Top: Entries for City of Stoke AC Open Meeting

Note:
This entry list includes only those entrants who have entered using SportSoft online entry system.
It may take up to 24 hours for new entrants to appear.

186 online entries for this event
Callum Abberley (Burton Ac): U17M_1500m
Esme Abraham (Birchfield Harriers): U13G_75m, U13G_LJ
Zara Acton (Burton AC): U17W_SP
Ishmael Anderson (City of Stoke AC): SM_100m, SM_200m
John Anderson (City of Stoke AC): U17M_400m, U17M_800m
David Aryeetey (Charnwood A C): U20M_100m, U20M_200m, U20M_400mH
Amelia Atkinson (Crewe and Nantwich AC): U17W_100m, U17W_HJ, U17W_SP
Oliver Atkinson (Crewe And Nantwich Ac): U13B_800m, U13B_HJ, U13B_JT
Anteneh Ayele (City Of Stoke Ac): U17M_100m, U17M_400m
Jake Barker (City of Stoke AC): U13B_800m, U13B_LJ
Ben Basten (Crewe And Nantwich Ac): U15B_100m, U15B_200m
Joshua Billington (City of Stoke AC): SM_100m, SM_200m
John Blackwell (Nene Valley Harriers): SM_DT, SM_HT, SM_JT, SM_SP
Marshall Blue (City of Stoke AC): U20M_400m
Kyle Boden (Birchfield Harriers): U15B_100m, U15B_200m, U15B_LJ
Jacob Booth (City Of Stoke Ac): U15B_100m, U15B_LJ
Oliver Booth (City Of Stoke Ac): U13B_100m, U13B_800m, U13B_LJ
Emma Botham (Chesterfield & District AC): U17W_DT, U17W_SP
Ruby Bowie (Crewe and Nantwich AC): U13G_75m
Brian Bowley (Burton AC): SM_DT, SM_SP
Daniel Brazier (Tipton Harriers): SM_3000m
Brooke Burton (Birchfield Harriers): U13G_75m, U13G_LJ
Stephen Buttler (Shrewsbury AC): SM_100m, SM_200m
Edith Charlesworth (Wenlock Olympians): U15G_3000m
Ella Chatwin (Crewe and Nantwich AC): U11G_600m, U11G_75m
Fynn Churton (City Of Stoke Ac): U15B_1500m
Issy Clarke (West Cheshire Athletic Club): U17W_1500m
Jon Clarke (Wrexham AC): SM_100m, SM_200m
Katie Clarke (West Cheshire Athletic Club): U20W_3000m
Amber Clifford (Burton Ac): U17W_JT
Jamie Clowes (City of Stoke AC): U17M_100m, U17M_400m
Daniel Collins (City of Stoke AC): U15B_300m, U15B_1500m
James Condlyffe (City of Stoke AC): U20M_800m, U20M_1500m
Lydia Cooke (Birchfield Harriers): U13G_75m, U13G_LJ
Sian Dale (City Of Stoke Ac): U15G_300m
Jolyon Davis (Wolverhampton & Bilston): U13B_75mH, U13B_HJ, U13B_SP
Grace De Campos (Manchester Harriers & AC): U17W_300m, U17W_800m
Slaine Deakes (City of Stoke AC): U15G_100m, U15G_200m, U15G_75mH
Sophia Deans (Birchfield Harriers): U13G_75m, U13G_150m, U13G_70mH
Sophie Dobbin (City of Stoke AC): U17W_300mH
Georgia Donald (Crewe and Nantwich AC): U13G_70mH, U13G_LJ
Colette Doran (Wigan & District H & Ac): SW_JT
Anthony Douglas (City Of Stoke Ac): U15B_100m, U15B_200m
Jacob Droogmans (Newcastle Staffs AC): U17M_3000m
Amber Dunkley-Darby (Birchfield Harriers): U15G_100m, U15G_200m, U15G_LJ
Megan Dunn (City of Stoke AC): U13G_800m
Lacey Dutton (Birchfield Harriers): U13G_75m, U13G_LJ, U13G_SP
Holly Dykes (City Of Stoke Ac): U17W_800m
Mark Elliott (Telford AC): SM_HT
Ciara Ellis (City Of Stoke Ac): U15G_100m, U15G_200m, U15G_75mH
Edward Ellis-Cooper (University of Birmingham AC and Cross Country Club): SM_LJ
Luka Emanuel (Birchfield Harriers): U15G_100m, U15G_LJ
Chloe Esegbona (Trafford Athletic Club): U20W_100mH
Alistair James Finlay (Leicester Coritanian Ac): U20M_100m, U20M_200m, U20M_400mH
Eleanor Forsyth-Cox (City Of Stoke Ac): U15G_100m, U15G_200m, U15G_LJ
Najee Fox (Birchfield Harriers): SM_DT
James Fradley (Newcastle Staffs AC): U20M_400m
Rachel Fraser (Birchfield Harriers): U17W_LJ
Mia Fry (Burton AC): U15G_SP
Natasha Futter (City Of Stoke Ac): U17W_100m, U17W_200m, U17W_LJ
Poppy Glasby-Seddon (Sale Harriers Manchester): U15G_300m
Sophie Goodfellow (Newcastle Staffs AC): SW_3000m
Ethan Greenland (West Cheshire Athletic Club): U20M_3000m
Lauren Gregory (City Of Stoke Ac): U17W_1500m
Lauren Guderis (City of Stoke AC): U13G_1200m
Ethan Hall (Crewe and Nantwich AC): U17M_400m, U17M_100mH, U17M_LJ
Lauren Hall (City Of Stoke Ac): U15G_100m, U15G_200m
Sophie Harding (Crewe and Nantwich AC): U11G_75m, U11G_600m
Amber Hendley (Amber Valley and Erewash Athletic Club): U15G_1500m
Ben Higgins (Charnwood A C): U17M_100m, U17M_400mH, U17M_200m
Lauren Hill (Chesterfield & District Ac): U17W_DT, U17W_HT, U17W_JT
Natasha Hill (Chesterfield & District AC): U17W_HT
Max Holland (Wrexham AC): U20M_JT
Ewan Holt (Sale Harriers Manchester): U15B_100m, U15B_200m, U15B_SP
Olivia Hopwood (Birchfield Harriers): U15G_100m, U15G_75mH, U15G_LJ
Jack Horton (City of Stoke AC): U15B_200m, U15B_300m, U15B_800m
Benjamin Howard (Burton AC): SM_DT, SM_JT, SM_SP
Megan Howarth (Southport Waterloo AC): U15G_200m, U15G_JT, U15G_SP
Amber Hughes (Southport Waterloo AC): U13G_75m, U13G_150m, U13G_JT
Charlotte Hughes (Southport Waterloo AC): U11G_75m, U11G_150m
Emily Hughes (Manchester Harriers & AC): U17W_3000m
Kati Hulme (Shrewsbury AC): U17W_300mH, U17W_LJ
Ellie Huntbach (Crewe and Nantwich AC): U13G_75m, U13G_800m, U13G_LJ
Ella Hunter (Wrexham Ac): U15G_200m, U15G_75mH, U15G_SP
Megan Hunter (Wrexham Ac): U17W_80mH, U17W_300mH
Haziq Hussain (City of Stoke AC): U15B_100m, U15B_200m
Donovan James (Wolverhampton & Bilston): SM_100m, SM_200m
Beth Louise Jones (Crewe and Nantwich AC): U20W_100m
Megan Joyce (Amber Valley and Erewash Athletic Club): U11G_75m, U11G_600m
Matthew Lamb (Notts AC): SM_100m, SM_LJ
Matthew Lear (Burton AC): U20M_1500m, U20M_3000m
Kieran Lee (City Of Stoke Ac): SM_400m, SM_LJ
Isaac Leydon (Crewe And Nantwich Ac): U13B_800m
Zoe Leydon (Crewe and Nantwich AC): U17W_80mH
Freya Liddington (Birchfield Harriers): U15G_100m, U15G_LJ, U15G_SP
Daniel Lloyd (Crewe and Nantwich AC): U17M_1500m
Kaya Lloyd-Martin (Wrexham AC): U15G_DT, U15G_SP
Candy Lockett (Birchfield Harriers): U20W_DT, U20W_HT
Nicola Long (Burton AC): SW_HT, SW_SP
Gianni Loska (City of Stoke AC): U13B_1500m, U13B_LJ
Ryan Lowe (Dudley and Stourbridge Harriers): U20M_400m
Mia Lowndes (Sale Harriers Manchester): U17W_100m, U17W_200m
Emily Lyons (Amber Valley and Erewash Athletic Club): U11G_75m, U11G_600m
Casey Maddock (City of Stoke AC): U20M_1500m
Charlotte Mairs (Sale Harriers Manchester): U17W_100m, U17W_200m
Chelsey Marsden (Birchfield Harriers): U17W_300m
Lily Mason (City of Stoke AC): U15G_100m
Lois Massey (City of Stoke AC): U17W_100m, U17W_300m, U17W_300mH
Rosie Meakin (Crewe and Nantwich AC): U15G_100m, U15G_75mH
Sophie Meehan (Birchfield Harriers): U17W_300mH
Lauren Mellor (Birchfield Harriers): U17W_200m
Danny Meredith (City Of Stoke Ac): U15B_200m, U15B_300m, U15B_DT
Morgan Meredith (City Of Stoke Ac): U15B_100m, U15B_200m, U15B_JT
Max Millerchip (Shrewsbury AC): U17M_100m, U17M_200m, U17M_LJ
Katelyn Mooney (Crewe and Nantwich AC): U17W_3000m
Rhianne Moore-Martin (City Of Stoke Ac): U17W_HT
Tayla Mullings (Bromsgrove and Redditch): U17W_HT
Lewis Nagington (Newcastle Staffs AC): U17M_3000m
Andrew Neat (Telford AC): SM_HJ
Charlotte Nelson (Crewe and Nantwich AC): U15G_100m, U15G_300m
Jessica Nelson (Sale Harriers Manchester): U15G_100m, U15G_200m
Niamh Nolan (City of Stoke AC): U15G_100m, U15G_200m, U15G_LJ
Bret Okeke (City Of Stoke Ac): U20M_100m, U20M_200m
Ashraf Ould-Dada (Nottingham Trent University): SM_800m
Abbie Pearce (Birchfield Harriers): U15G_100m, U15G_75mH, U15G_LJ
Ethan Pender (Crewe and Nantwich AC): U13B_100m, U13B_150m, U13B_LJ
Mollie Mae Peniket-Aldridge (Birchfield Harriers): U15G_100m, U15G_200m, U15G_LJ
Charlie Peters (Cannock & Stafford AC): U17W_200m, U17W_LJ
Millie Peters (Cannock & Stafford AC): U17W_JT
Corey Potts (City of Stoke AC): U13B_800m, U13B_LJ
Corrie Povey (City of Stoke AC): U20M_200m, U20M_400m
Chloe Preston (Birchfield Harriers): U20W_HJ
Grace Ranford (Newcastle Staffs AC): U20W_3000m
Jaeden Reynolds (Liverpool Harriers & AC): U13B_100m, U13B_150m
Joshua Richards (Shrewsbury AC): U15B_100m
Carianne Robertson (Solihull & Small Heath Athletic Club): U20W_400m, U20W_JT
Louise Robinson (Birchfield Harriers): U17W_300mH
Alex Ross (Birchfield Harriers): U17M_200m, U17M_LJ, U17M_HT
Nathaniel Rowe (City of Stoke AC): U11B_150m, U11B_600m
Sebastian Rowe (City of Stoke AC): U13B_1500m
Paul Sackey (Keele University Athletics & Cross Country): SM_100m, SM_200m
Madeline Scragg (City of Stoke AC): U15G_100m, U15G_200m, U15G_LJ
Francesca Sharpe (Burton AC): U15G_100m, U15G_JT
Ellie Shaw (City Of Stoke Ac): U17W_100m, U17W_300m
Joshua Shaw (City of Stoke AC): U15B_DT, U15B_SP
Sofia Sheckler (Birchfield Harriers): U13G_75m, U13G_LJ
Mia Sherriff (Burton Ac): U17W_HT
Megan Shields (City Of Stoke Ac): U15G_100m, U15G_75mH, U15G_LJ
Joe Smith (Dudley And Stourbridge Harriers): SM_DT, SM_JT, SM_SP
Lewis Smith (City of Stoke AC): U11B_75m
Owen Sproston (City Of Stoke Ac): U15B_80mH, U15B_LJ, U15B_JT
Millie Swain (Amber Valley and Erewash Athletic Club): U11G_75m, U11G_600m
Charlie Tankard (City Of Stoke Ac): U20M_800m, U20M_400m
Daniel Taylor (Trafford Athletic Club): SM_100m, SM_200m
Lewis Taylor (Wigan & District H & Ac): U20M_PV
Ella Teasdale (City of Stoke AC): U13G_75m, U13G_150m, U13G_LJ
Jordan Thomas (City of Stoke AC): U20M_LJ
Rajath Thomas (City of Stoke AC): U15B_100m, U15B_200m
Amy Tivey (Notts Ac): U17W_200m
Alice Tolley (High Peak Athletic Club): U11G_75m, U11G_600m, U11G_LJ
Dora Tomlinson (Shrewsbury AC): U17W_80mH, U17W_HJ
Jack Turner (Cannock & Stafford AC): U17M_DT, U17M_HT, U17M_SP
Dean Valentine (Crewe and Nantwich AC): U20M_HT, U20M_SP
Harry Valentine (Crewe and Nantwich AC): U20M_110mH, U20M_HJ, U20M_PV
Wendy Valentine (Crewe and Nantwich AC): SW_DT
Andre Walters (Nottingham Trent University): SM_400m
Maddie Warrillow (City Of Stoke Ac): U20W_100m, U20W_200m
Esther Wilding (Crewe And Nantwich Ac): U13G_150m, U13G_70mH, U13G_SP
Katie Williams (City of Stoke AC): U13G_75m, U13G_800m, U13G_LJ
Mathew Williams (Menai Track and Field): SM_SP
Cameron Williams-Stein (Leamington Cycling and Athletic Club): U15B_1500m, U15B_PV
Finn Williams-Stein (Leamington Cycling and Athletic Club): U11B_75m, U11B_LJ
Olivia Woodward (Tamworth AC): SW_200m
Rhiannon Woolerton (Burton AC): U20W_DT
Sam Worthington (Sale Harriers Manchester): U15B_100m, U15B_300m, U15B_LJ
Alice Wright (City Of Stoke Ac): U17W_100m, U17W_200m, U17W_LJ
Joshua Wright (City of Stoke AC): U13B_800m
Louis Wrigley (City Of Stoke Ac): SM_800m
Gavin Yarwood (City of Stoke AC): SM_SP
Shah Ali Zaidi (Manchester Harriers & AC): U17M_100m, U17M_200m
48 Postal entries for this event
Karen Addis (Wolverhampton & Bilston): SW_JT
Emil Agell (City of Stoke AC): U15B_800m
Isabel Agell (City of Stoke AC): U13G_75m
Libby Andrzejewski (City of Stoke AC): U13G_1200m
Emily Baggott (Wolverhampton & Bilston): U15G_LJ
Phoebe Baggott (Wolverhampton & Bilston): U17W_HT
Evian Banjo-Johns (City of Stoke AC): U20M_200m
Ciara Barker (City of Stoke AC): U13G_800m
Niamh Bould (City of Stoke AC): U13G_150m, U13G_800m
Madeline Eaton-Lymer (City of Stoke AC): U13G_75m, U13G_70mH, U13G_LJ
Niamh Edge (City of Stoke AC): U11G_600m
Ashley Eggleton (City of Stoke AC): SM_JT
Charlotte Faulkner (City of Stoke AC): U15G_200m, U15G_LJ
Joe Faulkner (City of Stoke AC): U11B_75m
Lucy Faulkner (City of Stoke AC): U15G_200m, U15G_LJ
Powell Freya (City of Stoke AC): U13G_150m
Scarlett Gilford (City of Stoke AC): U13G_75m, U13G_150m, U13G_LJ
Danielle Hales (Telford AC): U15G_75mH, U15G_LJ
Lauren Hancock (City of Stoke AC): U11G_75m, U11G_150m, U11G_LJ
Heidi Jackson (City of Stoke AC): SW_100m, SW_200m
William Knight (Birchfield Harriers): SM_DT, SM_SP
Jack Lambert (Kidderminster and Stourport): U17M_HT
Katie Lambert (Kidderminster and Stourport): U20W_HT
Lauren Latham (City of Stoke AC): U13G_75m, U13G_70mH, U13G_LJ
Ellie MacE (City of Stoke AC): U17W_300m
Alexander Mayne (City of Stoke AC): U17M_800m
Edward Mayne (City of Stoke AC): U11B_600m
Laila Melady (City of Stoke AC): U13G_75m, U13G_LJ
Kaliyah Mordant-Hudson (Burton AC): U13G_75m, U13G_150m, U13G_LJ
Elliot Nash (City of Stoke AC): U13B_100m
Joseph Nash (City of Stoke AC): U13B_100m
Eden Nicely (City of Stoke AC): U15G_LJ
Thomas Norcup (City of Stoke AC): U15B_100m, U15B_200m, U15B_LJ
Rick-larweh Owusu (City of Stoke AC): U11B_75m
Ricky-atei Owusu (City of Stoke AC): U11B_75m
Simba Penhenmi (City of Stoke AC): U15B_100m, U15B_200m, U15B_300m
Charlotte Perry (City of Stoke AC): U15G_800m
Kloe Piper (City of Stoke AC): U17W_DT, U17W_HT, U17W_JT
Lara Poppinger (City of Stoke AC): U15G_100m, U15G_75mH, U15G_LJ
Claire Richards (Telford AC): U20W_200m, U20W_LJ
Emma Rowlands (Wirral AC): U17W_80mH, U17W_SP
Bethany Sharpley (City of Stoke AC): U17W_800m
Alfie Sheldon (City of Stoke AC): U13B_100m, U13B_800m
Vienna Shelley (Newcastle Staffs AC): U17W_100m, U17W_LJ
Jack Simpson (Burton AC): U20M_400m, U20M_1500m
James Stanyer (City of Stoke AC): U15B_JT, U15B_SP
Kieran Valley (Bromsgrove and Redditch): U17M_DT, U17M_SP
Ellie Virgo (City of Stoke AC): U20W_800m