Top: Entries for Manchester Indoor Open Meeting 5

Note:
This entry list includes only those entrants who have entered using SportSoft online entry system.
It may take up to 24 hours for new entrants to appear.

108 online entries for this event
Gabriel Affonso (Leeds University AC/CC Club): SM_200m
Christie Allen (East Cheshire Harriers & Tameside AC): U15G_600m
Megan Andrew-Brown (Liverpool Harriers & AC): U15G_60m, U15G_200m
Kristie Archer (Wombwell Sporting Ac): U15G_60m, U15G_LJ, U15G_SP
Zoheb Arif (Leeds University Ac/cc Club): SM_60m
Imogen Ayres (Liverpool Pembroke & Sefton H Ac): U15G_HJ
Samantha Baker-Jones (Harrogate Harriers & Ac): U20W_600m, U20W_60mH, U20W_LJ
Petra Bediako (Birmingham Running Athletics & Triathlon Club (bra): SW_60m, SW_200m
Ewan Bradley (West Cheshire Athletic Club): U17M_60mH, U17M_LJ, U17M_PV
Adam Brooks (Skyrac Athletic Club): SM_600m
Anthony Browne (Doncaster Athletic Club): SM_60m, SM_200m
Chloe Burgess (Wigan & District H & AC): U17W_LJ, U17W_HJ
Anthony Burniston (Doncaster Athletic Club): SM_60m, SM_200m
Andrew Cartwright (Wakefield District H & Ac): SM_600m
Aston Chapman (University of Manchester Athletics and Cross Count): SM_60m
Jamie Clowes (City of Stoke AC): U17M_600m, U17M_60mH
Matthew Connor (Stockport Harriers & AC): U17M_60m, U17M_LJ, U17M_SP
Justin Cooper (Newcastle University Ac): SM_60m, SM_200m
Sarah Cowgill (Hyndburn Ac): SW_60m, SW_200m
Lizzie Cramb (Durham City Harriers & AC): U20W_600m
Candice Craven (Lancaster & Morecambe AC): U17W_60m, U17W_200m
Soraya Crodden (Longwood Harriers AC): U15G_60m, U15G_60mH
Leah Darbyshire (Wigan & District H & Ac): U17W_PV
Elliott Davies (Liverpool Harriers & Ac): U17M_60m, U17M_LJ
Eden Dickens (Charnwood A C): U15G_PV
Daphnee Disasi (Leeds City Athletic Club): SW_200m
Lauren Duthie (Liverpool Harriers & AC): U15G_600m, U15G_LJ
Holly Dykes (City Of Stoke Ac): U17W_600m
Alastair Eccles (Lancaster & Morecambe AC): SM_60m, SM_200m
Marvin Edwards (Northern Masters AC): SM_60m
Edward Ellis-Cooper (University of Birmingham AC and Cross Country Club): SM_LJ
Lauren Etchells (Durham City Harriers & AC): U15G_200m
Richard Farley (West Cheshire Athletic Club): SM_600m
Sean Garmory (Nene Valley Harriers): SM_60m, SM_200m
Imogen Graham (Lancaster & Morecambe Ac): U17W_LJ
Matthew Graham (Manchester Harriers & AC): SM_600m
Niamh Grant (Liverpool Harriers & AC): U15G_LJ
Adam Hague (City Of Sheffield And Dearne Ac): SM_PV
Ethan Hall (Crewe and Nantwich AC): U17M_LJ, U17M_200m
Sophie Hall (Oldham & Royton H & AC): U17W_60mH, U17W_LJ, U17W_HJ
Taylor Hammond (Barnsley Athletic Club): U20W_200m, U20W_600m
Leah Howard (Blackpool Wyre & Fylde AC): U15G_60m, U15G_200m, U15G_HJ
Eddie Hunter (Leeds City Athletic Club): U17M_600m
Jack Hutson (Bury Athletic Club): U15B_LJ, U15B_HJ
Alisha Ibitoye (Preston Harriers): U17W_200m
Drew Illingworth-Turner (Preston Harriers): U17W_200m
Siriol Jones (Colwyn Bay AC): U20W_200m, U20W_60m
Karran Kapur-Walton (Leigh Harriers & AC): U17M_PV
Miles Kershaw (Serpentine Rc): SM_60m, SM_200m
Steven Lambourne (Loughborough Students AC): SM_60m, SM_200m
William Lander (Holmfirth Harriers Ac): SM_60m, SM_200m
Kieran Lee (City Of Stoke Ac): SM_600m, SM_60m
Bob Lewis (Reading AC): SM_600m
Alan Littler (West Cheshire Athletic Club): SM_HJ
Jerel Livingston (Bury Athletic Club): U15B_60m, U15B_200m, U15B_LJ
Sebastian Mahony (Leeds University AC/CC Club): SM_60m
Niall Maloney (Horwich R M I Harriers): U15B_60m, U15B_HJ
Evie Mason (City of Sheffield and Dearne AC): U15G_60mH, U15G_HJ
Anaya McDonald (East Cheshire Harriers & Tameside Ac): U17W_60m
Curtis Metcalfe (Darlington H & Ac): SM_60m, SM_200m
Reece Middleton (Deeside AAC): SM_60m, SM_200m
Gwenno Morris (Colwyn Bay AC): U20W_600m
Holly Murray (Sale Harriers Manchester): U15G_60m, U15G_200m, U15G_LJ
Harvey Noble (Preston Harriers): U17M_60m, U17M_LJ
San Nouri (University of Manchester Athletics and Cross Count): SM_60m, SM_200m
Louis Obafaiye (Leeds City Athletic Club): SM_60m, SM_200m
Ornella Orfenov (Crawley AC): U15G_LJ
Reece Palmer (t20) (Chester Le Street & Dist AC): SM_60m, SM_200m
Nicholas Petrou (Leeds City Athletic Club): SM_60m, SM_200m
Ben Pickford (Bolton United Harriers & AC): U15B_600m, U15B_LJ
Kevin Pye (Charnwood A C): SM_200m, SM_600m
Eleanor Rawson (City Of Sheffield And Dearne Ac): SW_60m
Lucy Revitt (Hallamshire Harriers Sheffield): U17W_60m, U17W_200m, U17W_60mH
Archie Richardson (Lincoln Wellington Athletic Club): U20M_600m
Caitlin Rimmer (City Of Sheffield And Dearne Ac): U15G_200m, U15G_60mH, U15G_LJ
Abigail Roberts (City Of Sheffield And Dearne Ac): SW_PV
Dylan Roberts (Wakefield District H & AC): U20M_PV
Catherine Russell (Bury Athletic Club): U15G_60m, U15G_200m
Ashley Sandall (Nene Valley Harriers): SM_600m
Natasha Segal (Birchfield Harriers): SW_60m, SW_200m
Craig Sheard (Holmfirth Harriers Ac): SM_60m, SM_200m
Will Snook (Harlow AC): SM_60m, SM_200m
Josh Soyler (Bury Athletic Club): U15B_200m
Nathan Stapleton (Vale Royal AC): U15B_60m, U15B_200m
Lewis Taylor (Wigan & District H & Ac): U20M_PV
Oliver Taylor (Crewe and Nantwich AC): U17M_200m, U17M_SP
Lydia Throssell (Holmfirth Harriers AC): U15G_60m, U15G_200m
Laura Turley (West Cheshire Athletic Club): SW_60m, SW_200m
Lizzie Turner (City Of Sheffield And Dearne Ac): U15G_60mH
Harriet Vaughan (Bury Athletic Club): U17W_60m, U17W_200m, U17W_PV
Adam Wall (City Of Sheffield And Dearne Ac): SM_HJ
Jasmine Waters (City Of Sheffield And Dearne Ac): U17W_PV, U17W_SP
Dalila Watson (Charnwood A C): U15G_PV
Danielle Whipp (Blackpool Wyre & Fylde Ac): U17W_600m
Josh White (Wigan & District H & AC): U17M_200m, U20M_LJ
Benjamin Whittaker (Blackburn Harriers & AC): U17M_60m, U17M_200m
George Whittaker (Blackburn Harriers & Ac): U15B_200m, U15B_600m
Amy Whyte (Leeds City Athletic Club): U15G_60m, U15G_200m
Katie Whyte (Leeds City Athletic Club): U15G_60m, U15G_200m
Corey Wilson (Amber Valley and Erewash Athletic Club): U20W_60m
Elizabeth Wright (Warrington A C): U17W_600m
Megan Wyke-Ulliott (Leeds City Athletic Club): U15G_600m