Top: Declarations for 29th National Masters Road Relays
Team 201: Aldridge Rc W35 'A'
Leg 1: Louise BookerLeg 2: Karen Kiteley
Leg 3: Abigail WrightLeg 4: Claire O'brien
Team 202: Aldridge Rc W35 'B'
Leg 1: Jenny HoltLeg 2: Malsbury Laura
Leg 3: Katie McbethLeg 4: Sarah Hinkley
Team 203: Barnsley AC W35
Leg 1: Kerry StorrarLeg 2: Liz Champion
Leg 3: Naomi BiddlestoneLeg 4: Sarah Gough
Team 204: Birchfield Harriers W35
Leg 1: Amanda WrightsmithLeg 2: Nicola Ross
Leg 3: Marion PeakLeg 4: Karon Jones
Team 205: Bournville Harriers W35 'A'
Leg 1: Rachel HurseyLeg 2: Linda Howell
Leg 3: Monica BaptistaLeg 4: Laura Gale
Team 206: Bournville Harriers W35 'B'
Leg 1: Lesley ProctorLeg 2: Jaeda Goodman
Leg 3: Mathilde HousleyLeg 4: Stacey Marston
Team 207: Bournville Harriers W35 'C'
Leg 1: Clare MullinLeg 2: Grainne Bermingham
Leg 3: Anna OstojitschLeg 4: Emma Hopkins
Team 208: Burnden Road Runners W35
Leg 1: Mumtaz PatelLeg 2: Paula Pilling
Leg 3: Maggie SlaminLeg 4: Susan Pickering
Team 209: Centurion Rc W35
Leg 1: Andrea BurnettLeg 2: Lucy Mccann
Leg 3: Clare ColquhounLeg 4: Elizabeth Smith
Team 210: Clowne Road Runners W35
Leg 1: Jacqueline RobsonLeg 2: Louise Lowe
Leg 3: S MassinghamLeg 4: Karen Shipman
Team 211: Coventry Godiva W35
Not declared
Team 212: Dulwich Runners W35
Leg 1: Selma BenattiaLeg 2: Cara Olivier
Leg 3: Sue CooperLeg 4: Melanie Edwards
Team 213: Heanor RC W35
Not declared
Team 214: Ilkley Harriers W35
Leg 1: Jane BryantLeg 2: Hilda Coulsey
Leg 3: Sue HarrisLeg 4: Petra Bijsterveld
Team 215: Les Croupiers W35
Not declared
Team 216: Mansfield Harriers W35
Not declared
Team 217: North Shields Poly W35
Not declared
Team 218: Nuneaton Harriers W35
Not declared
Team 219: Redhill Road Runners W35
Not declared
Team 220: Royal Sutton Coldfield W35
Leg 1: Linda O'connorLeg 2: May Smith
Leg 3: Kate McbrienLeg 4: Helen Elsoueidi
Team 221: Sale Harriers W35 'A'
Leg 1: Janneke VanbeijnumLeg 2: Sinead Ferguson
Leg 3: Joanne StreetLeg 4: Ruth Lindsey
Team 222: Sale Harriers W35 'B'
Not declared
Team 223: Salford Harriers W35 'A'
Leg 1: Tessa RobinsonLeg 2: Julie Cook
Leg 3: Hayley KuterLeg 4: Ruth Ollerenshaw
Team 224: Salford Harriers W35 'B'
Leg 1: Denise Wakefield
Team 225: South London Harriers W35
Leg 1: Beckie ChapmanLeg 2: Natalie Harvey
Leg 3: Jo VickersLeg 4: April Jameswelsh
Team 226: Stockport Harriers W35
Leg 1: Linden HiscockLeg 2: Sally Meats
Leg 3: Rachael BlightLeg 4: Samantha Thomas
Team 227: Sunderland Harriers W35
Leg 1: J EtheringtonLeg 2: Colleen Compson
Leg 3: Nicola WoodwardLeg 4: Vicky Younger
Team 228: Telford Ac W35
Leg 1: Claire MartinLeg 2: Lucie Taitharris
Leg 3: Julie KirbyLeg 4: Monika Oparka
Team 229: Tipton Harriers W35
Leg 1: Susan StreethallLeg 2: Sallyann Walker
Leg 3: Catherine HoldenLeg 4: Lynne Hill
Team 230: Tonbridge Ac W35
Leg 1: Antonia SkerrittLeg 2: Nina Ridge
Leg 3: Rachel FaggLeg 4: Sasha Houghton
Team 231: Trafford AC W35
Leg 1: Teresa KempLeg 2: Nicole Davenport
Leg 3: Alison HolbrookLeg 4: Siobhon Lydon
Team 232: Vale Royal Ac W35 'A'
Leg 1: Andrea HilldrupLeg 2: Carolyn Dooley
Leg 3: Lisa MeadowsLeg 4: Helen Whitby
Team 233: Vale Royal Ac W35 'B'
Not declared
Team 234: Westbury Harriers W35
Not declared
Team 235: Wilmslow RC W35
Leg 1: Diane McveyLeg 2: Diane Bygrave
Leg 3: Janine EllisLeg 4: Louisa Harrison
Team 236: Wolds Veteran Rc W35
Leg 1: Susan HobbinsLeg 2: Lamming Lizzie
Leg 3: Joannemorrow Bray
Team 237: Wolverhampton & Bilston W35 'A'
Leg 1: Jackie HalfordLeg 2: Sue Weatherburn
Leg 3: Kate WilliamsLeg 4: Audrey Wilson
Team 238: Wolverhampton & Bilston W35 'B'
Leg 1: Joy BaileyLeg 2: Danni Braine
Leg 3: Amy LeaverLeg 4: Liz Lister
Team 239: Worcester Ac W35
Not declared
Team 240: Altrincham & District W45
Leg 1: Vicki PerryLeg 2: Beverley JacksonLeg 3: Margaret Bullock
Team 241: Barnsley AC W45
Leg 1: Beth MasseyLeg 2: Gail ColvilleLeg 3: Carol Morrell
Team 242: Bournville Harriers W45 'A'
Leg 1: Maria WilkesLeg 2: Nicola TautscherLeg 3: Jude Glynn
Team 243: Bournville Harriers W45 'B'
Leg 1: Sarah WilsonLeg 2: Caroline AnkcornLeg 3: Lynda Batchelor
Team 244: Bristol & West Ac W45
Leg 1: Clare JolliffeLeg 2: Rosey MushensLeg 3: Sarah Everitt
Team 245: Burnden Road Runners W45 'A'
Leg 1: Lyndsay DarbyshireLeg 2: Shirley StaveleyLeg 3: Gwen Kinloch
Team 246: Burnden Road Runners W45 'B'
Leg 1: Fiona AshtonLeg 2: Louise WallLeg 3: Denise Hodgkinson
Team 247: Dulwich Runners Ac W45
Leg 1: Andrea PickupLeg 2: Michelle LennonLeg 3: Clare Elms
Team 248: Halesowen Acc W45 'A'
Leg 1: Samantha MortonLeg 2: Julie DaleLeg 3: Melanie Hepke
Team 249: Halesowen Acc W45 'B'
Leg 1: Anna CosimettiLeg 2: Caroline LambertLeg 3: Ellen Ambrose
Team 250: Holmfirth Harriers W45
Not declared
Team 251: Les Croupiers W45
Not declared
Team 252: Reading Ac W45
Leg 1: Susan FrancisLeg 2: Sarah UrwinmannLeg 3: Belinda Tull
Team 253: Rotherham Harriers W45
Leg 1: D ElliottLeg 2: J DuttonLeg 3: Wendy Whitaker
Team 254: Sale Harriers W45 'A'
Leg 1: J CordingleyLeg 2: Lynda RowlinsonLeg 3: Heather Brint
Team 255: Sale Harriers W45 'B'
Leg 1: Julia ReynoldsLeg 2: Marinda BreddyLeg 3: Helen Reagan
Team 256: Serpentine Rc W45
Leg 1: Lisa PettitLeg 2: Elizabeth O'connorLeg 3: Christine Kennedy
Team 257: Sparkhill Harriers W45
Not declared
Team 258: Stockport Harriers W45 'A'
Leg 1: Jackie NewtonLeg 2: Lesley SinclairLeg 3: Jayne Lawton
Team 259: Stockport Harriers W45 'B'
Leg 1: Michela SteptoLeg 2: Helen ToddLeg 3: Fiona Cooke
Team 260: Telford Ac W45
Leg 1: Michelle ClarkeLeg 2: Lisa BlagdenLeg 3: Rachel Coupe
Team 261: Tonbridge Ac W45
Leg 1: L PitcairnknowlesLeg 2: Penny PilbeamLeg 3: Helen Cohen
Team 262: Trafford AC W45
Leg 1: Alison DrasdoLeg 2: Joanne LottLeg 3: Louise Mangen
Team 263: Trentham Rc W45
Leg 1: Wendy SwiftLeg 2: Joanne StanfieldLeg 3: Sarah Taylor
Team 264: Vale Royal Ac W45 'A'
Leg 1: Helen SmithLeg 2: Debbie BroadLeg 3: Debbie Moreton
Team 265: Vale Royal Ac W45 'B'
Leg 1: Joanne EdwardsLeg 2: Jayne LomaxLeg 3: Carole Williams
Team 266: Westbury Harriers W45
Leg 1: Jeni StevensonLeg 2: Judy KnightsLeg 3: Maria Hobbs
Team 268: Wolverhampton & Bilston W45 'A'
Leg 1: Hazel SmallmanLeg 2: Tina SmithLeg 3: Giovanna Cooper
Team 269: Wolverhampton & Bilston W45 'B'
Leg 1: Vicky BryanLeg 2: Claire EvensonLeg 3: Tracey Boswell
Team 267: Wolds Veteran Rc W45
Leg 1: Tracey GibsonLeg 2: Carol HallLeg 3: Westley Moira
Team 270: Aldridge Rc W55
Leg 1: Anne KelsallLeg 2: Judith ToaseLeg 3: Helen Hirst
Team 271: Barnsley AC W55
Leg 1: Jenny WakemanLeg 2: Linda WestlakeLeg 3: June Sims
Team 272: Bournville Harriers W55
Leg 1: Pauline WrightLeg 2: Lesley PymmLeg 3: Linda Goulding
Team 273: Burnden Road Runners W55
Leg 1: Anne FergusonLeg 2: Jane ForrestLeg 3: Leslie Fisher
Team 274: Cannock & Stafford Ac W55
Leg 1: Christine KilkennyLeg 2: Dorothy FellowsLeg 3: Christine Rollason
Team 275: Datchet Dashers W55
Leg 1: Yvonne OlneyLeg 2: Sunita DawettLeg 3: Helen Bolt
Team 276: Dulwich Runners Ac W55
Leg 1: Angie NorrisLeg 2: Ros TaborLeg 3: Clare Wyngard
Team 277: Holmfirth Harriers Ac W55
Not declared
Team 278: Les Croupiers W55
Not declared
Team 279: Mansfield Harriers W55
Not declared
Team 280: Rotherham Harriers & Ac W55
Leg 1: Sharon BurtonLeg 2: Gillian NealLeg 3: Gillian Taylor
Team 281: Sale Harriers W55
Not declared
Team 282: Vale Royal Ac W55 'A'
Leg 1: Pauline DaviesLeg 2: Ann CollierLeg 3: Valerie Dunn
Team 283: Vale Royal Ac W55 'B'
Not declared
Team 284: Westbury Harriers W55
Not declared
Team 285: Hastings Runners W65
Leg 1: Sarah MarzaioliLeg 2: Yocklin RichardsonLeg 3: Margaret Balch
Team 286: Les Croupiers W65
Not declared
Team 287: Westbury Harriers W65
Not declared
Team 288: Wolds Veteran Rc W65
Leg 1: Barbara BrownLeg 2: Jane MorleyLeg 3: Susan Green
Team 289: Bingley Harriers & Ac
Not declared
Team 290: Thames Hare & Hounds
Leg 1: Sydney NorrisLeg 2: Jeremy DennyLeg 3: Michael Johnson

Women over 35: 26 complete teams and 2 incomplete teams declared.
Women over 45: 27 complete teams declared.
Women over 55: 9 complete teams declared.
Women over 65: 2 complete teams declared.
Men over 75: 1 complete teams declared.