Top: Entries for MIDLAND U15-17 5km Championship Challenge & Open Race

Note:
This entry list includes only those entrants who have entered using SportSoft online entry system.
It may take up to 24 hours for new entrants to appear.

18 online team entries for this event.
(Hover over team name for athletes)
Birchfield HarriersBirchfield Harriers
1 athletes, 1 team

Caitlin McMorrow.
1 team1 athletes
Bromsgrove and RedditchBromsgrove and Redditch
1 athletes, 1 team

Ellen Bowen.
1 team1 athletes
Bromsgrove and RedditchBromsgrove and Redditch
1 athletes, 1 team

Josh Robins.
1 team1 athletes
Bromsgrove and RedditchBromsgrove and Redditch
1 athletes, 1 team

Alex Roberts.
1 team1 athletes
Burton AcBurton Ac
1 athletes, 1 team

Callum Abberley .
1 team1 athletes
Cannock & Stafford ACCannock & Stafford AC
2 athletes, 1 team

Giorgia Chattwood, Libby Dunne.
1 team2 athletes
Coventry Godiva HarriersCoventry Godiva Harriers
3 athletes, 1 team

Jack Harrison, Jack Reidy, Adam Warmsley.
1 team3 athletes
Harborough AcHarborough Ac
3 athletes, 1 team

Bethany Wallis, Mollie Watson, Niamh Watson.
1 team3 athletes
Heanor Running ClubHeanor Running Club
8 athletes, 1 team

Ashleigh Armstrong, Imogen Armstrong, Mollie O'Hanlon, Myles O'Hanlon, Kyle Rowley, Danielle Smith, Billy Wallbank, Lily Winfield.
1 team8 athletes
Kenilworth RunnersKenilworth Runners
3 athletes, 1 team

Ryan Baker, Adam Houghton, Jacob Watson.
1 team3 athletes
Massey Ferguson RcMassey Ferguson Rc
1 athletes, 1 team

George Semple.
1 team1 athletes
Newcastle Staffs AcNewcastle Staffs Ac
9 athletes, 1 team

Lauren Charlton, Elizabeth Clarkson, Scarlett Cotton, Jacob Droogmans, Lewis Nagington, Jordan Nixon, Alexandra Oakley, Grace Ranford, Misha Twardochleb.
1 team9 athletes
Nuneaton HarriersNuneaton Harriers
3 athletes, 1 team

Kieran Coleman-Smith, Sam Howard, Emily Negus.
1 team3 athletes
Tipton HarriersTipton Harriers
1 athletes, 1 team

Haydn Watson.
1 team1 athletes
Tipton HarriersTipton Harriers
1 athletes, 1 team

Thomas Bentley.
1 team1 athletes
Tipton HarriersTipton Harriers
1 athletes, 1 team

Lynden Hunt.
1 team1 athletes
Tipton HarriersTipton Harriers
1 athletes, 1 team

Andrew Prole .
1 team1 athletes
Wolverhampton & BilstonWolverhampton & Bilston
1 athletes, 1 team

Lucy  Evans.
1 team1 athletes
11 online individual entries for this event
Individual entries will be included in their club's team.
Matthew Barnes (Notts AC), 
Matthew Chronicle (Rugby & Northampton AC), 
Hollie Gamble (Wreake and Soar Valley AC), 
Joseph Hamilton (Bromsgrove and Redditch), 
Jess Humphreys (Wrekin College Triathlon Club), 
Rebecca Loundes (Wolverhampton & Bilston), 
Amelia Mijovic-Couldwell (Bromsgrove and Redditch), 
Eleanor Moss (Bromsgrove and Redditch), 
Trenten Roberts (Bromsgrove and Redditch), 
Shana Stewardson (Bridgnorth AC).
4 postal entries for this event.
(Hover over team name for athletes)
Birchfield HarriersBirchfield Harriers
3 athletes, 1 team

Jordan Fisher-Brindle, Michael Gayle, Sam McFall.
1 team3 athletes
Bromsgrove and RedditchBromsgrove and Redditch
1 athletes, 1 team

Chelsea Wright.
1 team1 athletes
City Of Sheffield And Dearne AcCity Of Sheffield And Dearne Ac
1 athletes, 1 team

Samuel Roberts .
1 team1 athletes
Wolverhampton & BilstonWolverhampton & Bilston
6 athletes, 1 team

Hannah Corns, Leon Haffie-Hobday, Louie Lambeth, Alfie Oliver, Miles Pearce, Bethany Tabor.
1 team6 athletes
Total teams: 22