Top: Entries for Sheffield Run Jump Throw Event 1

Note:
This entry list includes only those entrants who have entered using SportSoft online entry system.
It may take up to 24 hours for new entrants to appear.

66 online entries for this event
Katie Adams (Hallamshire Harriers Sheffield): U15G_200m, U15G_800m
Daphney Adebayo (City of Sheffield and Dearne AC): U13G_LJ, U13G_SP, U15G_100m
Steve Atkin (Northern Masters AC): SM_DT, SM_SP
Emma Jane Ball (Rotherham Harriers and AC): U17W_800m
Grace Blair (Unattached): U11G_800m
Holly Booker (Hallamshire Harriers Sheffield): U15G_800m
Dan Brown (Chesterfield & District AC): U15B_800m
Mark Cage (City Of York Ac): SM_800m
Heather Carson (University of Sheffield Union of Students): SW_100m, SW_200m
Alexandre Chazel (University Of Sheffield Union Of Students): SM_100m, SM_200m
Samuel Clancy (Leeds City Athletic Club): U13B_800m
Joseph Close (City of Sheffield and Dearne AC): U13B_800m
Harry Cocking (Chesterfield & District AC): U15B_800m
Louise Cocking (Chesterfield & District AC): U17W_800m
Matthew Cockings (City Of Sheffield And Dearne Ac): U11B_100m, U11B_LJ, U11B_SP
Jolyon Davis (Wolverhampton & Bilston): U13B_LJ, U13B_DT, U13B_JT
Jo Dixon (Rotherham Harriers and AC): U11G_100m, U11G_LJ, U11G_SP
Jonathan Fields (Hailsham Harriers): SM_100m, SM_200m, SM_LJ
Olivia Firth (Harrogate Harriers & AC): U20W_100m, U20W_200m
Craig Fishwick (Hallamshire Harriers Sheffield): SM_800m, SM_1500m
Holly Fowler (Hallamshire Harriers Sheffield): U15G_100m, U15G_200m, U15G_LJ
Hayley Fox (Lincoln Wellington Athletic Club): SW_PV
Maya Hall (City Of Sheffield And Dearne Ac): U17W_SP
Richard Hayes (Penistone Footpath Runners & Athletic Club): SM_3000m
Cosmo Johnson (Hallamshire Harriers Sheffield): U13B_800m, U13B_LJ
Julia Johnson (Unattached): SW_JT
Monica King (Hallamshire Harriers Sheffield): U15G_200m
William Lane (City Of Sheffield And Dearne Ac): U13B_200m, U13B_PV, U13B_SP
Archie Lawson (Ripon Runners): U17M_800m
Magnus Linn (City Of Sheffield And Dearne Ac): U17M_800m
Benjamin Mahoney (Sheffield Rc): SM_800m
Alicia Marriott (Longwood Harriers AC): U17W_100m, U17W_800m, U17W_LJ
Carrie Martin (Hallamshire Harriers Sheffield): U15G_1500m
Ella McHale (City Of Sheffield And Dearne Ac): U17W_800m
Tom Metcalfe (University of Sheffield Union of Students): SM_100m, SM_200m
Scarlett Miller (Unattached): U11G_100m, U11G_200m
Elliott Morton (Rotherham Harriers and AC): U15B_800m
Adam Murray (Wakefield District H & AC): SM_100m, SM_200m
Jessica Newsome (Barnsley Athletic Club): U15G_100m, U15G_200m, U15G_LJ
Simon Oak (Rotherham Harriers And Ac): SM_200m
Catherine Oke (University of Sheffield Union of Students): SW_800m
Rebecca Oliver (City of Sheffield and Dearne AC): U20W_200m, U20W_SP
Sam Oliver (Hallamshire Harriers Sheffield): U13B_LJ, U13B_DT, U13B_JT
Sophie Oliver (Hallamshire Harriers Sheffield): U15G_PV, U15G_DT
Stephanie Pike (University of Sheffield Union of Students): SW_100m, SW_200m
Leah Proctor (Chesterfield & District AC): U15G_100m, U15G_200m, U15G_PV
Arthur Reilly (City Of Sheffield And Dearne Ac): U11B_PV
Caitlin Rimmer (City Of Sheffield And Dearne Ac): U15G_DT
Esther Rowe-Towle (City of Sheffield and Dearne AC): U15G_1500m
Molly Rowe-Towle (City of Sheffield and Dearne AC): U15G_1500m
David Rutherford (University of Sheffield Union of Students): SM_100m, SM_200m
Natasha Sanders (Hallamshire Harriers Sheffield): U15G_100m
Abbey Stanley (City Of Sheffield And Dearne Ac): SW_100m
Abby Stroughair (Rotherham Harriers and AC): U15G_1500m
Gareth Surman (Derby Athletic Club): SM_100m, SM_200m
John Tayleur (Herne Hill Harriers): SM_1500m
Lee Thompson (City Of Sheffield And Dearne Ac): SM_300m
Alice Tolley (High Peak Athletic Club): U11G_800m, U11G_LJ
Nell Tolley (High Peak Athletic Club): U15G_100m, U15G_200m
Jed Turner (Sheffield Rc): SM_800m
Daniel Upton (Trafford Athletic Club): SM_DT, SM_SP, SM_100m
Ellie Walker (City Of Sheffield And Dearne Ac): U20W_LJ
Harriet Walker (Rotherham Harriers and AC): U13G_DT, U13G_JT, U13G_SP
Cameron Walker - Shepherd (Birchfield Harriers): SM_PV
Rebecca Wardle (Chesterfield & District Ac): U17W_JT