Midland Counties Road Relay Championships - Mens 6 at Sutton Park, Birmingham on Saturday 20th September 2014 _____________________________________________________________

Mens 6 Stage -- Team Results -- Final

(nn) is team position after the appropriate stage.

1 Bristol And West Ac St. 1882 'A' 1:49:48

William Christof (3) 18:11 Benedict Westhen (2) 18:30 Owain Jones (1) 17:53 Matthew Whitfiel (2) 18:28 Oliver Mott (1) 18:30 Stephen Mitchell (1) 18:16

2 Tipton Harriers 'A' 1:50:45

Phillip Wilson (14) 18:57 Sean Byrne (8) 18:29 Ryan McLeod (2) 17:21 Richard Kay (1) 18:11 Liam Roberts (3) 19:13 Dan Dalmedo (2) 18:34

3 Notts Ac 'A' 1:50:55

Martin Whitehous (5) 18:16 Rob Keal (4) 18:36 Tim Hartley (4) 18:43 Stuart Spencer (3) 18:12 Alastair Watson (2) 18:00 Aaron Scott (3) 19:08

4 Wolverhampton & Bilston 'A' 1:52:21

James Skelton (15) 18:59 Martin Williams (6) 18:13 Paul Hammond (6) 19:07 Ross Jones (6) 18:14 Phil Nicholls (4) 18:00 David Smith (4) 19:48

5 Coventry Godiva Harriers 'A' 1:52:55

Toby Spencer (1) 17:40 Matthew Lole (1) 18:45 Ben Jones (3) 18:24 James Griggs (4) 19:27 Damian Carr (5) 19:19 Alistair Smith (5) 19:20

6 Cheltenham And County Harriers 'A' 1:53:52

Daniel Owen (4) 18:13 Jon Barnes (10) 19:27 Graham Rush (5) 18:20 Dave Roper (5) 18:25 Anthony Bailey (6) 19:27 Marc Fallows (6) 20:00

7 Heanor Running Club 'A' 1:54:36

James Mee (12) 18:43 Joe Rainsford (7) 18:41 Stephen Ashmore (13) 20:43 Dale Annable (7) 18:35 M Bickerstaff (7) 19:08 Stuart King (7) 18:46

8 Owls Ac Leicester 'A' 1:55:59

Daniel Hallam (8) 18:23 Thomas Bell (3) 18:28 Chris McMillan (9) 20:22 Ashley Palmer (10) 20:09 Max O'Sullivan (9) 19:58 Eddie Highton (8) 18:39

9 Charnwood A C 'A' 1:56:40

James Douglas (20) 19:13 Stephen Mears (12) 18:59 Tim Doran (14) 20:24 Martin Lewis (11) 19:27 Tom Lupton (11) 19:56 Harry Lupton (9) 18:41

10 Kenilworth Runners 1:56:49

Patrick Roddy (17) 19:03 Richard Simkiss (11) 18:52 Andrew Siggers (8) 19:10 Stuart Hopkins (8) 19:55 Stephen Page (8) 19:56 Paul Andrew (10) 19:53

11 Birmingham Running Athletics & 'A' 1:57:49

Edward Banks (10) 18:35 Martin Matthews (13) 19:38 Daniel Robinson (10) 19:18 Jonathan Jenning (14) 21:18 C Ashford (12) 19:41 Mark Ince (11) 19:19

12 Birchfield Harriers 'A' 1:58:45

N TesfaldetDesta (11) 18:36 Andrew Peat (5) 18:33 Theo Blundell (7) 19:53 Orlando Corea (9) 20:02 Cameron Shankly (10) 20:23 Rob Deakin (12) 21:18

13 Cheltenham And County Harriers 'B' 1:59:04

James Miller (30) 19:41 James Bingham (19) 19:36 David Aubrey (15) 19:38 William New (13) 19:47 Roger Mullins (13) 20:08 Richard Evershed (13) 20:14

14 Bristol And West Ac St. 1882 'B' 1:59:35

William Russell (18) 19:05 Ross Grainger (29) 20:55 Torran Elson (16) 19:09 Phil Lucker (18) 20:36 Matthew Krelle (15) 20:09 Mark Edwards (14) 19:41

15 Coventry Godiva Harriers 'B' 2:01:17

James Parrott (28) 19:39 Scott Hazell (15) 18:56 Harvey Speed (12) 19:29 Jeremy Barnes (12) 20:33 Edward Broadberr (14) 20:51 Tom Cox (15) 21:49

16 Notts Ac 'B' 2:01:47

Matthew Williams (35) 19:46 Matt Blunden (27) 19:56 Michael Costante (18) 19:39 Jarratt Perkins (19) 20:29 Jonathan Hiorns (21) 22:45 Harry Foster (16) 19:12

17 Dudley And Stourbridge Harrier 'A' 2:01:59

Lee Slater (7) 18:18 Paul Waby (14) 20:12 David Ratcliffe (17) 20:46 Philip Nation (16) 20:09 Scott Palmer (17) 21:40 Robert Meredith (17) 20:54

18 Hermitage Harriers 'A' 2:02:18

Matt Adcock (22) 19:17 Anthony Woodward (17) 19:30 Craig Hinds (20) 20:54 Gavin McDermott (20) 20:38 Shaun Coulton (18) 21:03 Paul Gregory (18) 20:56

19 Halesowen Acc 'A' 2:02:43

Nicolas Hazelwoo (61) 21:45 Sam Efiong (45) 20:46 Dominic Bill (33) 19:19 Mark Hadley (23) 20:11 Tom Kenderdine (20) 20:28 Richard White (19) 20:14

20 Leicester Coritanian Ac 'A' 2:03:11

Ashley Sabin (6) 18:17 Chris Jordan (9) 19:11 Matthew Poynton (11) 20:25 David Robertson (15) 21:09 Phillip Maddocks (16) 20:57 Craig Sabin (20) 23:12

21 Burton Ac 'A' 2:03:32

Ashley Holman (27) 19:38 Cory Parker (21) 19:49 Gordon Smith (23) 20:36 Matthew Wagstaff (25) 22:07 Alex Mead (26) 21:43 Alexander Benfie (21) 19:39

22 Clc Striders 'A' 2:03:33

Nick Barry (23) 19:18 Mark Langman (31) 21:27 Juan Moreno (36) 21:24 Iain Porter (30) 21:03 James Oram (29) 21:09 Will Ferguson (22) 19:12

23 Wolverhampton & Bilston 'B' 2:04:00

Jack Bonser (40) 20:11 Mark Anslow (36) 21:15 Mathew Richards (34) 20:30 Iain Lewis (34) 21:47 Richard Carpente (25) 20:00 Daniel Brazier (23) 20:17

24 Knowle & Dorridge Rc 'A' 2:04:23

Chris Sharp (24) 19:23 Peter Grime (25) 20:17 Chris Morgan (27) 21:21 Tim Price (24) 21:02 Jonathan Randell (28) 22:16 Simon Bentley (24) 20:04

25 Team Bath Athletics Club 'A' 2:04:32

Daniel Jones (31) 19:42 Stephen Rose (28) 20:05 Tom Dudden (21) 19:57 Sean Butler (27) 22:34 David Coales (22) 20:43 Tom Martin (25) 21:31

26 City Of Stoke Ac 'A' 2:04:38

Callum Dillon (48) 20:53 Thomas Hendricke (41) 21:14 Marc Hartley (31) 19:30 Thomas Guy (33) 21:56 B Hallett (27) 20:41 Dan Harris (26) 20:24

27 Rugby & Northampton Ac 'A' 2:05:10

Jacob Allen (2) 18:07 Vincent Carroll (24) 21:26 Daniel Williams (29) 21:42 Michael Andrews (28) 21:12 Pete Belfield (23) 20:56 Alistair McDonne (27) 21:47

28 Royal Sutton Coldfield Athleti 'A' 2:05:29

Nick Corker (16) 19:00 David Long (34) 22:01 Russell Simpson (35) 20:58 Paul Terleski (31) 21:16 Steve Marklew (30) 21:08 Jon Higgins (28) 21:06

29 Bromsgrove & Redditch 2:05:30

Joe Smith (21) 19:15 Sean Bowden (39) 22:37 James Bowler (32) 19:57 Mark Appleton (29) 20:38 Simon Lanckham (31) 22:01 Ashley Ross (29) 21:02

30 Cannock & Stafford Ac 'A' 2:06:14

Aaron Brown (26) 19:37 Christopher Perr (16) 19:08 Craig Pearson (24) 21:44 James Russell (26) 21:42 Jamie Graham (37) 24:03 James Perrin (30) 20:00

31 Gloucester Ac 'A' 2:06:26

Thomas George (19) 19:10 Richard DeCamps (20) 20:08 Lee Smith (28) 21:55 David Gresswell (38) 23:18 Nathan Smith (35) 20:38 Simon Fortnam (31) 21:17

32 Cirencester Ac 2:06:34

Christopher Illm (13) 18:45 Denis Galerin (18) 20:30 Simon Campbell (22) 20:43 Bill Leggate (17) 19:44 Martin Croucher (19) 22:17 Ionel Iancu (32) 24:35

33 Severn Ac 'A' 2:06:38

Mark James (49) 20:54 Harry Bishop (22) 18:35 Austin Blackburn (30) 21:50 James Rose (22) 20:25 Mark Keeling (24) 21:45 Tommy Brooks (33) 23:09

34 Cheltenham And County Harriers 'C' 2:06:48

Andy Gore (43) 20:27 Alex Lee (35) 20:41 Andy Prophett (38) 21:36 Mike Gray (35) 21:00 Miguel Mundinano (33) 21:08 Gareth Edwards (34) 21:56

35 Bournville Harriers 'A' 2:06:57

Matt Cook (39) 20:08 Paul Thompson (23) 19:24 C Collins (25) 21:05 Matt Sandison (32) 22:49 Richard Rollins (36) 22:13 Oliver Kirkland (35) 21:18

36 Tipton Harriers 'B' 2:07:54

Tom Holden (29) 19:40 John Millington (33) 21:18 Daniel Beier (26) 19:52 C Somerfield (40) 24:39 Bryan Mills (42) 23:27 Ian Williams (36) 18:58

37 Halesowen Acc 'B' 2:08:40

Joseph Phillips (54) 21:13 Roger Mallard (51) 21:50 David Turvey (41) 21:04 Andrew Butler (41) 21:34 Matthew Allen (39) 21:47 Bill Nock (37) 21:12

38 Leamington Cycling & Athletic 'A' 2:08:51

Jamie Langley (37) 19:51 Tom Foulerton (32) 20:55 Matthew Butler (40) 22:50 Callum Hanlon (36) 20:10 Richard Merrell (32) 21:04 George Loveday (38) 24:01

39 Westbury Harriers 2:09:27

Scott Campbell (34) 19:44 Felix McGrath (26) 19:58 Nick Smart (19) 19:55 Dave Hobbs (21) 21:38 Justin Grimwood (34) 23:52 Chris Treble (39) 24:20

40 Birmingham Running Athletics & 'B' 2:10:10

Nathan Warren (45) 20:34 Eliot Ward (38) 21:05 Chris Grimley (39) 21:17 Kevin McMillan (37) 21:15 Martin Ludford (38) 23:13 Andy Kenchington (40) 22:46

41 Trentham Rc 'A' 2:10:26

Carl Platt (68) 22:25 Thomas Halloway (57) 21:55 Craig Taylor (49) 21:37 Scott Minshall (42) 20:37 Lee Ellis (41) 21:36 Leigh Matthews (41) 22:16

42 Heanor Running Club 'B' 2:11:16

Shane Rice (33) 19:43 Stuart Chadwick (30) 20:55 Alastair Hobday (37) 22:01 Philip Baynes (39) 22:40 Tony Weatherson (40) 22:14 Stephen Jennings (42) 23:43

43 Royal Sutton Coldfield Athleti 'B' 2:12:49

Thomas Chew (63) 21:53 Tony Hinchley (59) 22:59 Chris Taylor (52) 21:52 Dean England (49) 21:59 Mark Rickards (44) 22:15 Edward McGrath (43) 21:51

44 Sutton In Ashfield Harriers & 2:13:06

Lee Morris (50) 20:57 Paul Whittingham (37) 20:38 Liam Hodson (42) 22:50 Brent Stevenson (43) 23:17 Gary Berzins (43) 21:53 Chris Holmes (44) 23:31

45 Leamington Cycling & Athletic 'B' 2:14:14

Eoin O'Flynn (56) 21:21 Jack Savage (54) 22:24 Matthew Bull (53) 23:13 Craig Bower (50) 22:10 Tom Robinson (49) 23:40 Richard Stevens (45) 21:26

46 Dudley Kingswinford Rc 'A' 2:15:13

Matt Biggs (57) 21:24 Kevin Duckworth (53) 22:02 David Norman (48) 22:24 Rob Sannwald (46) 22:31 Simon Hughes (47) 23:30 Steve Wood (46) 23:22

47 Hermitage Harriers 'B' 2:16:02

Peter Armstrong (64) 21:58 Darren Weston (55) 21:55 Matthew Moore (59) 24:29 Mark Perry (59) 23:29 James Willoughby (51) 21:59 Darren Wilson (47) 22:12

48 Harborough Ac 'A' 2:16:15

Matthew Driver (55) 21:14 Andy Meads (49) 21:39 Daniel Taylor (51) 23:40 Matthew Taylor (45) 21:42 Adam Brooks (45) 23:05 William Clapp (48) 24:55

49 Wolverhampton & Bilston 'C' 2:16:20

Jack Sexty (51) 21:07 Daniel Vaughan (48) 21:45 Darren Edwards (50) 23:15 Ian Pincher (48) 22:35 Andrew Bave (46) 22:54 Matthew Guy (49) 24:44

50 Solihull & Small Heath Athleti 'A' 2:16:35

Oliver Paulin (32) 19:42 Eoin Corr (46) 23:07 Steven Howes (44) 21:55 Daniel Hollins (44) 23:17 Scott Danter (48) 24:40 Peter Bacon (50) 23:54

51 Massey Ferguson Rc 'A' 2:16:47

David Conway (52) 21:08 RossThomas Coope (56) 23:05 Gary Lawson (54) 22:48 TonyJames Hoy (55) 23:27 Dave Lee (54) 24:26 David Clarke (51) 21:53

52 Stratford Upon Avon Ac 'A' 2:17:08

Graham Taylor (59) 21:44 Wayne Vickers (52) 21:36 Richard Welburn (47) 22:09 Andrew Speechly (51) 24:10 Ivan Sarti (52) 24:16 Malcolm Bowyer (52) 23:13

53 Northbrook Athletic Club 2:17:13

Stuart Lumsden (53) 21:09 Richard French (61) 24:02 Damian Dear (55) 21:57 Peter Fellows (56) 23:45 John Wilson (53) 23:30 Jonathan Seed (53) 22:50

54 Cheltenham And County Harriers 'D' 2:17:36

John Merrett (58) 21:40 Matthew Evans (58) 22:55 WaiMing Loh (56) 22:43 Ian Giles (53) 22:46 Lee Groenewegen (56) 25:24 James Wilkinson (54) 22:08

55 Notts Ac 'C' 2:18:11

Sam Godwin (69) 22:28 Philip Waring (70) 24:13 Robert Trusson (65) 22:49 Pete Deacon (61) 22:36 John Muddeman (55) 23:16 Jon-philip Seymo (55) 22:49

56 Sphinx Ac 2:20:19

Garry Barnes (36) 19:46 Paul Bergin (50) 23:13 Wayne Broadbent (43) 21:36 Grahame Flanagan (52) 25:06 Lee Timms (62) 28:07 Colin Piper (56) 22:31

57 Rugby & Northampton Ac 'B' 2:20:36

Stephen Marks (74) 23:01 Richard Cookson (68) 23:31 Colin Durant (58) 21:41 Max Chippington (57) 23:25 Neil Willsher (57) 24:36 Michael Kinder (57) 24:22

58 Silson Joggers Ac 2:21:34

Chris Wood (44) 20:32 James Darcy (47) 22:18 Andy Field (46) 22:24 Stewart Shears (54) 25:08 Alistair Ferrie (65) 27:46 Brian Keers (58) 23:26

59 Sparkhill Harriers 2:21:50

Nick Stringer (72) 22:56 Mark Pearce (62) 22:18 Patrick Finnegan (62) 24:06 Darren Riley (58) 22:19 Tahir Ahktar (58) 24:39 Mick Edwards (59) 25:32

60 Knowle & Dorridge Rc 'B' 2:21:52

Torsten Roesler (67) 22:18 Lloyd Barton (73) 24:53 Andrew Connors (69) 23:44 Pete MorganWarre (65) 23:35 Russell Palmer (67) 24:14 David Carbutt (60) 23:08

61 Spa Striders 2:22:04

Victor Garanto (46) 20:37 Will Johnson (43) 21:50 Simon Radcliffe (61) 26:25 Daniel Fleming (66) 25:50 Daniel Stannard (63) 23:09 Hartwig Busch (61) 24:13

62 Wreake Runners 2:22:38

Will Goodbourn (76) 23:13 David Rose (67) 23:18 Gavin Speed (68) 24:21 Scott Beasley (68) 24:45 Gavin Poynton (66) 23:05 J Ketteringham (62) 23:56

63 Clc Striders 'B' 2:23:31

Martin Brown (82) 24:11 David Billingham (78) 23:40 George Parker (75) 26:37 John Willson (74) 24:51 Jon Howes (68) 21:59 Richard Shardlow (63) 22:13

64 Trentham Rc 'B' 2:24:19

Paul Downing (73) 22:56 Richard Longley (69) 23:39 Dale Colclough (63) 22:48 Lee Jones (64) 24:03 Richard Chadwick (64) 24:39 David Pickstock (64) 26:14

65 Halesowen Acc 'C' 2:24:50

Philip Scarr (70) 22:38 David Lewis (60) 22:19 Jonathan Lewis (60) 23:39 James Parker (62) 24:23 Robert Weaver (61) 24:45 Andrew Lloyd (65) 27:06

66 Cobra 2:25:09

David Daniels (66) 22:15 Alex Stephenson (71) 24:34 Steve Cleary (64) 22:37 Mike Tovey (60) 22:36 Chris Pearson (60) 25:14 Carl Stephens (66) 27:53

67 Heanor Running Club 'C' 2:25:13

Carl Hughes (71) 22:55 Gary Mellors (66) 23:35 Tim Robinson (67) 23:25 Robert Page (63) 23:22 Joshua Housley (59) 23:56 Paul Mercer (67) 28:00

68 Stratford Upon Avon Ac 'B' 2:26:15

Mark Newman (81) 24:06 Michael Sheppard (79) 24:15 Sean Cawley (79) 26:53 Alan ColeySmith (75) 24:20 Phillip Howell (73) 23:44 Richard Dobedoe (68) 22:57

69 Massey Ferguson Rc 'B' 2:26:20

Steve Mumford (80) 23:51 Leon Coppola (84) 25:15 Simon Neale (72) 23:50 Dean Semple (71) 24:02 Richard Taylor (71) 25:04 JeremyShaun Tril (69) 24:18

70 Burton Ac 'B' 2:27:21

Stephen Wilson (65) 22:00 Gareth Cantrill (63) 23:37 Eamon O'Hanlon (71) 26:11 Ian Parker (70) 25:05 Simon Reynolds (69) 25:00 Malcolm Davenpor (70) 25:28

71 Birmingham Running Athletics & 'C' 2:27:51

David Sansom (83) 24:11 Alistair Gorrie (75) 23:08 Harry Fowler (73) 26:04 Rob Ryan (73) 25:38 Gareth Dixon (70) 22:56 Charlie Hanson (71) 25:54

72 Dudley Kingswinford Rc 'B' 2:29:11

Mark Homer (84) 24:21 Peter Hood (83) 24:41 Mark Judge (74) 24:59 Graham Wildgoose (72) 24:40 Phil Smith (75) 25:34 Richard Tonks (72) 24:56

73 Royal Sutton Coldfield Athleti 'C' 2:29:28

David Bowen (78) 23:30 David Liddall (64) 22:43 Clive Hackforth (66) 23:42 Stephen Pitt (67) 25:37 J Fletcher (74) 28:20 Matthew Stenson (73) 25:36

74 Gloucester Ac 'B' 2:30:46

James Head (60) 21:45 Steven Haines (65) 24:28 Aaron Bennett (70) 25:19 Arthur Daley (69) 24:24 Clive Poole (72) 26:45 Rob Jordan (74) 28:05

75 Stratford Upon Avon Ac 'C' 2:32:54

Martyn Helliker (77) 23:18 James Fidoe (85) 26:45 Michael Coleman (82) 25:55 Paul Jefferies (76) 23:57 Philip Brennan (77) 26:53 David Jones (75) 26:06

76 Centurion Rc 2:36:02

C Houghton (86) 24:29 Leonard Wallace (86) 26:02 Andy Rea (83) 25:29 David Pearson (78) 24:42 Neil Wilkes (78) 26:58 Richard Booth (76) 28:22

77 Notts Ac 'D' 2:37:30

Bill Speake (47) 20:50 Ben Abbott (76) 26:32 Keith Waring (78) 27:39 Clive Trusson (79) 27:00 Cory Wilson (80) 26:44 Peter Robinson (77) 28:45

78 Newcastle Staffs Ac 2:42:54

Benjamin Miller (90) 25:14 Lee Walker (89) 26:39 Martin Bailey (77) 23:04 Martin Middleton (82) 30:22 Paul Wakefield (82) 29:35 Daniel Egan (78) 28:00

79 Halesowen Acc 'D' 2:45:12

Richard Guest (87) 24:38 John Hill (82) 24:17 Steven Millingto (80) 26:27 Paul Allen (80) 26:49 Michael Deakin (81) 28:51 Adrian Low (79) 34:10

80 Stratford Upon Avon Ac 'D' 2:54:32

Larry Coltman (98) 29:38 Anthony Jackson (95) 28:25 Danny Tolhurst (86) 21:33 Clive Sheppard (87) 36:04 Allan Coldicott (85) 29:43 David Maundrell (80) 29:09

81 Solihull & Small Heath Athleti 'B' 2:55:18

Richard Horne (92) 25:24 Tommy Hill (92) 28:46 Andrew Webber (90) 29:03 Thomas Perks (86) 27:40 Khadeer Iqbal (84) 34:09 Graham Lawrence (81) 30:16

Incomplete Teams:

Corby Ac 'A'

Luke Montgomery (41) 20:21 Josh Coles (42) 21:52 Neal Humphreys (45) 22:55 Tom Dallamore (47) 23:31 Mike Dallamore (50) 24:39

Bournville Harriers 'B'

David Turnbull (89) 24:58 Chris HarlanMark (81) 23:34 Robert Hockenhul (76) 26:18 Matt Broomhead (77) 25:17 Anthony Stewart (76) 26:34

Hermitage Harriers 'C'

Andy Buck (85) 24:23 Paul Holmes (88) 27:20 Chris Gowans (88) 29:31 Ian Smith (83) 24:34 Neil Doherty (79) 22:48

West Bromwich Harriers

David Jones (79) 23:46 James Greenwood (77) 23:49 Neil Munroe (81) 28:15 Garry Howell (81) 27:41 David Bratby (83) 33:06

Heanor Running Club 'D'

Matthew Chambers (93) 26:03 Paul Winfield (87) 25:36 Brett Beeson (85) 27:48 Jeff Everitt (84) 27:30

Clc Striders 'C'

Stuart Thomas (96) 28:24 David James (94) 29:00 Gordon Bendall (91) 26:36 Dave Mayo (85) 26:24

Mansfield Harriers

Lewis Ashmore (42) 20:22 Chris Monk (40) 21:38 Jonathan Hardy (57) 25:41

Dudley And Stourbridge Harrier 'B'

Darrell Bodin (75) 23:12 Joe Bolton (72) 23:58 James Brown (84) 30:16

City Of Birmingham Striders

Seth Atkin (88) 24:49 Dionisis Theodos (91) 28:45 Naved Akhtar (87) 26:25

Rugby & Northampton Ac 'C'

John Saw (95) 28:07 Johnathan Sarkie (90) 25:02 Aaron Lincoln (89) 28:51

Bristol And West Ac St. 1882 'C'

Miles Chandler (25) 19:31 David Bedwell (44) 22:59

Team Bath Athletics Club 'B'

Rupert Nandi (91) 25:22 Craig Bridges (74) 21:54

Charnwood A C 'B'

Mark Fox (94) 26:08 James Watkins (80) 22:20

Tipton Harriers 'C'

Keith Best (97) 29:14 Nicks Lalli (93) 25:21

Telford Ac 'A'

Paul Ward (9) 18:31

Owls Ac Leicester 'B'

Paul Miles (38) 19:59

City Of Stoke Ac 'B'

Macculey Snutch (62) 21:51

Whitchurch Whippets

Undeclared (99) 80:30

Fastest of all legs

1 Ryan McLeod Tipton Har A 17:21 270 Stephen Wilson Burton Ac B 22:00 2 Toby Spencer Coventry G A 17:40 271 Simon Lanckham Bromsgrove 22:01 3 Owain Jones Bristol&W A 17:53 = David Long Royal Sutt A 22:01 4 Phil Nicholls Wolverhamp A 18:00 = Alastair Hobday Heanor Run B 22:01 = Alastair Watson Notts Ac A 18:00 274 Kevin Duckworth Dudley Kin A 22:02 6 Jacob Allen Rugby & No A 18:07 275 Matthew Wagstaffe Burton Ac A 22:07 7 Richard Kay Tipton Har A 18:11 276 James Wilkinson Cheltenham D 22:08 = William Christofi Bristol&W A 18:11 277 Richard Welburn Stratford A 22:09 9 Stuart Spencer Notts Ac A 18:12 278 Craig Bower Leamington B 22:10 10 Martin Williams Wolverhamp A 18:13 279 Darren Wilson Hermitage B 22:12 = Daniel Owen Cheltenham A 18:13 280 Richard Shardlow Clc Stride B 22:13 12 Ross Jones Wolverhamp A 18:14 = Richard Rollins Bournville A 22:13 13 Stephen Mitchell Bristol&W A 18:16 282 Tony Weatherson Heanor Run B 22:14 = Martin Whitehouse Notts Ac A 18:16 283 Mark Rickards Royal Sutt B 22:15 15 Ashley Sabin Leicester A 18:17 = David Daniels Cobra 22:15 16 Lee Slater Dudley And A 18:18 285 Jonathan Randell Knowle & D A 22:16 17 Graham Rush Cheltenham A 18:20 = Leigh Matthews Trentham R A 22:16 18 Daniel Hallam Owls Ac Le A 18:23 287 Martin Croucher Cirenceste 22:17 19 Ben Jones Coventry G A 18:24 288 James Darcy Silson Jog 22:18 20 Dave Roper Cheltenham A 18:25 = Mark Pearce Sparkhill 22:18 21 Thomas Bell Owls Ac Le A 18:28 = Torsten Roesler Knowle & D B 22:18 = Matthew Whitfield Bristol&W A 18:28 291 David Lewis Halesowen C 22:19 23 Sean Byrne Tipton Har A 18:29 = Darren Riley Sparkhill 22:19 24 Oliver Mott Bristol&W A 18:30 293 James Watkins Charnwood B 22:20 = Benedict Westhenry Bristol&W A 18:30 294 Jack Savage Leamington B 22:24 26 Paul Ward Telford Ac A 18:31 = David Norman Dudley Kin A 22:24 27 Andrew Peat Birchfield A 18:33 = Andy Field Silson Jog 22:24 28 Dan Dalmedo Tipton Har A 18:34 297 Carl Platt Trentham R A 22:25 29 Harry Bishop Severn Ac A 18:35 298 Sam Godwin Notts Ac C 22:28 = Edward Banks Birmingham A 18:35 299 Rob Sannwald Dudley Kin A 22:31 = Dale Annable Heanor Run A 18:35 = Colin Piper Sphinx Ac 22:31 32 N TesfaldetDesta Birchfield A 18:36 301 Sean Butler Team Bath A 22:34 = Rob Keal Notts Ac A 18:36 302 Ian Pincher Wolverhamp C 22:35 34 Eddie Highton Owls Ac Le A 18:39 303 Pete Deacon Notts Ac C 22:36 35 Joe Rainsford Heanor Run A 18:41 = Mike Tovey Cobra 22:36 = Harry Lupton Charnwood A 18:41 305 Sean Bowden Bromsgrove 22:37 37 James Mee Heanor Run A 18:43 = Steve Cleary Cobra 22:37 = Tim Hartley Notts Ac A 18:43 307 Philip Scarr Halesowen C 22:38 39 Christopher Illman Cirenceste 18:45 308 Philip Baynes Heanor Run B 22:40 = Matthew Lole Coventry G A 18:45 309 WaiMing Loh Cheltenham D 22:43 41 Stuart King Heanor Run A 18:46 = David Liddall Royal Sutt C 22:43 42 Richard Simkiss Kenilworth 18:52 311 Jonathan Hiorns Notts Ac B 22:45 43 Scott Hazell Coventry G B 18:56 312 Andy Kenchington Birmingham B 22:46 44 Phillip Wilson Tipton Har A 18:57 = Ian Giles Cheltenham D 22:46 45 Ian Williams Tipton Har B 18:58 314 Gary Lawson Massey Fer A 22:48 46 James Skelton Wolverhamp A 18:59 = Neil Doherty Hermitage C 22:48 = Stephen Mears Charnwood A 18:59 = Dale Colclough Trentham R B 22:48 48 Nick Corker Royal Sutt A 19:00 317 Matt Sandison Bournville A 22:49 49 Patrick Roddy Kenilworth 19:03 = Jon-philip Seymour Notts Ac C 22:49 50 William Russell Bristol&W B 19:05 = Robert Trusson Notts Ac C 22:49 51 Paul Hammond Wolverhamp A 19:07 320 Liam Hodson Sutton In 22:50 52 Christopher Perrin Cannock & A 19:08 = Matthew Butler Leamington A 22:50 = M Bickerstaff Heanor Run A 19:08 = Jonathan Seed Northbrook 22:50 = Aaron Scott Notts Ac A 19:08 323 Andrew Bave Wolverhamp C 22:54 55 Torran Elson Bristol&W B 19:09 324 Carl Hughes Heanor Run C 22:55 56 Andrew Siggers Kenilworth 19:10 = Matthew Evans Cheltenham D 22:55 = Thomas George Gloucester A 19:10 = Neal Humphreys Corby Ac A 22:55 58 Chris Jordan Leicester A 19:11 327 Gareth Dixon Birmingham C 22:56 59 Will Ferguson Clc Stride A 19:12 = Nick Stringer Sparkhill 22:56 = Harry Foster Notts Ac B 19:12 = Paul Downing Trentham R B 22:56 61 James Douglas Charnwood A 19:13 330 Richard Dobedoe Stratford B 22:57 = Liam Roberts Tipton Har A 19:13 331 Tony Hinchley Royal Sutt B 22:59 63 Joe Smith Bromsgrove 19:15 = David Bedwell Bristol&W C 22:59 64 Matt Adcock Hermitage A 19:17 333 Stephen Marks Rugby & No B 23:01 65 Daniel Robinson Birmingham A 19:18 334 Martin Bailey Newcastle 23:04 = Nick Barry Clc Stride A 19:18 335 Gavin Poynton Wreake Run 23:05 67 Damian Carr Coventry G A 19:19 = Adam Brooks Harborough A 23:05 = Dominic Bill Halesowen A 19:19 = RossThomas Cooper Massey Fer A 23:05 = Mark Ince Birmingham A 19:19 338 Eoin Corr Solihull & A 23:07 70 Alistair Smith Coventry G A 19:20 339 Alistair Gorrie Birmingham C 23:08 71 Chris Sharp Knowle & D A 19:23 = David Carbutt Knowle & D B 23:08 72 Paul Thompson Bournville A 19:24 341 Daniel Stannard Spa Stride 23:09 73 Anthony Bailey Cheltenham A 19:27 = Tommy Brooks Severn Ac A 23:09 = Jon Barnes Cheltenham A 19:27 343 Darrell Bodin Dudley And B 23:12 = James Griggs Coventry G A 19:27 = Craig Sabin Leicester A 23:12 = Martin Lewis Charnwood A 19:27 345 Martin Ludford Birmingham B 23:13 77 Harvey Speed Coventry G B 19:29 = Malcolm Bowyer Stratford A 23:13 78 Anthony Woodward Hermitage A 19:30 = Paul Bergin Sphinx Ac 23:13 = Marc Hartley City Of St A 19:30 = Matthew Bull Leamington B 23:13 80 Miles Chandler Bristol&W C 19:31 = Will Goodbourn Wreake Run 23:13 81 James Bingham Cheltenham B 19:36 350 Darren Edwards Wolverhamp C 23:15 82 Aaron Brown Cannock & A 19:37 351 John Muddeman Notts Ac C 23:16 83 Ashley Holman Burton Ac A 19:38 352 Daniel Hollins Solihull & A 23:17 = Martin Matthews Birmingham A 19:38 = Brent Stevenson Sutton In 23:17 = David Aubrey Cheltenham B 19:38 354 David Gresswell Gloucester A 23:18 86 James Parrott Coventry G B 19:39 = David Rose Wreake Run 23:18 = Michael Costante Notts Ac B 19:39 = Martyn Helliker Stratford C 23:18 = Alexander Benfield Burton Ac A 19:39 357 Steve Wood Dudley Kin A 23:22 89 Tom Holden Tipton Har B 19:40 = Robert Page Heanor Run C 23:22 90 James Miller Cheltenham B 19:41 359 Max Chippington Rugby & No B 23:25 = Mark Edwards Bristol&W B 19:41 = Tim Robinson Heanor Run C 23:25 = C Ashford Birmingham A 19:41 361 Brian Keers Silson Jog 23:26 93 Daniel Jones Team Bath A 19:42 362 Bryan Mills Tipton Har B 23:27 = Oliver Paulin Solihull & A 19:42 = TonyJames Hoy Massey Fer A 23:27 95 Shane Rice Heanor Run B 19:43 364 Mark Perry Hermitage B 23:29 96 Scott Campbell Westbury H 19:44 365 David Bowen Royal Sutt C 23:30 = Bill Leggate Cirenceste 19:44 = John Wilson Northbrook 23:30 98 Garry Barnes Sphinx Ac 19:46 = Simon Hughes Dudley Kin A 23:30 = Matthew Williams Notts Ac B 19:46 368 Richard Cookson Rugby & No B 23:31 100 William New Cheltenham B 19:47 = Chris Holmes Sutton In 23:31 101 David Smith Wolverhamp A 19:48 = Tom Dallamore Corby Ac A 23:31 102 Cory Parker Burton Ac A 19:49 371 Chris HarlanMarks Bournville B 23:34 103 Jamie Langley Leamington A 19:51 372 Pete MorganWarren Knowle & D B 23:35 104 Daniel Beier Tipton Har B 19:52 = Gary Mellors Heanor Run C 23:35 105 Paul Andrew Kenilworth 19:53 374 Gareth Cantrill Burton Ac B 23:37 = Theo Blundell Birchfield A 19:53 375 Jonathan Lewis Halesowen C 23:39 107 Stuart Hopkins Kenilworth 19:55 = Richard Longley Trentham R B 23:39 = Nick Smart Westbury H 19:55 377 Daniel Taylor Harborough A 23:40 109 Matt Blunden Notts Ac B 19:56 = Tom Robinson Leamington B 23:40 = Stephen Page Kenilworth 19:56 = David Billingham Clc Stride B 23:40 = Tom Lupton Charnwood A 19:56 380 Clive Hackforth Royal Sutt C 23:42 112 James Bowler Bromsgrove 19:57 381 Stephen Jennings Heanor Run B 23:43 = Tom Dudden Team Bath A 19:57 382 Andrew Connors Knowle & D B 23:44 114 Felix McGrath Westbury H 19:58 = Phillip Howell Stratford B 23:44 = Max O'Sullivan Owls Ac Le A 19:58 384 Peter Fellows Northbrook 23:45 116 Paul Miles Owls Ac Le B 19:59 385 David Jones West Bromw 23:46 117 James Perrin Cannock & A 20:00 386 James Greenwood West Bromw 23:49 = Marc Fallows Cheltenham A 20:00 387 Simon Neale Massey Fer B 23:50 = Richard Carpenter Wolverhamp B 20:00 388 Steve Mumford Massey Fer B 23:51 120 Orlando Corea Birchfield A 20:02 389 Justin Grimwood Westbury H 23:52 121 Simon Bentley Knowle & D A 20:04 390 Peter Bacon Solihull & A 23:54 122 Stephen Rose Team Bath A 20:05 391 Joshua Housley Heanor Run C 23:56 123 Roger Mullins Cheltenham B 20:08 = J Ketteringham Wreake Run 23:56 = Matt Cook Bournville A 20:08 393 Paul Jefferies Stratford C 23:57 = Richard DeCamps Gloucester A 20:08 394 Joe Bolton Dudley And B 23:58 126 Matthew Krelle Bristol&W B 20:09 395 George Loveday Leamington A 24:01 = Philip Nation Dudley And A 20:09 396 Richard French Northbrook 24:02 = Ashley Palmer Owls Ac Le A 20:09 = Dean Semple Massey Fer B 24:02 129 Callum Hanlon Leamington A 20:10 398 Lee Jones Trentham R B 24:03 130 Mark Hadley Halesowen A 20:11 = Jamie Graham Cannock & A 24:03 = Jack Bonser Wolverhamp B 20:11 400 Patrick Finnegan Sparkhill 24:06 132 Paul Waby Dudley And A 20:12 = Mark Newman Stratford B 24:06 133 Richard Evershed Cheltenham B 20:14 402 Andrew Speechly Stratford A 24:10 = Richard White Halesowen A 20:14 403 David Sansom Birmingham C 24:11 135 Peter Grime Knowle & D A 20:17 = Martin Brown Clc Stride B 24:11 = Daniel Brazier Wolverhamp B 20:17 405 Philip Waring Notts Ac C 24:13 137 Luke Montgomery Corby Ac A 20:21 = Hartwig Busch Spa Stride 24:13 138 Lewis Ashmore Mansfield 20:22 407 Russell Palmer Knowle & D B 24:14 = Chris McMillan Owls Ac Le A 20:22 408 Michael Sheppard Stratford B 24:15 140 Cameron Shankly Birchfield A 20:23 409 Ivan Sarti Stratford A 24:16 141 Dan Harris City Of St A 20:24 410 John Hill Halesowen D 24:17 = Tim Doran Charnwood A 20:24 411 JeremyShaun Trill Massey Fer B 24:18 143 Matthew Poynton Leicester A 20:25 412 Alan ColeySmith Stratford B 24:20 = James Rose Severn Ac A 20:25 = Chris Treble Westbury H 24:20 145 Andy Gore Cheltenham C 20:27 414 Gavin Speed Wreake Run 24:21 146 Tom Kenderdine Halesowen A 20:28 = Mark Homer Dudley Kin B 24:21 147 Jarratt Perkins Notts Ac B 20:29 416 Michael Kinder Rugby & No B 24:22 148 Denis Galerin Cirenceste 20:30 417 James Parker Halesowen C 24:23 = Mathew Richards Wolverhamp B 20:30 = Andy Buck Hermitage C 24:23 150 Chris Wood Silson Jog 20:32 419 Arthur Daley Gloucester B 24:24 151 Jeremy Barnes Coventry G B 20:33 420 Dave Lee Massey Fer A 24:26 152 Nathan Warren Birmingham B 20:34 421 Steven Haines Gloucester B 24:28 153 Phil Lucker Bristol&W B 20:36 422 Matthew Moore Hermitage B 24:29 = Gordon Smith Burton Ac A 20:36 = C Houghton Centurion 24:29 155 Scott Minshall Trentham R A 20:37 424 Alex Stephenson Cobra 24:34 = Victor Garanto Spa Stride 20:37 = Ian Smith Hermitage C 24:34 157 Nathan Smith Gloucester A 20:38 426 Ionel Iancu Cirenceste 24:35 = Paul Whittingham Sutton In 20:38 427 Neil Willsher Rugby & No B 24:36 = Gavin McDermott Hermitage A 20:38 428 Richard Guest Halesowen D 24:38 = Mark Appleton Bromsgrove 20:38 429 Richard Chadwick Trentham R B 24:39 161 B Hallett City Of St A 20:41 = Tahir Ahktar Sparkhill 24:39 = Alex Lee Cheltenham C 20:41 = C Somerfield Tipton Har B 24:39 163 Simon Campbell Cirenceste 20:43 = Mike Dallamore Corby Ac A 24:39 = David Coales Team Bath A 20:43 433 Scott Danter Solihull & A 24:40 = Stephen Ashmore Heanor Run A 20:43 = Graham Wildgoose Dudley Kin B 24:40 166 David Ratcliffe Dudley And A 20:46 435 Peter Hood Dudley Kin B 24:41 = Sam Efiong Halesowen A 20:46 436 David Pearson Centurion 24:42 168 Bill Speake Notts Ac D 20:50 437 Matthew Guy Wolverhamp C 24:44 169 Edward Broadberry Coventry G B 20:51 438 Robert Weaver Halesowen C 24:45 170 Callum Dillon City Of St A 20:53 = Scott Beasley Wreake Run 24:45 171 Craig Hinds Hermitage A 20:54 440 Seth Atkin City Of Bi 24:49 = Robert Meredith Dudley And A 20:54 441 John Willson Clc Stride B 24:51 = Mark James Severn Ac A 20:54 442 Lloyd Barton Knowle & D B 24:53 174 Ross Grainger Bristol&W B 20:55 443 William Clapp Harborough A 24:55 = Stuart Chadwick Heanor Run B 20:55 444 Richard Tonks Dudley Kin B 24:56 = Tom Foulerton Leamington A 20:55 445 David Turnbull Bournville B 24:58 177 Pete Belfield Rugby & No A 20:56 446 Mark Judge Dudley Kin B 24:59 = Paul Gregory Hermitage A 20:56 447 Simon Reynolds Burton Ac B 25:00 179 Phillip Maddocks Leicester A 20:57 448 Johnathan Sarkies Rugby & No C 25:02 = Lee Morris Sutton In 20:57 449 Richard Taylor Massey Fer B 25:04 181 Russell Simpson Royal Sutt A 20:58 450 Ian Parker Burton Ac B 25:05 182 Mike Gray Cheltenham C 21:00 451 Grahame Flanagan Sphinx Ac 25:06 183 Ashley Ross Bromsgrove 21:02 452 Stewart Shears Silson Jog 25:08 = Tim Price Knowle & D A 21:02 453 Benjamin Miller Newcastle 25:14 185 Shaun Coulton Hermitage A 21:03 = Chris Pearson Cobra 25:14 = Iain Porter Clc Stride A 21:03 455 Leon Coppola Massey Fer B 25:15 187 Richard Merrell Leamington A 21:04 456 Matt Broomhead Bournville B 25:17 = David Turvey Halesowen B 21:04 457 Aaron Bennett Gloucester B 25:19 189 C Collins Bournville A 21:05 458 Nicks Lalli Tipton Har C 25:21 = Eliot Ward Birmingham B 21:05 459 Rupert Nandi Team Bath B 25:22 191 Jon Higgins Royal Sutt A 21:06 460 Lee Groenewegen Cheltenham D 25:24 192 Jack Sexty Wolverhamp C 21:07 = Richard Horne Solihull & B 25:24 193 Steve Marklew Royal Sutt A 21:08 462 Malcolm Davenport Burton Ac B 25:28 = David Conway Massey Fer A 21:08 463 Andy Rea Centurion 25:29 = Miguel Mundinano Cheltenham C 21:08 464 Mick Edwards Sparkhill 25:32 196 Stuart Lumsden Northbrook 21:09 465 Phil Smith Dudley Kin B 25:34 = David Robertson Leicester A 21:09 466 Paul Winfield Heanor Run D 25:36 = James Oram Clc Stride A 21:09 = Matthew Stenson Royal Sutt C 25:36 199 Michael Andrews Rugby & No A 21:12 468 Stephen Pitt Royal Sutt C 25:37 = Bill Nock Halesowen B 21:12 469 Rob Ryan Birmingham C 25:38 201 Joseph Phillips Halesowen B 21:13 470 Jonathan Hardy Mansfield 25:41 202 Thomas Hendricken City Of St A 21:14 471 Daniel Fleming Spa Stride 25:50 = Matthew Driver Harborough A 21:14 472 Charlie Hanson Birmingham C 25:54 204 Kevin McMillan Birmingham B 21:15 473 Michael Coleman Stratford C 25:55 = Mark Anslow Wolverhamp B 21:15 474 Leonard Wallace Centurion 26:02 206 Paul Terleski Royal Sutt A 21:16 475 Matthew Chambers Heanor Run D 26:03 207 Simon Fortnam Gloucester A 21:17 476 Harry Fowler Birmingham C 26:04 = Chris Grimley Birmingham B 21:17 477 David Jones Stratford C 26:06 209 Rob Deakin Birchfield A 21:18 478 Mark Fox Charnwood B 26:08 = Oliver Kirkland Bournville A 21:18 479 Eamon O'Hanlon Burton Ac B 26:11 = Jonathan Jennings Birmingham A 21:18 480 David Pickstock Trentham R B 26:14 = John Millington Tipton Har B 21:18 481 Robert Hockenhull Bournville B 26:18 213 Chris Morgan Knowle & D A 21:21 482 Dave Mayo Clc Stride C 26:24 = Eoin O'Flynn Leamington B 21:21 483 Simon Radcliffe Spa Stride 26:25 215 Matt Biggs Dudley Kin A 21:24 = Naved Akhtar City Of Bi 26:25 = Juan Moreno Clc Stride A 21:24 485 Steven Millington Halesowen D 26:27 217 Richard Stevens Leamington B 21:26 486 Ben Abbott Notts Ac D 26:32 = Vincent Carroll Rugby & No A 21:26 487 Anthony Stewart Bournville B 26:34 219 Mark Langman Clc Stride A 21:27 488 Gordon Bendall Clc Stride C 26:36 220 Tom Martin Team Bath A 21:31 489 George Parker Clc Stride B 26:37 221 Danny Tolhurst Stratford D 21:33 490 Lee Walker Newcastle 26:39 222 Andrew Butler Halesowen B 21:34 491 Cory Wilson Notts Ac D 26:44 223 Wayne Vickers Stratford A 21:36 492 James Fidoe Stratford C 26:45 = Lee Ellis Trentham R A 21:36 = Clive Poole Gloucester B 26:45 = Andy Prophett Cheltenham C 21:36 494 Paul Allen Halesowen D 26:49 = Wayne Broadbent Sphinx Ac 21:36 495 Sean Cawley Stratford B 26:53 227 Craig Taylor Trentham R A 21:37 = Philip Brennan Stratford C 26:53 228 Dave Hobbs Westbury H 21:38 497 Neil Wilkes Centurion 26:58 = Chris Monk Mansfield 21:38 498 Clive Trusson Notts Ac D 27:00 230 Andy Meads Harborough A 21:39 499 Andrew Lloyd Halesowen C 27:06 231 Scott Palmer Dudley And A 21:40 500 Paul Holmes Hermitage C 27:20 = John Merrett Cheltenham D 21:40 501 Jeff Everitt Heanor Run D 27:30 233 Colin Durant Rugby & No B 21:41 502 Keith Waring Notts Ac D 27:39 234 Daniel Williams Rugby & No A 21:42 503 Thomas Perks Solihull & B 27:40 = James Russell Cannock & A 21:42 504 Garry Howell West Bromw 27:41 = Matthew Taylor Harborough A 21:42 505 Alistair Ferrie Silson Jog 27:46 237 Alex Mead Burton Ac A 21:43 506 Brett Beeson Heanor Run D 27:48 238 Graham Taylor Stratford A 21:44 507 Carl Stephens Cobra 27:53 = Craig Pearson Cannock & A 21:44 508 Paul Mercer Heanor Run C 28:00 240 Daniel Vaughan Wolverhamp C 21:45 = Daniel Egan Newcastle 28:00 = Mark Keeling Severn Ac A 21:45 510 Rob Jordan Gloucester B 28:05 = Nicolas Hazelwood Halesowen A 21:45 511 John Saw Rugby & No C 28:07 = James Head Gloucester B 21:45 = Lee Timms Sphinx Ac 28:07 244 Matthew Allen Halesowen B 21:47 513 Neil Munroe West Bromw 28:15 = Iain Lewis Wolverhamp B 21:47 514 J Fletcher Royal Sutt C 28:20 = Alistair McDonnell Rugby & No A 21:47 515 Richard Booth Centurion 28:22 247 Tom Cox Coventry G B 21:49 516 Stuart Thomas Clc Stride C 28:24 248 Austin Blackburn Severn Ac A 21:50 517 Anthony Jackson Stratford D 28:25 = Will Johnson Spa Stride 21:50 518 Dionisis Theodosis City Of Bi 28:45 = Roger Mallard Halesowen B 21:50 = Peter Robinson Notts Ac D 28:45 251 Macculey Snutch City Of St B 21:51 520 Tommy Hill Solihull & B 28:46 = Edward McGrath Royal Sutt B 21:51 521 Aaron Lincoln Rugby & No C 28:51 253 Josh Coles Corby Ac A 21:52 = Michael Deakin Halesowen D 28:51 = Chris Taylor Royal Sutt B 21:52 523 David James Clc Stride C 29:00 255 David Clarke Massey Fer A 21:53 524 Andrew Webber Solihull & B 29:03 = Thomas Chew Royal Sutt B 21:53 525 David Maundrell Stratford D 29:09 = Gary Berzins Sutton In 21:53 526 Keith Best Tipton Har C 29:14 258 Craig Bridges Team Bath B 21:54 527 Chris Gowans Hermitage C 29:31 259 Thomas Halloway Trentham R A 21:55 528 Paul Wakefield Newcastle 29:35 = Darren Weston Hermitage B 21:55 529 Larry Coltman Stratford D 29:38 = Steven Howes Solihull & A 21:55 530 Allan Coldicott Stratford D 29:43 = Lee Smith Gloucester A 21:55 531 James Brown Dudley And B 30:16 263 Thomas Guy City Of St A 21:56 = Graham Lawrence Solihull & B 30:16 = Gareth Edwards Cheltenham C 21:56 533 Martin Middleton Newcastle 30:22 265 Damian Dear Northbrook 21:57 534 David Bratby West Bromw 33:06 266 Peter Armstrong Hermitage B 21:58 535 Khadeer Iqbal Solihull & B 34:09 267 James Willoughby Hermitage B 21:59 536 Adrian Low Halesowen D 34:10 = Dean England Royal Sutt B 21:59 537 Clive Sheppard Stratford D 36:04 = Jon Howes Clc Stride B 21:59 538 *Not Declared* 2lindahowell16@googlemail.com A 1:20:30 Results copyright © G.J. Fecitt 2014