Top: Entries for Northern Athletics Indoor Championships 2018 - Senior & U17

Note:
This entry list includes only those entrants who have entered using SportSoft online entry system.
It may take up to 24 hours for new entrants to appear.

633 online entries for this event
Sasha Byrom (Sale Harriers Manchester): SW_400m
Gregory Abibu Bukasa (Gateshead Harriers & AC): U17M_60m
Georgina Adam (Lincoln Wellington Athletic Club): U20W_60m, U20W_200m
Eniola Adedotun (Bolton United Harriers & AC): U17M_60m
Isaiah Adekanmbi (Achilles Club): SM_60m
Tobi Adeniji (Halifax Harriers & Ac): U20M_TJ
Caleb Adenuga (Sale Harriers Manchester): U20M_60m, U17M_LJ
Daniel Afolabi (Sale Harriers Manchester): U20M_60m
Chidinma Agwu (Salford Metropolitan Ac): SW_60m
Hafeez Ahmad (Sale Harriers Manchester): SM_LJ
Holly Aitchison (Stockport Harriers & Ac): U17W_200m, U17W_LJ, U17W_TJ, U17W_HJ
Ahmed Al-Kufaishi (Middlesbrough Athletic Club (Mandale)): No Events
Emma Alderson (Liverpool Harriers & AC): U20W_400m, U20W_800m
Trevor Alexanderson (Birchfield Harriers): SM_LJ
Jasmine Allen (Nene Valley Harriers): U20W_60m, U20W_LJ
James Andrew (Jarrow & Hebburn Ac): SM_TJ
Morgan Angland (Blackburn Harriers & Ac): SW_60mH
Kate Anson (Liverpool Harriers & AC): SW_HJ
Louis Appiah-Kubi (Sale Harriers Manchester): U17M_60m
Benjamin Apps (Southport Waterloo AC): U20M_TJ
Kristie Archer (Wombwell Sporting Ac): U17W_300m, U17W_LJ
Scott Armstrong (Durham City Harriers & AC): U20M_800m
Sophie Ashurst (Sale Harriers Manchester): U17W_60m, U17W_PV
Imogen Ayres (Liverpool Pembroke & Sefton H Ac): U17W_HJ
Anabel Bagley (City Of Sheffield And Dearne Ac): U20W_200m, U20W_HJ
Hayaat Bah-Traore (Sale Harriers Manchester): SW_60m
Adrian Bailes (Birtley Ac): SM_1500m
Thomas Baines (Warrington A C): U20M_400m
Lawrence Baird (Trafford Athletic Club): SM_400m
Graeme Ballard (Chorley Athletic And Triathlon Club): SM_60m, SM_200m
Reynold Banigo (Sale Harriers Manchester): SM_LJ
Hannah Barnden (Derby Athletic Club): U17W_200m, U17W_60mH, U17W_LJ, U17W_SP
Alicia Barrett (Chesterfield & District AC): SW_60m, SW_200m, SW_60mH
Ella Barrett (Chesterfield & District AC): SW_60m, SW_200m
Ben Basten (Crewe And Nantwich Ac): U17M_60m, U17M_200m
Amelia Bateman (Gateshead Harriers & AC): U20W_HJ
Megan Bates (University of Sheffield Union of Students): SW_400m
Philippa Baxter (City of York AC): U20W_60m, U20W_200m
Will Beauchamp (Salford Harriers & AC): SM_3000m
Florence Beedie (Derby Athletic Club): U17W_LJ
Sam Beesley (Trafford Athletic Club): U17M_60m, U17M_200m
Kevin Bell (Liverpool Harriers & AC): SM_800m
Layla Bell (Middlesbrough Athletic Club (Mandale)): U20W_60m, U20W_200m
Rachel Bell (Cleethorpes and District AC): SW_60m
Charlotte Bennett (New Marske Harriers Club): U17W_800m
Rachel Bennett (Shildon Running & Ac): U17W_60m, U17W_200m
Andy Benson (Preston Harriers): SM_1500m, SM_3000m
Holly Benson (Stockport Harriers & AC): U17W_60m, U17W_60mH, U17W_LJ, U17W_SP
Adam Berwick (Amber Valley And Erewash Athletic Club): U20M_LJ, U20M_HJ
Alana Birch (Salford Metropolitan Ac): U17W_60m, U17W_200m, U17W_60mH, U17W_SP
Erin Birchall (Liverpool Pembroke & Sefton H Ac): U17W_60m, U17W_LJ
Hannah Bird (Barnsley Athletic Club): SW_60m, SW_200m
Alexander Birkett (Kendal Amateur Athletic Club): U20M_800m
Abigail Bishell (City Of Sheffield And Dearne Ac): SW_60m, SW_200m
Liam Blackwell (Preston Harriers): U17M_800m
Ella Blakey (Derby Athletic Club): U20W_60m
Lauren Blakey (Derby Athletic Club): U20W_60m
Dominic Blount (Derby Athletic Club): U17M_SP
Clare Blunt (Kingston upon Hull AC): SW_PV
Oliver Bolland (City Of Sheffield And Dearne Ac): U17M_200m, U17M_400m
Ellie Booker (Rotherham Harriers And Ac): U20W_200m
Tom Booth (Preston Harriers): SM_PV
Martell Bortey (City Of Sheffield And Dearne Ac): SM_60m
Emily Borthwick (Wigan & District H & Ac): SW_HJ
Mark Bostock (Wakefield District H & AC): U20M_1500m
Thomas Bowdon (Gateshead Harriers & AC): U20M_TJ
Anthony Bowyer (Pontefract AC): SM_200m
Lili Boyle (Trafford Athletic Club): SW_LJ
Guy Bracken (North Shields Polytechnic Club): SM_1500m, SM_3000m
Ewan Bradley (West Cheshire Athletic Club): U17M_60mH, U17M_PV
Isabel Bradshaw (City Of York Ac): U20W_LJ, U20W_SP
Jonathan Briggs (Birmingham Running Athletics & Triathlon Club (BRA): SM_SP
Micaela Brindle (Wigan & District H & Ac): SW_LJ
Kieran Brining (Leeds City Athletic Club): U17M_60m, U17M_200m
Matthew Brining (New Marske Harriers Club): U17M_PV
Liam Brittle (Darlington H & Ac): U17M_800m
Ty Brockley-Langford (East Cheshire Harriers & Tameside AC): U17W_1500m
Blake Tiger-lee Brown (Sale Harriers Manchester): U20M_60m
David Brown (Lancaster & Morecambe AC): SM_3000m
Dominic Brown (Tonbridge Ac): SM_1500m, SM_3000m
Rivaldo Brown (Trafford Athletic Club): SM_60m, SM_60mH
Daniel Brunt (City Of Sheffield And Dearne Ac): SM_SP
Oscar Bryce (Hallamshire Harriers Sheffield): SM_SP
Toni Buckingham (Barnsley Athletic Club): SW_SP
Amelia Bunton (City of York AC): U17W_60m, U17W_200m
Charles Burke (Manchester Harriers & AC): SM_60m
Rachael Burns (Liverpool Harriers & Ac): SW_3000m
Michael Burr (Grantham Ac): SM_HJ
Megan Busby (Carlisle Aspatria Ac): U20W_200m, U20W_LJ
Jude Bush (Derby Athletic Club): U17M_800m
Elizabeth Butler-Clack (Sheffield Hallam University Athletics Club): SW_60m, SW_200m
Jacob Butterfield (Leeds City Athletic Club): U17M_400m
Molly Butterworth (Doncaster Athletic Club): U20W_1500m
Mark Cage (City Of York Ac): SM_800m
Elliott Callow (Western Athletic Club (Isle of Man)): U17M_60m
Finlay Campbell (Wigan & District H & AC): U17M_TJ
Rebecca Campsall (City Of York Ac): SW_60m, SW_200m
Lewis Cant (Blaydon Harriers & AC): U17M_60m
Matthew Cant (Blaydon Harriers & AC): U20M_400m
Heather Carson (University of Sheffield Union of Students): SW_400m
Amy Carter (New Marske Harriers Club): U20W_60mH
Isabel Carter (Grimsby Harriers & AC): U17W_60m, U17W_300m
Tobian Catsburg (Derby Athletic Club): U20M_400m
Nicola Caygill (Jarrow & Hebburn Ac): U20W_60m
Rachel Caygill (Jarrow & Hebburn Ac): U17W_60m
Nancy Chadwick (Sale Harriers Manchester): U17W_300m
Dennis Chapman-Tyson (Barton & District Ac): U20M_SP
Georgie Chesworth (Preston Harriers): U17W_200m
Hope Chilokoa Mullen (Leeds City Athletic Club): U20W_TJ
Pavlos Christodoulou (Derby Athletic Club): SM_400m
Patrick Clarke (Bury Athletic Club): U17M_60mH, U17M_LJ
Tom Clarke (Liverpool Harriers & Ac): SM_800m
Megan Colbeck (Doncaster Athletic Club): U20W_60m, U20W_LJ
Adam Coles (Kingston upon Hull AC): U20M_60mH, U20M_LJ
Edward Coles (Preston Harriers): U20M_60mH
Harry Collier (Oldham & Royton H & Ac): U17M_800m, U17M_1500m
Mark Collier (Liverpool Harriers & AC): SM_400m
Ash Colvin (Liverpool Harriers & AC): SW_60m, SW_200m
Ben Combes (Halifax Harriers & AC): U17M_60m, U17M_200m
Emily Coope (Amber Valley And Erewash Athletic Club): U20W_60m
Joseph Cooper (Kingston Upon Hull Ac): SM_60m
Justin Cooper (Gateshead Harriers & AC): SM_400m
Katie Cooper (Manchester Harriers & AC): U20W_800m
Rian Corbin (West Cheshire Athletic Club): SM_60m
Daniel Corrigan (Liverpool Harriers & Ac): U20M_800m
Megan Costello (Gateshead Harriers & AC): U17W_60m, U17W_200m
Kadeena Cox (Sale Harriers Manchester): SW_60m, SW_400m
Melissa Coxon (Rotherham Harriers and AC): U17W_60m, U17W_200m, U17W_60mH
Elizabeth Cramb (Durham City Harriers & Ac): U20W_400m
Matthew Crehan (St Helens Sutton AC): SM_3000m
Samuel Croney (Kingston upon Hull AC): U17M_60mH
Charlotte Crook (Preston Harriers): U20W_800m, U20W_1500m
Maya Curry (Sale Harriers Manchester): U17W_200m
Obi Curry (Sale Harriers Manchester): U20W_60m
Harry Curwood (Preston Harriers): U20M_400m
Oliver Dakin (Chesterfield & District Ac): U17M_60m, U17M_60mH
Marcel Dalee (City of York AC): SM_400m
Oliver Dane (University of Sheffield Union of Students): SM_800m
Ayoola Dania (Trafford Athletic Club): U17M_60m
Alissa Darbyshire (Preston Harriers): U17W_300m
Karl Darcy (Bolton United Harriers & Ac): SM_3000m
Emily Darroch (Liverpool Harriers & AC): U20W_60mH, U20W_60m
Harvey Darroch (Wirral AC): U17M_60m, U17M_LJ
George Dave (Amber Valley and Erewash Athletic Club): U20M_60m, U20M_60mH
Alyssa Davey (Sale Harriers Manchester): U17W_800m
James Davidson (Richmond & Zetland Harriers): U17M_400m
Gina De Lancey (Kingston upon Hull AC): U17W_60m
Jack Dee-Ingham (Wigan & District H & Ac): U20M_400m, U20M_800m
Hannah Delaney (Liverpool Harriers & AC): SW_3000m
David Dempsey (City Of Sheffield And Dearne Ac): SM_400m, SM_1500m
Kyle Dentith (Liverpool Harriers & AC): U20M_3000m
Nisha Desai (Trafford Athletic Club): SW_800m
David Devine (Liverpool Harriers & AC): SM_3000m
Jack Dickinson (Bolton United Harriers & Ac): SM_400m
Daphnee Disasi (Leeds City Athletic Club): SW_200m, SW_400m
Tom Dobbs (Wigan & District H & Ac): SM_SP
Harry Doran (Liverpool Pembroke & Sefton H AC): SM_200m, SM_400m
Callum Dowd (Sale Harriers Manchester): SM_60m
Steph Driscoll (Liverpool Harriers & AC): U17W_60mH, U17W_HJ, U17W_SP, U20W_400m
Cameron Duff (Warrington A C): U17M_200m
Maija Dunne (Stockport Harriers & AC): U17W_60mH, U17W_LJ
Eve Duret (West Cheshire Athletic Club): U17W_800m, U17W_1500m
Emily Dye (Kingston Upon Hull Ac): U17W_LJ
Gabrielle Dyson (Wakefield District H & AC): U20W_PV
Matthew Edson (Doncaster Athletic Club): U17M_60m, U17M_200m
Luke Edwards (Liverpool Pembroke & Sefton H AC): SM_800m
Marvin Edwards (Northern Masters AC): SM_60m
Bradley Edworthy (Derby Athletic Club): U17M_60m
Jona Efoloko (Sale Harriers Manchester): SM_60m
Noah Egan (Blackpool Wyre & Fylde AC): U17M_60m, U17M_LJ
Mary Elcock (Oldham & Royton H & AC): SW_LJ
Molly Elliott (Birtley Ac): U17W_60m, U17W_PV
Michael Ellis (Tonbridge AC): SM_3000m
Philippa Ellis (Gateshead Harriers & AC): U17W_60m, U17W_60mH
Bradley Ellison (Rotherham Harriers and AC): U20M_400m
Sarah Elsden (Wigan & District H & AC): U17W_800m
Sophie Elsden (Wigan & District H & Ac): U20W_800m
Niamh Emerson (Amber Valley and Erewash Athletic Club): U20W_400m, U20W_60mH, U20W_SP
Samuel Emery-Shawcross (Sale Harriers Manchester): U20M_200m
Josh Errington (Jarrow & Hebburn AC): U20M_200m
Ben Evans (North Shields Polytechnic Club): U17M_60m
Richard Farley (West Cheshire Athletic Club): SM_1500m
Matthew Fazakerley (Preston Harriers): U17M_1500m
Ian Fennell (Manchester Harriers & AC): SM_60m
Michael Fennell (Manchester Harriers & Ac): SM_LJ
Joe Ferguson (Leeds City Athletic Club): U20M_60m, U20M_200m
Nikiysha Ferguson (Trafford Athletic Club): SW_TJ
Molly Ferneyhough (Derby Athletic Club): U17W_300m, U17W_800m
Jonathan Ferryman (Sale Harriers Manchester): SM_TJ
Jonathan Fields (Hailsham Harriers): SM_60m
Kai Finch (Liverpool Pembroke & Sefton H AC): U20M_HJ
Olivia Firth (Harrogate Harriers & AC): U20W_60m, U20W_200m
Abi Fitzpatrick (Sale Harriers Manchester): SW_200m
Ethan Flaherty (Liverpool Harriers & AC): U17M_60mH
Sam Flaherty (Liverpool Harriers & AC): U17M_800m
Christian Flanagan (Derby Athletic Club): U17M_60m
Harry Flanagan (Southport Waterloo Ac): U20M_200m
Lucy Forrest (Worksop Harriers): U17W_SP
Millie Forrest F37 (3kg) (Wigan & District H & AC): SW_SP
Blythe Fourie (Preston Harriers): U20W_3000m
Emma Fowler (Crewe and Nantwich AC): SW_LJ
George Fox (Blackpool Wyre & Fylde Ac): SM_60m
Morgan Frith (Macclesfield Harriers & Ac): U17M_LJ
Lucy Frow (Lincoln Wellington Athletic Club): U17W_60m, U17W_200m
Atheer Galdagon (City Of Sheffield And Dearne Ac): SM_60m, SM_200m
Mark Gardner (Lancaster & Morecambe AC): SM_1500m
Callum Garvey (Liverpool Pembroke & Sefton H AC): U17M_200m
Eliot Gay (University of Birmingham AC and Cross Country Club): SM_60m, SM_200m
Lucy Giles (Gateshead Harriers & Ac): U17W_60m, U17W_SP
Jack Gilland (Liverpool Harriers & AC): U17M_400m
Catherine Giller (Stockport Harriers & AC): U17W_60mH, U17W_LJ
Emma Givens (Liverpool Pembroke & Sefton H Ac): SW_60mH
Grace Goodsell (Bury Athletic Club): U17W_60m, U17W_200m, U17W_LJ, U17W_TJ
Myisha Gordon (Sale Harriers Manchester): U20W_60m
Sam Gorman (Blaydon Harriers & AC): U17M_60m, U17M_LJ, U17M_HJ, U17M_SP
Andy Graham (Wallsend Harriers & AC): SM_800m, SM_1500m
Matthew Graham (Manchester Harriers & AC): SM_800m
Eve Grant (Wirral AC): U17W_60m, U17W_200m, U17W_SP
Thomas Grantham (City Of Sheffield And Dearne Ac): SM_200m, SM_400m
Joseph Gray (Gateshead Harriers & Ac): SM_LJ
Lois Green (Chesterfield & District AC): U17W_PV
Derrius Greenaway (Rotherham Harriers And Ac): U20M_60m, U20M_200m
James Greenhalgh (West Norfolk AC): SM_200m, SM_400m
Megan Greenway (Sale Harriers Manchester): U17W_TJ
Ashton Greenwood (Trafford Athletic Club): U20W_400m
Leon Greenwood (Swansea Harriers): SM_60m, SM_200m
Ian Grime (Salford Harriers & AC): SM_3000m
Andy Grundy (Preston Harriers): SM_200m
Pawel Grzaslewicz (Darlington H & AC): SM_200m, SM_LJ, SM_HJ
Jordan Guthrie (Wakefield District H & AC): U17M_HJ
Louis Gyamfi (Trafford Athletic Club): U17M_60m
Lucy Hadaway (City Of York Ac): U20W_60m, U20W_60mH, U20W_LJ, U20W_SP
Kellen Hadfield (New Marske Harriers Club): U17M_400m
Abbie Haigh (Kingston upon Hull AC): U17W_TJ
Rebecca Hall (Nene Valley Harriers): SW_SP
Scott Hall (Birchfield Harriers): SM_LJ
Joe Halpin (Gateshead Harriers & AC): U20M_60mH, U20M_LJ, U20M_HJ, U20M_SP
Luke Halstead (Blackpool Wyre & Fylde Ac): SM_LJ
Emilia Hardie (Blaydon Harriers & Ac): U17W_SP
Simar Hare (Vale Royal AC): U17W_LJ, U17W_TJ
Logan Hargreaves-Madhas (Bingley Harriers & AC): U17M_400m, U20M_800m
Billie Jo Harris (Rotherham Harriers and AC): U20W_60m, U20W_200m
Chris Harris (Wakefield District H & AC): SM_LJ, SM_TJ
Ethan Harrison (Southport Waterloo AC): U17M_400m
Natasha Harrison (Stockport Harriers & Ac): U20W_60m, U20W_200m
Rochelle Harrison (Lincoln Wellington Athletic Club): SW_800m, SW_1500m
Taylor Harry (Liverpool Harriers & AC): U20W_200m
Tim Hartley (Wigan & District H & Ac): U20M_3000m
Amy Haslam (Sale Harriers Manchester): U17W_PV
Callum Hay (City Of Sheffield And Dearne Ac): U17M_LJ
Ben Healy (Knutsford Harriers & Athletics Club): U20M_200m, U20M_60m
Calvin Heayeszeo (City Of Sheffield And Dearne Ac): SM_400m
Elizabeth Henshall (Liverpool Harriers & AC): U20W_PV
George Heppinstall (Wakefield District H & AC): SM_PV
Oliver Herring (Gateshead Harriers & Ac): U20M_60mH, U20M_LJ
Joshua Herrington (Warrington A C): U17M_HJ
Ayla Hewitt (Sale Harriers Manchester): U17W_300m
Andrew Heyes (Hallamshire Harriers Sheffield): SM_3000m
Laura Hickey (Leigh Harriers & Ac): U17W_200m, U17W_60mH, U17W_LJ, U17W_HJ, U17W_SP
Danny Higham (Liverpool Pembroke & Sefton H AC): SM_400m
Niall Higham (Preston Harriers): U20M_1500m
Rachel Highfield (Trafford Athletic Club): SW_60m
Lucy Hignett (Wirral AC): U17W_800m
Brody Hinson (Kingston upon Hull AC): U17M_60m, U17M_200m
Jack Hocking (Worcester Ac): SM_200m, SM_400m
Bob Hodgson (Border Harriers & Ac): SM_1500m, SM_3000m
Lydia Hodgson (Bolton United Harriers & AC): U17W_LJ
Georgia Hollis Lawrence (City Of Sheffield And Dearne Ac): U20W_200m, U20W_60mH
Robert Holt (Sale Harriers Manchester): U17M_60m, U17M_200m
Rebekah Hopper (Wigan & District H & Ac): U17W_SP
Colin Hornby (Sale Harriers Manchester): SM_60m, SM_200m
Holly Horton (University of Sheffield Union of Students): U20W_400m
Matthew Houlden (Stockport Harriers & Ac): U17M_60m
Megan Hoult (Kingston Upon Hull Ac): SW_60m, SW_200m
Christian Howett (Amber Valley and Erewash Athletic Club): U20M_800m
Jason Hoyle (Oldham & Royton H & Ac): SM_400m
Martha Huggins (Stevenage & North Herts AC): SW_PV
Alexander Hughes (Blackpool Wyre & Fylde AC): U20M_200m, U20M_400m
Lucy-erin Hunter (Darlington H & AC): U20W_1500m
Nikitta Hunter (North Shields Polytechnic Club): SW_60m
Keith Hutchinson (Hartlepool Burn Road Harriers): SM_800m
James Hutton (Gateshead Harriers & AC): U17M_200m
Saskia Huxham (Hallamshire Harriers Sheffield): U20W_800m
Drew Illingworth-Turner (Preston Harriers): U17W_300m
Antonio Infantino (Shaftesbury Barnet Harriers): SM_200m
Joshua Ingham (Preston Harriers): SM_200m, SM_400m
Reece Ingley (Trafford Athletic Club): SM_400m
Matthew Ingram (Liverpool Pembroke & Sefton H AC): U20M_LJ, U20M_TJ
Amy Jackson (Stockport Harriers & AC): U20W_LJ, U20W_TJ
Rhys Jackson (Doncaster Athletic Club): U20M_60mH, U20M_LJ, U20M_HJ, U20M_SP
Emily Jarad (Stockport Harriers & AC): U20W_TJ, U20W_LJ
Mark Johnson (Leeds City Athletic Club): SM_PV
Jasmine Jolly (Preston Harriers): U17W_60mH
Brodie Jones (City of Sheffield and Dearne AC): U20W_60m, U20W_200m
Bronte Jones (City of Sheffield and Dearne AC): U20W_SP
Gareth Jones (Wirral AC): SM_60m, SM_200m
Rhys Jones (University of Lincoln Athletics & Cross Country Cl): SM_60m, SM_200m
Scott Jones (Wigan & District H & Ac): SM_SP
Charlie Jones-Langan (Liverpool Harriers & AC): U17M_TJ
Jonothan Kay (Bolton United Harriers & AC): SM_3000m
Rory Keen (Sale Harriers Manchester): U20M_400m
Harry Keighley (Halifax Harriers & AC): U17M_800m, U17M_1500m
Hannah Kelly (Bolton United Harriers & AC): U20W_60m, U20W_200m
Charlotte Kerr (Rotherham Harriers And Ac): U20W_60m
Olivia Kimbowa (Bolton United Harriers & AC): U17W_300m
Alex Knibbs (Amber Valley And Erewash Athletic Club): U20M_400m
Andrew Knight (Morpeth Harriers & Ac): U17M_SP
Edward Lake (City Of York Ac): U20M_60m, U20M_200m
Dominic Lamb (Spenborough & Dist AC): SM_60m, SM_200m
Samuel Landsborough (Wirral AC): SM_60m, SM_200m
Megan Lasseter (Stockport Harriers & AC): U17W_60m, U17W_200m, U17W_60mH, U17W_LJ, U17W_TJ, U17W_HJ
Amaha Lawrence (Leeds City Athletic Club): U17M_400m
Matthew Lawson (Gateshead Harriers & Ac): U17M_60m
Joshua Leatherd (Preston Harriers): U20M_60m, U20M_200m
Kiran Lee (Preston Harriers): U20W_60m, U20W_200m
Rory Leonard (Morpeth Harriers & AC): U20M_1500m, U20M_3000m
Georgia Lever (Bolton United Harriers & Ac): U20W_TJ
Oliver Lewis (Gateshead Harriers & AC): U17M_400m
William Lewis (Stockport Harriers & AC): U17M_60m, U17M_400m, U17M_LJ
Alice Linaker (City Of York Ac): U20W_60mH, U20W_LJ, U20W_TJ
Scott Lincoln (City Of York AC): SM_SP
Joshua Lindley Harrris (City of Sheffield and Dearne AC): U20M_PV
Rebecca Lister (Leeds City Athletic Club): U20W_60mH, U20W_LJ, U20W_HJ, U20W_SP
Alan Littler (West Cheshire Athletic Club): SM_400m
Jessica Lively (North Shields Polytechnic Club): U17W_60m, U17W_SP
James Lonsdale (Worksop Harriers): U20M_400m, U20M_800m
Jonny Lowe (Mansfield Harriers): SM_400m, SM_800m
Mia Lowndes (Stockport Harriers & AC): U17W_60m, U17W_60mH
Zoe Lucas (Notts AC): SW_60mH
Miriam Luft (Preston Harriers): SW_HJ
Heather MacDonald (Tynedale Harriers & AC): U17W_300m, U17W_HJ
Jack Major (Southampton Athletic Club): SM_60mH, SM_200m
Kaleb Marchan (Trafford Athletic Club): U20M_SP
Alexander Philip Marsden (Preston Harriers): U20M_60m, U20M_200m
Harry Martin (Wirral AC): U17M_800m
Michael Martin (Trafford Athletic Club): SM_SP
Evie Mason (City of Sheffield and Dearne AC): U17W_300m, U17W_LJ, U17W_HJ
Billy Matthews (Liverpool Pembroke & Sefton H AC): U20M_400m
Jordan Matthews (Durham University AC): SM_200m, SM_400m
Ella Maxwell (Middlesbrough Athletic Club (Mandale)): U20W_200m, U20W_400m
Caroline Mayers (Manx Harriers): SW_800m, SW_1500m, SW_3000m
Alison McCorry (Sale Harriers Manchester): SW_200m
Liam McGivern (Wrexham Ac): SM_400m
Grace McGlone (Chester Le Street & Dist AC): U17W_LJ, U17W_HJ
Jethro McGraw (Amber Valley and Erewash Athletic Club): SM_800m, SM_1500m
Ella McHale (City Of Sheffield And Dearne Ac): U17W_800m
Meg McHugh (Sale Harriers Manchester): U20W_400m
Jerome McIntosh (City Of Sheffield And Dearne Ac): SM_60m, SM_200m
Josh McKeown (Gateshead Harriers & Ac): U17M_60m
Emily McLachlan (Longwood Harriers Ac): U17W_200m, U17W_SP
Amelia McLaughlin (Trafford Athletic Club): SW_HJ
Ben McLaughlin (Wigan & District H & AC): U17M_800m
Sanna McLean (Leigh Harriers & Ac): U20W_200m, U20W_60mH, U20W_LJ, U20W_SP
Eima Meade (Radley Athletic Club): SM_60m
Holly Mealor (Wirral AC): U20W_200m
Mercedes Mercer (Bolton United Harriers & AC): U20W_400m
Curtis Metcalfe (Darlington H & Ac): SM_200m
James Metcalfe (Liverpool Pembroke & Sefton H AC): U20M_800m
Tom Metcalfe (University of Sheffield Union of Students): SM_60m
Kevin Metzger (Sale Harriers Manchester): SM_TJ
Reece Middleton (Deeside AAC): SM_400m
Andrew Miles (Vale Royal Ac): SM_3000m
Tamara Miller (Wakefield District H & AC): U17W_60m
Hayley Mills (University of Nottingham AC): SW_60m
Sophie Mills (Doncaster Athletic Club): U20W_60m, U20W_200m
Joseph Milton (Liverpool Pembroke & Sefton H AC): SM_400m
Daniel Minto (Derby Athletic Club): SM_60m
Thomas Mirfin (City Of Sheffield And Dearne Ac): U17M_60m, U17M_200m, U17M_400m
Curtis Mitchell (Preston Harriers): SM_60mH
Sebastian Mobus (City Of Sheffield And Dearne Ac): U17M_LJ, U17M_TJ
James Mole (North Shields Polytechnic Club): U20M_60m
Robert Mole (North Shields Polytechnic Club): U17M_60m, U17M_200m
Sophie Money (Liverpool Harriers & AC): SW_60m, SW_200m
Max Moore-Lees (Manx Harriers): U17M_60m, U17M_200m
Venus Morgan (Kingston Upon Hull Ac): U20W_60mH, U20W_LJ
Andrew Morgan-Harrison (Kingston upon Hull AC): SM_60m, SM_200m
David Morgan-Harrison (Kingston Upon Hull Ac): U20M_60m
Ellie Morris (Blyth Running Club): U17W_HJ
Jack Morrissey (Trafford Athletic Club): U17M_60m, U17M_200m
Jazmine Moss (Gateshead Harriers & AC): U20W_200m
Stephanie Moss (Sale Harriers Manchester): U17W_800m
Adam Murray (Wakefield District H & AC): SM_60m, SM_200m
Bethan Murray (Stockport Harriers & AC): U20W_LJ
Declan Murray (Sunderland Harriers & Ac): U20M_PV
Ella Olivia Murray (Blaydon Harriers & Ac): U20W_HJ
Holly Murray (Sale Harriers Manchester): U17W_60m, U17W_200m
Charlie Myers (Middlesbrough Athletic Club (mandale)): SM_PV
David Naylor (Crewe and Nantwich AC): U17M_60mH
Lily Naylor (Amber Valley and Erewash Athletic Club): U20W_60mH, U20W_HJ, U20W_SP
Daniel Neal (Preston Harriers): SM_400m, SM_800m
Jessica Nelson (Sale Harriers Manchester): U17W_60m, U17W_200m
Chloe Newbigging (Sale Harriers Manchester): U17W_60m, U17W_200m
Sagesse Nguie (Trafford Athletic Club): U20M_60m, U20M_200m
James Nicholas (Blackpool Wyre & Fylde AC): U17M_60m, U17M_400m
John Nicholls (Sale Harriers Manchester): SM_SP
Jason Nicholson (Gateshead Harriers & Ac): U20M_60mH
Christina Nick (City of York AC): SW_SP
Nicole Norton (Doncaster Athletic Club): SW_60m, SW_200m
Amy Nuttall (Warrington A C): U20W_800m
Taf Nyaku (Leeds City Athletic Club): SM_400m
Craig O'Brien (Wirral Ac): SM_200m
Regan O'Connell (City Of Sheffield And Dearne Ac): SM_60m, SM_200m
Gabrielle O'Neil (Liverpool Harriers & AC): U17W_60m, U17W_200m, U17W_300m, U17W_HJ
Katie Oakley (Bolton United Harriers & AC): SW_3000m
Emmanuel Odubanjo (Sale Harriers Manchester): U20M_TJ
Naomi Ogbeta (Trafford Athletic Club): SW_TJ
Gideon Okoh (Nene Valley Harriers): SM_60m
Sophie Oliver (Hallamshire Harriers Sheffield): U17W_PV
Quinn Olivia (Gateshead Harriers & AC): U17W_60m, U17W_200m
Isabella Or Kam Fat (City Of Sheffield And Dearne Ac): U17W_200m, U17W_300m
Callum Orange (Leeds City Athletic Club): U20M_LJ, U20M_TJ
Adam Ord (Durham City Harriers & Ac): U17M_800m
Charlotte Orton (Birchfield Harriers): SW_60m, SW_200m
George Orton (Holmfirth Harriers Ac): SM_60m, SM_60mH, SM_LJ
Julian Osei-Bonsu (Gateshead Harriers & AC): SM_60m
Faisal Othman (Manchester Harriers & Ac): SM_60m
Ieuan Owen (Western Athletic Club (Isle of Man)): U17M_800m, U17M_1500m
Rhys Owen (Western Athletic Club (Isle of Man)): U20M_400m, U20M_800m
Victor Oyesola (West Cheshire Athletic Club): SM_60m, SM_200m
Matthew Pagan (Shaftesbury Barnet Harriers): SM_400m
Matthew Pagdin (Rotherham Harriers and AC): U17M_800m
Olivia Parkes (Rotherham Harriers And Ac): U20W_400m
Bradley Parsons (Blackpool Wyre & Fylde AC): U17M_60m, U17M_200m
Abigail Pawlett (Stockport Harriers & AC): U17W_60m, U17W_200m, U17W_60mH, U17W_LJ, U17W_HJ, U17W_SP
Greg Pell (Scunthorpe & District AC): SM_SP
Stella Rene Perrett (North Shields Polytechnic Club): U20W_60m, U20W_200m
Nicholas Petrou (Leeds City Athletic Club): SM_60m, SM_200m
Bethan Pilley (Manx Harriers): SW_60m, SW_LJ
Meghan Pilley (Manx Harriers): U20W_60m, U20W_200m
Jean-louis Plaatjies (Cleethorpes and District AC): SM_400m
Miguel Plaatjies (Cleethorpes and District AC): SM_400m
Grace Plater (Leeds City Athletic Club): U20W_LJ, U20W_TJ
Joshua Povey (Bolton United Harriers & AC): U20M_60m
Benjamin Preddy (Preston Harriers): U17M_1500m
Nick Prentice (Birchfield Harriers): SM_60m, SM_200m
Daniel Preston (Liverpool Harriers & AC): U20M_800m
Grace Preston (Stockport Harriers & AC): U20W_60m, U20W_LJ, SW_200m
Stefan Pretterhofer (University of Sheffield Union of Students): SM_400m
Zoe Price (Liverpool Harriers & AC): U17W_SP
Will Prime (Chesterfield & District AC): U17M_60m
Beth Pringle (Gateshead Harriers & Ac): SW_200m
Hannah Pringle (Gateshead Harriers & AC): SW_LJ, SW_TJ
William Pullan (Amber Valley And Erewash Athletic Club): U17M_60m, U17M_200m, U17M_LJ
Ellie Pullin (Notts AC): SW_HJ
Kevin Pye (Charnwood A C): SM_400m, SM_800m
Glen Quayle (Northern (isle Of Man) Ac): U17M_PV
Rebecca Quirke (Worthing & District Harriers): SW_400m
Imran Rahman (City Of Sheffield And Dearne Ac): SM_60m
Emilio Ramirez (Stockport Harriers & Ac): U17M_60m
Eleanor Rawson (City Of Sheffield And Dearne Ac): SW_60m, SW_200m
William Rawson (Leigh Harriers & AC): SM_3000m
Ben Read (Preston Harriers): SM_3000m
Charlotte Read (City Of Sheffield And Dearne Ac): U17W_300m, U17W_LJ
Lucy Revitt (Hallamshire Harriers Sheffield): U17W_200m, U17W_300m
Kieran Reynolds (Border Harriers & Ac): U20M_3000m
Archie Richardson (Lincoln Wellington Athletic Club): U20M_800m, U20M_1500m
Charlotte Richardson (Gateshead Harriers & Ac): U17W_60m
Joel Richardson (Trafford Athletic Club): SM_400m
Letisha Richardson (Windsor Slough Eton & Hounslow Ac): SW_LJ, SW_TJ
Becky Rigby (Preston Harriers): SW_3000m
Caitlin Rimmer (City Of Sheffield And Dearne Ac): U17W_SP
William Ritchie-Moulin (Durham University AC): SM_200m, SM_60mH
Jack Roach (Middlesbrough Athletic Club (mandale)): SM_LJ
Nathan Roach (Sale Harriers Manchester): SM_TJ
Michelle Robbins-Hulse (Trafford Athletic Club): SW_TJ
Abigail Roberts (City Of Sheffield And Dearne Ac): SW_PV
Adam Roberts (Preston Harriers): U20M_800m
Tomas Roberts (Preston Harriers): U17M_800m
Matthew Robertson (Gateshead Harriers & AC): U17M_400m, U17M_HJ
Stephanie Robertson (Southport Waterloo AC): U17W_60m, U17W_60mH, U17W_TJ
Sydney Robertson (Gateshead Harriers & AC): SW_PV
Lucy Robinson (Liverpool Harriers & AC): U17W_LJ
Oliver Robinson (Bingley Harriers & AC): SM_800m
Andrew Roen (Gateshead Harriers & AC): SM_800m
Amy Rolfe (City Of York Ac): U17W_LJ
Anna Nicole Rowe (Liverpool Harriers & Ac): SW_400m
Katie Rowe (University of Manchester Athletics and Cross Count): SW_800m
Brett Rund (Blackpool Wyre & Fylde AC): SM_200m, SM_400m
Kirsty Rushton (Blackpool Wyre & Fylde Ac): U17W_60m, U17W_200m
Harry Russell (University of Sheffield Union of Students): SM_800m
David Rutherford (University of Sheffield Union of Students): SM_400m
Tom Rutherford (Blaydon Harriers & AC): U17M_800m
James Sadula (Derby Athletic Club): SM_60m
Joshua Sampson (Kingston upon Hull AC): U20M_60m
Maisie Saul (Preston Harriers): U17W_PV
Emma Scarborough (Gateshead Harriers & AC): U20W_LJ
Benjamin Schofield (City of York AC): U20M_400m, U20M_TJ
Maria Schofield (City of York AC): U20W_SP
Isaac Scott (Lancaster & Morecambe Ac): SM_800m
Rachael Scott (Preston Harriers): SW_400m, SW_800m
William Seed (Cleethorpes And District Ac): SM_200m, SM_60mH, SM_LJ
Daniel Sewell (City of York AC): SM_800m
Jonathan Sewell (City of York AC): SM_SP
Amanda Shaw (Wakefield District H & AC): SW_200m
Amelia Shearman (Blackpool Wyre & Fylde AC): U17W_PV
Ben Shields (City Of Sheffield And Dearne Ac): SM_60m, SM_200m
Katie Shingler (Wigan & District H & Ac): U20W_TJ
Rob Shipley (Durham University AC): SM_400m
Anna Short (Blackheath and Bromley Harriers Athletic Club): SW_60m, SW_LJ
Thomas Silcock (Derby Athletic Club): U17M_60m, U17M_200m, U17M_LJ
Anna Silvander (Stockport Harriers & AC): SW_800m
Ahmed Simeen (Trafford Athletic Club): U17M_60m, U17M_200m
Adam David Simms (Scunthorpe & District AC): U17M_60mH, U17M_HJ
Chloe Skidmore (East Cheshire Harriers & Tameside AC): U20W_60m, U20W_400m
Peter Skirrow (Alnwick Harriers): SM_LJ
Andrew Smith (Pudsey & Bramley Ac): SM_3000m
Hollie Smith (Trafford Athletic Club): SW_HJ
Holly Smith (Liverpool Harriers & AC): U20W_LJ, U20W_TJ
Joseph Smith (Rothwell & District Harriers): U20M_400m
Nicholas Smith (Blackburn Harriers & Ac): U20M_3000m
Olivia Smith (Wigan & District H & AC): U20W_200m, U20W_400m, U20W_HJ
Robert Smyk (Oldham & Royton H & AC): U20M_800m, U20M_1500m
Ewan Somerville (University of Sheffield Union of Students): SM_400m
Owen Southern (Liverpool Pembroke & Sefton H Ac): U17M_HJ
Byron Sowerby (Preston Harriers): U20M_1500m, U20M_3000m
Charlotte Speakman-Farnworth (Bury Athletic Club): U17W_800m
Steph Spencer (Derby Athletic Club): SW_3000m
Adam Spilsbury (Sale Harriers Manchester): U20M_800m
Jake Spilsbury (Sale Harriers Manchester): U20M_1500m
Connor Splevins (North Shields Polytechnic Club): U17M_60m, U17M_60mH
Charlotte Stamp (City Of York Ac): SW_400m
Molly Stazicker (Wigan & District H & AC): U20W_60m, U20W_LJ
Alina Stepanchuk (Rotherham Harriers and AC): SW_800m
Ethan Stephenson (Morpeth Harriers & AC): U17M_LJ, U17M_TJ
Emily Stewartt38 (Gateshead Harriers & Ac): U20W_60m, U20W_LJ, U20W_SP
Luke Suarez (Southport Waterloo Ac): U17M_60m, U17M_200m
Hollie Suffolk (Preston Harriers): U17W_60m, U17W_200m
Gareth Surman (Derby Athletic Club): SM_400m
Laurence Surman (Derby Athletic Club): SM_SP
Thomas Sursham (North Shields Polytechnic Club): U17M_1500m
Elisha Tait (Gateshead Harriers & Ac): U20W_1500m, U20W_3000m
Kehinde Taiwo (Bolton United Harriers & AC): U17M_60m
Taiwo Taiwo (Bolton United Harriers & AC): U17W_60m, U17W_200m
Declan Taylor (Preston Harriers): U20M_60m
Keoghan Taylor (Manx Harriers): U17M_60m, U17M_200m, U17M_LJ, U17M_TJ
Kirbi Taylor (Doncaster Athletic Club): U17W_60m, U17W_60mH
Lara Taylor (Liverpool Harriers & AC): U17W_60mH, U17W_HJ
Oliver Taylor (Durham City Harriers & AC): U17M_HJ, U17M_SP
Aran Thomas (Wakefield District H & AC): U17M_PV, U17M_SP
Cameron Thomas (Durham City Harriers & AC): U17M_1500m
Lee Thompson (City Of Sheffield And Dearne Ac): SM_400m
Alanah Thoresby (Kingston Upon Hull Ac): U17W_HJ
Rebecca Thorpe (Blaydon Harriers & Ac): U20W_TJ
Lydia Throssell (Holmfirth Harriers AC): U17W_60m
Shireen Timmis (Lincoln Wellington Athletic Club): SW_60m, SW_200m
Benjamin To (Bolton United Harriers & AC): U17M_60m
David Todd (Chester Le Street & Dist Ac): U20M_SP
Sophie Troth (Doncaster Athletic Club): U20W_1500m
Paul Ttereve (Midland Masters Ac): SM_60m, SM_200m
Dale Turner (Blyth Running Club): U17M_200m
Millie Turner (Lincoln Wellington Athletic Club): U17W_60m, U17W_200m
Robert Tweedale (Kingston upon Hull AC): U20M_400m
John Twiddle (Kingston upon Hull AC): SM_SP
Elizabeth Twite (Sale Harriers Manchester): U17W_300m
Shaya Van Houdt (Liverpool Harriers & AC): SW_LJ, SW_TJ
Harriet Vaughan (Bury Athletic Club): U17W_PV
Rebecca Walkden (Wigan & District H & AC): SW_200m, SW_400m
Ellie Walker (City Of Sheffield And Dearne Ac): U20W_LJ
Kaya Walker (City Of Sheffield And Dearne Ac): U20M_HJ
Kieran Walker (Sedgefield Harriers): SM_3000m
Regan Walker (Sale Harriers Manchester): U20W_60m
Shay Walker (City Of Sheffield And Dearne Ac): SM_60m, SM_200m
Cameron Walker - Shepherd (Birchfield Harriers): SM_PV
Adam Wall (City Of Sheffield And Dearne Ac): SM_HJ
Cherisse Walley (Trafford Athletic Club): SW_400m
Daniel Walsh (Gateshead Harriers & AC): SM_TJ
Georgia Walsh (Wigan & District H & AC): U20W_800m, U20W_400m
Jamall Walters (Trafford Athletic Club): U17M_60m
Kyle Walton (Shildon Running & AC): U17M_60m
Luke Ward (Derby Athletic Club): U20M_400m
Sophie Warden (Preston Harriers): SW_200m, SW_LJ
Jasmine Waters (City Of Sheffield And Dearne Ac): U20W_PV, U20W_SP
Katie Waterworth (Stockport Harriers & AC): U20W_60m, U20W_200m, U20W_LJ
Danielle Webb (Liverpool Harriers & Ac): SW_800m
Jamie Webb (Liverpool Harriers & AC): SM_400m, SM_800m, SM_1500m
Emily Weeks (Derby Athletic Club): SW_800m
Natalie Weir (Derby Athletic Club): SW_1500m, SW_3000m
Richard Weir (Derby Athletic Club): SM_3000m
Thomas Welch (University of Lincoln Athletics & Cross Country Cl): SM_60m, SM_200m
Devon Weymont (Sale Harriers Manchester): U17W_60m, U17W_LJ
Danielle Whipp (Blackpool Wyre & Fylde Ac): U17W_800m
Scarlett Whittaker (Sale Harriers Manchester): U17W_60mH, U17W_LJ, U17W_HJ, U17W_SP
Evie Wild (Stockport Harriers & AC): U17W_800m, U17W_60mH, U17W_LJ, U17W_HJ, U17W_SP
Rebecca Wilkinson (City Of York Ac): SW_800m
Sheridan Wilks (Hallamshire Harriers Sheffield): SM_60m
Annie Williams (Sale Harriers Manchester): SW_PV
Harry Williams (Stockport Harriers & AC): U17M_60m, U17M_400m
James Williams (Liverpool Harriers & AC): SM_60m, SM_200m
Terrell Williams (Wakefield District H & AC): U17M_60m
Fisayo Williamson-Taylor (Warrington A C): U20M_60m
Ella Wilson (Sale Harriers Manchester): U17W_60mH, U17W_LJ, U17W_HJ
John Wilson (Blyth Running Club): U17M_200m, U17M_60m
Ryan Wilson (Barrow & Furness Striders AC): U17M_60m
Callum Winchester-Wright (Nene Valley Harriers): U20M_60m, U20M_TJ
Eliza Withers (Richmond & Zetland Harriers): U17W_60mH
Symon Woan (Preston Harriers): SM_200m
Christian Woods (Liverpool Harriers & Ac): SM_800m, SM_1500m
Mackenzie Woodward (Liverpool Harriers & AC): U17M_800m
Alexander William Wootton (Rotherham Harriers and AC): U20M_400m
James Wordsworth (North Shields Polytechnic Club): U17M_SP
Daisy Worthington (Bury Athletic Club): U17W_SP, U20W_400m
Kane Wright (Nene Valley Harriers): SM_60m
Katy Wyper (Blackpool Wyre & Fylde AC): SW_60m
Georgia Yearby (Leeds City Athletic Club): SW_800m
Archie Yeo (Scunthorpe & District Ac): U17M_LJ, U17M_TJ
Georgina Youlden (Jarrow & Hebburn Ac): U20W_60m, U20W_SP
Rocco Zaman-Browne (Manchester Harriers & AC): U20M_3000m
Sarah Zintchem (Rotherham Harriers and AC): U20W_60m, U20W_200m
David Zoldowicz (Lincoln Wellington Athletic Club): U17M_LJ, U17M_TJ
33 Postal entries for this event
Katie Barnes (Doncaster Athletic Club): U17W_LJ, U17W_HJ
Jacob Briscoe (Wigan & District H & AC): U20M_800m
Megan Busby (Carlisle Aspatria AC): U20W_60m, U20W_LJ
Jasmine Carey (Blackpool Wyre & Fylde AC): U17W_PV
Kelly Chadwick (Sale Harriers Manchester): U20W_60m
Joseph Connelly (Carlisle Aspatria AC): U20M_200m, U20M_LJ
Tiarnan Crorken (Preston Harriers): U20M_1500m
Nisha Desai (Trafford Athletic Club): SW_400m
Jack Doodson (Stockport Harriers & AC): U17M_TJ
Daniel Eckersley (Kingston AC And Poly Harriers): SM_3000m
Alero Etuwewe (Derby Athletic Club): U17W_300m, U17W_LJ
Lily Gibbons (Grimsby Harriers & AC): U17W_HJ
Poppy Glasby-Seddon (Sale Harriers Manchester): U17W_300m
Adam Hague (City Of Sheffield And Dearne Ac): SM_PV
Elle Hinchliffe (City Of Sheffield And Dearne Ac): U17W_60mH
Cameron Howes (Pontefract AC): U17M_HJ
Lewis Jagger (City Of Sheffield And Dearne Ac): SM_3000m
Charlotte Kerr (Rotherham Harriers and AC): U20W_HJ
Ben Lambert (Darlington H & AC): SM_3000m
Nicole Lannie (Doncaster Athletic Club): U17W_60mH
Lauren Lewis (Liverpool Pembroke & Sefton H AC): U17W_60m, U17W_LJ
Jacob Linguard (Sale Harriers Manchester): SM_400m
Megan Lockwood (Manx Harriers): U17W_60m, U17W_60mH, U17W_HJ, U17W_SP
Ceris McElhatton (Wakefield District H & AC): U17W_60mH, U17W_LJ
Tasmin McGraw (Amber Valley and Erewash Athletic Club): U20W_800m
Mia Morrisroe (Liverpool Harriers & AC): U17W_200m
Andrew Parker (West Cheshire Athletic Club): SM_400m
Charlotte Paterson (Kingston upon Hull AC): SW_60m
Chloe Penketh (Wirral AC): U17W_60m, U17W_200m
James Simms (Wakefield District H & AC): U17M_60mH, U17M_LJ
Jordan Thrower (New Marske Harriers Club): U17W_TJ
Rebecca Tilley (New Marske Harriers Club): U17W_300m
Libby Wheeler (Kingston upon Hull AC): U20W_LJ, U20W_TJ