Top: Entries for Cheltenham Midsummer Open Graded Meeting 3

Note:
This entry list includes only those entrants who have entered using SportSoft online entry system.
It may take up to 24 hours for new entrants to appear.

121 online entries for this event
Emma Abbey (Clc Striders): SW_100m, SW_1500m
Georgiana Abbey (Unattached): U11G_100m, U11G_200m
Joseph Abbey (Cheltenham and County Harriers): U11B_100m, U11B_200m, U11B_600m
James Bagot (Swindon Harriers): U11B_100m, U11B_200m, U11B_600m
Mia Bates (Team Bath Athletics Club): U15G_200m, U15G_75mH
Samuel Baylis (Clc Striders): SM_1500m
Ian Beard (Gloucester AC): SM_100m
Neve Berry (Cheltenham and County Harriers): U17W_DT, U20W_TJ
Melissa Bird (Cheltenham and County Harriers): SW_DT
Ruth Bird (Cheltenham and County Harriers): SW_PV, SW_DT, SW_SP
Elise Blake (Worcester AC): U17W_200m, U17W_600m
Wayne Booth (Forest of Dean AC): SM_200m, SM_100m
Ruby Brook (Stroud & District AC): U13G_200m, U13G_600m
Stephanie Brooks (North Somerset AC): U15G_600m, U15G_75mH, U15G_SP
Luke Burden (Cheltenham and County Harriers): U15B_80mH, U15B_DT, U15B_SP
Ella Burfitt (Cheltenham and County Harriers): U17W_1500m
Jodie Burnett-Hockey (Cheltenham and County Harriers): U15G_200m, U15G_SP
Thomas Bury (Stroud & District AC): U20M_1500m
Verity Butler (Unattached): U20W_200m
Ben Campion (Gloucester AC): U15B_DT
Christen Campion (Gloucester AC): U13G_DT
Lily Carpenter (Cheltenham and County Harriers): U15G_SP
Archie Cross (Cheltenham And County Harriers): U13B_1500m, U13B_SP
Simon Daenen (Banbury Harriers AC): U15B_200m, U15B_600m, U15B_SP
Sophia Daenen (Banbury Harriers AC): U20W_100mH, SW_TJ, SW_SP
Chris Driskell (Clc Striders): SM_600m, SM_1500m
Jessica Duncton (Cheltenham and County Harriers): U13G_100m, U13G_1500m, U13G_70mH
David Durden (Dursley Running Club): SM_200m, SM_600m, SM_1500m
James Durden (Dursley Running Club): U17M_200m, U17M_600m
Lucy Durham (Yate & District AC): U17W_80mH, U17W_TJ
Emily Dwerryhouse (Cheltenham and County Harriers): U15G_200m
Matthew Dwerryhouse (Cheltenham and County Harriers): U17M_1500m
Abbie Elms (Team Bath Athletic Club): U17W_80mH
John Featherstone (Newent Runners): SM_1500m
Amelia Fettis (Newport Harriers): U13G_SP
Emily Field (Bourton Roadrunners Club): U17W_1500m
Martin Ford (Cheltenham And County Harriers): SM_600m
Sebastian Forrest (Cirencester AC): U11B_100m, U11B_200m, U11B_600m
Alysha Forsbrook (North Somerset Ac): U17W_600m
Jacob Forsbrook (North Somerset Ac): U11B_600m
Russell Forsbrook (Cheltenham And County Harriers): SM_1500m
Lauren Garfield (Cheltenham and County Harriers): U17W_DT
Emily Gittoes (Unattached): U15G_200m, U15G_75mH, U15G_SP
Sam Hadley (Halesowen ACC): SM_TJ
Cordelia Halfhead (Abingdon AC): U17W_200m, U17W_1500m
Georgina Halfhead (Abingdon AC): U15G_200m, U15G_1500m
Charlotte Hall (Gloucester AC): SW_1500m
Bethany Harris (Worcester AC): U13G_70mH
Katie Harris (Worcester AC): U17W_200m
Samantha Harris (Forest of Dean AC): SW_600m, SW_1500m
Fletcher Hart (Swindon Harriers): U13B_1500m
Genevieve Haselden (Cheltenham and County Harriers): U15G_PV
Amber Hopkins (Worcester AC): U15G_75mH
Danielle Hopkins (Worcester AC): U17W_80mH
Ellen Horder (Cheltenham and County Harriers): SW_SprintHurdles
Christopher Hunt (Stratford Upon Avon AC): U13B_1500m
Philip Hunt (Cheltenham and County Harriers): U13B_200m, U13B_75mH
Linsey Hutchins (Cheltenham and County Harriers): SW_DT, SW_SP
Jessica Hutt (Cheltenham And County Harriers): U17W_1500m
Ruth Hutt (Cheltenham and County Harriers): U15G_1500m
Bethan Hyde (Cheltenham and County Harriers): U15G_1500m
Naomi Hyde (Cheltenham and County Harriers): U15G_1500m, U15G_DT
Gary Ibbotson (Chippenham Harriers): SM_1500m
India Ibbotson (Team Bath Athletics Club): U15G_200m, U15G_600m
Mark James (Cheltenham and County Harriers): SM_1500m
Andrew Jeavons (Worcester AC): U13B_1500m
Paul Jegou (White Horse Harriers): SM_600m, SM_1500m
Jack Johnson (Cheltenham and County Harriers): U13B_600m
Chloe Jones (Gloucester AC): U20W_DT
Seren Jones (Gloucester AC): U13G_1500m
Noah Lambert (Stroud & District AC): U17M_1500m
Millie Leighton (Stratford Upon Avon AC): U15G_75mH, U15G_SP
Paul Lockyer (Clc Striders): SM_1500m
Boudewijn Long (Swindon Harriers): U13B_200m, U13B_75mH
Joanne Lumb (Team Bath Athletics Club): SW_200m, SW_1500m
Olivia Martin (Oxford City AC): U13G_200m, U13G_1500m
Robert McGowan (Cheltenham and County Harriers): SM_100m
Lucy Meech (Cheltenham and County Harriers): U17W_TJ
Jake Minshull (Coventry Godiva Harriers): U13B_75mH
Matt Moon (Black Pear Joggers): SM_1500m
Ella Morgan (Cheltenham and County Harriers): U15G_DT
Amelia Mullins (CLC Striders): SW_100m, SW_600m, SW_1500m
Laura Mullins (Unattached): U13G_100m, U13G_200m
Paul Northup (CLC Striders): SM_600m, SM_1500m
Malika Ouiles (Gloucester AC): U15G_100m, U15G_200m
Sulaiman Ouiles (Gloucester AC): U13B_100m, U13B_200m, U13B_75mH
Andrew Peck (Victoria Park AAC): U20M_DT, U20M_SP
Lj Phillips (Gloucester AC): SW_100m
Chris Picken (Cheltenham And County Harriers): U17M_1500m
Lucy Rycroft (White Horse Harriers): U20W_1500m
Richard Shardlow (Clc Striders): SM_1500m
Barnabas Shaw (Cheltenham and County Harriers): U13B_200m, U13B_600m, U13B_75mH
Archie Sheffield (Cirencester AC): U15B_1500m
Henry Sheffield (Cirencester AC): U13B_1500m
Kamiya Smith (Coventry Godiva Harriers): U15G_75mH
Robert Smith (Cheltenham and County Harriers): U15B_600m, U15B_PV
Martin Soakell (Cheltenham and County Harriers): SM_1500m
Dominic Soltau (Cheltenham and County Harriers): U15B_100m
Finn Soutter (Cheltenham and County Harriers): U11B_200m
Emily Spencer (Cheltenham and County Harriers): U15G_200m, U15G_DT
Patricia Sturgess (CLC Striders): SW_1500m
Benjamin Sullivan (Cheltenham and County Harriers): U15B_PV
Annabella Tallis (Unattached): U15G_600m
Eva Tyler (Hereford & County AC): U13G_100m, U13G_200m
Kieran Valley (Bromsgrove And Redditch): U17M_DT, U17M_SP
Rachel Vines (Clc Striders): SW_200m, SW_600m
Ben Wade (Cheltenham and County Harriers): U17M_DT
Lois Warden (Bexley Ac): U17W_PV
Tillie Westwood (Forest of Dean AC): U15G_PV, U15G_SP, U15G_100m
Jessica Whitlock (Unattached): U13G_100m, U13G_70mH
Cole Williams (Stratford Upon Avon AC): U15B_80mH, U17M_TJ
Jasmine Williams (Stratford Upon Avon AC): U15G_75mH, U17W_TJ, U17W_80mH
Paula Williams (Stratford Upon Avon Ac): SW_SprintHurdles
Ian Willoughby (Gloucester AC): SM_SprintHurdles
John Willson (Clc Striders): SM_600m, SM_1500m
Robert Worman (Cheltenham and County Harriers): U17M_100m, U17M_DT
Toby Wort (Cheltenham and County Harriers): SM_1500m