Top: Entries for Saucony National Cross Country Championships - U13 Boys

Note:
This entry list includes only those entrants who have entered using SportSoft online entry system.
It may take up to 24 hours for new entrants to appear.

178 online team entries for this event.
(Hover over team name for athletes)
Abingdon ACAbingdon AC
1 athletes, 1 team

Sebastion Lawton.
1 team1 athletes
Absolute TriAbsolute Tri
2 athletes, 1 team

Jasper Adamson, Solomon Okrafo-Smart.
1 team2 athletes
Aldershot Farnham & DistrictAldershot Farnham & District
21 athletes, 1 team

Ted Barnicoat, Logan Bateman, Alex Bishop, Finn Canning, Aiden  Elford, Joseph Feeney, James Hayward, Tom Henderson, Christopher Irvine, John Kershaw, Leon Lafreniere, Thomas Lines, Lloris Minchin, Rudi Morrell, Ollie Pickup, Matthew Ralph, Henry Rattray, Ethan Scott, Daniel Shattock, Euan Stewart, Harry Ware.
1 team21 athletes
Barnet & District ACBarnet & District AC
6 athletes, 1 team

Jonathan Alden, Noah Clarke, Zico Jones, Eran Rashid-Grant, Jeydan Rashid-Grant, Arthur Thomas-Bocking.
1 team6 athletes
Barnsley Athletic ClubBarnsley Athletic Club
1 athletes, 1 team

Ben Nutter.
1 team1 athletes
Basildon AcBasildon Ac
4 athletes, 1 team

Jack Edwards, Frank Lewis, Harry Lewis, Harrison Thorpe.
1 team4 athletes
Basingstoke & Mid Hants ACBasingstoke & Mid Hants AC
6 athletes, 1 team

Jack  Hedderly, Will Kettle, Aidan Leavey, Leo Liversage, James Ruth, Guy Stevens.
1 team6 athletes
Bedford & County AcBedford & County Ac
10 athletes, 1 team

Christopher Brodie, Ethan Cairns, Noah Campion, Oduka Fintelmann, Jayden Hill, Aedan Lydon, Ryan Mingay, Zena Saez, Ayman Siad, Oliver Yates.
1 team10 athletes
Belgrave HarriersBelgrave Harriers
3 athletes, 1 team

Sam Pound, Blaine Robinson, Henry Shippey.
1 team3 athletes
Bexley ACBexley AC
2 athletes, 1 team

Luke Harry, Ryan Puszak.
1 team2 athletes
Bicester ACBicester AC
2 athletes, 1 team

Timothy Jones, Sami Singer.
1 team2 athletes
Billingham Marsh Hse H & AcBillingham Marsh Hse H & Ac
3 athletes, 1 team

Fraser Allan, Ben Hodgson, Rohan Teasdale.
1 team3 athletes
Bingley Harriers & AcBingley Harriers & Ac
3 athletes, 1 team

Samuel Mantle, Oliver Peace, Jake Wallace.
1 team3 athletes
Birtley ACBirtley AC
2 athletes, 1 team

Jago Newby, Christopher Perkins.
1 team2 athletes
Blackheath And Bromley Harriers Athletic ClubBlackheath And Bromley Harriers Athletic Club
16 athletes, 1 team

Jake Anthony, Joshua Buddle-Smith, Ben Campbell, George  Catton, Oles Chaban, Max Gregson, Ted Marston, Zachary Mathews-Mansour, Oliver Robertson, Jamie Sears, George Shaw, Matthew Smith, Arthur Starvis, Sam Stuart, Alessio  Tutt, Archie Whitehead.
1 team16 athletes
Blackhill BoundersBlackhill Bounders
1 athletes, 1 team

Tom Slane.
1 team1 athletes
Bourne Town HarriersBourne Town Harriers
5 athletes, 1 team

Ben Conrathe, Alex Galpin, Dan Galpin, Charles Harrison, Owen James.
1 team5 athletes
Bracknell ACBracknell AC
14 athletes, 1 team

Joshua Alexander, Oliver Barrett, James Berry, Charlie Borgnis, Tathan Brooks, Hector Daniel, Nicholas Didaskalou, Edward Enser, Charlie Jones, Connor Law, Sam Marney, Nathan Rollins, Alex Titley, James Winship.
1 team14 athletes
Bridgnorth ACBridgnorth AC
1 athletes, 1 team

Daniel Galloway.
1 team1 athletes
Brighton & Hove ACBrighton & Hove AC
9 athletes, 1 team

Jonny Hancock, Will Matthews, Kit Monti, William Muzio, Samuel Southgate, Archie Turner, Miles Waterworth, Joe Wilburn, Henry Yelling.
1 team9 athletes
Brighton PhoenixBrighton Phoenix
2 athletes, 1 team

Ben Power, Freddie Tyndale-Biscoe.
1 team2 athletes
Bristol and West ACBristol and West AC
15 athletes, 1 team

Luca Alison, Luki Ballero Ffrench, Ishmael Bradley, Will Chapman, Fred Cummins, Tomek Czerepinski, Misha Evans, Jacob Franklin, Henry Godfree, Joseph Hull, Amos Kingston, Joshua Lewis, Eoin O'Halloran, Alex Robertson, Zachary Roe.
1 team15 athletes
BRJ Run and TriBRJ Run and Tri
3 athletes, 1 team

Layton  Duffy, Jeff Newham, Dominic  Pauley.
1 team3 athletes
Bromsgrove and RedditchBromsgrove and Redditch
4 athletes, 1 team

Leo Merritt, Sebastian Purvis, Finnan Robins, Pijus Tvardauskas.
1 team4 athletes
Burton ACBurton AC
1 athletes, 1 team

Toby Hedges.
1 team1 athletes
Camberley & District AcCamberley & District Ac
3 athletes, 1 team

Miles Brooks, James Dargan, Tobie Dawe.
1 team3 athletes
Cambridge & Coleridge ACCambridge & Coleridge AC
11 athletes, 1 team

Cosmo Benyan, Alex Blake, Jake Borrett, Lewis Buchallet, Ryan Howe, George  Keen, Jake Latham, Luca McGrath, Isaac Morris, Gabe Parmenter, Isaac  Rothwell.
1 team11 athletes
Cambridge HarriersCambridge Harriers
8 athletes, 1 team

Jack Adams, James Barnes, Thomas Carbin, Liam Carr, Reuben Chandler, Ethan Fiore, Theodore Hafford Tear, Theo Treadwell.
1 team8 athletes
Charnwood A CCharnwood A C
6 athletes, 1 team

Frankie Bevilacqua Masunda, Charlie Coleston-Shields, Ethan Day, Thomas Dixon, Sam Haines, Sean McCann.
1 team6 athletes
Chelmsford AcChelmsford Ac
1 athletes, 1 team

Will Steadman.
1 team1 athletes
Chichester Runners & AcChichester Runners & Ac
5 athletes, 1 team

Ollie Fuller, Harvey McGuinness, Barney McLarnon, Joe McLarnon, Fionn O'Murchu.
1 team5 athletes
Chiltern Harriers ACChiltern Harriers AC
11 athletes, 1 team

Matthew Aldred, Maximillian Baxter, Alfie Clifford, Teague Eaton, Tom Emery, Laurie Gawne, Rowan Gawne, Woody Jackson, Cormac Nisbet, Jamie Powell, Thomas Redmond.
1 team11 athletes
City Of Norwich ACCity Of Norwich AC
6 athletes, 1 team

Jack Abram, Charlie Crane, Connor Gowing, Jeya Kandola, Toby Nelson, Dylan White.
1 team6 athletes
City Of Portsmouth ACCity Of Portsmouth AC
6 athletes, 1 team

Toby Borrett, William Campbell, Samuel Colbourne, Tim Czura, Eddy Purser, Cameron Walker-Powell.
1 team6 athletes
City of Stoke ACCity of Stoke AC
1 athletes, 1 team

Gianni Loska.
1 team1 athletes
Cleethorpes And District AcCleethorpes And District Ac
3 athletes, 1 team

Charlie Burrell, Joseph Carrotte, Mert Ozguder.
1 team3 athletes
Colchester & Tendring ACColchester & Tendring AC
1 athletes, 1 team

Henry  Dover.
1 team1 athletes
Cookham Running ClubCookham Running Club
11 athletes, 1 team

Callum Bleazard, Jack Calliss, Ben Hearsey, Nick Holdsworth, Edwin Isted, Tom Lebeau, Frank McGrath, Euan Russell, Louie Seamons, Charlie Shervell, Elliot Tomkins.
1 team11 athletes
Corby ACCorby AC
4 athletes, 1 team

Sebastian Beckwith, Elliott Powell, Fabian Powell, William Ronald.
1 team4 athletes
Coventry Godiva HarriersCoventry Godiva Harriers
2 athletes, 1 team

Hayden North, Daniel Paston.
1 team2 athletes
Crawley ACCrawley AC
8 athletes, 1 team

Ethan  Darcy, Finlay Donjon, Thomas Fox, Tomas Harris, Nicholas Hollan-Ellidge, Tommy Iveson, Jack Mitchelmore, Max  Webb.
1 team8 athletes
Crewe And Nantwich AcCrewe And Nantwich Ac
1 athletes, 1 team

Elliot Davies-Hayes.
1 team1 athletes
Crewe and Nantwich ACCrewe and Nantwich AC
1 athletes, 1 team

Jake Wilson.
1 team1 athletes
Croydon HarriersCroydon Harriers
4 athletes, 1 team

Douglas Aikman, Chizoba Nkamuo, Chukwuebuka Nkamuo, Imran Salim.
1 team4 athletes
Darlington H & ACDarlington H & AC
1 athletes, 1 team

Dylan Wilson.
1 team1 athletes
Dartford Harriers ACDartford Harriers AC
4 athletes, 1 team

Kai Barham, Miles Brierley, Luke Fenton, Jake Greenwood.
1 team4 athletes
Derby Athletic ClubDerby Athletic Club
7 athletes, 1 team

Alec Barr, Drew  Birkett, William  O Sullivan, Corey Rose, James Rouse, Ben Stevenson, Patrick Welsh.
1 team7 athletes
Doncaster Athletic ClubDoncaster Athletic Club
1 athletes, 1 team

Edward Phillips.
1 team1 athletes
Ealing Southall & Middlesex ACEaling Southall & Middlesex AC
10 athletes, 1 team

Sam Bonnet, Finn Combe, Mohamed Ibrahim, Marco Lamagna, Jonah Mezey, Thomas Musie, Taaj Ojha, Louis Saint, George Simpson, Maximillian Steel.
1 team10 athletes
East Cheshire Harriers & Tameside AcEast Cheshire Harriers & Tameside Ac
7 athletes, 1 team

Luke Carrington, Zach Conboy, Kane Grant, James Harney, Patrick Lee, James McGraw, Kyle Shenton-Cox.
1 team7 athletes
East Grinstead & District ACEast Grinstead & District AC
1 athletes, 1 team

Isaac Lancaster.
1 team1 athletes
Epsom & Ewell HarriersEpsom & Ewell Harriers
8 athletes, 1 team

Joe Barker, James Birbeck, Hayden Gale, Cillian Houston, Callum Howson, Conrad Norman, Dan Slaven, Jake Valkenburg.
1 team8 athletes
Exeter HarriersExeter Harriers
5 athletes, 1 team

Thomas Bennett, Oliver Capps, Charlie Hague, Sam Mills, Billy Turl.
1 team5 athletes
Framlingham FlyersFramlingham Flyers
1 athletes, 1 team

Liam Davison.
1 team1 athletes
Gloucester ACGloucester AC
1 athletes, 1 team

Samuel Brook.
1 team1 athletes
Gosforth Harriers & AcGosforth Harriers & Ac
3 athletes, 1 team

Rob Boddy, Ethan Bond, Silas Christie.
1 team3 athletes
Greenwich Tritons Triathlon ClubGreenwich Tritons Triathlon Club
2 athletes, 1 team

Nico  Haddingham, Jacob McCarthy.
1 team2 athletes
Guildford & Godalming AcGuildford & Godalming Ac
1 athletes, 1 team

Henry McDonald.
1 team1 athletes
Halesowen AccHalesowen Acc
1 athletes, 1 team

Thomas Harris.
1 team1 athletes
Halifax Harriers & ACHalifax Harriers & AC
1 athletes, 1 team

James Duffy.
1 team1 athletes
Hallamshire Harriers SheffieldHallamshire Harriers Sheffield
1 athletes, 1 team

Lewis Snowdon.
1 team1 athletes
Harrogate Harriers & AcHarrogate Harriers & Ac
1 athletes, 1 team

Will Partner.
1 team1 athletes
Harrow ACHarrow AC
5 athletes, 1 team

Alex Bickerstaff, Oliver MacGonigal, Rohan Mangat, Lucas Mansell, Soloman Peris.
1 team5 athletes
Hastings ACHastings AC
2 athletes, 1 team

Jonus Judah, Adam Morrissy.
1 team2 athletes
Havering AcHavering Ac
4 athletes, 1 team

Callum Basinger, Matthew  Blacklock, Shane Hart, Alex Kerr.
1 team4 athletes
Hercules Wimbledon AcHercules Wimbledon Ac
10 athletes, 1 team

Thomas Beare, William Belton, Tom Corbett, Cameron Elliott, Reuben Gallagher, Hans Hinde, Lloyd Hodgson, Marcus Mundy, Matthew Wall, Joseph Willis.
1 team10 athletes
Herne Hill HarriersHerne Hill Harriers
17 athletes, 1 team

David Aisa Miller, Harry Bell, Ben Birch, Oak Buchan, Christo Chilton, Evan Cowell-New, Zachery Crowther, Fabian  Hurst, Alex Jack, Joshua Lee-Baum, William Mann, Nelson McLennan, Alex Spaul, Harry Sugden, Jacob Taylor, Beaux Timmins-Martin, Charlie Tyrrell.
1 team17 athletes
Herts Phoenix AcHerts Phoenix Ac
5 athletes, 1 team

Ben Carter, Vinny Clarke, Oliver Hobdell, Ethan Primett, George Ward.
1 team5 athletes
High Peak Athletic ClubHigh Peak Athletic Club
1 athletes, 1 team

William  Stanway.
1 team1 athletes
Highgate HarriersHighgate Harriers
12 athletes, 1 team

Sam Amdor, Ezra Baddiel Banks, Jack Bailey, Victor Bright, Lucas Doukaki, Franklin Griffiths, Tobin Herberg, Caspar Hopkins, Jesse Hopkins, Luca Spaccatrosi, Ripley Watson, Remy Weinbrecht.
1 team12 athletes
Hillingdon ACHillingdon AC
4 athletes, 1 team

Abdi  Hamud, Muhsin  Maalim, Luke McGarvie, Hamud Moussa.
1 team4 athletes
Holland Sports ACHolland Sports AC
9 athletes, 1 team

Jamie  Hobday, Noah  Laird, Miles Brown, Ben Carpenter, Thomas  Erskine, Callum Hills, Nicholas Jones, Sam Street, Harry Young.
1 team9 athletes
Holmfirth Harriers AcHolmfirth Harriers Ac
1 athletes, 1 team

Kristian  Green .
1 team1 athletes
Huntingdonshire AcHuntingdonshire Ac
3 athletes, 1 team

Ciaran Burke, Howard Croft, Joel McGinness.
1 team3 athletes
Ilford ACIlford AC
1 athletes, 1 team

Mathew Hick.
1 team1 athletes
Ilkley Harriers AcIlkley Harriers Ac
2 athletes, 1 team

Max Ashelford, George Morley.
1 team2 athletes
Invicta East Kent ACInvicta East Kent AC
6 athletes, 1 team

Oliver  Harding, Thomas Hutton, Jamie Keir, Reef Page, Benedikt Stokes, Adam Whitlock.
1 team6 athletes
Ipswich HarriersIpswich Harriers
1 athletes, 1 team

Joshua Cook.
1 team1 athletes
Ipswich HarriersIpswich Harriers
4 athletes, 1 team

Max Fisher, Elliot Gladwell, Oliver Hitchcock, Edward Rufford.
1 team4 athletes
Ipswich HarriersIpswich Harriers
1 athletes, 1 team

Joseph Davison.
1 team1 athletes
Judd SchoolJudd School
5 athletes, 1 team

Luke Anderson, James Andrews, Edward Coutts, Meno Mangat, Ethan Rocks.
1 team5 athletes
Keighley & Craven AcKeighley & Craven Ac
4 athletes, 1 team

Sam Benson, Sam Conroy, Sam Headley, Donnabhan Rudden.
1 team4 athletes
Kendal Amateur Athletic ClubKendal Amateur Athletic Club
4 athletes, 1 team

Harry Bowen, James Bowen, Ben Greenep, Henry  Hunter.
1 team4 athletes
Kent AcKent Ac
4 athletes, 1 team

Dylan Dreyer, Theo Gaymes, Dan Henley, Oscar Zurdo.
1 team4 athletes
Kettering Town HarriersKettering Town Harriers
6 athletes, 1 team

Jacob Asher-Relf, Ben Brooker, Alfi Frayne, Ernie Jackson, Lucas Rogers, George Separovic.
1 team6 athletes
Leamington Cycling and Athletic ClubLeamington Cycling and Athletic Club
1 athletes, 1 team

Samuel Morrey.
1 team1 athletes
Leicester Coritanian ACLeicester Coritanian AC
3 athletes, 1 team

Morgan Green, Rohan Stokes, Jack  Stretton.
1 team3 athletes
Leighton Buzzard Athletic ClubLeighton Buzzard Athletic Club
3 athletes, 1 team

Oscar Butlin, Arty Mead, Sid Mead.
1 team3 athletes
Lewes ACLewes AC
6 athletes, 1 team

Rory Braund, Max Gardner, Louis Goodwin, Stan Pendered, Gabriel Penrose, Finlay Stonehouse.
1 team6 athletes
Lincoln Wellington Athletic ClubLincoln Wellington Athletic Club
1 athletes, 1 team

Oliver Pearson.
1 team1 athletes
Liverpool Harriers & ACLiverpool Harriers & AC
5 athletes, 1 team

Alex Kelly, Liam McCay, Gabriel Meehan, Jude Robinson, Ben Taylor.
1 team5 athletes
London Heathside Runners ACLondon Heathside Runners AC
8 athletes, 1 team

Bedo Aron Draskoczy, Frederick Beale, Spike Blake, Jack Davis-Black, Avery Dietrich, Stan Hasson, Lucas  Maher, Arthur Reed.
1 team8 athletes
Luton Athletic ClubLuton Athletic Club
1 athletes, 1 team

Max Winfield.
1 team1 athletes
Macclesfield Harriers & ACMacclesfield Harriers & AC
1 athletes, 1 team

Ben Hamilton-Ryan.
1 team1 athletes
Macclesfield Harriers & ACMacclesfield Harriers & AC
3 athletes, 1 team

Oliver Bradley, James Knockton, Aadi Whitlock.
1 team3 athletes
Manchester Harriers & ACManchester Harriers & AC
1 athletes, 1 team

Fraser MacKie.
1 team1 athletes
Marshall Milton Keynes AcMarshall Milton Keynes Ac
4 athletes, 1 team

Sebastian Henry, Oliver James, Harry Rose, Callum Tripp.
1 team4 athletes
Matlock Athletic ClubMatlock Athletic Club
1 athletes, 1 team

Bertie Elphick.
1 team1 athletes
Medway And Maidstone AcMedway And Maidstone Ac
9 athletes, 1 team

Kyle Buckley, Elliot Chamberlain, Callum Featherstone, Cameron Featherstone, Hayden Gear, Kazimierz Gogol, Toby Hughes, Jack Morris, Alistair Shelley.
1 team9 athletes
Medway TriMedway Tri
1 athletes, 1 team

Oliver  Horne.
1 team1 athletes
Middlesbrough Athletic Club (mandale)Middlesbrough Athletic Club (mandale)
1 athletes, 1 team

James Hughes.
1 team1 athletes
Morpeth Harriers & AcMorpeth Harriers & Ac
3 athletes, 1 team

Ryan Davies, Joseph Hudspith, Sam Tate.
1 team3 athletes
Nene Valley HarriersNene Valley Harriers
6 athletes, 1 team

Hugo Brill, Joe Garner, Harry Hewitt, Freddie House, Joseph Reindel, Joshua  Smith.
1 team6 athletes
New Marske Harriers ClubNew Marske Harriers Club
1 athletes, 1 team

Jack Farrel.
1 team1 athletes
Newcastle Staffs AcNewcastle Staffs Ac
1 athletes, 1 team

Charlie Ranford.
1 team1 athletes
Newquay & Par AcNewquay & Par Ac
4 athletes, 1 team

Isaac Ketterer, John Pritchard, Kieran Rundle, Blake Williams.
1 team4 athletes
North Norfolk Harriers Athletics ClubNorth Norfolk Harriers Athletics Club
7 athletes, 1 team

Archie Barker, Matthew Benson, Nathan Hutchings, Henry Jonas, Brad Keay, Innes O'Malley, Callum Wright.
1 team7 athletes
North Somerset AcNorth Somerset Ac
19 athletes, 1 team

Herbert  Alexander, Oliver Andrews, Charles Broadhurst, Louie Brunsdon, Kyle Burford, Ollie Campbell, Herbie Cooksley, Alexander Davies, Reuben Dean, Oliver Haley, Zeki Harston, Stan Hemmings, Samuel Holloway, Elliot Jeston, Jonah Loveridge, William Maine, Alexander Moore, William Sandiford, Oliver Webb.
1 team19 athletes
Norwich Road RunnersNorwich Road Runners
2 athletes, 1 team

Zachary Dunne, Reuben Houghton.
1 team2 athletes
Notts ACNotts AC
3 athletes, 1 team

Theo Simpson, John-paul Smith McGloin, Joshua Towne.
1 team3 athletes
Nuneaton HarriersNuneaton Harriers
2 athletes, 1 team

Jack Hiatt, Sam Yates.
1 team2 athletes
Orion HarriersOrion Harriers
6 athletes, 1 team

Arthur Ansell, Nathan Boase, Eddie De Souza, Oscar Emery, Rio Johnson-Wray, Owen Keen.
1 team6 athletes
Oxford City ACOxford City AC
4 athletes, 1 team

Henry Channon, Lewis Currie, Freddie Jones, Benjamin Sims.
1 team4 athletes
Peterborough ACPeterborough AC
1 athletes, 1 team

Oliver Beasley.
1 team1 athletes
Poole AcPoole Ac
6 athletes, 1 team

Pierre Castagna, Cameron Corbin, Connor Corbin, George Mahon, Finn  Pardy, William  Rabjohns.
1 team6 athletes
Poole RunnersPoole Runners
2 athletes, 1 team

Finlay Nunn, Harry Sargeant.
1 team2 athletes
Queen's Park HarriersQueen's Park Harriers
3 athletes, 1 team

Emmet Collins, Finn Middleton, Archie St Giles.
1 team3 athletes
Reading AcReading Ac
8 athletes, 1 team

Elio Babb, Fraser Bradshaw, Oliver Craggs, Dylan Madden, Aidan Marshall, Elliott McCarthy, Adam Tivey, George Urwin-Mann.
1 team8 athletes
Reigate Priory AcReigate Priory Ac
1 athletes, 1 team

Matthew Pickering.
1 team1 athletes
Richmond & Zetland HarriersRichmond & Zetland Harriers
5 athletes, 1 team

Matthew Cole, Thomas Greer, Joshua Hammett, Thomas O'Mahoney, Dominic  Wilford.
1 team5 athletes
Rossendale Harriers & AcRossendale Harriers & Ac
1 athletes, 1 team

Joseph Ormrod.
1 team1 athletes
Rotherham Harriers And AcRotherham Harriers And Ac
5 athletes, 1 team

George  Browne, Joshua  Gilbert, Daniel Hutson, Reece Levitt, Luke Parker.
1 team5 athletes
Royal Sutton Coldfield Athletic ClubRoyal Sutton Coldfield Athletic Club
5 athletes, 1 team

Ethan Cook, George Hope, George O'Connor, Ethan Patel, Jack Wakefield.
1 team5 athletes
Rugby & Northampton AcRugby & Northampton Ac
14 athletes, 1 team

Keiran Ashman, James Blomley, Jenson Buttrick, Louis Buttrick, Malachy Collins, Jasper Cooper, Dominic Evans, Finlay Heard, Joseph Jones, Joshua Robson, Cian Shea, Arthur Tilt, Luke Turner, Henry Woodward.
1 team14 athletes
Rushcliffe AcRushcliffe Ac
1 athletes, 1 team

Callum Findlay.
1 team1 athletes
Saffron Athletics ClubSaffron Athletics Club
8 athletes, 1 team

Ashley Butler, Kye Clarke-Myers, Lachlan Finch, Dylan Izzet, Alex Keeble, Danny-ray  Murdey, Robert  Wardlaw, Samuel Wright.
1 team8 athletes
Saint Edmund PacersSaint Edmund Pacers
2 athletes, 1 team

Max Berry, Lewis Sullivan.
1 team2 athletes
Sale Harriers ManchesterSale Harriers Manchester
11 athletes, 1 team

Luke  Chinoy, Joshua Colquhoun-Lynn, Harry  Edmundson, James Kelly, Torin Lindsey, Archie McCarron, William  Parker, Elliot Savage, Evan Savage, Jack  Spark, Charlie Tittensor.
1 team11 athletes
Salford Harriers & AcSalford Harriers & Ac
2 athletes, 1 team

Max Lowrey, Matthew  Russell.
1 team2 athletes
Salford Metropolitan AcSalford Metropolitan Ac
1 athletes, 1 team

Joe Tyldesley.
1 team1 athletes
Serpentine RcSerpentine Rc
2 athletes, 1 team

Theodore Bishoff, Spike Frobisher.
1 team2 athletes
Shaftesbury Barnet HarriersShaftesbury Barnet Harriers
8 athletes, 1 team

Theo Boden, Toby  Edwards, Samuel Greenstein, Dylan Hammond, Leo Mixides, Archie Nash, Joe O'Hara, Leo Roncarati.
1 team8 athletes
Sheffield Triathlon ClubSheffield Triathlon Club
1 athletes, 1 team

Euan Patton.
1 team1 athletes
Silson Joggers AcSilson Joggers Ac
3 athletes, 1 team

James Conquest, Edward Johnson, Angus Morris.
1 team3 athletes
Skyrac Athletic ClubSkyrac Athletic Club
1 athletes, 1 team

Sebastian Cummin.
1 team1 athletes
Solihull & Small Heath Athletic ClubSolihull & Small Heath Athletic Club
3 athletes, 1 team

Henry Faizey, Tomas Maidment, Jack O'Leary.
1 team3 athletes
South London HarriersSouth London Harriers
5 athletes, 1 team

Ian Cotton, Brandon Morrell, Joe Mumford, Martin Van Domselaar, Felix Welsh.
1 team5 athletes
South Shields Harriers & AcSouth Shields Harriers & Ac
1 athletes, 1 team

Benjamin Weston.
1 team1 athletes
Southampton Athletic ClubSouthampton Athletic Club
8 athletes, 1 team

Theo Abbt, Ben Brown, Lars Feyerabend-Powell, Joshua Horner, George Lambert, Jacob Matthew, Jamie Norton, Samuel Wain.
1 team8 athletes
Southend On Sea AcSouthend On Sea Ac
5 athletes, 1 team

Diesel Bell-Bishop, Henry Campion, Harry Elgar, Dominic Gal, Zachary Hughes-Binns.
1 team5 athletes
St Albans StridersSt Albans Striders
9 athletes, 1 team

Noah  Brown, Alex  Fine, Tom Gaunce, Pedro Gomez-Jones, Adam Grimes, Benjamin Humphrey, Oscar Loveday, Alexander McDonald, Benjamin  Walker.
1 team9 athletes
St Helens Sutton ACSt Helens Sutton AC
2 athletes, 1 team

Rhys Hopkins, Sam Mawdsley.
1 team2 athletes
St Mary's Richmond ACSt Mary's Richmond AC
4 athletes, 1 team

Freddie  Bate, Sonny Maund, Cato Pugsley, Louis Ross.
1 team4 athletes
Stockport Harriers & ACStockport Harriers & AC
3 athletes, 1 team

Jack Catterall, Finley Mayoh, Harvey Murphy.
1 team3 athletes
Stratford Upon Avon ACStratford Upon Avon AC
1 athletes, 1 team

Alex Adams.
1 team1 athletes
Taunton ACTaunton AC
3 athletes, 1 team

Archie Dowson, Daniel Fisher, Noah Heal.
1 team3 athletes
Team Bath Athletic ClubTeam Bath Athletic Club
1 athletes, 1 team

Dylan Stoneman.
1 team1 athletes
Telford AcTelford Ac
1 athletes, 1 team

Charlie Preece.
1 team1 athletes
Thames Valley HarriersThames Valley Harriers
5 athletes, 1 team

Max Bishop, Solomon Inglis, Morris Rock, Charlie Rollo, Alfred Turner.
1 team5 athletes
Thanet Roadrunners AcThanet Roadrunners Ac
2 athletes, 1 team

Dylan Leach, Louie Procopi.
1 team2 athletes
The Stragglers Running ClubThe Stragglers Running Club
3 athletes, 1 team

Harvey Hutchison, Patrick McGuigan, George  Turner.
1 team3 athletes
Thetford AcThetford Ac
7 athletes, 1 team

Daniel Clouston, Charlie Garrod, Benjamin Peck, Ewan Peck, James Peck, Oliver Sanders, Callum Wing.
1 team7 athletes
Thurrock HarriersThurrock Harriers
1 athletes, 1 team

Harry Tobin.
1 team1 athletes
Tonbridge AcTonbridge Ac
18 athletes, 1 team

Isaac Arnott, Sam Breed, George Burbage, Joe Butterfield, Ollie Croll, Huxley Crush, Monty Cunliffe, Angus Currie, Luke Dimond, Ananjan Ganguli, Charlie Goodwin, Finley Hillier, George Hopkins, Adam Jeddo, Daniel Jeddo, Timothy McLain, Freddie Nicholson, George Thomas.
1 team18 athletes
Trafford Athletic ClubTrafford Athletic Club
5 athletes, 1 team

Charlie Atkiss, Joseph Daly, Josh Fookes, Charles Massey, Louie McCormack.
1 team5 athletes
Trent Park Running ClubTrent Park Running Club
4 athletes, 1 team

Marcus Aitken, Toby Berger, Ethan Jackson, Dominic Paine.
1 team4 athletes
Vale Of Aylesbury AcVale Of Aylesbury Ac
1 athletes, 1 team

Woody Day.
1 team1 athletes
Vale Royal AcVale Royal Ac
2 athletes, 1 team

Dylan Carney, Patrick Griffith.
1 team2 athletes
Victoria Park Harriers and Tower Hamlets ACVictoria Park Harriers and Tower Hamlets AC
1 athletes, 1 team

Joseph Lamb.
1 team1 athletes
Walton ACWalton AC
1 athletes, 1 team

Oliver Emment.
1 team1 athletes
Warrington A CWarrington A C
1 athletes, 1 team

Ben Pucill.
1 team1 athletes
Watford HarriersWatford Harriers
4 athletes, 1 team

Thomas Hobbs, Ronnie Hucknall, Archie Marshall, Zachery Reilly.
1 team4 athletes
Wellingborough & District AcWellingborough & District Ac
1 athletes, 1 team

Daniel Reid.
1 team1 athletes
Wells City HarriersWells City Harriers
1 athletes, 1 team

Bradley Glover.
1 team1 athletes
WESPA Fire AthleticsWESPA Fire Athletics
1 athletes, 1 team

Ethan  Brady-Jones.
1 team1 athletes
West Cheshire Athletic ClubWest Cheshire Athletic Club
1 athletes, 1 team

Henry Robinson.
1 team1 athletes
West Suffolk ACWest Suffolk AC
1 athletes, 1 team

Rowan Shearer.
1 team1 athletes
Westbury HarriersWestbury Harriers
1 athletes, 1 team

Seamus Robinson.
1 team1 athletes
White Horse HarriersWhite Horse Harriers
1 athletes, 1 team

Iestyn Berry.
1 team1 athletes
Wimborne AcWimborne Ac
8 athletes, 1 team

Oscar Davis, Jay Dunn, Tristan Green, Joseph Healey, Thomas Jeffery, Edward Mercer, Jago Smith, Jack Wrann.
1 team8 athletes
Winchester & District ACWinchester & District AC
8 athletes, 1 team

Thomas Briggs, Ben Chesterfield, Charlie Cox, Matthew Duckering, Tom Grote, James Lewis, Ben Schofield, Michael Shingleton Smith.
1 team8 athletes
Windsor Slough Eton & Hounslow ACWindsor Slough Eton & Hounslow AC
6 athletes, 1 team

Meher Baga, Benjamin Dewar, Rocco Hudson, Sam Johnston, Matthew Knight, George Thomas.
1 team6 athletes
Woking ACWoking AC
1 athletes, 1 team

Martin Sunderland.
1 team1 athletes
Wolverhampton & BilstonWolverhampton & Bilston
4 athletes, 1 team

Lee Hallam, Oliver Hallam, Tyler Hawley, Josef Koren.
1 team4 athletes
Woodford Green Ac With Essex LadiesWoodford Green Ac With Essex Ladies
12 athletes, 1 team

Alessandro Berni, James Brigstock-Williams, Maxwell Chinn, Sid Cody, Ronan Edwards, Jimmy Geller, Luca Gormley, Rafferty Groat, Jacob Hardy, Evan Johnson, Ben Savidge, Nathan Wright.
1 team12 athletes
Wreake and Soar Valley ACWreake and Soar Valley AC
1 athletes, 1 team

Jacob Woolverton.
1 team1 athletes
Wreake and Soar Valley ACWreake and Soar Valley AC
5 athletes, 1 team

Mackenzie Bloxham, Richard Brotherton, Will Inman, Charlie White Godden, Jacob Woolverton.
1 team5 athletes
Wycombe Phoenix Harriers & AcWycombe Phoenix Harriers & Ac
1 athletes, 1 team

Rollo Parry.
1 team1 athletes
17 online individual entries for this event
Individual entries will be included in their club's team.
Patrick Atkinson (New Forest Runners), 
Sam Bollen (Herts Phoenix AC), 
Ellis Cameron (Amber Valley and Erewash Athletic Club), 
Thomas Erskine (Holland Sports AC), 
Harry Glyn (Victoria Park Harriers and Tower Hamlets AC), 
Ryan Grady (Ipswich Harriers), 
Keyon Greveson (Chesterfield & District AC), 
Jack Heap (Wirral AC), 
Freddie Kugelmann (Burton AC), 
James Langdon (Rothwell Harriers & AC), 
Quinn Miell-Ingram (Radley Athletic Club), 
Sam Nesbitt (Kingston AC And Poly Harriers), 
Archie Street (Banbury Harriers AC), 
Tobias Swarbrick (Lancaster & Morecambe AC), 
Charlie White (Kingston AC And Poly Harriers), 
Tom Wood (Braintree & District AC), 
Kai Yeldham (Benfleet RC).
No postal entries for this event.
Total teams: 178