Top: Entries for Northern Athletics 2017 Start Fitness U13-U15-U17 T&F Championships

Note:
This entry list includes only those entrants who have entered using SportSoft online entry system.
It may take up to 24 hours for new entrants to appear.

472 online entries for this event
Daphney Adebayo (City of Sheffield and Dearne AC): U13G_200m, U13G_LJ, U13G_SP
Eniola Adedotun (Bolton United Harriers & AC): U15B_200m
Eniola Ajagbe (Hallamshire Harriers Sheffield): U15G_100m, U15G_200m
Sam Akerman (Leeds City Athletic Club): U15B_800m
Jasmine Allen (Nene Valley Harriers): U17W_LJ
Lola Allward (Liverpool Harriers & AC): U15G_800m, U15G_LJ
Tia Anderson (Durham City Harriers & AC): U15G_200m
Travis Anderson (Durham City Harriers & Ac): U13B_800m
Frankie Angioy (Middlesbrough Athletic Club (Mandale)): U15B_300m, U15B_80mH, U15B_LJ, U15B_PV
Kristie Archer (Wombwell Sporting Ac): U15G_100m, U15G_LJ
Jess Arnison (Leigh Harriers & AC): U17W_HT
Emma Ashcroft (West Cheshire Athletic Club): U15G_100m, U15G_200m
William Ashfield (Vale Royal AC): U15B_1500m
Isaaq Ataullah (Warrington A C): U15B_1500m
Indigo Atkin (Kingston upon Hull AC): U15G_HT, U15G_JT, U15G_SP
Will Atkinson (Keighley & Craven Ac): U15B_3000m
Sam Ayre (Stockport Harriers & AC): U13B_100m, U13B_LJ
Alesha Azonubi (Preston Harriers): U15G_100m, U15G_200m
Alex Baker (Pendle Athletic Club): U17W_JT, U17W_SP
Olivia Baker (Warrington A C): U17W_800m
Emma Jane Ball (Rotherham Harriers and AC): U17W_800m
Abigael Bamber (Liverpool Pembroke & Sefton H AC): U15G_100m, U15G_75mH, U15G_SP
Amelia Banks (Amber Valley And Erewash Athletic Club): U17W_100m, U17W_LJ, U17W_HT
Evie Barclay (Wigan & District H & AC): U17W_LJ, U17W_JT, U17W_SP
Victoria Barlow (Sale Harriers Manchester): U17W_PV
Ben Basten (Crewe And Nantwich Ac): U15B_100m, U15B_200m
Amelia Bateman (Gateshead Harriers & AC): U17W_HJ
Marcus Bathie (Liverpool Pembroke & Sefton H AC): U17M_100m, U17M_100mH
Lara Battersby (West Cheshire Athletic Club): U13G_100m, U13G_200m, U13G_800m, U13G_LJ
Amy Battle (Stockport Harriers & Ac): U15G_200m, U15G_LJ, U15G_HJ, U15G_JT, U15G_SP, U17W_300m
Megan Beevers (Barton & District AC): U13G_100m, U13G_LJ, U13G_SP
Charlotte Bell (Spenborough & Dist Ac): U17W_DT, U17W_HT
James Bell (Spenborough & Dist Ac): U13B_100m, U13B_LJ, U13B_SP
Rebecca Bell (City of York AC): U15G_SP
Will Bellamy (Houghton Harriers & Ac): U15B_3000m
Rachel Bennett (Shildon Running & Ac): U17W_200m
Holly Benson (Stockport Harriers & AC): U17W_100m, U17W_80mH, U17W_LJ, U17W_JT, U17W_SP
Joseph Bentall (Trafford Athletic Club): U15B_3000m
Alex Bernstein (Preston Harriers): U15B_HT
Erin Birchall (Liverpool Pembroke & Sefton H Ac): U17W_100m, U17W_LJ
Imogen Blackwell (Preston Harriers): U13G_800m
Liam Blackwell (Preston Harriers): U15B_800m
Hannah Blood (Sale Harriers Manchester): U17W_HT
Myah Booth (Blackburn Harriers & AC): U15G_75mH, U15G_SP
Thomas Bowdon (Houghton Harriers & Ac): U17M_400mH, U17M_TJ
Niamh Boyd (Sale Harriers Manchester): U13G_800m
Jake Bradley (Macclesfield Harriers & AC): U15B_100m, U15B_200m
Isabel Bradshaw (City Of York Ac): U17W_JT, U17W_SP
Lukas Bradshaw (City of York AC): U15B_DT
Keira Brady-Jones (Wirral AC): U13G_800m
Luke Brindle (Horwich R M I Harriers): U15B_800m
Abbey Brooke (Wakefield District H & AC): U17W_1500m
Suzanne Brooke (Wakefield District H & AC): U15G_800m
Clair Brown (Leeds City Athletic Club): U15G_LJ, U15G_SP
Grace Alison Brown (Preston Harriers): U15G_800m
Michael Brussels (St Helens Sutton AC): U15B_3000m
Lewis Bryers (Wigan & District H & AC): U15B_800m
Joseph Buckley (Warrington A C): U17M_3000m
Jade Buckley-Ratcliff (Altrincham & District Athletic Club Limited): U13G_SP
Alfie Bugg (City of York AC): U15B_LJ
Isabelle Burke (Sale Harriers Manchester): U13G_800m
Charlie Burrell (Cleethorpes and District AC): U13B_800m
Harry Burrow (Preston Harriers): U15B_80mH, U15B_PV, U15B_JT
Megan Busby (Carlisle Aspatria Ac): U17W_LJ
Jude Bush (Derby Athletic Club): U17M_800m
Joshua Butler (Bingley Harriers & AC): U15B_JT
Thomas Butler (Bingley Harriers & AC): U17M_JT
Finlay Campbell (Wigan & District H & AC): U17M_TJ
Harriet Cannell (Kingston upon Hull AC): U17W_JT
Jasmine Carey (Blackpool Wyre & Fylde AC): U15G_PV
Amy Carr (Carlisle Aspatria AC): U15G_100m, U15G_75mH
Rachel Carr (Carlisle Aspatria AC): U17W_100m, U17W_200m
Kieran Carroll (Blackburn Harriers & AC): U15B_DT, U15B_HT, U15B_JT
Lois Carroll (Preston Harriers): U15G_100m, U15G_75mH
Amy Carter (New Marske Harriers Club): U17W_200m, U17W_80mH
Isabel Castelow (Halifax Harriers & AC): U17W_800m
Callum Charlson (Leigh Harriers & AC): U13B_800m
Sebastian Chiarella (Preston Harriers): U13B_100m, U13B_200m
Rebecca Chivers (Kingston Upon Hull Ac): U17W_JT
Emily Chong (Chester Le Street & Dist AC): U15G_1500m
Sandy Clarkson (Liverpool Pembroke & Sefton H AC): U15B_HJ
Adam Coles (Kingston upon Hull AC): U17M_100mH, U17M_LJ
Harry Collier (Oldham & Royton H & Ac): U17M_1500m
Joseph Connelly (Carlisle Aspatria Ac): U17M_200m, U17M_LJ, U17M_SP
Jay Cook (Bury Athletic Club): U13B_LJ, U13B_SP
Jasmine Cooper (Derby Athletic Club): U17W_1500m
Ben Copley (Kingston upon Hull AC): U15B_DT, U15B_JT, U15B_SP
Charlotte Corrigan (Hyndburn AC): U15G_1500m
Megan Costello (Gateshead Harriers & AC): U15G_100m, U15G_200m
Sam Coupland (Southport Waterloo Ac): U15B_PV
Jacob Cousins (Chesterfield & District AC): U17M_1500mSC
Melissa Coxon (Rotherham Harriers and AC): U15G_100m, U15G_75mH, U17W_300m, U17W_300mH
Millie Coy (Blackburn Harriers & AC): U15G_200m, U15G_LJ, U15G_JT
Anna Crayston (West Cheshire Athletic Club): U15G_LJ
Lydia Cresswell (Chesterfield & District AC): U17W_80mH
Soraya Crodden (Longwood Harriers AC): U15G_100m, U15G_200m, U15G_DT
Samuel Croney (Kingston upon Hull AC): U17M_100mH
Hollie Cubbon (Blackburn Harriers & Ac): U13G_800m, U15G_1500m
Henry Cullen (Doncaster Athletic Club): U15B_1500m
Hannah Cunningham (Wigan & District H & AC): U15G_75mH, U15G_LJ, U15G_HJ
Andrew Curphey (Northern (isle Of Man) Ac): U17M_100m, U17M_200m
Ines Curran (Gateshead Harriers & Ac): U15G_1500m
Oliver Dakin (Chesterfield & District Ac): U17M_100m, U17M_100mH
Leah Darbyshire (Wigan & District H & Ac): U17W_PV
James Davidson (Richmond & Zetland Harriers): U17M_200m, U17M_400m
Amy Davies (Blackburn Harriers & Ac): U15G_1500m
Esme Davies (Eden Runners): U17W_1500m, U17W_3000m
Tommy Dawson (Leeds City Athletic Club): U15B_3000m
Jack Dee-Ingham (Wigan & District H & Ac): U17M_800m
Tamalyn Dickinson (Preston Harriers): U13G_200m, U13G_LJ, U13G_SP
Charlie Dixon (Shildon Running & Ac): U17M_400m
Michael Dobson (St Helens Sutton AC): U13B_800m
Oliver Donkin (Barton & District AC): U15B_3000m
Jack Doodson (Stockport Harriers & AC): U13B_100m, U13B_LJ
Archie Dowds (Preston Harriers): U13B_100m, U13B_200m
Aaron Doyle (Vale Royal AC): U17M_3000m
Alexander Doyle (Vale Royal AC): U17M_3000m
Cameron Duff (Warrington A C): U17M_200m
Annie Duffy (Preston Harriers): U15G_1500m
Matthew Duffy (Liverpool Harriers & AC): U17M_100m, U17M_200m, U17M_400m
Eve Duret (West Cheshire Athletic Club): U17W_800m
Oliver Dustin (Border Harriers & Ac): U17M_1500m
Kameron Duxbury (City Of Portsmouth AC): U17M_JT
Emily Dye (Kingston Upon Hull Ac): U15G_75mH, U15G_LJ
Mia Easthope (Cumberland Fell Runners): U17W_3000m
Akira Edgson (Sale Harriers Manchester): U13G_800m
Harry Edmundson (Sale Harriers Manchester): U13B_800m
Success Eduan (Sale Harriers Manchester): U13G_200m
Charlotte Edwards (Wigan & District H & AC): U15G_1500m
Hannah Ellam (Scarborough Athletic Club): U15G_LJ
Philippa Ellis (Houghton Harriers & Ac): U15G_100m, U15G_75mH
Megan Evans (Vale Royal AC): U15G_JT
Millie Everett (Stockport Harriers & AC): U13G_100m, U13G_200m
Michael Farr (St Helens Sutton AC): U17M_100m
Callum Featherstone (Kingston upon Hull AC): U15B_800m
Halle Ferguson (Trafford Athletic Club): U13G_100m, U13G_LJ
Maciek Filicha (Leeds City Athletic Club): U15B_100m, U15B_200m
Kai Finch (Liverpool Pembroke & Sefton H AC): U17M_HJ
Amelia Fisher (Hallamshire Harriers Sheffield): U17W_JT
Michael Fisher (Preston Harriers): U17M_200m
Miss N Fitton (Trafford Athletic Club): U17M_DT
Ethan Flaherty (Liverpool Harriers & AC): U15B_80mH
Sam Flaherty (Liverpool Harriers & AC): U15B_800m
Matthew Flattters (Horwich R M I Harriers): U15B_1500m
Lewis Forster (Leigh Harriers & AC): U13B_SP, U15B_DT, U15B_JT
Holly Fowler (Hallamshire Harriers Sheffield): U15G_100m, U15G_200m
Morgan Francis-Lewis (Hallamshire Harriers Sheffield): U17M_200m
Morgan Frith (Macclesfield Harriers & Ac): U15B_LJ
Amy Garroch (Bury Athletic Club): U15G_JT
Joe Gebbie (Blackburn Harriers & AC): U17M_1500m
Lily-mae Gibbons (Grimsby Harriers & AC): U15G_HJ
Grace Gibson (Bury Athletic Club): U13G_800m
Jake Gibson (West Cheshire Athletic Club): U17M_100m, U17M_200m
Lucy Giles (Gateshead Harriers & Ac): U15G_200m, U15G_SP
Poppy Glasby-Seddon (Sale Harriers Manchester): U15G_100m, U15G_200m, U17W_300m
Grace Goodsell (Bury Athletic Club): U15G_100m, U15G_LJ, U17W_TJ
Myisha Gordon (Sale Harriers Manchester): U17W_100m
Jonathan Gough (Blackburn Harriers & AC): U15B_TJ
Niamh Grant (Liverpool Harriers & AC): U15G_75mH, U15G_LJ, U15G_HJ
Kristian Green (Holmfirth Harriers AC): U13B_800m
Lois Green (Chesterfield & District AC): U15G_PV
Bronia Greenhalgh (Wigan & District H & AC): U17W_PV
Ella Greenway (Cleethorpes and District AC): U13G_800m
Robyn Greenway (Cleethorpes and District AC): U15G_800m
Bobbie Griffiths (Morpeth Harriers & Ac): U17W_DT, U17W_HT, U17W_JT, U17W_SP
Erin Grime (Salford Harriers & AC): U15G_800m
Nicole Hague (Hallamshire Harriers Sheffield): U15G_75mH
Thomas Halford (Bury Athletic Club): U13B_100m
Brandon Hall (City of Sheffield and Dearne AC): U15B_100m, U15B_200m
Cody Hall (Shildon Running & Ac): U13G_100m
Rebecca Hall (Oldham & Royton H & AC): U17W_SP
Sophie Hall (Oldham & Royton H & AC): U17W_HJ
Ethan Hallas (Preston Harriers): U15B_100m, U15B_200m, U15B_TJ
Jack Halpin (Gateshead Harriers & Ac): U15B_HT, U15B_SP
Joe Halpin (Gateshead Harriers & AC): U17M_200m, U17M_HJ
Rebecca Hardy (Warrington A C): U17W_80mH
Mairi Harrison (Manx Harriers): U13G_200m, U13G_800m
Natasha Harrison (Stockport Harriers & Ac): U17W_300m
Samuel Harrison (Liverpool Harriers & AC): U13B_100m, U13B_200m
Taylor Harry (Wirral Ac): U17W_200m
Amy Haslam (Sale Harriers Manchester): U17W_PV
Joshua Herrington (Warrington A C): U17M_HJ
Laura Hickey (Leigh Harriers & Ac): U17W_100m, U17W_80mH, U17W_HJ
Lauren Hill (Chesterfield & District AC): U17W_HT, U17W_JT
Natasha Hill (Chesterfield & District AC): U17W_HT
Lewis Hindle (Sale Harriers Manchester): U17M_100m, U17M_200m
Isabel Hodder (Wirral AC): U15G_1500m
Keely Hodgkinson (Leigh Harriers & AC): U17W_800m
Ben Holden (New Marske Harriers Club): U17M_100m, U17M_200m
David Stanley Holman (Blackburn Harriers & AC): U13B_800m
Jacob Hopkin (City of York AC): U13B_100m, U13B_200m
Eleanor Mary Hough (Warrington A C): U17W_100m
Joe Houghton (Liverpool Pembroke & Sefton H AC): U17M_800m
Megan Howarth (Southport Waterloo AC): U15G_JT
Maisey Howson (Leeds City Athletic Club): U17W_DT
Zack Howson (Leeds City Athletic Club): U13B_100m
William Hughes (Nene Valley Harriers): U17M_200m
Emily Hulyer (Middlesbrough Athletic Club (Mandale)): U17W_100m, U17W_200m
Lydia Hunt (Preston Harriers): U15G_JT
Eddie Hunter (Leeds City Athletic Club): U17M_800m, U17M_1500m
Zoe Hunter (Leeds City Athletic Club): U15G_800m
George Hurst (Trafford Athletic Club): U17M_400mH
Maddie Hutton (Lancaster & Morecambe AC): U13B_800m, U13B_SP
Saskia Huxham (Hallamshire Harriers Sheffield): U17W_800m
Drew Illingworth-Turner (Preston Harriers): U17W_200m, U17W_300m
James Ince (Preston Harriers): U13B_200m, U13B_LJ
Emma Jackson (Stockport Harriers & AC): U15G_75mH, U15G_LJ, U15G_SP
Sonny Jamieson (Derby Athletic Club): U15B_1500m
Emily Jarad (Stockport Harriers & AC): U17W_LJ, U17W_TJ
Alice Johnson (Wirral AC): U15G_100m, U15G_200m
Benjamin Johnson (Middlesbrough Athletic Club (mandale)): U15B_1500m
Henry Johnson (Houghton Harriers & Ac): U15B_3000m
Porscha Johnson (Bolton United Harriers & AC): U13G_100m
Jasmine Jolly (Preston Harriers): U17W_80mH, U17W_300mH
Jordan Jones (Warrington A C): U17M_1500mSC
Stephanie Jones (West Cheshire Athletic Club): U13G_200m, U13G_LJ
Ethan Joyce (Blackburn Harriers & AC): U15B_300m
Karran Kapur-Walton (Leigh Harriers & AC): U17M_PV, U17M_100m, U17M_400m
Rebecca Keen (Barrow & Furness Striders AC): U17W_300m, U17W_LJ
Ben Kelly (Hallamshire Harriers Sheffield): U17M_100m
Bethan Kelly (Stockport Harriers & AC): U17W_DT, U17W_JT
Hannah Kelly (Bolton United Harriers & AC): U17W_100m, U17W_200m
Jordan Kelly (Vale Royal AC): U17M_DT, U17M_JT
Skye Kelsey (Amber Valley and Erewash Athletic Club): U15G_100m, U15G_200m
Hope Kennedy (Liverpool Pembroke & Sefton H AC): U15G_JT
Erin Kenyon (Bury Athletic Club): U15G_1500m, U15G_JT
Shaun Kerry (Kingston upon Hull AC): U17M_HT, U17M_JT, U17M_SP
Megan Kettle (Warrington A C): U17W_HT
Olivia Kimbowa (Bolton United Harriers & AC): U17W_300m
Leah Kinsella (Leigh Harriers & AC): U17W_TJ, U17W_100m
Josh Knox (Leigh Harriers & AC): U17M_DT, U17M_HT, U17M_JT, U17M_SP
Hannah Kynman (Kingston Upon Hull Ac): U17W_100m, U17W_200m
Edward Lake (City Of York Ac): U17M_100m, U17M_200m
Joe Lancaster (Barrow & Furness Striders AC): U17M_DT, U17M_SP
Jonny Langley (Chester Le Street & Dist AC): U17M_1500mSC
Megan Lasseter (Stockport Harriers & AC): U17W_80mH, U17W_LJ, U17W_TJ, U17W_SP
Rosie Lasseter (Stockport Harriers & AC): U15G_DT, U15G_HT, U15G_SP
Emmanuel Lawal (Hallamshire Harriers Sheffield): U15B_100m, U15B_200m
Rosie Blue Skye Lawler (Copeland AC): U13G_100m, U13G_200m, U13G_SP
Andrew Lawrence (City of York AC): U15B_1500m
Archie Lawson (Ripon Runners): U17M_800m
Ben Laxton (Crewe and Nantwich AC): U17M_1500m
Rebecca Grace Leather (Stockport Harriers & AC): U13G_100m, U13G_LJ, U13G_SP
Ben Lee (Vale Royal AC): U17M_800m, U17M_1500m
Olivia Leigh (Chorley Athletic and Triathlon Club): U15G_1500m
Lauren Lewis (Liverpool Pembroke & Sefton H AC): U17W_100m, U17W_200m, U17W_LJ, U17W_80mH
Megan Lewis (East Cheshire Harriers & Tameside AC): U15G_1500m
Emily Lewtas (Leigh Harriers & AC): U17W_HT, U17W_JT
Aaron Lillistone (Blaydon Harriers & Ac): U15B_80mH
Capri Lindo (Middlesbrough Athletic Club (Mandale)): U15G_100m, U15G_200m
Matthew Liu (Liverpool Harriers & AC): U13B_100m, U13B_LJ
Jessica Lively (North Shields Polytechnic Club): U15G_100m, U15G_200m
Jerel Livingston (Bury Athletic Club): U15B_100m, U15B_200m
Mia-rose Llewellyn (Stockport Harriers & AC): U15G_100m, U15G_200m
Ava Lloyd (Wigan & District H & AC): U13G_800m, U15G_1500m
Dylan Thomas Lobb (Copeland AC): U17M_100m
Mia Lobb (Copeland AC): U15G_100m
Daisy Logan (Kingston upon Hull AC): U15G_100m, U15G_200m
Ellie Longstaff (Morpeth Harriers & AC): U13G_100m
Amy Lott (Morpeth Harriers & Ac): U15G_75mH
Max Lowrey (Trafford Athletic Club): U13B_200m, U13B_800m
Summer Ludlam (Hallamshire Harriers Sheffield): U13G_800m
Niall Maloney (Horwich R M I Harriers): U15B_LJ, U15B_TJ
Ataba Mamman (Oldham & Royton H & Ac): U17M_400m
Joseph Mangan (Trafford Athletic Club): U15B_3000m
James Margrave (Northern (isle Of Man) Ac): U15B_HJ
Alicia Marriott (Longwood Harriers AC): U17W_HJ
Jodie Martin (Kingston Upon Hull Ac): U15G_800m
Kyle Mashiter (Blackburn Harriers & AC): U15B_100m, U15B_200m
Anna Mason (Border Harriers & AC): U15G_800m
Hermione Mason (Sale Harriers Manchester): U13G_800m
Paige Mathers (Kingston Upon Hull Ac): U17W_80mH, U17W_JT
James May (City Of Sheffield And Dearne Ac): U15B_PV
Louie McCormack (Trafford Athletic Club): U13B_800m
Finlay McIntyre (North Shields Polytechnic Club): U13B_100m, U13B_200m
William McKay (Vale Royal AC): U17M_800m
Ben McLaughlin (Leigh Harriers & Ac): U17M_800m, U17M_1500m
Sanna McLean (Leigh Harriers & Ac): U17W_200m, U17W_80mH, U17W_LJ, U17W_SP
Kyle McLeay (City of York AC): U17M_1500m
Gabriel Meehan (Liverpool Harriers & AC): U13B_800m
Hayden Mercer (Blackburn Harriers & AC): U13B_800m
Isabella Merritt (Horwich R M I Harriers): U13G_200m, U13G_800m
Toby Middleton (Horwich R M I Harriers): U15B_1500m
Chris Milburn (Durham City Harriers & Ac): U17M_1500mSC
Robert Mole (North Shields Polytechnic Club): U17M_200m, U17M_400m
Max Moore-Lees (Manx Harriers): U15B_100m, U15B_200m, U15B_300m
Brandon Morgan (Sale Harriers Manchester): U15B_300m
Venus Morgan (Kingston Upon Hull Ac): U17W_100m, U17W_80mH, U17W_LJ, U17W_SP
David Morgan-Harrison (Kingston Upon Hull Ac): U17M_100m, U17M_200m
Mia Morrisroe (Liverpool Harriers & Ac): U15G_100m, U15G_200m
Holly Moss (City of York AC): U15G_1500m
Joshua Moss (City of York AC): U15B_JT
Antony Mould (Kingston upon Hull AC): U15B_DT, U15B_HT
Bethan Murray (Stockport Harriers & AC): U17W_LJ
Holly Murray (Sale Harriers Manchester): U15G_100m, U15G_200m
David Naylor (Crewe and Nantwich AC): U15B_80mH
Lily Naylor (Amber Valley And Erewash Athletic Club): U17W_80mH, U17W_300mH, U17W_LJ, U17W_HJ, U17W_HT, U17W_JT, U17W_SP
Lydia Naylor (Amber Valley and Erewash Athletic Club): U17W_800m, U17W_300mH, U17W_LJ
Georgia Neary (City Of York Ac): U17W_800m
Jessica Nelson (Sale Harriers Manchester): U15G_100m, U15G_200m
Ashley Nemits (Warrington A C): U17W_300m
Chloe Newbigging (Sale Harriers Manchester): U17W_200m, U17W_300m
Holly Newham Else (Amber Valley and Erewash Athletic Club): U15G_100m, U15G_200m, U17W_300m
Yorck Newrick (Pontefract AC): U15B_DT, U15B_SP
James Nicholas (Blackpool Wyre & Fylde AC): U15B_300m
George Nixon (Border Harriers & AC): U15B_DT
Harvey Noble (Preston Harriers): U17M_LJ, U17M_JT
Eleanor Noblet (Preston Harriers): U13G_100m, U13G_200m, U13G_LJ
Harvey Norden (Rothwell & District Harriers): U15B_1500m
Faye O'Hare (Liverpool Harriers & AC): U15G_1500m
Osarumen Odemwengie (Sale Harriers Manchester): U15G_100m, U15G_200m
Evie Nicola Odlin (Louth AC): U15G_800m
Afoma Ofor (Middlesbrough Athletic Club (Mandale)): U15G_100m, U15G_200m
Sophie Oliver (Hallamshire Harriers Sheffield): U15G_HT, U15G_PV
Quinn Olivia (Gateshead Harriers & AC): U17W_100m, U17W_200m, U17W_300m
Adam Ord (Durham City Harriers & Ac): U15B_800m
Praise Owoeye (Sale Harriers Manchester): U15G_200m, U15G_LJ, U17W_TJ, U17W_100m
Michael Ozoemelam (West Cheshire Athletic Club): U15B_100m
Joshua Pardoe (Leigh Harriers & AC): U17M_100m, U17M_200m, U17M_HJ
Isaac Parker (Horwich R M I Harriers): U17M_400mH
Bradley Parsons (Blackpool Wyre & Fylde AC): U17M_100m, U17M_200m
Harris Paterson (Sale Harriers Manchester): U15B_1500m, U13B_800m
Abigail Pawlett (West Cheshire Athletic Club): U15G_75mH, U15G_LJ, U15G_HJ, U15G_JT, U15G_SP
Emily Pemberton (Trafford Athletic Club): U15G_DT, U15G_SP
India Pentland (Darlington H & Ac): U17W_1500m
Evie Perrett (North Shields Polytechnic Club): U15G_200m, U15G_LJ, U15G_HJ
Stella Rene Perrett (North Shields Polytechnic Club): U17W_100m, U17W_200m
Jack Perry (Kingston Upon Hull Ac): U17M_LJ
Katie Piercy (Southport Waterloo AC): U13G_100m, U13G_800m, U13G_SP
Aaron Pimblett (Wigan & District H & Ac): U17M_100m, U17M_LJ
Joshua Povey (Bolton United Harriers & AC): U17M_100m
Benjamin Preddy (Preston Harriers): U17M_1500m
Finley Proffitt (Macclesfield Harriers & Ac): U15B_1500m
Imogen Pughe (West Cheshire Athletic Club): U13G_200m, U13G_800m
Brandon Quinton (Bury Athletic Club): U15B_1500m
Kyle Rabjohn (Richmond & Zetland Harriers): U15B_3000m
Emilio Ramirez (Stockport Harriers & Ac): U17M_100m, U17M_200m, U17M_SP
Matthew Ramsden (Blackburn Harriers & AC): U15B_3000m
Jasmine Reed (Stockport Harriers & AC): U13G_800m
Lucy Revitt (Hallamshire Harriers Sheffield): U17W_200m, U17W_300m
Archie Richardson (Lincoln Wellington Athletic Club): U17M_400m, U17M_800m
Jasmine Richardson (Sale Harriers Manchester): U13G_100m, U13G_LJ, U13G_SP
Charlie Roberts (St Helens Sutton Ac): U15B_800m
Joshua Robinson (Keighley & Craven AC): U15B_200m
Luke Robinson (City of York AC): U15B_LJ, U15B_JT
Sarah Robinson (Scunthorpe & District Ac): U17W_HT
Minnie Rogers (Blackpool Wyre & Fylde Ac): U15G_PV
Ella Rush (Amber Valley And Erewash Athletic Club): U15G_200m, U15G_LJ, U15G_HJ
Catherine Russell (Bury Athletic Club): U15G_100m, U15G_200m
Nicky Saunders (Blackburn Harriers & AC): U15G_DT, U15G_JT, U15G_SP
Samuel Schofield (Pontefract AC): U13B_SP
Lucy Scothern (Chester Le Street & Dist Ac): U13G_800m
Ciaran Scroggie (Liverpool Pembroke & Sefton H AC): U17M_100m, U17M_200m
Connie Seiler (Vale Royal AC): U17W_DT
Ryan Selman (Hallamshire Harriers Sheffield): U17M_400m, U17M_LJ
Ellie Sewell (City of York AC): U17W_LJ, U17W_TJ, U17W_JT, U17W_SP
Amelia Shearman (Blackpool Wyre & Fylde AC): U15G_PV
Juliet Sherrington (Preston Harriers): U17W_200m, U17W_300m
Jacey Shillito (Wombwell Sporting AC): U13G_200m, U13G_LJ
Jack Shingler (Wigan & District H & AC): U15B_LJ, U15B_JT
Katie Shingler (Wigan & District H & Ac): U17W_LJ, U17W_TJ
Emma Shipley (Hallamshire Harriers Sheffield): U13G_800m
Emma Shipley (Hallamshire Harriers Sheffield): U13G_800m
Rukayatu Shonibare (Sale Harriers Manchester): U17W_100m, U17W_200m
Daniel Shuttleworth (Preston Harriers): U13B_100m, U13B_200m
Jacob Simmonds (West Cheshire Athletic Club): U17M_200m, U17M_400m
James Simms (Wakefield District H & AC): U15B_80mH, U15B_LJ
Martha Simms (Liverpool Pembroke & Sefton H AC): U15G_100m, U15G_LJ
Ruby Simpson (Hallamshire Harriers Sheffield): U13G_800m
Tilly Simpson (Hallamshire Harriers Sheffield): U17W_1500m
Tara Simpson-Sullivan (Wigan & District H & AC): U17W_DT, U17W_HT, U17W_SP
Sasha Skinner (Scunthorpe & District Ac): U17W_200m
Holly Smith (Vale Royal AC): U17W_1500m
Joseph Smith (Rothwell & District Harriers): U17M_400m
Lucy Smith (Vale Royal AC): U17W_3000m
Olivia Smith (Wigan & District H & AC): U17W_200m, U17W_300m, U17W_HJ
Sam Smith (Wharfedale Harriers): U15B_3000m
Amelia Smithers (Warrington A C): U13G_100m, U13G_200m, U13G_800m
Owen Southern (Liverpool Pembroke & Sefton H Ac): U17M_200m, U17M_HJ
Lorna Spiers (Northern (isle Of Man) Ac): U17W_1500m
James Stanley (Lancaster & Morecambe AC): U17M_800m
Finlay Starkie (Copeland AC): U13B_200m, U13B_800m
William Steel (Liverpool Pembroke & Sefton H AC): U15B_LJ, U15B_JT
Ethan Stephenson (Morpeth Harriers & AC): U15B_LJ, U15B_TJ
Holly Stewart (Stockport Harriers & AC): U13G_100m, U13G_LJ, U13G_SP
Luke Stonehewer (Scunthorpe & District Ac): U17M_3000m
Katie Stringer (Sale Harriers Manchester): U13G_800m
Thomas Sursham (North Shields Polytechnic Club): U17M_1500m
Tobias Swarbrick (Lancaster & Morecambe AC): U15B_1500m
Katelyn Swift (Southport Waterloo AC): U13G_200m, U13G_LJ, U13G_SP
Nathan Sykes (Oldham & Royton H & AC): U17M_LJ
Ava Taperell (Gateshead Harriers & Ac): U15G_800m
Kirbi Taylor (Doncaster Athletic Club): U17W_80mH, U17W_300mH
Luke Taylor (Wirral AC): U15B_100m, U15B_200m, U15B_LJ
Trezeguet Taylor (Trafford Athletic Club): U13G_100m
Cameron Thomas (Durham City Harriers & AC): U17M_1500m
Leon Thomas (Blackburn Harriers & Ac): U15B_800m
Tyler Thomas (Durham City Harriers & AC): U15B_100m
Katie Thompson (Wirral Ac): U17W_800m
Rosie Thompson (Darlington H & AC): U15G_DT
Alanah Thoresby (Kingston Upon Hull Ac): U15G_100m, U15G_200m, U15G_LJ, U15G_HJ
Bethany Thornton (Sale Harriers Manchester): U17W_800m
Michael Thornton (Bury Athletic Club): U17M_JT
Jordan Thrower (New Marske Harriers Club): U17W_300mH, U17W_TJ
Ethan Tibbs (Preston Harriers): U17M_200m, U17M_TJ
Megan Tippett (Blackburn Harriers & AC): U17W_100m
Evie Tipping (West Cheshire Athletic Club): U15G_HT
Eleanor Townsend (Kingston Upon Hull Ac): U15G_LJ, U15G_HJ
Lucy Trenchard (Salford Metropolitan AC): U13G_100m
Lauren Tunstall (Preston Harriers): U15G_LJ, U15G_JT
Amari Turner (Stockport Harriers & AC): U17M_100m, U17M_200m, U17M_400m
Christopher Turner (Amber Valley And Erewash Athletic Club): U15B_TJ
Lizzie Turner (City Of Sheffield And Dearne Ac): U15G_75mH
Ella Unsworth (Leigh Harriers & AC): U17W_100m, U17W_200m
Jess Unsworth (Leigh Harriers & AC): U15G_800m, U15G_SP
Gilbert Vaughan (Bury Athletic Club): U13B_800m
Harriet Vaughan (Bury Athletic Club): U17W_100m, U17W_PV
Benjamin Martin Wallace (Wirral AC): U15B_100m, U15B_200m
Tierney Walsh (City Of York Ac): U13G_800m
Kyle Walton (Shildon Running & AC): U17M_100m
Joshua Ward (Barnsley Athletic Club): U17M_800m
Luke Ward (Derby Athletic Club): U17M_800m
Rebecca Wardle (Chesterfield & District Ac): U17W_JT
Ethan Warren (Preston Harriers): U15B_1500m
Jasmine Waters (City Of Sheffield And Dearne Ac): U17W_PV
Katie Waterworth (Stockport Harriers & AC): U17W_200m, U17W_LJ, U17W_TJ
Matthew Webb (West Cheshire Athletic Club): U15B_200m, U15B_300m, U15B_SP
Lily Hannah Welton (Scunthorpe & District AC): U15G_HT, U15G_SP
Libby Wheeler (Kingston Upon Hull Ac): U17W_LJ, U17W_TJ
Danielle Whipp (Blackpool Wyre & Fylde Ac): U17W_800m
Isabel White (Longwood Harriers AC): U13G_100m, U13G_200m
Benjamin Whittaker (Blackburn Harriers & AC): U17M_200m
George Whittaker (Blackburn Harriers & Ac): U15B_LJ
Scarlett Whittaker (Sale Harriers Manchester): U15G_75mH, U15G_SP
Amy Whyte (Leeds City Athletic Club): U15G_100m, U15G_200m
Katie Whyte (Leeds City Athletic Club): U15G_100m, U15G_200m
Harry Wilkin (Blackburn Harriers & AC): U15B_1500m
Lily Wilkinson (Chester Le Street & Dist Ac): U17W_LJ, U17W_TJ
Charlotte Williams (Blackburn Harriers & Ac): U17W_HT
Ryan Wilson (Barrow & Furness Striders AC): U15B_DT, U15B_100m, U15B_SP
Tegan Wilson (City of York AC): U17W_DT
Toby Wilson (Barrow & Furness Striders Ac): U15B_DT
Julia Winogrodzka (Bolton United Harriers & Ac): U13G_100m, U13G_LJ, U13G_SP
Maisie Wiseman (Sale Harriers Manchester): U15G_1500m
Rosie Woodhams (Dallam Running Club): U17W_3000m
Mackenzie Woodward (Liverpool Harriers & AC): U15B_800m
Caroline Woodworth (Blackburn Harriers & AC): U13G_800m, U13G_SP
Julia Woodworth (Blackburn Harriers & AC): U15G_DT, U15G_SP
Hedley Wordsworth (Middlesbrough Athletic Club (Mandale)): U17M_400m
Sam Worthington (Sale Harriers Manchester): U15B_300m, U17M_100m
Archie Yeo (Scunthorpe & District Ac): U15B_LJ, U15B_TJ
53 Postal entries for this event
Leonie Ashmeade (Wakefield District H & AC): U17W_100m
Jasmine Bate (Pontefract AC): U15G_HT
Ellie Booker (Rotherham Harriers and AC): U17W_200m
Amelia Bunton (City of York AC): U17W_300m
Max Burgin (Halifax Harriers & AC): U17M_800m, U17M_1500m
Alex Colton (Leeds City Athletic Club): U17M_LJ, U17M_TJ
Jessica Cook (Liverpool Harriers & AC): U17W_3000m
Harvey Darroch (Wirral AC): U17M_LJ
Harvey Darroch (Wirral AC): U17M_100m
Josh Dickinson (City of York AC): U17M_3000m
Harry Ditchfield (Sale Harriers Manchester): U17M_JT
Gabrielle Dyson (Wakefield District H & AC): U17W_PV
Cieran English (Wirral AC): U17M_400m
Lauren Foletti (Hallamshire Harriers Sheffield): U15G_JT
Eva Fox-Ford (Liverpool Harriers & AC): U17W_80mH
Morgan Frith (Sale Harriers Manchester): U15B_LJ
Joseph Fury (Wirral AC): U15B_HT, U15B_SP
Catherine Gallagher (Wirral AC): U17W_300m, U17W_800m
Jack Gilland (Liverpool Harriers & AC): U15B_300m, U15B_800m, U15B_LJ
Daniel Goodwin (Barnsley Athletic Club): U17M_100m, U17M_200m
Lucy Hignett (Wirral AC): U15G_800m
Ellie Hinchliffe (City Of Sheffield And Dearne Ac): U15G_100m, U15G_75mH
Juliet Hodder (Wirral AC): U17W_1500m
Amber Hughes (Southport Waterloo AC): U13G_100m, U13G_200m, U13G_SP
Ethan Hussey (Leeds City Athletic Club): U15B_800m, U15B_1500m
Finan Johnston (Wirral AC): U15B_1500m
Ava Jones (Doncaster Athletic Club): U13G_200m
Anthony Kent (Blackburn Harriers & AC): U17M_DT, U17M_HT, U17M_SP
William Lane (City Of Sheffield And Dearne Ac): U13B_100m, U13B_LJ, U13B_SP
Erin Lobley (Hallamshire Harriers Sheffield): U13G_LJ, U13G_SP
Alice Mann (City of York AC): U17W_JT
Callum Orange (Leeds City Athletic Club): U17M_LJ, U17M_TJ
Chloe Penketh (Wirral AC): U15G_100m, U15G_200m
Larissa Pickering (Barnsley Athletic Club): U13G_LJ
Grace Plater (Leeds City Athletic Club): U17W_LJ, U17W_TJ
Zoe Price (Liverpool Harriers & AC): U17W_HT, U17W_SP
Isabelle Randles (Liverpool Harriers & AC): U13G_LJ
Omaan Rashid (Bingley Harriers & AC): U15B_SP
Seren Redfern (Stockport Harriers & AC): U13G_100m, U13G_200m, U13G_LJ
Caitlin Rimmer (City Of Sheffield And Dearne Ac): U15G_LJ, U15G_DT, U15G_JT, U15G_SP
Stephanie Robertson (Southport Waterloo AC): U15G_75mH, U15G_LJ
Issac Rushworth (City Of Sheffield And Dearne Ac): U17M_400m, U17M_400mH
Mena Scatchard (Harrogate Harriers & AC): U15G_1500m
Maria Schofield (City of York AC): U17W_HT, U17W_SP
Luke Sotherton (Sale Harriers Manchester): U17M_LJ
Tom Spence (Wirral AC): U17M_1500m
Jack Stanway (Leeds City Athletic Club): U13B_200m
Jack Stanway (Leeds City Athletic Club): U13B_SP
Bill Steel (Liverpool Pembroke & Sefton H AC): U15B_LJ, U15B_JT
Mya Taylor (Rotherham Harriers and AC): U17W_1500m
Kaya Walker (City Of Sheffield And Dearne Ac): U17M_HJ
Acacia Williams Hewitt (Hallamshire Harriers Sheffield): U15G_200m
Oliver Wright (City of York AC): U17M_JT