Top: Entries for Northern Athletics Indoor Championships 2018 - U13 & U15

Note:
This entry list includes only those entrants who have entered using SportSoft online entry system.
It may take up to 24 hours for new entrants to appear.

172 online entries for this event
Holly Adams (Kingston Upon Hull Ac): U15G_SP
Eniola Ajagbe (Hallamshire Harriers Sheffield): U15G_60m, U15G_200m
Charlie Alfonso (Liverpool Harriers & AC): U13B_60m, U13B_200m
Lola Allward (Liverpool Harriers & AC): U15G_200m, U15G_LJ, U15G_SP
Emma Ashcroft (West Cheshire Athletic Club): U15G_60m, U15G_200m
Will Atkinson (Keighley & Craven Ac): U15B_800m
Sam Ayre (Stockport Harriers & AC): U15B_60m, U15B_200m, U15B_LJ
Abigael Bamber (Liverpool Pembroke & Sefton H AC): U15G_60m, U15G_60mH
Amy Battle (Stockport Harriers & Ac): U15G_800m, U15G_LJ, U15G_SP
Ruby Bell (Sale Harriers Manchester): U15G_800m
Jodi Bemand (West Cheshire Athletic Club): U15G_800m, U15G_60mH, U15G_HJ
Grace Bennett (Amber Valley and Erewash Athletic Club): U15G_200m, U15G_800m, U15G_LJ
Joseph Bennett (Amber Valley and Erewash Athletic Club): U13B_200m, U13B_800m, U13B_LJ
Cerys Bevan (Amber Valley and Erewash Athletic Club): U15G_60m, U15G_LJ
Hayden Blunn (Macclesfield Harriers & AC): U13B_800m, U13B_LJ, U13B_HJ
Melissa Booth (Sale Harriers Manchester): U15G_LJ
Alexander Bostwick (Wakefield District H & AC): U15B_60m, U15B_200m, U15B_SP
Tilly Bowen (Spenborough & Dist AC): U15G_60m
Ruby Bowie (Crewe and Nantwich AC): U15G_60m
Drew Bradley (Crewe and Nantwich AC): U15B_60mH
Jake Bradley (Macclesfield Harriers & AC): U15B_60m, U15B_200m
Joel Brown-King (Gateshead Harriers & AC): U13B_60m, U13B_200m
Alfie Bugg (City of York AC): U15B_60m, U15B_LJ
Jason Burke (Leeds City Athletic Club): U15B_60m, U15B_200m
Ruby Burton (High Peak Athletic Club): U15G_60m, U15G_200m
Ava Byrne (West Cheshire Athletic Club): U15G_60mH, U15G_LJ, U15G_HJ
Ellis Cameron (Amber Valley and Erewash Athletic Club): U13B_200m, U13B_800m, U13B_LJ
Alfie Carter (Crewe and Nantwich AC): U13B_60m, U13B_200m, U13B_LJ
Orla Carty (Gateshead Harriers & Ac): U15G_60m, U15G_200m
Sebastian Chiarella (Preston Harriers): U13B_60m, U13B_200m
Alexandra Chippindale (Harrogate Harriers & AC): U15G_60m, U15G_200m
Joshua Chrisp (Blyth Running Club): U13B_60m, U13B_200m, U13B_LJ
George Colton (Worksop Harriers): U13B_200m, U13B_LJ, U13B_HJ
Valentina Costa (Derby Athletic Club): U15G_800m
Sam Coupland (Southport Waterloo Ac): U15B_60mH, U15B_HJ, U15B_PV
Melissa Cox (Stockport Harriers & AC): U15G_LJ, U15G_SP
Ollie Cox (Stockport Harriers & AC): U13B_60m, U13B_LJ
Rebecca Cox (Stockport Harriers & Ac): U15G_800m, U15G_LJ, U15G_HJ
Jessica Crosby (City of York AC): U15G_60m, U15G_LJ, U15G_SP
Tamalyn Dickinson (Preston Harriers): U15G_60m, U15G_60mH, U15G_LJ
Rebecca Dilworth (Macclesfield Harriers & AC): U13G_800m
Jose Downer (New Eltham Joggers): U15G_60m, U15G_200m, U15G_LJ
Sofija Dragisic Wood (Sale Harriers Manchester): U15G_60mH, U15G_HJ
Poppy Dunne (Bolton United Harriers & AC): U13G_60m, U13G_200m, U13G_LJ
Liam Eastaugh (Gateshead Harriers & AC): U15B_200m
Success Eduan (Sale Harriers Manchester): U15G_200m
Alfie Edwards (Wakefield District H & AC): U15B_LJ, U15B_60mH, U15B_60m
Millie Everett (Stockport Harriers & AC): U13G_60m, U13G_LJ
Ellie Fedzin (Longwood Harriers AC): U15G_60m, U15G_HJ
Zak Ferguson (City Of Sheffield And Dearne Ac): U13B_800m
Ella Foster (City of York AC): U15G_800m
Holly Fowler (Hallamshire Harriers Sheffield): U15G_60m, U15G_200m
Olivia Fowler (Crewe And Nantwich Ac): U15G_60mH, U15G_LJ
Matthew France (Rotherham Harriers and AC): U13B_60m, U13B_200m, U13B_LJ
Ellise Fryer-Francis (Sale Harriers Manchester): U15G_LJ, U15G_HJ, U15G_SP
Miya Gladwin (Hallamshire Harriers Sheffield): U13G_60m, U13G_200m
Scarlet Gledden (Hallamshire Harriers Sheffield): U15G_800m
Hermarni Gordon (Amber Valley and Erewash Athletic Club): U15G_60m
Niamh Grant (Liverpool Harriers & AC): U15G_LJ, U15G_HJ
Sienna Grant (Amber Valley and Erewash Athletic Club): U15G_60m, U15G_200m
Elizabeth Greenall (St Helens Sutton AC): U15G_60m, U15G_60mH, U15G_LJ
Natalie Groves (Spenborough & Dist AC): U15G_200m
Libby Hakney (Kingston upon Hull AC): U13G_60m, U13G_200m
Brandon Hall (City of Sheffield and Dearne AC): U15B_60m, U15B_200m
Jack Halpin (Gateshead Harriers & Ac): U15B_SP
Millie Hardy (Wombwell Sporting AC): U13G_200m, U13G_LJ, U13G_SP
Megan Harris-Wood (High Peak Athletic Club): U15G_LJ
Samuel Harrison (Liverpool Harriers & AC): U15B_60m, U15B_200m
Albert Hoey (Longwood Harriers AC): U15B_60m, U15B_200m, U15B_LJ
Kieran Howard (Blackpool Wyre & Fylde AC): U13B_SP
Leah Howard (Blackpool Wyre & Fylde AC): U15G_200m, U15G_LJ, U15G_HJ
Lily Hutchinson-Burke (Allerton Junior Athletics Club): U13G_60m, U13G_LJ
James Ince (Preston Harriers): U13B_200m, U13B_LJ, U13B_HJ
Emma Jackson (Stockport Harriers & AC): U15G_60m, U15G_60mH, U15G_HJ
Alice Johnson (Wirral AC): U15G_60m, U15G_200m
Cosmo Johnson (Hallamshire Harriers Sheffield): U13B_800m, U13B_LJ, U13B_HJ
Porscha Johnson (Bolton United Harriers & AC): U15G_60m, U15G_60mH
Ava Jones (Doncaster Athletic Club): U15G_60m, U15G_200m
Keira Jones (Liverpool Harriers & AC): U13G_60m
Stephanie Jones (West Cheshire Athletic Club): U15G_200m, U15G_LJ
Erin Kenyon (Bury Athletic Club): U15G_800m
Alex Kerfoot (Preston Harriers): U15B_800m
Ella Kynoch (City Of Sheffield And Dearne Ac): U15G_SP
William Lacey (Bolton United Harriers & AC): U13B_60m, U13B_200m, U13B_LJ
Beth Lambert (Leeds City Athletic Club): U15G_HJ
Freya Lambert (Leeds City Athletic Club): U13G_800m, U13G_LJ
Kieran Lambert (Doncaster Athletic Club): U15B_60m, U15B_200m
William Lane (City Of Sheffield And Dearne Ac): U15B_PV
Rosie Lasseter (Stockport Harriers & AC): U15G_60m, U15G_SP
Niamh Latibeaudiere (Doncaster Athletic Club): U15G_60m, U15G_200m, U15G_LJ
Emmanuel Lawal (Hallamshire Harriers Sheffield): U15B_60m, U15B_200m
Rebecca Grace Leather (Stockport Harriers & AC): U15G_60m, U15G_LJ, U15G_SP
Jerel Livingston (Bury Athletic Club): U15B_60m, U15B_200m, U15B_LJ
Eden Lockett (Scunthorpe & District Ac): U15G_800m
Daisy Logan (Kingston upon Hull AC): U15G_60m, U15G_200m
Jessica Lord (Stockport Harriers & AC): U13G_800m, U13G_LJ
George Lowe (Preston Harriers): U15B_LJ, U15B_HJ, U15B_SP
Summer Ludlam (Hallamshire Harriers Sheffield): U15G_800m
Matthew Lumb (Gateshead Harriers & AC): U15B_60m, U15B_LJ
Aidan Lynch (Sale Harriers Manchester): U15B_800m
Charlotte Mahoney (Preston Harriers): U13G_800m
Hermione Mason (Sale Harriers Manchester): U15G_800m, U15G_LJ
Saffron Meade (Stockport Harriers & Ac): U13G_800m, U13G_LJ
Gabriel Mikoleizik (West Cheshire Athletic Club): U15B_60m, U15B_200m
Lydia Moore (Kingston upon Hull AC): U13G_200m, U13G_LJ, U13G_SP
Mia Morrisroe (Liverpool Harriers & Ac): U15G_200m, U15G_LJ
Ashley Nemits (Warrington A C): U15G_200m
Eleanor Noblet (Preston Harriers): U15G_60m, U15G_200m, U15G_LJ
Natachi Nwosu (Sale Harriers Manchester): U13G_60m
Osarumen Odemwengie (Sale Harriers Manchester): U15G_60m
Afoma Ofor (Middlesbrough Athletic Club (Mandale)): U15G_60m, U15G_200m
Emily Parrott (Gateshead Harriers & AC): U15G_60m, U15G_LJ
Nina Pickavance (Wirral AC): U15G_60m, U15G_200m
Emily Plimmer (Wakefield District H & AC): U15G_800m
Katie Potts (Amber Valley And Erewash Athletic Club): U15G_60m, U15G_200m, U15G_LJ
Sophie Price (Gateshead Harriers & AC): U13G_SP
Aisha Quartey-Davis (Liverpool Harriers & AC): U15G_LJ
Kyle Rabjohn (Richmond & Zetland Harriers): U15B_800m
William Randall (Rothwell & District Harriers): U15B_800m
Isabelle Randles (Liverpool Harriers & AC): U15G_60m, U15G_LJ
Emily Rankin (Preston Harriers): U13G_60m, U13G_200m, U13G_LJ
Charlotte Rawstron (Otley AC): U13G_800m, U13G_LJ
Eleanor Rayner (Wakefield District H & AC): U15G_200m, U15G_HJ
Imogen Reader (Blackpool Wyre & Fylde AC): U15G_60m, U15G_200m
Seren Redfern (Stockport Harriers & AC): U13G_60m, U13G_200m, U13G_HJ
Jasmine Richardson (Sale Harriers Manchester): U15G_60m, U15G_SP
Rebecca Roach (Stockport Harriers & AC): U15G_60m, U15G_200m, U15G_LJ
Lucy Robinson (Macclesfield Harriers & AC): U15G_LJ, U15G_HJ
Shannon Robinson (Richmond & Zetland Harriers): U13G_200m, U13G_800m
Olivia Roe (Wakefield District H & Ac): U15G_60m, U15G_SP
Ella Rush (Amber Valley And Erewash Athletic Club): U15G_LJ, U15G_HJ, U15G_60mH
Emilia Russell (Kingston upon Hull AC): U15G_LJ, U15G_HJ, U15G_SP
Charlotte Rutter (Darlington H & AC): U15G_60m, U15G_60mH, U15G_LJ
Eleanor Sabin (Amber Valley and Erewash Athletic Club): U15G_60m, U15G_200m
Lucy Salter (Crewe and Nantwich AC): U13G_800m, U13G_LJ
Mollie Scaramuzza (Holmfirth Harriers AC): U15G_800m, U15G_HJ
Lucas Seal (Barrow & Furness Striders AC): U13B_60m, U13B_SP
Emma Shipley (Hallamshire Harriers Sheffield): U15G_800m
Martha Simms (Liverpool Pembroke & Sefton H AC): U15G_60m, U15G_LJ
Ruby Simpson (Hallamshire Harriers Sheffield): U15G_800m
Scott Sinclair (Blackpool Wyre & Fylde AC): U15B_LJ, U15B_HJ
Jack Singleton (Kingston upon Hull AC): U15B_60m, U15B_200m, U15B_60mH
Ben Smith (Wakefield District H & AC): U13B_60m, U13B_200m, U13B_LJ
Ayomide Solaru (Leeds City Athletic Club): U13B_60m, U13B_200m, U13B_LJ
Joshua Stammers (Southport Waterloo AC): U15B_60m, U15B_200m, U15B_LJ
Jack Stanway (Leeds City Athletic Club): U15B_60mH, U15B_HJ
Holly Stewart (Stockport Harriers & AC): U13G_LJ, U13G_SP
Fraser Stewart-McCarrison (Wakefield District H & AC): U15B_60m, U15B_200m, U15B_LJ
Bethany Stringer (Wakefield District H & AC): U15G_200m, U15G_LJ, U15G_HJ
Mia Swindell (City Of Sheffield And Dearne Ac): U15G_200m, U15G_HJ
Idowu Taiwo (Bolton United Harriers & AC): U13G_60m
Ava Taperell (Gateshead Harriers & Ac): U15G_800m
Madeleine Tatham (Amber Valley and Erewash Athletic Club): U15G_60m, U15G_200m
Scott Temple (Hartlepool Youth Athletics Club): U15B_800m
Emily Thomas (Liverpool Harriers & AC): U15G_60m, U15G_200m
Talia Thompson (Alnwick Harriers): U15G_SP
Keira Tomes (Blackpool Wyre & Fylde AC): U13G_60m, U13G_200m
Lucy Tyrer (Skyrac Athletic Club): U13G_60m, U13G_200m, U13G_LJ
Lola Unsworth (Stockport Harriers & AC): U13G_60m, U13G_LJ, U13G_SP
Gilbert Vaughan (Bury Athletic Club): U15B_800m
Ben Verbickas (Crewe and Nantwich AC): U15B_200m, U15B_60mH
Joel Vernon (Hallamshire Harriers Sheffield): U15B_60m, U15B_200m
Benjamin Wallace (Wirral AC): U15B_60m, U15B_200m
Lincoln Walsh (City of York AC): U13B_SP
Natalie Walsh (Goole Youth AC): U13G_60m, U13G_200m
Gabriella Whiteley (Harrogate Harriers & AC): U15G_60mH, U15G_LJ, U15G_HJ
Kate Williams (Darlington H & AC): U13G_60m, U13G_LJ
Nathaniel Williamson (Gateshead Harriers & AC): U15B_SP
Emma Wood (Leeds City Athletic Club): U15G_200m, U15G_PV, U15G_SP
26 Postal entries for this event
Faye Barraclough (Leeds City Athletic Club): U15G_60m, U15G_200m, U15G_LJ
Hollie Bristow (Goole Youth AC): U15G_60m, U15G_200m
Oliver Chant (Scunthorpe & District AC): U13B_60m, U13B_200m, U13B_LJ
Jack Doodson (Stockport Harriers & AC): U15B_60m, U15B_60mH, U15B_LJ, U15B_HJ
Joy Eze (Gateshead Harriers & AC): U15G_60m
William Foot (Chesterfield & District AC): U15B_PV
Emily Gissing (Grimsby Harriers & AC): U15G_LJ
Milly Goodison (Wakefield District H & AC): U13G_60m, U13G_200m, U13G_LJ
Eleanor Hartley (City Of Sheffield And Dearne Ac): U13G_60m, U13G_200m, U13G_LJ
Ellie Hinchliffe (City Of Sheffield And Dearne Ac): U15G_60m, U15G_60mH
Louis How (City of York AC): U13B_60m, U13B_200m
Caitlin Howes (Pontefract AC): U15G_LJ, U15G_SP
Amy Hunt (Wakefield District H & AC): U15G_PV
Erin Hunt (Wakefield District H & AC): U15G_PV
Isabel McElhatton (Wakefield District H & AC): U15G_LJ, U15G_SP
Tilly Mycroft (City Of Sheffield And Dearne Ac): U15G_LJ
Kelsey Ogedengbe (Wirral AC): U13G_60m, U13G_200m, U13G_LJ
Ellie Owen (Blackpool Wyre & Fylde AC): U15G_60m, U15G_200m
Olivia Rayson (Vale Royal AC): U15G_200m, U15G_LJ, U15G_HJ
Daniel Shuttleworth (Preston Harriers): U15B_60m, U15B_60mH
Tiger Steel (Longwood Harriers AC): U15B_60m, U15B_200m
Etuwewe Toritse (Derby Athletic Club): U15G_60m, U15G_200m, U15G_LJ
Taylor Trezeguet (Trafford Athletic Club): U15G_60m
Claudia Turnell (Hallamshire Harriers Sheffield): U15G_800m
Isabel White (Longwood Harriers AC): U15G_200m
Millie Wright (Barnsley Athletic Club): U15G_60m, U15G_200m