Top: Entries for Gateshead College Indoor Series

Note:
This entry list includes only those entrants who have entered using SportSoft online entry system.
It may take up to 24 hours for new entrants to appear.

40 online entries for this event
Adam Barkley (Gateshead Harriers & AC): SM_SP
Will Batey (Blaydon Harriers & AC): U13B_60m, U13B_LJ
Thomas Bowdon (Houghton Harriers & Ac): U17M_60m, U17M_LJ
Joel Brown-King (Gateshead Harriers & AC): U13B_60m
Joshua Chrisp (Blyth Running Club): U13B_60m, U13B_LJ
Justin Cooper (Newcastle University Ac): SM_60m
Paul Corrigan (Wallsend Harriers & Ac): SM_SP
Megan Costello (Gateshead Harriers & AC): U15G_60m
Ethan Dewan (Gateshead Harriers & AC): U13B_60m
Lexie Ellis (Houghton Harriers & AC): U13G_SP
Philippa Ellis (Houghton Harriers & Ac): U15G_SP, U15G_60m
Olivia Gent (Morpeth Harriers & AC): U13G_60m
Cerys Hallam (Gateshead Harriers & AC): U17W_60m
Evie Harrison (Gateshead Harriers & Ac): U13G_60m, U13G_60mH
Abby Holmes (Blaydon Harriers & AC): U17W_SP
Kosi Izuora (Chester Le Street & Dist AC): U15G_60m, U15G_SP
Alexandra Lamb (Gateshead Harriers & Ac): U17W_60m
Matthew Lawson (Gateshead Harriers & Ac): U15B_60m
Aaron Lillistone (Blaydon Harriers & Ac): U15B_60m, U15B_60mH
Amy Lott (Morpeth Harriers & Ac): U15G_60m, U15G_60mH
Grace McGlone (Chester Le Street & Dist Ac): U15G_60mH, U15G_HJ
Laura Mole (North Shields Polytechnic Club): SW_60m
Bryn Mordey (Tynedale Harriers & Ac): U20M_60m
Sam Mordue (Chester Le Street & Dist AC): U13B_60m, U13B_60mH, U13B_SP
Sean O'Hara (Morpeth Harriers & Ac): SM_60m
Reece Palmer (t20) (Chester Le Street & Dist AC): SM_60m
Rachel Partington (Chester Le Street & Dist Ac): SW_60m
Charlotte Pickering-Pruvot (Morpeth Harriers & AC): U17W_SP
Jay Rawson (Chester Le Street & Dist AC): U13B_60m
Christopher Robson (Gateshead Harriers & AC): U15B_SP
Tom Rutherford (Blaydon Harriers & AC): U17M_60m, U17M_LJ
Charlotte Rutter (Darlington H & AC): U15G_60m, U15G_HJ
Jacob Rutter (Darlington H & AC): U13B_60m, U13B_LJ
Connor Splevins (North Shields Polytechnic Club): U17M_60m, U17M_60mH
Emily Stewartt38 (Gateshead Harriers & Ac): U20W_60m, U20W_SP
David Thomas (Morpeth Harriers & Ac): U20M_LJ
Martha Topping (North Shields Polytechnic Club): U15G_60m, U15G_SP
Darren Towart (Tynedale Harriers & Ac): SM_60m
Daniel Upton (Trafford Athletic Club): SM_SP, SM_60m
Eliza Withers (Richmond & Zetland Harriers): U17W_60mH