athletes: 717