Top: Entries for NECAA Indoor Track & Field Championships 2017

Note:
This entry list includes only those entrants who have entered using SportSoft online entry system.
It may take up to 24 hours for new entrants to appear.

174 online entries for this event
Ahmed Al-Kufaishi (Middlesbrough Athletic Club (Mandale)): SM_60m
James Andrew (Jarrow & Hebburn Ac): SM_TJ
Naomi Arkle (Morpeth Harriers & Ac): U20W_60m, U20W_TJ
Samantha Baker-Jones (Harrogate Harriers & Ac): U20W_LJ, U20W_HJ, U20W_SP
Aj Barbour (North Shields Polytechnic Club): U15B_60m
Adam Barkley (Gateshead Harriers & AC): SM_SP
Amy Barron (Jarrow & Hebburn AC): U20W_LJ
Amelia Bateman (Gateshead Harriers & AC): U17W_60mH, U17W_LJ, U17W_HJ, U17W_SP
Will Batey (Blaydon Harriers & AC): U13B_60m
Jordan Beavers (Sunderland Harriers & AC): U17M_60m
Rachel Bennett (Shildon Running & Ac): U17W_60m
Elliot Birss (Gateshead Harriers & AC): U20M_60m, U20M_60mH
Thomas Bowdon (Houghton Harriers & Ac): U17M_TJ, U17M_LJ
Daniel Brazukas (Middlesbrough Athletic Club (mandale)): U17M_LJ, U17M_TJ, U17M_HJ
Matthew Brining (New Marske Harriers Club): U17M_LJ, U17M_PV
Sophie Brining (New Marske Harriers Club): U15G_LJ, U15G_HJ
Joel Brown-King (Gateshead Harriers & AC): U13B_60m
Megan Busby (Carlisle Aspatria Ac): U17W_LJ
Kate Carmichael (Middlesbrough Athletic Club (Mandale)): U20W_SP
Christian Carson (Newham & Essex Beagles AC): SM_60m
Amy Carter (New Marske Harriers Club): U17W_60m, U17W_60mH
Beth Carter (Middlesbrough Athletic Club (mandale)): U20W_SP
Orla Carty (Gateshead Harriers & Ac): U15G_60m
Jasmine Clark (Middlesbrough Athletic Club (mandale)): U17W_60m, U17W_60mH
Jessica Coapes (Middlesbrough Athletic Club (Mandale)): U17W_SP
Liam Collins (Tynedale Harriers & AC): SM_60mH
Jack Colmer (Tynedale Harriers & Ac): U20M_LJ, U20M_TJ
Rebecca Conway (Chesterfield & District Ac): U20W_PV
Megan Costello (Gateshead Harriers & AC): U15G_60m, U15G_LJ
Ethan Crawford (Darlington H & Ac): U17M_60m
Libby Currie (New Marske Harriers Club): U15G_60m, U15G_LJ, U17W_TJ
William Curtis (Gateshead Harriers & Ac): U20M_60m
Charlotte Devitt (North Shields Polytechnic Club): U15G_60m
Ethan Dewan (Gateshead Harriers & AC): U13B_60m
Helen Dickson (North Shields Polytechnic Club): U15G_60m
Alice Dungworth (Blyth Running Club): U20W_60m
Jamie Edwards (Gateshead Harriers & AC): U13B_60m
Molly Elliott (Birtley Ac): U15G_60m, U15G_LJ
Lexie Ellis (Houghton Harriers & AC): U13G_SP
Philippa Ellis (Houghton Harriers & Ac): U15G_60mH, U15G_SP
Kaitlin Enderwick (Middlesbrough Athletic Club (mandale)): SW_SP
Lucy Errington (North Shields Polytechnic Club): U15G_60m
Joy Eze (Gateshead Harriers & AC): U15G_60m
Ian Fennell (Manchester Harriers & AC): SM_60m
Christopher Fenwick (Tynedale Harriers & AC): SM_60m
Charlie Fletcher (Gateshead Harriers & AC): U13B_60m
Lucy Giles (Gateshead Harriers & Ac): U15G_60m, U15G_SP
Julien Gittens (Leeds City Athletic Club): SM_LJ, SM_TJ
Sam Gorman (Blaydon Harriers & Ac): U17M_LJ, U17M_HJ, U17M_SP
Quisha Graham (North Shields Polytechnic Club): U15G_60m
Joseph Gray (Gateshead Harriers & Ac): U20M_60m, U20M_LJ
Bobbie Griffiths (Morpeth Harriers & Ac): U17W_SP
Exodus Guangul (Gateshead Harriers & AC): U15B_60mH
Charlotte Haddon (Gateshead Harriers & Ac): U17W_60mH
Carl Haley (Jarrow & Hebburn AC): SM_60m
Cody Hall (Shildon Running & Ac): U13G_60m
Jack Halpin (Gateshead Harriers & Ac): U15B_SP
Joe Halpin (Gateshead Harriers & AC): U17M_60m, U17M_60mH, U17M_LJ, U17M_HJ, U17M_SP
Laura Hand (Gateshead Harriers & AC): U20W_HJ, U20W_SP
Caleb Hanif (Middlesbrough Athletic Club (mandale)): U20M_60m
Evie Harrison (Gateshead Harriers & Ac): U13G_60m, U13G_60mH
Erin Hay (Blaydon Harriers & Ac): U17W_HJ
Aimie Hendry (Cumbernauld AAC): U17W_TJ
Tegan Hewitt (Gateshead Harriers & Ac): U17W_PV
Joshua Hickson (Gateshead Harriers & AC): U13B_60m
Lucy Hickson (Gateshead Harriers & AC): U17W_60m
Ella Highfield (Middlesbrough Athletic Club (Mandale)): U15G_60m
Ethan Hill (Tynedale Harriers & AC): U17M_60m, U17M_LJ
Katie Hilton (Morpeth Harriers & AC): U17W_60m, U17W_TJ
Stephanie Hopkinson (Birtley AC): SW_SP
Nikitta Hunter (North Shields Polytechnic Club): U20W_60m
Iona Irvine (Basingstoke & Mid Hants AC): U13G_60m, U13G_60mH
Kosi Izuora (Chester Le Street & Dist AC): U15G_LJ, U15G_SP
Regan James (Blaydon Harriers & Ac): U15G_60m
Hannah Kelly (Gateshead Harriers & AC): U20W_60m
Lois Kendall (North Shields Polytechnic Club): U15G_60m, U15G_LJ
Andrew Knight (Morpeth Harriers & Ac): U17M_SP
Georgia Kyle (Blaydon Harriers & AC): U20W_SP
Alexandra Lamb (Gateshead Harriers & Ac): U17W_60m
Matthew Lawson (Gateshead Harriers & Ac): U15B_60m
Oliver Lewis (Gateshead Harriers & AC): U17M_60m
Mia Liddell (Chester Le Street & Dist AC): U15G_60mH
Aaron Lillistone (Blaydon Harriers & Ac): U15B_60m, U15B_60mH
Jessica Lively (North Shields Polytechnic Club): U15G_60m, U15G_LJ
Ellie Longstaff (Morpeth Harriers & AC): U13G_60m
Amy Lott (Morpeth Harriers & Ac): U15G_60m, U15G_60mH
Matthew Lumb (Houghton Harriers & Ac): U15B_60m
Grace McDonald (Middlesbrough Athletic Club (Mandale)): U13G_SP
Grace McGlone (Chester Le Street & Dist Ac): U15G_60mH, U15G_LJ, U15G_HJ
Sean McGregor (North Shields Polytechnic Club): SM_60m
Rachel McHgh (Shildon Running & Ac): SW_LJ
Josh McKeown (Gateshead Harriers & Ac): U15B_60m
Curtis Metcalfe (Darlington H & Ac): SM_60m
Scott Michael (Shildon Running & AC): SM_60m
Chris Milburn (Durham City Harriers & Ac): U17M_PV
Laura Mole (North Shields Polytechnic Club): SW_60m
Robert Mole (North Shields Polytechnic Club): U17M_60m
Bryn Mordey (Tynedale Harriers & Ac): U20M_60m
Sam Mordue (Chester Le Street & Dist AC): U13B_60m, U13B_60mH
John Moreland (Rugby & Northampton Ac): SM_SP
Joseph Morton (Blaydon Harriers & AC): U13B_SP
Declan Murray (Sunderland Harriers & Ac): U20M_60m, U20M_PV
Ella Olivia Murray (Blaydon Harriers & Ac): U17W_HJ
Myles Murray (Middlesbrough Athletic Club (mandale)): U17M_60m
Sameen Nassar (Gateshead Harriers & Ac): SW_LJ, SW_TJ
Alex Neeve (Middlesbrough Athletic Club (Mandale)): SM_60m
Jason Nicholson (Gateshead Harriers & Ac): U20M_60m
Daniel Njai (Blyth Running Club): SM_60m, SM_60mH
Ellie O'Halloran (Jarrow & Hebburn AC): U15G_LJ, U15G_SP
Afoma Ofor (Middlesbrough Athletic Club (Mandale)): U15G_60m
Michael Osei-Bonsu (Darlington Triathlon Club): SM_60m
Thomas Paterson (Jarrow & Hebburn Ac): U15B_60m, U15B_60mH, U15B_LJ
Jack Peacock (Blaydon Harriers & AC): U17M_HJ
Evie Perrett (North Shields Polytechnic Club): U15G_60m, U15G_HJ
Stella Rene Perrett (North Shields Polytechnic Club): U17W_60m
Charlotte Pickering-Pruvot (Morpeth Harriers & AC): U17W_SP
Hannah Pringle (Gateshead Harriers & AC): SW_LJ, SW_TJ
Jay Rawson (Chester Le Street & Dist AC): U13B_60m
Charlotte Richardson (Gateshead Harriers & Ac): U15G_60m
Ethan Rigg (Middlesbrough Athletic Club (Mandale)): U17M_LJ, U17M_HJ
Freya Robinson (North Shields Polytechnic Club): U15G_60m, U15G_LJ, U15G_SP
Annabel Robson (Middlesbrough Athletic Club (Mandale)): U15G_60m, U15G_60mH
Elizabeth Robson (Middlesbrough Athletic Club (Mandale)): U15G_60m, U15G_60mH
Iona Rockett (Blaydon Harriers & Ac): U20W_PV
Amy Rolfe (City Of York Ac): U17W_LJ
Jason Rumley (Chester Le Street & Dist Ac): SM_60m
Charlotte Rutter (Darlington H & AC): U15G_60m, U15G_60mH, U15G_LJ, U15G_HJ
Jacob Rutter (Darlington H & AC): U13B_60m, U13B_LJ
Stuart Ryan (Gateshead Harriers & Ac): SM_SP
Joseph Sawyer (Darlington H & Ac): U15B_LJ, U15B_HJ
Emma Scarborough (Gateshead Harriers & AC): U17W_LJ, U17W_TJ
Hannah Scarborough (Gateshead Harriers & AC): U15G_LJ, U15G_HJ
Joe Severs (Gateshead Harriers & Ac): U20M_LJ, U20M_TJ
Ellie Shears (Blaydon Harriers & Ac): U15G_60m
Peter Skirrow (Alnwick Harriers): U20M_LJ, U20M_TJ
Elicia Smith (New Marske Harriers Club): U17W_60m, U17W_60mH, U17W_TJ
Kate Smith (Tynedale Harriers & Ac): U15G_60mH, U15G_LJ
Louise Smith (Tynedale Harriers & Ac): U17W_LJ
Emily Stewartt38 (Gateshead Harriers & Ac): U20W_60m, U20W_LJ, U20W_SP
Trevor Straker (North Shields Polytechnic Club): SM_SP
Craig Sturrock (Thames Valley Harriers): SM_SP
Melvin Taha (Middlesbrough Athletic Club (Mandale)): U20M_60m
Megan Taylor (Leeds City Athletic Club): U15G_60m, U15G_60mH
Oliver Taylor (Durham City Harriers & AC): U17M_HJ, U17M_60m
David Thomas (Morpeth Harriers & Ac): U20M_LJ, U20M_TJ
Tyler Thomas (Durham City Harriers & AC): U15B_60m
Rebecca Thorpe (Blaydon Harriers & Ac): U17W_TJ
Ben Todd (Chester Le Street & Dist AC): U20M_60m
David Todd (Chester Le Street & Dist Ac): U20M_SP
Darren Towart (Tynedale Harriers & Ac): SM_60m
Gregory Venyo (Durham City Harriers & Ac): U20M_60m
Alix Waites (Sunderland Harriers & AC): SW_60m
Hannah Walker (Wallsend Harriers & AC): U13G_60m, U13G_60mH, U13G_LJ
Matthew Walker (New Marske Harriers Club): U15B_60m, U15B_LJ, U15B_HJ
Sophie Walsh (Gateshead Harriers & Ac): U15G_60mH
Kyle Walton (Shildon Running & AC): U17M_60m
Alfie Ward (Morpeth Harriers & AC): U15B_LJ
Ben Webster (Gateshead Harriers & AC): U17M_SP
Lucy Webster (Gateshead Harriers & AC): U13G_60m
Steven Wheater (Middlesbrough Athletic Club (mandale)): U17M_HJ
Georgia Whitfield (Gateshead Harriers & AC): SW_60m
Harrison Whitfield (Gateshead Harriers & AC): U20M_LJ, U20M_TJ
John Wild (North East Veterans AC): SM_SP
Lily Wilkinson (Chester Le Street & Dist Ac): U17W_LJ, U17W_TJ
Kate Williams (Darlington H & AC): U13G_60m, U13G_LJ, U13G_SP
Ryan Wilson (Barrow & Furness Striders AC): U15B_60m
Eliza Withers (Richmond & Zetland Harriers): U17W_60mH
James Wordsworth (North Shields Polytechnic Club): U15B_SP
Charlotte Youlden (Jarrow & Hebburn Ac): U17W_60m
Georgina Youlden (Jarrow & Hebburn Ac): U20W_60m
Fraser Young (Chester Le Street & Dist AC): U15B_60m
Jack Young (Chester Le Street & Dist Ac): U20M_60m