Top: Entries for Bobby Tinkler Track and Field

Note:
This entry list includes only those entrants who have entered using SportSoft online entry system.
It may take up to 24 hours for new entrants to appear.

112 online entries for this event
Ben Alexander (Chester Le Street & Dist AC): U15B_200m
Travis Anderson (Durham City Harriers & Ac): U13B_100m, U13B_200m
Frankie Angioy (Middlesbrough Athletic Club (Mandale)): U15B_200m, U15B_LJ, U15B_HJ
Michael Barlow (Elvet Striders): SM_400m
Stephanie Barlow (Elvet Striders): SM_1500m, SW_1500m
Lauren Barrett (Blyth Running Club): SW_400m
Owen Barron (Chester Le Street & Dist AC): U11B_75m, U11B_600m, U11B_LJ, U11B_Howler
Theo Barron (Low Fell RC): U13B_800m
Fern Bell (Chester Le Street & Dist AC): U11G_75m, U11G_600m, U11G_LJ, U11G_Howler
Thomas Bowdon (Houghton Harriers & Ac): U17M_200m, U17M_LJ
Daniel Broderick (Wallsend Harriers & AC): U13B_100m, U13B_LJ, U13B_HJ
Rosanna Bycroft (City of York AC): U11G_75m, U11G_600m, U11G_LJ, U11G_Howler
Imogen Cain (Chester Le Street & Dist AC): U11G_75m, U11G_600m, U11G_LJ, U11G_Howler
Kayla Campbell (Chester Le Street & Dist AC): U11G_75m, U11G_600m, U11G_LJ, U11G_Howler
Alice Cave (Chester Le Street & Dist AC): U11G_75m, U11G_600m, U11G_LJ, U11G_Howler
Rohan Chapman (Chester Le Street & Dist AC): U11B_75m, U11B_LJ, U11B_Howler
Emily Chong (Chester Le Street & Dist AC): U15G_5000m
Courtney Clark (Houghton Harriers & Ac): U15G_300m, U15G_HJ, U15G_JT
Freya Clarkson (Chester Le Street & Dist AC): U13G_800m, U13G_LJ
Sam Cotton (Unattached): U11B_75m, U11B_600m, U11B_LJ, U11B_Howler
Fenic Couzens (Chester Le Street & Dist AC): U11B_75m, U11B_600m, U11B_LJ, U11B_Howler
Amelia Dale (Chester Le Street & Dist AC): U11G_75m, U11G_600m
Charlie Daley (Tynedale Harriers & AC): U15B_800m
Mark Davinson (Derwentside Ac): SM_5000m
Paige Dembry (Sunderland Harriers & AC): U17W_100m
John Donneky (Derwentside AC): SM_5000m
Rachel Donnelly (Gateshead Harriers & AC): U15G_200m, U15G_300m
Lexie Ellis (Gateshead Harriers & AC): U13G_JT, U13G_SP
Mark Ellis (Chester Le Street & Dist AC): SM_100m
Olivia Fawcett (Durham City Harriers & AC): U15G_800m
Luke Foster (Chester Le Street & Dist AC): U11B_75m, U11B_600m, U11B_LJ, U11B_Howler
Steven Foster (Chester Le Street & Dist AC): SM_100m, SM_TJ
William Fowler (Gateshead Harriers & Ac): U15B_800m
Bobbie Griffiths (Morpeth Harriers & Ac): U17W_JT
Matt Guilder (Shrewsbury AC): SM_1500m
Katja Hallam (Sunderland Harriers & AC): U15G_100m, U15G_200m, U15G_LJ
Jack Halpin (Gateshead Harriers & Ac): U15B_JT, U15B_SP
Anna Harris (Sunderland Harriers & Ac): SW_LJ
Rebecca Harrison (South Shields Harriers & AC): U11G_75m, U11G_600m, U11G_LJ, U11G_Howler
Laura Emily Hopper (Durham City Harriers & Ac): U17W_200m, U17W_800m, U17W_SP
Rosie Hughes (North Shields Polytechnic Club): U15G_300m, U15G_800m
Moses Hung (Durham City Harriers & AC): U17M_800m
Keith Hutchinson (Hartlepool Burn Road Harriers): SM_800m
Nicholas Ingram (Durham City Harriers & Ac): U17M_100m, U17M_200m
Kosi Izuora (Chester Le Street & Dist AC): U15G_LJ, U15G_HJ, U15G_SP
Stephen Jackson (Elvet Striders): SM_5000m
Regan James (Blaydon Harriers & Ac): U15G_100m, U15G_200m
Thomas Johnson (Chester Le Street & Dist AC): U13B_200m, U13B_800m, U13B_LJ
Amelia Jones (Chester Le Street & Dist AC): U11G_75m, U11G_600m, U11G_LJ, U11G_Howler
Ella Jones (Chester Le Street & Dist AC): U11G_75m, U11G_600m, U11G_LJ, U11G_Howler
Lauren Jones (Chester Le Street & Dist AC): U15G_300m, U15G_800m
Katie Joslyn (North Shields Polytechnic Club): U13G_800m, U13G_200m
Niamh Kemp (Chester Le Street & Dist AC): U13G_800m, U13G_JT, U13G_SP
Dylan Keogh (Chester Le Street & Dist AC): U11B_75m, U11B_600m, U11B_LJ, U11B_Howler
Michael Keogh (Chester Le Street & Dist AC): SM_100m, SM_200m, SM_LJ, SM_TJ, SM_HJ, SM_SP
Madeleine Liddell (Chester Le Street & Dist Ac): U11G_75m, U11G_600m, U11G_LJ, U13G_100m
Mia Liddell (Chester Le Street & Dist AC): U15G_300m, U15G_200m
Darcy Lines (Chester Le Street & Dist AC): U11G_75m, U11G_600m, U11G_LJ, U11G_Howler
Ava Local (Chester Le Street & Dist AC): U13G_200m, U13G_LJ, U13G_SP
Freya McGlone (Derwentside AC): U17W_100m, U17W_200m
Grace McGlone (Chester Le Street & Dist AC): U15G_100m, U15G_LJ, U15G_HJ
Amy McLellan (Chester Le Street & Dist AC): U13G_100m, U13G_800m
Matthew McMahon (Unattached): U11B_75m, U11B_600m, U11B_LJ, U11B_Howler
Chris Mordue (Chester Le Street & Dist AC): SM_400m, SM_800m
Sam Mordue (Chester Le Street & Dist AC): U13B_100m, U13B_200m, U13B_LJ
Abigail Nicholson (Gosforth Harriers & Ac): U15G_800m
Afoma Ofor (Middlesbrough Athletic Club (Mandale)): U15G_100m, U15G_200m
Adam Ord (Durham City Harriers & Ac): U15B_800m
Kaitlyn Owen (Chester Le Street & Dist AC): U15G_100m, U15G_200m
Daisy Percival (Chester Le Street & Dist Ac): U15G_100m, U15G_200m
Eve Quinn (Sunderland Harriers & Ac): U17W_1500m
Jay Rawson (Chester Le Street & Dist AC): U13B_100m, U13B_LJ, U13B_HJ
Harry Rose (None): U11B_600m
Luke Russell (Chester Le Street & Dist AC): U15B_100m, U15B_LJ
Charlotte Rutter (Darlington H & AC): U15G_100m, U15G_LJ, U15G_HJ
Noah Scott (Low Fell RC): U11B_75m, U11B_600m, U11B_LJ, U11B_Howler
Ellie Shears (Blaydon Harriers & Ac): U15G_100m, U15G_200m
Karly Smith (Chester Le Street & Dist AC): U11G_75m, U11G_LJ, U11G_Howler
Maya Smith (Chester Le Street & Dist AC): U11G_75m, U11G_600m, U11G_LJ
Eve Southern (Birtley AC): U17W_LJ
Jay Stephenson (South Shields Harriers & AC): U11B_75m, U11B_600m, U11B_LJ, U11B_Howler
Jodie Stephenson (South Shields Harriers & AC): U11G_75m, U11G_600m, U11G_LJ, U11G_Howler
Imogen Stout (Durham City Harriers & AC): U17W_200m, U17W_LJ, U17W_JT
Jennifer Taylor (Durham City Harriers & AC): U15G_200m, U15G_300m
Oliver Taylor (Durham City Harriers & AC): U17M_200m, U17M_HJ, U17M_SP
Robyn Taylor (Sunderland Harriers & AC): U17W_200m
Cameron Thomas (Durham City Harriers & AC): U17M_1500m
Tyler Thomas (Durham City Harriers & AC): U15B_100m, U15B_200m
Isabell Thornton (Durham City Harriers & Ac): SW_LJ, SW_TJ
James Thornton (Durham City Harriers & Ac): U15B_JT
Chloe Tiffen (Chester Le Street & Dist AC): U13G_100m, U13G_200m
Ben Todd (Chester Le Street & Dist AC): U20M_100m, U20M_200m
David Todd (Chester Le Street & Dist Ac): U20M_SP
Alix Waites (Sunderland Harriers & AC): SW_400m
Connor Walls (Sunderland Harriers & AC): U11B_75m, U11B_600m
Katy Walton (Elvet Striders): SW_1500m
Jacob Waterston (Sunderland Harriers & AC): U11B_75m, U11B_600m, U11B_LJ, U11B_Howler
Jake Westgarth (Chester Le Street & Dist AC): U11B_75m, U11B_600m, U11B_LJ, U11B_Howler
Oliver Whellans (Gateshead Harriers & AC): SM_LJ
Lily White (Chester Le Street & Dist Ac): U11G_75m, U11G_LJ
Eve Whitley (Chester Le Street & Dist AC): U15G_300m, U15G_1500m
Lily Wilkinson (Chester Le Street & Dist Ac): U17W_LJ, U17W_TJ
Megan Wilkinson (Chester Le Street & Dist AC): U13G_800m
Caleb Wren (Aycliffe Running Club ): U11B_600m
Marcus Wright (Unattached): U11B_600m, U11B_LJ, U11B_Howler
Fraser Young (Chester Le Street & Dist AC): U15B_300m, U15B_SP
William Young (Unattached): U11B_75m, U11B_600m, U11B_LJ, U11B_Howler