Top: Entries for Cheltenham Midsummer Open Graded Meeting 4

Note:
This entry list includes only those entrants who have entered using SportSoft online entry system.
It may take up to 24 hours for new entrants to appear.

139 online entries for this event
Emma Abbey (Clc Striders): SW_800m
Joseph Abbey (Cheltenham and County Harriers): U11B_150m, U11B_800m
Olivia Austin (Southampton Athletic Club): U13G_SP
Phoebe Baggott (Wolverhampton & Bilston): U17W_HT
James Bagot (Swindon Harriers): U11B_150m, U11B_800m
Ian Beard (Gloucester AC): SM_150m
George Beardmore (Worcester AC): U17M_800m
Delleah Belgrave (Swindon Harriers): U13G_150m
Ryan Berry (Cheltenham and County Harriers): U15B_300m
Richard Birch (Almost Athletes): SM_5000m
Leah Bitchell (Cardiff AAC): SW_400m, SW_150m
Wayne Booth (Forest of Dean AC): SM_150m
Ruby Brook (Stroud & District AC): U13G_800m
Jodie Burnett-Hockey (Cheltenham and County Harriers): U15G_800m, U15G_SP
Verity Butler (Unattached): U20W_400m
Jamie Callaghan (Birmingham Running Athletics & Triathlon Club (BRA): U11B_150m, U11B_800m
Jake Cavens (Worcester AC): U17M_800m
Amy Clark (Stroud & District Ac): U17W_400m
Daisy-mai Clements (Halesowen Acc): U15G_150m, U15G_800m, U15G_SP
Lisa Cole (Cheltenham and County Harriers): SW_SP
Joe Coley (Unattached): U13B_150m
Ciaran Cooper (Swindon Harriers): SM_400m
Peter Coote (Stratford Upon Avon AC): SM_150m, SM_400m
Neil Cox (Swindon Harriers): SM_LongHurdles
Lily Crawley (Cheltenham and County Harriers): U15G_SP, U17W_TJ
Archie Cross (Cheltenham And County Harriers): U13B_800m, U13B_SP
Richard Dare (Cheltenham And County Harriers): SM_5000m
Peter Darwen (Black Pear Joggers): SM_5000m
Sophie Davies (Cardiff Archers): U13G_150m, U13G_800m
Molly Dibden (Cheltenham and County Harriers): U13G_800m
Chris Driskell (Clc Striders): SM_800m, SM_5000m
Jessica Duncton (Cheltenham and County Harriers): U13G_150m, U13G_800m
Lucy Durham (Yate & District AC): U17W_TJ
Emily Dwerryhouse (Cheltenham and County Harriers): U15G_150m
Matthew Dwerryhouse (Cheltenham and County Harriers): U17M_800m
Marcus England (Cheltenham And County Harriers): SM_5000m
Tom Evans (Newport Harriers): SM_400m
Adam Farrow (Stratford Upon Avon AC): U15B_800m, U15B_SP, U17M_TJ
Will Ferguson (CLC Striders): SM_800m
Rebecca Ferry (Oxford City AC): SW_5000m
Amelia Fettis (Newport Harriers): U13G_SP
Harry Fisher (Southampton Athletic Club): SM_400m, SM_150m
Robert Foord (Almost Athletes): SM_5000m
Martin Ford (Cheltenham And County Harriers): SM_5000m
Sebastian Forrest (Cirencester AC): U11B_150m, U11B_800m
Ruby Fowler (Stroud & District AC): U15G_800m
David Francis (Unattached): SM_5000m
Karen Galpin (Almost Athletes): SW_5000m
Andy Gardiner (Cheltenham and County Harriers): SM_5000m
Emily Gittoes (Unattached): U15G_300m, U15G_800m, U15G_SP
Cat Goulder-Davies (Worcester AC): SW_150m
Alex Griffiths (Cheltenham and County Harriers): U20M_HT
Samantha Griffiths (Cheltenham and County Harriers): SW_150m
Cassey Grimwade (Cardiff AAC): U15G_HT
Kieran Grimwade (Cardiff AAC): U20M_HT
Suzanne Harding (Gloucester Ac): SW_800m
Gemma Hargraves (Almost Athletes): SW_5000m
Fletcher Hart (Swindon Harriers): U13B_800m
Genevieve Haselden (Cheltenham and County Harriers): U15G_PV
Lucy Hatfield (Bromsgrove and Redditch): U13G_150m
Natalie Hatfield (Bromsgrove and Redditch): U15G_800m
Alex Hayward (Unattached): U15B_300m, U15B_800m
Greg Hayward (Yate & District AC): U17M_400m, U17M_800m
Phil Hayward (Westbury Harriers): SM_150m
Ben Haywood (Unattached): SM_5000m
Christopher Hunt (Stratford Upon Avon AC): U13B_800m
Thomas Hunter (Stroud & District AC): SM_400m
Linsey Hutchins (Cheltenham and County Harriers): SW_HT, SW_SP
India Ibbotson (Team Bath Athletics Club): U15G_300m, U15G_800m
Mark James (Cheltenham and County Harriers): SM_5000m
Charlotte Jenkins (Cheltenham and County Harriers): U11G_150m
Aoife Johnson (Dursley Running Club): U15G_150m
Cormac Johnson (Dursley Running Club): U17M_150m, U17M_800m
Jack Johnson (Cheltenham and County Harriers): U13B_800m
Margaret Johnson (Dursley Running Club): SW_5000m
Ashley Jones (Unattached): SM_400m
Madison Jones (Cheltenham and County Harriers): U13G_150m, U13G_SP
Seren Jones (Gloucester AC): U13G_800m
Oliver Keitley (Gloucester AC): U17M_TJ
Nathan Kelly (Halesowen ACC): U17M_HT
Eugene Lawlor (Yate & District AC): SM_HT
Millie Leighton (Stratford Upon Avon AC): U15G_150m, U17W_TJ
Annie Lewis (Yate & District AC): U20W_800m
Nick Lewis (Almost Athletes): SM_5000m
Graice Ling (Cardiff Archers): U13G_800m
Steph Loftus (Cheltenham and County Harriers): U17W_300mH
Sophie Longmore (CLC Striders): SW_5000m
Darrin Lynn (Black Pear Joggers): SM_5000m
Lucy Marriott (Worcester AC): U15G_800m, U15G_SP
Robert McGowan (Cheltenham and County Harriers): SM_150m
Andrew McKenzie (Gloucester AC): SM_HT, SM_SP
Matt Moon (Black Pear Joggers): SM_800m
Tayla Mullings (Bromsgrove and Redditch): U17W_HT
William New (Cheltenham and County Harriers): SM_5000m
Kerry Newell (Gloucester Ac): SW_800m
Paul Northup (CLC Striders): SM_800m, SM_5000m
Rachel Oram (Unattached): U15G_800m
Malika Ouiles (Gloucester AC): U15G_150m, U15G_300m
Sulaiman Ouiles (Gloucester AC): U13B_150m, U15B_PV
George Palmer (Cheltenham and County Harriers): U15B_150m, U15B_300m
Isobel Parnaby (Stroud & District AC): U15G_800m
Edwyn Petrie (Cheltenham and County Harriers): U11B_150m, U11B_800m, U13B_SP
Lj Phillips (Gloucester AC): SW_150m
Chris Picken (Cheltenham And County Harriers): U17M_800m
Matthew Polson (Almost Athletes): SM_5000m
Ian Radford (Black Pear Joggers): SM_5000m
Deborah Ricci (Bromsgrove and Redditch): SW_150m
Hannah Sahota (Halesowen ACC): U15G_800m
Christina See (Cheltenham and County Harriers): SW_800m
Archie Sheffield (Cirencester AC): U15B_800m
Henry Sheffield (Cirencester AC): U13B_800m
Hayley Smith (Kidderminster and Stourport): U15G_HT
Finn Soutter (Cheltenham and County Harriers): U11B_800m
Prashanth Kumar Sripathi (Almost Athletes): SM_5000m
Patricia Stanfield (Gloucester AC): U15G_150m, U15G_300m
Benjamin Sullivan (Cheltenham and County Harriers): U15B_PV, U17M_TJ
Joseph Tandy (Cheltenham and County Harriers): U17M_800m
Grace Tavner (Stroud & District AC): U15G_800m
Hannah Tavner (Stroud & District AC): U13G_800m
Alice Taylor (Cheltenham and County Harriers): SW_5000m
Annie Testar (Stroud & District AC): U17W_150m, U20W_400m
Abigail Tinson (Unattached): U13G_150m
Katy Townsend (Cheltenham and County Harriers): SW_150m
Jack Turner (Stroud & District AC): SM_5000m
Rachel Vines (Clc Striders): SW_5000m, SW_800m
Zoe Wassell (Stroud & District Ac): U20W_800m
Eleanor Webster (Team Bath Athletics Club): U15G_800m
Tillie Westwood (Forest of Dean AC): U15G_150m, U15G_800m, U15G_PV
Ellie Wheeler-Smith (Gloucester AC): U15G_150m
Ben Williams (Cheltenham and County Harriers): U20M_5000m
John Willson (Clc Striders): SM_800m
Robert Worman (Cheltenham and County Harriers): U17M_150m, U17M_400m
Toby Wort (Cheltenham and County Harriers): SM_5000m
Olivia Worth (Birchfield Harriers): U20W_400m, U20W_400mH
34 Postal entries for this event
Dave Aubrey (Cheltenham and County Harriers): SM_5000m
Phil Beastall (Cheltenham and County Harriers): SM_5000m
James Bingham (Cheltenham and County Harriers): SM_5000m
James Chantler-Mayne (Cheltenham and County Harriers): U20M_5000m
Ben Colabella (Cheltenham and County Harriers): SM_5000m
Richard De-Camps (Cheltenham and County Harriers): SM_5000m
Alex Doherty (None): SM_5000m
David Durden (Dursley Running Club): SM_800m, SM_5000m
James Durden (Dursley Running Club): U17M_400m, U17M_800m
Naomi Eaton (Cheltenham and County Harriers): SW_5000m
Gareth Edwards (Cheltenham and County Harriers): SM_5000m
Marc Fallows (Cheltenham and County Harriers): SM_5000m
Emily Field (Bourton Road Runners Club): U17W_800m
Dan Geisler (Worcester AC): SM_5000m
Andy Gore (Cheltenham and County Harriers): SM_5000m
Mike Gray (Cheltenham and County Harriers): SM_5000m
Stuart Hawkes (Tipton Harriers): SM_5000m
Hattie Jenkins (Almost Athletes): SW_5000m
Scott Jones (Croft Ambrey RC): U15B_800m
Dan King (Wye Valley Runners): SM_5000m
Alex Lee (Cheltenham and County Harriers): SM_5000m
Steve Linton (Almost Athletes): SM_5000m
Fiona Marks (Bristol and West AC): SW_5000m
Oliver Mott (Cheltenham and County Harriers): SM_5000m
Ivan Osawe (Cheltenham and County Harriers): U17M_150m
Dan Owen (Cheltenham and County Harriers): SM_5000m
John Parker (Cheltenham and County Harriers): SM_5000m
Dave Roper (Cheltenham and County Harriers): SM_5000m
Jonathan Scott (Bournville Harriers): SM_5000m
Sarah Sheppard (Cheltenham and County Harriers): SW_5000m
Martin Soakell (Cheltenham and County Harriers): SM_5000m
Eliot Taylor (Cheltenham and County Harriers): SM_5000m
James Wilkinson (Cheltenham and County Harriers): SM_5000m
Joe Willgoss (Cheltenham and County Harriers): SM_5000m