Top: Entries for Northern Athletics U15 & U17 5K Championship

Note:
This entry list includes only those entrants who have entered using SportSoft online entry system.
It may take up to 24 hours for new entrants to appear.

61 online team entries for this event.
(Hover over team name for athletes)
Altrincham & District ACAltrincham & District AC
1 athletes, 1 team

Daniel Racle.
1 team1 athletes
Barnsley Athletic ClubBarnsley Athletic Club
1 athletes, 1 team

Scott Nutter.
1 team1 athletes
Bingley Harriers & ACBingley Harriers & AC
1 athletes, 1 team

James Hallett.
1 team1 athletes
Bingley Harriers & ACBingley Harriers & AC
1 athletes, 1 team

Joseph Carnelley.
1 team1 athletes
Birtley ACBirtley AC
1 athletes, 1 team

Amy Jack.
1 team1 athletes
Blackburn Harriers & AcBlackburn Harriers & Ac
18 athletes, 1 team

Thomas Betty, Freya Black, Hannah Cookson, Charlie Coy, Amy-nicola  Davies, Maddie Elliott, Joe Gebbie, Harvey Griffin, Sam Hodkinson, Luke Ingleson, Natalya Irvine, Ethan Joyce, Bradley Meikleham, Matthew James Ramsden, Nicholas Smith, Jamie Teare, Leon Thomas, Harry Wilkin.
1 team18 athletes
Blackpool Wyre & Fylde AcBlackpool Wyre & Fylde Ac
1 athletes, 1 team

Danielle Whipp.
1 team1 athletes
Blackpool Wyre & Fylde AcBlackpool Wyre & Fylde Ac
1 athletes, 1 team

George Robinson.
1 team1 athletes
Bolton United Harriers & AcBolton United Harriers & Ac
1 athletes, 1 team

Molly Philbin.
1 team1 athletes
Bury Athletic ClubBury Athletic Club
1 athletes, 1 team

Heledd Rimmer.
1 team1 athletes
Bury Athletic ClubBury Athletic Club
1 athletes, 1 team

Oliver Makinson.
1 team1 athletes
Bury Athletic ClubBury Athletic Club
1 athletes, 1 team

Stefan Kalambouka.
1 team1 athletes
Bury Athletic ClubBury Athletic Club
1 athletes, 1 team

Marcus Dey.
1 team1 athletes
Chesterfield & District AcChesterfield & District Ac
9 athletes, 1 team

Dan Brown, Jacob Buckley, Jacob Cousins, Oscar Cousins, Alex Ediker, Yusuf Izhac, Alexander Kirkland, Tom Spencer, William Tighe.
1 team9 athletes
Cleethorpes and District ACCleethorpes and District AC
1 athletes, 1 team

Grace Sullivan.
1 team1 athletes
Crewe and Nantwich ACCrewe and Nantwich AC
3 athletes, 1 team

William Kesteven, Daniel Lloyd, Matthew McCormack.
1 team3 athletes
Derby Athletic ClubDerby Athletic Club
6 athletes, 1 team

Ethan Barr, Jude Bush, Senay Guzai, Jake Martin, Luke Ward, Thomas Wright.
1 team6 athletes
Gateshead Harriers & ACGateshead Harriers & AC
6 athletes, 1 team

Allanah Browne, Isobel Chaudhry, Emma Dixon, Jessica Leslie, Nicole McIlvaney, Elisha Tait.
1 team6 athletes
Holmfirth Harriers ACHolmfirth Harriers AC
1 athletes, 1 team

Olivia Dyson.
1 team1 athletes
Ilkley Harriers ACIlkley Harriers AC
1 athletes, 1 team

Cameron Reilly.
1 team1 athletes
Jarrow & Hebburn ACJarrow & Hebburn AC
1 athletes, 1 team

Jack Brown.
1 team1 athletes
Jarrow & Hebburn ACJarrow & Hebburn AC
1 athletes, 1 team

Conal Tufnell.
1 team1 athletes
Jarrow & Hebburn ACJarrow & Hebburn AC
1 athletes, 1 team

Jamie Barnshaw.
1 team1 athletes
Jarrow & Hebburn ACJarrow & Hebburn AC
1 athletes, 1 team

James Martin.
1 team1 athletes
Keighley & Craven AcKeighley & Craven Ac
2 athletes, 1 team

Laura Knowles, Charlie Spencer.
1 team2 athletes
Keighley & Craven AcKeighley & Craven Ac
2 athletes, 1 team

Rhys Watmough, Ryan Watmough.
1 team2 athletes
Kendal Amateur Athletic ClubKendal Amateur Athletic Club
4 athletes, 1 team

Alexander Birkett, Cole Blaikie, Luke Bowen, Josh Roelants.
1 team4 athletes
Keswick AACKeswick AAC
1 athletes, 1 team

Harry Bolton.
1 team1 athletes
Lancaster & Morecambe ACLancaster & Morecambe AC
1 athletes, 1 team

Benjamin Winterburn.
1 team1 athletes
Leigh Harriers & ACLeigh Harriers & AC
1 athletes, 1 team

Eve Williams.
1 team1 athletes
Leigh Harriers & ACLeigh Harriers & AC
1 athletes, 1 team

Keely Hodgkinson.
1 team1 athletes
Leigh Harriers & AcLeigh Harriers & Ac
1 athletes, 1 team

Kristian Wade.
1 team1 athletes
Liverpool Harriers & ACLiverpool Harriers & AC
1 athletes, 1 team

Ella McNiven .
1 team1 athletes
Liverpool Harriers & ACLiverpool Harriers & AC
1 athletes, 1 team

Daniel Preston.
1 team1 athletes
Liverpool Harriers & ACLiverpool Harriers & AC
1 athletes, 1 team

Max Brame.
1 team1 athletes
Liverpool Harriers & ACLiverpool Harriers & AC
1 athletes, 1 team

Kyle Dentith.
1 team1 athletes
Liverpool Harriers & ACLiverpool Harriers & AC
1 athletes, 1 team

Jessica Cook.
1 team1 athletes
Liverpool Pembroke & Sefton H ACLiverpool Pembroke & Sefton H AC
2 athletes, 1 team

Tom Dickinson, Oliver Sutcliffe.
1 team2 athletes
Macclesfield Harriers & AcMacclesfield Harriers & Ac
4 athletes, 1 team

Samantha Kyriacou, Finley Proffitt, Lauren Robinson, Shona Williams.
1 team4 athletes
Manchester Harriers & ACManchester Harriers & AC
9 athletes, 1 team

Katie Cooper, Luke Doleman, Georgia Fazakerley, Eleanor Kenny, Katie Moss, Ben Skertchly, Beth Smyth, Alice Stiles, Rocco Zaman Browne.
1 team9 athletes
Manchester Harriers & ACManchester Harriers & AC
1 athletes, 1 team

Emily Hughes.
1 team1 athletes
Morpeth Harriers & ACMorpeth Harriers & AC
1 athletes, 1 team

Rory Leonard.
1 team1 athletes
Oldham & Royton H & AcOldham & Royton H & Ac
2 athletes, 1 team

Harry Collier, Robert Smyk.
1 team2 athletes
Ribble Valley Athletic Club Ribble Valley Athletic Club
1 athletes, 1 team

Georgia Tansey.
1 team1 athletes
Rochdale Harriers & ACRochdale Harriers & AC
1 athletes, 1 team

Jessica Bull.
1 team1 athletes
Rossendale Harriers & ACRossendale Harriers & AC
1 athletes, 1 team

Josh Whitehead.
1 team1 athletes
Rotherham Harriers and ACRotherham Harriers and AC
8 athletes, 1 team

William Beaton, Grace Harris, Leah Hayward, Elliott  Morton, Grace  Morton, Keiva Rennocks, Jack Paul Steele, Abby Rose Stroughar.
1 team8 athletes
Sale Harriers ManchesterSale Harriers Manchester
5 athletes, 1 team

Tia-rae Barton, Anouska Brooks, Mia Gibbons, Bethany Thornton, Grace Walker.
1 team5 athletes
Salford Harriers & ACSalford Harriers & AC
1 athletes, 1 team

Adam Curtis.
1 team1 athletes
Salford Harriers & ACSalford Harriers & AC
1 athletes, 1 team

Lewis Royle.
1 team1 athletes
Salford Harriers & ACSalford Harriers & AC
2 athletes, 1 team

Patrick Cusack, Fileman Teklehaimanot.
1 team2 athletes
Salford Harriers & AcSalford Harriers & Ac
2 athletes, 1 team

Samantha Mason, Jacob Yates.
1 team2 athletes
Salford Harriers & ACSalford Harriers & AC
1 athletes, 1 team

Oliver Cook.
1 team1 athletes
Salford Harriers & ACSalford Harriers & AC
1 athletes, 1 team

Evie Collier.
1 team1 athletes
Sunderland Harriers & AcSunderland Harriers & Ac
2 athletes, 1 team

Sarah Knight, Eve Quinn.
1 team2 athletes
Trafford Athletic ClubTrafford Athletic Club
8 athletes, 1 team

Alexander Bailey, Joseph Bentall, Connor Fazakerley, Mikey Kingston, Seb Patrick, Theo Symons Treacher, Jack Wilkinson, Cynog Williams.
1 team8 athletes
Vale Royal ACVale Royal AC
2 athletes, 1 team

Aaron Doyle, Alexander Doyle.
1 team2 athletes
Warrington A CWarrington A C
3 athletes, 1 team

Isaaq  Ataullah, Joel Birchall, Thomas  Hurrell.
1 team3 athletes
Warrington A CWarrington A C
3 athletes, 1 team

Lauren Joanne Ferris, Lauren Goddard, Amy Nuttall.
1 team3 athletes
Warrington A CWarrington A C
1 athletes, 1 team

Joseph  Buckley.
1 team1 athletes
West Cheshire Athletic ClubWest Cheshire Athletic Club
1 athletes, 1 team

Ethan Greenland.
1 team1 athletes
19 online individual entries for this event
Individual entries will be included in their club's team.
Will Atkinson (Keighley & Craven Ac), 
Emily Chong (Chester Le Street & Dist AC), 
Colin Daly (Trafford Athletic Club), 
Oliver Donnelly (Bury Athletic Club), 
Rheagan Edwards (Deeside AAC), 
Chloe Fairclough (Birtley AC), 
Emily Gray (Liverpool Harriers & AC), 
Ellie Grinnell (Crewe and Nantwich AC), 
Charlotte Haywood-Percival (Salford Harriers & AC), 
Benjamin Johnson (Middlesbrough Athletic Club (mandale)), 
Jordan Jones (Warrington A C), 
Ethan Lattibeaudiere (Oldham & Royton H & AC), 
David Lewis (Hallamshire Harriers Sheffield), 
Kyle McLeary (City of York AC), 
Brandon Quinton (Bury Athletic Club), 
Joe Roberts (Warrington A C), 
Sophie Robson (Jarrow & Hebburn AC), 
Rebecca Sheppard (Wakefield District H & Ac), 
Joseph Twigg (Lancaster & Morecambe Ac).
1 postal entries for this event.
(Hover over team name for athletes)
Altrincham & District Athletic Club LimitedAltrincham & District Athletic Club Limited
1 athletes, 1 team

Harry Sinclair.
1 team1 athletes
Total teams: 62