Top: Entries for Norman Woodcock Memorial Road Relay. Affiliated Entries

Note:
This entry list includes only those entrants who have entered using SportSoft online entry system.
It may take up to 24 hours for new entrants to appear.

10 online team entries for this event.
(Hover over team name for athletes)
Birtley ACBirtley AC
3 athletes, 1 team

Brian Bailes, Ruth Dadswell, Lee Drummond.
1 team3 athletes
Blyth Running ClubBlyth Running Club
12 athletes, 4 teams

Michael Ashby, David Bradley, Claire Calverley, Anne Craddock, Gwen Forster, Joe Frazer, Lewis Freeman, Craig Harmon, Claire Mason, Calum Storey, Sandra Watson, Paul Whalley.
4 teams12 athletes
Gateshead Harriers & ACGateshead Harriers & AC
34 athletes, 4 teams

Anji Andrews, Lisa Atkinson, Graham Barham, Rebecca Bennett, Kevin Connolly, Marc Elliott, Mary Ferrier, Jane Giles, Steve Gray, Peter Grimoldby, David Herring, Angela Kirtley, Maggie Loraine, Gillian Manford, Jed Marshall, Philip McKeown, Elizabeth Medd, Steven Medd, Christopher Parr, Christopher Paton, Gareth Phillips, Jackie Phillips, Elizabeth Raven, Susie Raven, Debra Scott, Kim Simpson, Martin Slater, Katie Taylor, Jacqui Walker, Paul Waller, Leanne Wellings, Steven Wellings, Kate Wickham, Yvonne Wilson.
4 teams34 athletes
Gosforth Harriers & AcGosforth Harriers & Ac
18 athletes, 2 teams

Anthony Blackwell, Steven Bond, Tom Coates, Patrick Donald, Gareth John Driscoll, Matthew  Gwilym, Faye Lancaster, Rachael Lundgren, Marc Oldham, Ruth Oldham, Rhian Purves, Neil Ramsay, Rachel Rees, Sarah Seymour, Kevin Spreadbury, Helen Warburton, Louise Watson, Zack Wylie.
2 teams18 athletes
Jarrow & Hebburn ACJarrow & Hebburn AC
1 athletes, 4 teams

Brendan McMillan.
4 teams1 athletes
Newcastle FrontrunnersNewcastle Frontrunners
1 athletes, 3 teams

Oliver Williams.
3 teams1 athletes
North East Veterans ACNorth East Veterans AC
1 athletes, 1 team

Kevin Lister.
1 team1 athletes
North Shields Polytechnic ClubNorth Shields Polytechnic Club
35 athletes, 13 teams

James Anderson, Richard Baker, Lourdes Bradley, Thomas Brannon, Colin Brown, Spencer Brown, Christine Burns, Jil Davies, Paul John Davies, Alison Dixon, Scott Ellis, Angela Gibson, Karen Gunn, Cheryl Hall, Craig Hall, Claireelizabeth Harlow, David Hughes, David Johnson, Alan Keegan, Stuart Leslie Lynn, Carla Maley, Sean Maley, Holly Mansfield, Rachel McIntyre, Huw Parry, Charlotte Penfold, Kath Richards, Alison Smith, David Stainthorpe, John Sutcliffe, Michelle Thompson, Natalie Thorburn, Ivan Thorn, Kristy Wonders, Roy Young.
13 teams35 athletes
Ponteland RunnersPonteland Runners
3 athletes, 1 team

Laura Choake, Heidi  Finlay, Sue Heppell.
1 team3 athletes
South Shields Harriers & AcSouth Shields Harriers & Ac
15 athletes, 5 teams

Jemma  Amin, Michelle Bays, Grant Bezuidenhout, Sarah Bezuidenhout, Linda Bone, Melanie Cooke-Dunlop, Gary Dunlop, George Henderson, Lee Hetherington, Jeff McGurty, Claire O'Callaghan, Lesley Pearce , Andrew Walker, Gillian Wallace, Ellen White.
5 teams15 athletes
No online individual entries for this event
No postal team entries for this event.
No postal individual entries for this event
Total teams: 38
Total athletes: 123